karmelkowe w這sy:)) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-02-09, 19:11   #1231
Igusia92
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 912
Dot.: karmelkowe wlosy:))

ja my郵 瞠 raczej ciep貫 karnacje delikatnie z這te, 鄴速e co w ten dese
Stary 2010-02-09, 19:19   #1232
Kira87
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 779

Cytat:
Napisane przez Igusia92 Poka wiadomo嗆
ja my郵 瞠 raczej ciep貫 karnacje delikatnie z這te, 鄴速e co w ten dese
Dzi瘯uj za odpowied.
No ja jestem bladolica ale sk鏎a ma odcie jakby jasno oliwkowy - bardziej ciep造 ni zimny. Tylko chyba jestem mimo wszystko za blada na karmel, a tak bardzo mi si spodoba.
Zastanawiam si jeszcze nad rudym, miedzianym albo tycjanem, ale nie mog si zdecydowa.
"Wszech鈍iat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przyk豉d ryk t逝mu wy豉muj帷ego drzwi frontowe, wycie syren stra篡 po瘸rnej czy nag豉 鈍iadomo嗆, 瞠 dzi jest w豉郾ie poniedzia貫k, kt鏎y jeszcze w pi徠ek wieczorem wydawa si przyjemnie odleg造."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-10, 06:58   #1233
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Napisane przez Kira87 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za odpowied.
No ja jestem bladolica ale sk鏎a ma odcie jakby jasno oliwkowy - bardziej ciep造 ni zimny. Tylko chyba jestem mimo wszystko za blada na karmel, a tak bardzo mi si spodoba.
Zastanawiam si jeszcze nad rudym, miedzianym albo tycjanem, ale nie mog si zdecydowa.
Ja uwa瘸m, 瞠 dla bladej te pasuje , szczeg鏊nie jak kto ma jasn sk鏎 i piegi - przecie to w ko鎍u rodzaj rudego!
Co do jasnej oliwkowej karnacji to nie wiem... 疾by si nie zla這 z reszt. Je郵i jeste raczej ciep造m typem to b璠zie 豉dnie.
Ubierz co w odcieniu pomara鎍zowego - je郵i ci 豉dnie to karmelkowe w這sy b璠 ok. Je郵i brzydko - to masz odpowied.

Ja np. jestem takim lekko piegowatym bledziochem, m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny z這ty blond, no i ten karmel 鈍ietnie mi ociepla cer. Przedtem mia豉m prawie czarne w這sy i wygl康a豉m jak duch. Cera by豉 prawie bia豉. Wieczorem to fajnie wygl康a這 ale w dzie podkre郵a這 zm璚zenie itd.
Wszyscy twierdz, 瞠 teraz 豉dniej i m這dziej. Nie wida tak bardzo cieni pod oczami, zaczerwienionych oczu itd.
Stary 2010-02-10, 09:53   #1234
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Ja uwa瘸m, 瞠 dla bladej te pasuje , szczeg鏊nie jak kto ma jasn sk鏎 i piegi - przecie to w ko鎍u rodzaj rudego!
Co do jasnej oliwkowej karnacji to nie wiem... 疾by si nie zla這 z reszt. Je郵i jeste raczej ciep造m typem to b璠zie 豉dnie.
Ubierz co w odcieniu pomara鎍zowego - je郵i ci 豉dnie to karmelkowe w這sy b璠 ok. Je郵i brzydko - to masz odpowied.

Ja np. jestem takim lekko piegowatym bledziochem, m鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny z這ty blond, no i ten karmel 鈍ietnie mi ociepla cer. Przedtem mia豉m prawie czarne w這sy i wygl康a豉m jak duch. Cera by豉 prawie bia豉. Wieczorem to fajnie wygl康a這 ale w dzie podkre郵a這 zm璚zenie itd.
Wszyscy twierdz, 瞠 teraz 豉dniej i m這dziej. Nie wida tak bardzo cieni pod oczami, zaczerwienionych oczu itd.
A mo瞠sz mi doradzi na podstawie zdj璚ia? Bo waham si mi璠zy rudym/tycjanem a w豉郾ie karmelem.
Mam par ciuch闚 w kolorze "przybrudzonej pomara鎍zy" (nie jaskrawe) i wydaje mi si, 瞠 wygl康am neutralnie - ani dobrze, ani 幢e.

