karmelkowe w這sy:)) - Strona 29 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-07-24, 12:25   #841
whoa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 106
Dot.: karmelkowe wlosy:))

ζdnie ale ja bym chcia豉 ja郾iejsze Do twarzy Ci

whoa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-30, 19:05   #842
Miviki666
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 329
Wpisy w blogu: 1

Hejka!By豉m miesi帷 temu u fryzjera.Zrobi mi du穎 platynowych pasemek na moich naturalnych w這skach..Ostatnio farbne豉m wloski szamponetk Joanny orzechowy br您.Mia豉m 郵iczny br您ik.Taki jak na ok豉dce.Ale niestety po dzisiiejszym umyciu kolorek zszed.Teraz mam takie "brudne" pasemka.Kupi豉m farbe L'oreal Casting Creme Gloss Karmel.Czy taki kolorek wyjdzie na jasnych w這skach?Z g鏎y dzi瘯uje za odpowiedzi
Stary 2008-08-01, 22:31   #843
vanesia1
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 686

Miviki666 dzisiaj zrobilam sobie karmel z Castinga. Jesli chcesz jutro wrzuce fotke jaki kolor mi wyszedl.
Przyznam szczerze ze liczylam na ciemniejszy kolor no i obawiam sie ze z karmelem nie ma on nic wspolnego Moj naturalny kolorek to byl zlocisty blond a teraz...?sama nie wiem

Tym razem to b璠ziesz TY!

vanesia1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-01, 23:03   #844
Miviki666
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 329
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez vanesia1 Poka wiadomo嗆
Miviki666 dzisiaj zrobilam sobie karmel z Castinga. Jesli chcesz jutro wrzuce fotke jaki kolor mi wyszedl.
Przyznam szczerze ze liczylam na ciemniejszy kolor no i obawiam sie ze z karmelem nie ma on nic wspolnego Moj naturalny kolorek to byl zlocisty blond a teraz...?sama nie wiem
Ja te dzisiaj farbowa豉m w這sy Castingiem karmelem. Mi kolor wyszed nawet fajny.Jestem zadowolona z efektu .Wrzu fotki zobacze jak Tobie wyszed
Stary 2008-08-07, 16:24   #845
oaza
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 558

Mam karmelkowe wlosy za sprawa castinga orzecz laskowy, po 3 myciach jest karmel
oaza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-08, 19:36   #846
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

A czy m鎩 dawny kolor w這s闚 te mo積a podci庵n帷 pod karmelkowy ? Ostatnio zastanawiam si czy do takiego nie wr鏂ic. Znalaz豉m

Edytowane przez Anja92
Czas edycji: 2017-06-19 o 17:17
Anja92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-08, 19:44   #847
N4TI
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 959
Send a message via Skype™ to N4TI

a ja sie zdecydowalam i ide w przyszlym tygodniu na dekolor. i wracam do swojego naturalnego karmelkowego koloru ehh
Stary 2008-08-12, 20:26   #848
N4TI
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 959
Send a message via Skype™ to N4TI

jestem po dekoloryzacji ogolnie jestem zadowolona ze pozby豉m sie tego ciemnego i mysle ze cos na kszta速 karmelowego mi wyszlo kolor barrdzooo zblizony do mojego naturalnego zdjecie przed i po
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3450.JPG (44,7 KB, 653 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3465.JPG (53,0 KB, 434 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie_1x.jpg (23,8 KB, 446 za豉dowa)
Stary 2008-08-12, 22:16   #849
nineczka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 385

a to moje tak z 3 tygodnie temu..bo znowu troche rozjasnilam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_0718.jpg (60,3 KB, 280 za豉dowa)
nineczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-12, 23:22   #850
ciaszunia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 131
GG do ciaszunia

