karmelkowe w這sy:)) - Strona 38 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-06-06, 21:12   #1111
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Dziewczyny tak sobie teraz mysle: dlaczego zadna z Was na watku (albo przegapi豉m) nie uzywala KARMELU Loreala albo Castinga albo Richesse albo Majirel.

Moze to by豚y strza q 10?
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-07, 10:32   #1112
Papillon
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 637

Cze嗆 dziewczyny,ja w豉郾ie wczoraj zrobi豉m sobie taki karmelkowy kolor farba Londy Jasny Blond ( ).Wyj軼iowym kolorem by m鎩 naturalny-ciemny blond/jasny br您 (chyba bardziej to drugie ).Kolorek bardzo mi si podoba,ale farbowa豉 mnie kole瘸nka i farba troch nier闚no z豉pa豉 mi grzywk...wi璚 na這篡造鄉y j jeszcze raz i grzywka jest ciut ja郾iejsza od reszty co mog zrobi,瞠by j przyciemni?Tylko nie farby najwy瞠j zdecyduj si na szampon koloryzuj帷y
PS:Kolorek 鈍ietny
Papillon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-08, 09:08   #1113
afamari
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59

z tego co wiem carmel L'oreala wychodzi bardzo ciemno, moja mama robila i niestety kolor nie wyszedl taki jak potrzeba.... A czy cos wiecie na temat CASTINGU o nr 724 oraz 834??
afamari jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-08, 10:50   #1114
Agatau88
Zakorzenienie

Uzylam karmelu Castinga, ten poprzedni kolor owszem byl ladny ale jak dla mnie ciut za pomaranczowy, poza tym co najwazniejsze nie wygladalam w nim korzystnie.
Zalaczam zdjecia karmelu Castinga. Naslonecznione miejsce i mniej naslonecznione
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2881.jpg (60,6 KB, 230 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2883.jpg (58,2 KB, 438 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2882.jpg (61,9 KB, 213 za豉dowa)
Stary 2009-06-08, 19:34   #1115
Ashira
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 521

mia by karmel...a jest ciemny br您;/
wellaton kolor 鈔edni blond..masakra jaka. w這sy jeszcze mokre i wygl康aj na czarne. schn na ciemny br您...
nawet jak si tleni豉m i wysz豉m 鄴速o pomara鎍zowa nie by豉m tak za豉mana....
Ashira jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-08, 20:55   #1116
fuksjaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 384

Cytat:
Napisane przez Ashira Poka wiadomo嗆
mia by karmel...a jest ciemny br您;/
wellaton kolor 鈔edni blond..masakra jaka. w這sy jeszcze mokre i wygl康aj na czarne. schn na ciemny br您...
nawet jak si tleni豉m i wysz豉m 鄴速o pomara鎍zowa nie by豉m tak za豉mana....
Dobrze, 瞠 o tym piszesz bo w豉郾ie chcia豉m farbowa si teraz tym wellatonem. No c騜, poszukiwania idealnej farby trwaj.

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-08, 21:21   #1117
Ashira
Wtajemniczenie

pom騜cie co mog potem na這篡 na w這sy? to za jaki miesi帷 bo nie chc zabi swoich w這s闚 ale to koszmar co mam na g這wie...
Stary 2009-06-08, 21:48   #1118
mme
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 109

By豉m niedawno w podobnej sytuacji po farbowaniu Exelem10 L'Oreala- nie do嗆, 瞠 uzyska豉m ciemny kolor to jeszcze melan barw. Wysz豉m z tego za pomoc profesjonalnego L'Oreala- wprawdzie nie karmelowego, bo takiego nie by這 w palecie ale znacznie ja郾iejszego od moich w這s闚. Po pierwszym samodzielnym farbowaniu uda這 mi si troch rozja郾i te najciemniejsze w這sy ale ostatecznie kolejne zrobi豉m u fryzjera (pierwszy raz w zyciu) i dzi瘯i temu ju po k這pocie. Proponuj Ci to samo. Wydaje mi si, ze profesjonalna Wella ma odcienie karmelowe?
mme jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-08, 22:11   #1119
Ashira
Wtajemniczenie

w sumie mo瞠 rzeczywi軼ie wykosztuj si na fryzjera...farbowa豉m si do tej pory na blond i by豉m bardzo zadowolona. tylko ciekawe czy ona ma w swojej palecie karmel...
a chcialam cos oszczedzic...no trudno
Stary 2009-06-09, 08:23   #1120
afamari
Raczkowanie