Cytat:
Napisane przez maiia Poka wiadomo嗆
Na farbowanym 鈔ednim br您ie ?! Nie wierz! Na opakowaniu tej farby jest tak cudny kolor, ze zawsze przystaj przy nim w sklepie i podziwiam. Ale nigdy nie s康zi豉m, 瞠 tak 豉dnie wyjdzie na farbowanych na ciemno! Ja na swoich ciemnobr您owych mia豉m ju po這穎ny dekoloryzator elgon a potem tylko szamponetk kawowy br您 chyba ze trzy raz (wci捫 si zmywa). S康zisz, 瞠 wyszed豚y mi taki kolor jak Tobie?
Przepraszam ze tak pozno odpisuje ale jakos ostatnio nie sledzilam watku Mysle ze Ci wyjdzie. Sama mialam ciemne
ciaszunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-13, 12:00   #851
Poison27
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 848
GG do Poison27

Dziewczyny, my郵, 瞠 ta farba:
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...5&d=1197726582

bylaby rozwi您aniem dla niejednej z nas.. Wi瘯szo嗆 z nas i tak musi przej軼 rozja郾ianie w這sk闚 瞠by uzyska karmel, wi璚 te farby dla ciemnosk鏎ych kobiet zalatwilby to za jedn koloryzacj. Moze jakos zbierzemy si i kupimy te farby? Sama chcialam napisa maila na tej stronce:

http://www.softsheen-carson.com/_us/_en/
Jednak moj angielski jest mocno 豉many i do tego te ceny za c這 itd, lepiej si zlozy. Co Wy na to??
Stary 2008-08-13, 14:34   #852
karolinapl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

mmmmmmmmmm honey blond mniammm jakie sa ceny tych farb?
karolinapl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-13, 20:09   #853
Anja92
Wtajemniczenie

GG do Anja92
Cytat:
Napisane przez karolinapl Poka wiadomo嗆
mmmmmmmmmm honey blond mniammm jakie sa ceny tych farb?
Przy陰czam si do pytania bo ja zakocha豉m si, w mo瞠 nie a tak karmelowym ale pi瘯nym Chestnut Blonde ! Zam闚i豉bym z 2 albo 3 opakowania . Tylko ta cena mnie ciekawi.

Edit: Cen ju znam! 6,49$, kupuje si tu http://www.walgreens.com/beauty/beau...ame&PID=307292
Nie jestem jednak pewna czy wysy豉j do Europy

Przeszuka豉m internet , z t康 -> http://www.americarx.com/SearchProdu...nd+Lovely+Hair
da si zam闚ic do Polski, cena to nieca貫 4$ ale koszty wysy趾i to ok. 30 $ :/.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-05 o 15:03 Pow鏚: post pod postem
Stary 2008-08-13, 23:06   #854
Poison27
Wtajemniczenie

GG do Poison27

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka wiadomo嗆
Przeszuka豉m internet , z t康 -> http://www.americarx.com/SearchProdu...nd+Lovely+Hair
da si zam闚ic do Polski, cena to nieca貫 4$ ale koszty wysy趾i to ok. 30 $ :/.

Mi si najbardziej podoba Golden Bronze
Gdyby ok 10-15 Wizazanek sie zebralo to gdyby to podzielic + koszty wysylek do poszczeg鏊nych miejscowosci z Polski nie by這by tak 幢e.. Bo paczka przyszlaby to jednej z nas...
Stary 2008-08-14, 16:48   #855
Anja92
Wtajemniczenie

GG do Anja92

Cytat:
Napisane przez Poison27 Poka wiadomo嗆
Mi si najbardziej podoba Golden Bronze
Gdyby ok 10-15 Wizazanek sie zebralo to gdyby to podzielic + koszty wysylek do poszczeg鏊nych miejscowosci z Polski nie by這by tak 幢e.. Bo paczka przyszlaby to jednej z nas...
Golden Bronze te pi瘯ny, ja bym si jeszcze zastanowi豉 mi璠zy tymi dwoma. Mam nadziej 瞠 uda si zebarac jescze chocia kilka dziewczyn bo we 2 to si na pewno nie op豉ci .

Stary 2008-08-19, 15:05   #856
zakochanitomy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 230

a ja dzisiaj kupilam lorela 832 miodowy blond i zobaczymy jaki to wyjdzie kolorek
zakochanitomy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-20, 09:43   #857
Poison27
Wtajemniczenie

GG do Poison27

Widz, 瞠 niewiele ch皻nych nas jest do zakupow z tej stronki USA..

Ja mam teraz ciemno brazowe wlosy z jasnymi pasemkami i strasznie boje sie rozja郾i. Moze jak po lecie troche moje wlosy odpoczn to w pa寮zierniku-listopadzie zrobie sobie jakis jasny balejaz u fryzjerki. Bo nie ma co sie oszukiwac, wiekszosc z gwiazd ktore maja karmelek maja wlasnie pasemka..
Stary 2008-08-20, 13:30   #858
natalia161417
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Ostatnio eva longoria zrobi豉 sobie co na kszta速 karmelkowego, mi bardzo podobnie wyszed karmel z castinga, na w這sach ciemny blond
natalia161417 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-29, 12:29   #859
karolinapl
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

mi wyszedl karmel na rozjasnionych w這sach ale juz z odrostami ciemnymi. uzy豉m farby wellaton kolorek cynamon no i chwycil nawet ciemne odrosty. tylko ze szybko sie zmyl z rozjasnionych w這sow ale po 2 myciach wychodzi wlasnie karmelkowy
karolinapl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-05, 10:09   #860
omesia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 64
Dot.: Karmelowy blond!!!!!

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka wiadomo嗆
A robilas tym szamponen w這sy?? Bo jestem ciekawa jak wychodzi...
witam.wczoraj kupilam sobie karmelowy blond Feria color 3D L'oreal a nr 72 no i zrobilam sobie nim wlosy,moje naturalne,czyli odrosty wyszly rudawe,a pasemka blond,ktore mialam wczesniej maja poswiate fioletowo niebieska.I tak w ten sposob zaoszczedzilam,ze jutro musze isc do fryzjera i dodatkowo podniszczylam sobie wlosy,a moglam odrazu pojsc do fryzjerki,ale z tego co wiem,to nie wina farby tylko sprawa kondycji wlosa i jego ubarwienia.wiec trudno powiedziec.ja tylko dziele sie zToba moim doswiedczeniem.pozdrawiam
omesia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-05, 20:50   #861
keYt
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

O rety, rety, jak mi si ten kolorek podoba Czy b璠zie mi pasowa, je郵i mam jasn cer i szare oczy (ale malowane dosy mocno)?
keYt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-07, 17:07   #862
jagodka1802
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 581

Hej,dziewczynki,ratujcie, mam rozjasniane wlosy,masakrycznie przez to zniszczone w bardzo krotkim czasie,chcialabym je potraktowac jakims karmelkiem(np.karmel z castinga,karmelowa czekolada z weli,a najbardziej mi sie podoba zlocisty cynamon z safiry) tylko panicznie boje sie,ze bede miala pomaranczowe wloski,co myslicie?dam rade osiagnac jakis fajny efekt??
jagodka1802 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-08, 07:55   #863
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Cytat:
Napisane przez jagodka1802 Poka wiadomo嗆
Hej,dziewczynki,ratujcie, mam rozjasniane wlosy,masakrycznie przez to zniszczone w bardzo krotkim czasie,chcialabym je potraktowac jakims karmelkiem(np.karmel z castinga,karmelowa czekolada z weli,a najbardziej mi sie podoba zlocisty cynamon z safiry) tylko panicznie boje sie,ze bede miala pomaranczowe wloski,co myslicie?dam rade osiagnac jakis fajny efekt??
Jezeli twoje wloski sa mocno rozjasnione to musisz byc przygotowana ze wyjda bardzo ciemne ja kiedys na rozjasnione wlosy polozylam ciemny blad i wyszly ciemnobrazowe moze sprubuj na poczatek jakis jasniejszy kolorek jak nie bedziesz zadowolona zawsze mozesz przyciemnic ja rozjasniam rozjasniaczem profesjonalnym kiedys trzymalam go 50 minut a teraz skrocilam czas do 30 minut i to zupalnie wystarcza ten profesjonalny mniej niszczy od tych z marketu - rozjasniam nim sam odrost a po 2 tyg. nakladam na wloski farbe garnier naturals 9.13 bezowy blond i kolorek jest sliczny klade ja na odrost ten pokryty rozjasniaczem a na 10 minut przed zmyciem farbki nakladam ja na reszte wloskow i zauwazylam ze ta farba fajnie nawilza wloski i sa mieciutkie dodatkowo uzywam profesjonalna maske rigenol i jedwabiu gliss kur wloski sie swieca i nie wychodza a rozjasniam z cimnego brazu-powodzenia
arzd帷 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-08, 08:39   #864
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515