A na jaki kolor kladlas ten karmel??? czy mowisz o numerze 630 L'oreala???
A czy ktos robil sobie BURSZTYNOWY BLOND??
Stary 2009-06-09, 09:37   #1121
Agatau88
Zakorzenienie

afamari jesli to pytanie do mnie to odpowiadam
Kladlam na zlocisty blad Majirela, ten co zamiescilam strone wczesniej, dla mnie byl klekko za pomaranczowy i kupila Castinga 630
Stary 2009-06-10, 08:54   #1122
afamari
Raczkowanie

Cool Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
afamari jesli to pytanie do mnie to odpowiadam
Kladlam na zlocisty blad Majirela, ten co zamiescilam strone wczesniej, dla mnie byl klekko za pomaranczowy i kupila Castinga 630
Agatau... a czy uwa瘸sz, ze Casting bardzo szybko sie zmywa?
Ja mam naturalny kolor w tej chwili, jak moge go okreslic to jest ciemny blond ze z這tym po造skiem. Bardzo podoba mi sie twoj kolor ale nie chce rozjasniac wlosow, nie chce ich az tak niszczyc.
Czy Casting w ogole rozjasnia wlosy? Jest on przeciez bez amoniaku, prawda?

pozdrawiam serdecznie!
Stary 2009-06-10, 17:15   #1123
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Jak masz swoje naturalnie to najlepiej nic z nimi nie r鏏, a ju bro Bo瞠 nie rozja郾iaj Lorealem. B璠ziesz mia豉 zniszczone, suche w這sy, jak nie Twoje. Mn鏀two dziewczyn tutaj marzy o odhodowaniu swoich naturalnych, zdrowych i niezniszczonych w這sk闚. Skoro masz takie to ich nie ruszaj tylko szanuj, od篡wiaj i 豉dnie utrzymuj. Uwierz mi,瞠 ja strasznie Ci ich zazdroszcz i gdybym nie mia豉 ju siwych ZA NIC nie potraktowa豉bym ich farb i to bez wzgl璠u na to czy z amoniakiem czy wod utlenion. Obie opcje niszcz tak samo. Pomy郵,瞠 jak to zrobisz to ju za kilka dni b璠ziesz czyta w徠ki o regeneracji zniszczonych i farbowanych w這s闚. Pozdrowienia.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-10, 23:10   #1124
Agatau88
Zakorzenienie

No coz, po czesci sie zgodz, ale nr Casting nie ma amoniaku ktory jest najszkodliwszym sk豉dnikiem farb. Moim zdaniem Casting nie niszczy wlosow, zreszta dosc szybko sie zmywa (ale ja mam juz zniszczone rozjasniane wlosy, wiec to moze u mnie koolor schodzi)
Stary 2009-06-11, 09:13   #1125
afamari
Raczkowanie

Majreg, mo瞠 i masz racj, rzeczywi軼ie szkoda mi tych moich w這s闚 troszke, ale mam te naturalne juz okolo 3 lat i troche znudzil mi sie moj kolor (zreszta na zdjeciu go widac). Moze i zdrowe i polysk jest, ale taki nudne...
Jesli Casting sie zmywa, to chyba nie zaszkodzi to bardzo? Problem w tym, ze jesli sie rozjasnia rzeczywiscie, to na pewno beda suche.
NO i teraz to nie wiem co robic
pozdrawiam!
Stary 2009-06-11, 09:17   #1126
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez afamari Poka wiadomo嗆
Majreg, mo瞠 i masz racj, rzeczywi軼ie szkoda mi tych moich w這s闚 troszke, ale mam te naturalne juz okolo 3 lat i troche znudzil mi sie moj kolor (zreszta na zdjeciu go widac). Moze i zdrowe i polysk jest, ale taki nudne...
Jesli Casting sie zmywa, to chyba nie zaszkodzi to bardzo? Problem w tym, ze jesli sie rozjasnia rzeczywiscie, to na pewno beda suche.
NO i teraz to nie wiem co robic
pozdrawiam!
Zmywa si tylko odcie, ale skutki dzia豉nia wody utlenionej zostaj i zmieniaj Tw鎩 naturalny kolor. P馧 biedy je郵i jest to moc wody 3%, gorzej jak jest to 6%. Ale nawet przy 3% w這sy b璠 lekko utlenione i sianowate. Zr鏏 sobie jedno pasemko i si przekonasz.Tzw aktywator czy to w szamponie czy w farbie to w豉snie woda utleniona. Nie daj si nabra.

Tw鎩 kolorek na zdj璚iu jest przepi瘯ny. W這sy s b造szcz帷e i wida,瞠 lej帷e, zdrowe nawil穎ne i zadbane. Zr鏏 sobie odwa積iejszy makija, jak捷 bi簑teri ciekaw w堯 czy ciuch i b璠ziesz mia豉 zmian. Mo瞠 odhoduj grzywk lub ca貫 w這ski. Nie wiem co Ci pasuje. Twoje w這sy naprawd s imponuj帷e, bo naturalne, niezniszczone. Nie ka盥y mo瞠 sobie na to pozwoli.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2009-06-11 o 09:24 Pow鏚: Dopisek.
Stary 2009-06-12, 08:51   #1127
afamari
Raczkowanie

Question Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Zmywa si tylko odcie, ale skutki dzia豉nia wody utlenionej zostaj i zmieniaj Tw鎩 naturalny kolor. P馧 biedy je郵i jest to moc wody 3%, gorzej jak jest to 6%. Ale nawet przy 3% w這sy b璠 lekko utlenione i sianowate. Zr鏏 sobie jedno pasemko i si przekonasz.Tzw aktywator czy to w szamponie czy w farbie to w豉snie woda utleniona. Nie daj si nabra.

Tw鎩 kolorek na zdj璚iu jest przepi瘯ny. W這sy s b造szcz帷e i wida,瞠 lej帷e, zdrowe nawil穎ne i zadbane. Zr鏏 sobie odwa積iejszy makija, jak捷 bi簑teri ciekaw w堯 czy ciuch i b璠ziesz mia豉 zmian. Mo瞠 odhoduj grzywk lub ca貫 w這ski. Nie wiem co Ci pasuje. Twoje w這sy naprawd s imponuj帷e, bo naturalne, niezniszczone. Nie ka盥y mo瞠 sobie na to pozwoli.
Majreg, dziekuje bardzo za komplementy, istotnie wlosy moje sa dosc zadbane... probuje je zapu軼ic dokladnie od 6 miesi璚y bo scielam je bardzo krotko w grudniu. Mysle, ze masz racje, co do niszczenia wlosow przez roznego rodzaju aktywatory, ile by nie bylo w tym procent, to zawsze to chemia... zawsze niszczy, ale widzisz my kobiety jak mamy naturalne to chcemy farbowa, jak zafarbujemy to chcemy naturalnych, jak jestesmy chude to chcemy byc grubsze, a jak lekko tluszczem obrastamy, to zaraz jestesmy "za grube"...
Zastanowie sie z tymi wlosami, moze je potraktuje jakimis ziolowymi preparatami, ale wiem ze to wymaga czasu... Rumianek?? pewnie rozjasnilyby mi sie do zimy... A henna?? Co na ten temat? tez ziolowe prawda, i tez lekko zloty odcien bym miala...

pozdrawiam serdecznie!!
Stary 2009-06-12, 10:06   #1128
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Majreg, dziekuje bardzo za komplementy, istotnie wlosy moje sa dosc zadbane... probuje je zapu軼ic dokladnie od 6 miesi璚y bo scielam je bardzo krotko w grudniu. Mysle, ze masz racje, co do niszczenia wlosow przez roznego rodzaju aktywatory, ile by nie bylo w tym procent, to zawsze to chemia... zawsze niszczy, ale widzisz my kobiety jak mamy naturalne to chcemy farbowa, jak zafarbujemy to chcemy naturalnych, jak jestesmy chude to chcemy byc grubsze, a jak lekko tluszczem obrastamy, to zaraz jestesmy "za grube"...
Zastanowie sie z tymi wlosami, moze je potraktuje jakimis ziolowymi preparatami, ale wiem ze to wymaga czasu... Rumianek?? pewnie rozjasnilyby mi sie do zimy... A henna?? Co na ten temat? tez ziolowe prawda, i tez lekko zloty odcien bym miala...

pozdrawiam serdecznie!!