Cytat:
Napisane przez jagodka1802 Poka wiadomo嗆

Najlepiej wybierz sie do fryzjera,niech ci przefarbuje wlosy sama nic niekombinuj.Patrz kilka postow wyzej sama opisywalam i dodalam zdjecie jakie mi wyszly po rozjasnionych wlosach.Fryzjerka zmieszala mi 2 odcienie farby carmel ciemny i jeszcze jakis. Na pocz酹ku mialam ciemne ale po kilku myciach calkowicie sie zmyl i mam taki srednio jasny odcien teraz.Nie bylam zadowolona ze uzyskalam taki odcien,myslalam ze mi nie pasuje,ale teraz zmienilam zdanie

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-08, 17:01   #865
kar0ola
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 854

A ja mam naturalny karmelkowy kolorek w這s闚 Taki jasny karmel
kar0ola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-09, 14:09   #866
hamster_killer
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 204
GG do hamster_killer

Dziewczyny, bardzo bym chcia豉 zrobi sobi karmelkowy kolor na w這sach, obecnie mam blond w這sy i mn鏀twem rozja郾ianych pasemek i tu moje pytanie - czy na tych rozjasnionych w這sach nie wyjdzie mi jaki rudy czy wr璚z pomara鎍zowy kolor? Obawiam si 瞠 przez te pasemka nie wyjdzie mi za ciekawie...
hamster_killer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-16, 20:58   #867
Cherry82
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63

Honey blond pi瘯ny ten kolor tylko farba bardzo droga, szkoda 瞠 nie jest dostepna w Polsce.
Cherry82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-13, 22:25   #868
jenny87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 806
GG do jenny87

a farbowala ktoras z Was Castingiem ZΜCISTY MIOD? wlasnie go kupilam i sie zastanwaiam czy nalozyc,na opakowaniu jest piekny karmelowy blond
jenny87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-14, 15:13   #869
izuu
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 176
GG do izuu

A ja w豉snie wr鏂i豉m od fryzjera z karmelkowym kolorkiem na g這wie najpierw oczywiscie dekoloryzacja bo mialam farbowane na ciemno, fryzjerka zmieszala mi blond z ciemnym blondem i wyszed w豉snie taki karmel
izuu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-16, 20:00   #870
Pauliss92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67

Cytat:
Napisane przez N4TI Poka wiadomo嗆
jestem po dekoloryzacji ogolnie jestem zadowolona ze pozby豉m sie tego ciemnego i mysle ze cos na kszta速 karmelowego mi wyszlo kolor barrdzooo zblizony do mojego naturalnego zdjecie przed i po

A po dekoloryzacji robi豉s jak御 farb jescze?? bo ja w sobot robie dekoloryzacje z ciemno brazowych elgonem, pewnie dwa razy, no i potem po jakas farbe lece i ch豉bym uzyskac zbilizony kolor do Twojego

Tagi
koloryzacja

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.