Ostatnio gada豉m z fachowcem od w這s闚 i powiedzia mi,瞠 zwykle w farbach farbuj帷ych ton w ton jest woda o mocy 6%. Ja u篡wam 3%, a m鎩 naturalny kolor po "zmyciu" farby jakby rudzieje. Mo瞠 w這sy nie s rozja郾ione tak jak przy 9% wodzie, kt鏎 u篡wa si do rozja郾iania o kilka ton闚, ale jednak to ju s inne w這sy. Farbuj obecnie na kolor zbli穎ny do naturalnego, taki 鈔edni popielaty blond. Ka盥y odcie farby, czy popielaty, czy naturalny po jakim czasie p這wieje i pojawia si lekka rudo嗆 i to nie taka jak u Ciebie tylko taka wredna . Ostatnio dowiedzia豉m si,瞠 nawet do szamponetek czasem dodaje si wod utlenion.
Je郵i chodzi o naturalne metody to nigdy ich nie stosowa豉m wi璚 nie jestem w stanie nic powiedzie. Troch tylko czyta豉m na ten temat i wiem,瞠 te metody maj swoje plusy i minusy. W wolnej chwili pode郵 Ci linka.
Stary 2009-06-13, 08:14   #1129
afamari
Raczkowanie

Cytat:
Ostatnio gada豉m z fachowcem od w這s闚 i powiedzia mi,瞠 zwykle w farbach farbuj帷ych ton w ton jest woda o mocy 6%. Ja u篡wam 3%, a m鎩 naturalny kolor po "zmyciu" farby jakby rudzieje. Mo瞠 w這sy nie s rozja郾ione tak jak przy 9% wodzie, kt鏎 u篡wa si do rozja郾iania o kilka ton闚, ale jednak to ju s inne w這sy. Farbuj obecnie na kolor zbli穎ny do naturalnego, taki 鈔edni popielaty blond. Ka盥y odcie farby, czy popielaty, czy naturalny po jakim czasie p這wieje i pojawia si lekka rudo嗆 i to nie taka jak u Ciebie tylko taka wredna . Ostatnio dowiedzia豉m si,瞠 nawet do szamponetek czasem dodaje si wod utlenion.
Je郵i chodzi o naturalne metody to nigdy ich nie stosowa豉m wi璚 nie jestem w stanie nic powiedzie. Troch tylko czyta豉m na ten temat i wiem,瞠 te metody maj swoje plusy i minusy. W wolnej chwili pode郵 Ci linka.

OK. CZEKAM ZATEM! pozdrawiam i milego weekendu!
Stary 2009-06-17, 08:50   #1130
emi1218
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Je郵i chodzi o Castingi my郵, 瞠 warto zajrze na w徠ek po鈍i璚ony tym szamponom.
Ja k豉d豉m na sw鎩 鈔edni blond Castingi: miodowy i bursztynowy blond.
Zamie軼iam zdj璚ia na Castingowym forum:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=42749&page=89
emi1218 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-20, 22:26   #1131
ginger86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352
GG do ginger86

Hej Dziewczyny, niedawno mia豉m bia貫 w這sy (z czarno-czerwonych) .. jednak ten bia造 by okrutnie plastikowy, zamarzy mi si taki cieplutki karmelek..czy my郵icie 瞠 m鎩 aktualny cho troch jest karmelkowy? , chcia豉m co ciekawszego ni platynowy blond jednocze郾ie nie wracaj帷 do ciemnych barw...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0251.jpg (11,9 KB, 675 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0186.jpg (47,2 KB, 782 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0178.jpg (14,5 KB, 604 za豉dowa)
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-21, 08:50   #1132
trillinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 815

Cytat:
Napisane przez ginger86 Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny, niedawno mia豉m bia貫 w這sy (z czarno-czerwonych) .. jednak ten bia造 by okrutnie plastikowy, zamarzy mi si taki cieplutki karmelek..czy my郵icie 瞠 m鎩 aktualny cho troch jest karmelkowy? , chcia豉m co ciekawszego ni platynowy blond jednocze郾ie nie wracaj帷 do ciemnych barw...
nie wiem czy to kolor karmelkowy , ale mi sie bardzo podoba , naprawde super kolor

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-21, 16:40   #1133
exoticana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 114

Cytat:
Jest karmelek Extra kolor! Pi瘯nie pasuje do koloru Twojej sk鏎y
Stary 2009-06-21, 17:38   #1134
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Bardzo 豉dny. A czym robi豉?
Stary 2009-06-22, 08:36   #1135
afamari
Raczkowanie

Wlasnie czym robilas i jaki masz naturalny kolor wlosow Ginger??
Ja zaryzykowalam i polozylam sobie COLORISTA Schwarzkopa na moj natuaralny kolor (na fotce w profilu).
Napisane bylo, ze zmywa sie po 24 myciach....
Wlosy zrobily sie ciemno wprost po nalozeniu,a teraz po okolo 2 tygodniach zjasnialy i zrobil mi sie dosc jasny zloty blond...
Czy ktos to rowniez stosowal??
Czy mam na co liczyc jesli chodzi o zmycie sie koloru??
jestem zdziwiona t reakcj na w這sach!

pozdrawiam!
Stary 2009-06-22, 09:04   #1136
ginger86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352
GG do ginger86
Wink Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Bardzo 豉dny. A czym robi豉?
Prosz si nie zra瘸

palette color shampoo sun relfex blonds nr321 (ten w 鈔odku-鈔edni blond)
ten szampon jest genialny, ma bardzo dobre opinie na KWC (cho te zobaczy豉m po akcji)

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/14/28404.jpg

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Wlasnie czym robilas i jaki masz naturalny kolor wlosow Ginger??
...
Moje w這sy w ostatnim czasie przesz造 wszystko by造 czarne, czerwone, br您owe, br您owo-bia貫, rude , blond z czarnym, platynowo-bia貫...a w ko鎍u jestem przy tym...

to jak si zmienia造 mo積a zobaczy tu --> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=340580

Na platyne na這zy豉m garnier color naturals jasny blond, a gdy ten si wyp逝ka do z這tego odcienia na這篡豉m szampon opisany powy瞠j. A m鎩 naturalny kolor w這s闚 to blond (鈔edni).
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-22, 09:32   #1137
anytsuj
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 090

Cytat:
郵iczny kolor!!!!! bardzo mi si podoba, ja niestety mam ciemny br您 i mog pomarzy o takich w這sach. jak ostatnio zapyta豉m fryzjera o karmelowy kolor to zacz掖 ca造 wyk豉d o 軼i庵aniu koloru 瞠 na cienkich w這sach to masakra i mnie zniech璚i.
anytsuj jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-22, 11:48   #1138
Kalina:D
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87
GG do Kalina:D

Cze嗆 Dziewczyny!

Wklejam moje naturalne w這ski, chod nie jestem pewna czy jest to karmelek?

Niestety aktualnie mam w這ski w kolorze ciemnego br您u... ale planuje dekoloryzacje i powr鏒 do ukochanego karmelu!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg karolka33.jpg (31,9 KB, 148 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_00233.jpg (97,3 KB, 117 za豉dowa)
Stary 2009-06-22, 12:46   #1139
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Prosz si nie zra瘸

palette color shampoo sun relfex blonds nr321 (ten w 鈔odku-鈔edni blond)
ten szampon jest genialny, ma bardzo dobre opinie na KWC (cho te zobaczy豉m po akcji)

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/14/28404.jpg

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Moje w這sy w ostatnim czasie przesz造 wszystko by造 czarne, czerwone, br您owe, br您owo-bia貫, rude , blond z czarnym, platynowo-bia貫...a w ko鎍u jestem przy tym...

to jak si zmienia造 mo積a zobaczy tu --> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=340580

Na platyne na這zy豉m garnier color naturals jasny blond, a gdy ten si wyp逝ka do z這tego odcienia na這篡豉m szampon opisany powy瞠j. A m鎩 naturalny kolor w這s闚 to blond (鈔edni).
Hmmm. Po obejrzeniu tych fotek dosz豉m do wniosku,瞠 mi si chyba tylko wydaje,瞠 jestem odwa積a.... Tyle zmian i we wszystkim wygl康asz super. Kiedy robi豉m ten blond palette, ale nie wyszed mi taki karmelek. Wyszed ciemniejszy i bardziej szaro-bury, ale ja go nie k豉d豉m na blond.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kalina:D Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Dziewczyny!

Wklejam moje naturalne w這ski, chod nie jestem pewna czy jest to karmelek?

Niestety aktualnie mam w這ski w kolorze ciemnego br您u... ale planuje dekoloryzacje i powr鏒 do ukochanego karmelu!
Nie rozumiem. To Twoje naturalne czy malowane w這ski?
Stary 2009-06-22, 12:54   #1140
Kalina:D
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87
GG do Kalina:D

Naturalne zdj璚ie robione p馧 roku temu niestety teraz je pofarbowa豉m na br您...
Odpowiedz

Tagi
koloryzacja

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.