Ci篹ko zrobi zdj璚ie, kt鏎e odda這by w pe軟i odcie mojej sk鏎y, bo prawie za ka盥ym razem wychodzi inne
"Wszech鈍iat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przyk豉d ryk t逝mu wy豉muj帷ego drzwi frontowe, wycie syren stra篡 po瘸rnej czy nag豉 鈍iadomo嗆, 瞠 dzi jest w豉郾ie poniedzia貫k, kt鏎y jeszcze w pi徠ek wieczorem wydawa si przyjemnie odleg造."
Stary 2010-02-10, 17:38   #1235
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
A mo瞠sz mi doradzi na podstawie zdj璚ia? Bo waham si mi璠zy rudym/tycjanem a w豉郾ie karmelem.
Mam par ciuch闚 w kolorze "przybrudzonej pomara鎍zy" (nie jaskrawe) i wydaje mi si, 瞠 wygl康am neutralnie - ani dobrze, ani 幢e.

Ci篹ko zrobi zdj璚ie, kt鏎e odda這by w pe軟i odcie mojej sk鏎y, bo prawie za ka盥ym razem wychodzi inne
Hmm.. Masz chyba egzotyczn urod?
Mi si troch kojarzy z Japoni
Znalaz豉m w Interku kilka zdj耩, kt鏎e kojarz mi si z tak urod i ja郾iejszymi w這skami (sorry 瞠 wzi皻e z Allegro). Mo瞠 Ci si spodobaj. Mi si bardzo podoba taka jasna buzia.

Wydaje mi si, 瞠 pasowa豚y Ci kolor jak dwa 鈔odkowe zdj璚ia. Takiego tycjanowskiego rudego bym chyba nie robi豉. Masz chyba do嗆 ciemne w這sy z natury, wi璚 trzeba by rozja郾i no i mia豉by problem z ciemnym odrostem.

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-02-10 o 17:40
CocoPoznan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-10, 18:56   #1236
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Hmm.. Masz chyba egzotyczn urod?
Mi si troch kojarzy z Japoni
Znalaz豉m w Interku kilka zdj耩, kt鏎e kojarz mi si z tak urod i ja郾iejszymi w這skami (sorry 瞠 wzi皻e z Allegro). Mo瞠 Ci si spodobaj. Mi si bardzo podoba taka jasna buzia.

Wydaje mi si, 瞠 pasowa豚y Ci kolor jak dwa 鈔odkowe zdj璚ia. Takiego tycjanowskiego rudego bym chyba nie robi豉. Masz chyba do嗆 ciemne w這sy z natury, wi璚 trzeba by rozja郾i no i mia豉by problem z ciemnym odrostem.
Dzisiaj um闚i豉m si ju z fryzjerem na farbowanie.
Tak jak Ty, odradzi mi jednak ja郾iejsze kolory i zdecydowali鄉y si na co podobnego do dw鏂h 鈔odkowych zdj耩 Niestety na pierwszy raz b璠 musia豉 pokry w這sy normaln farb (zwykle by豉m smarowana bezamoniakow, delikatn).
Dzi瘯uj za opini, bo utwierdzi豉 mnie w przekonaniu, 瞠 w豉郾ie taki b璠zie mi pasowa najbardziej (ale tego karmelku troch mi mimo wszystko 瘸l, bo jest prze郵iczny).
A tak na marginesie: to ja jestem typem kolorystycznym/urody ciep造m czy zimnym?

Pozdrawiam
Stary 2010-02-10, 19:32   #1237
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Dzisiaj um闚i豉m si ju z fryzjerem na farbowanie.
Tak jak Ty, odradzi mi jednak ja郾iejsze kolory i zdecydowali鄉y si na co podobnego do dw鏂h 鈔odkowych zdj耩 Niestety na pierwszy raz b璠 musia豉 pokry w這sy normaln farb (zwykle by豉m smarowana bezamoniakow, delikatn).
Dzi瘯uj za opini, bo utwierdzi豉 mnie w przekonaniu, 瞠 w豉郾ie taki b璠zie mi pasowa najbardziej (ale tego karmelku troch mi mimo wszystko 瘸l, bo jest prze郵iczny).
A tak na marginesie: to ja jestem typem kolorystycznym/urody ciep造m czy zimnym?

Pozdrawiam
Wow! To ciesz si, 瞠 mam podobne zdanie co profesjonalista! Moi znajomi m闚i, 瞠 min窸am si z powo豉niem - powinnam byc fryzjerk

My郵, 瞠 b璠zie ci 豉dnie w takim kolorku. Ja bym postawia豉 na farb z odcieniem lekko opalizuj帷ym ale te maj帷ym troszk z這tego.
W karmelku z這tawo-rudym by豉by mo瞠 za bardzo rozmyta.
A farby si nie b鎩. Nie powinna zniszczy w這s闚 - wida raczej, 瞠 masz gatunkowo mocne w這sy.
Co do typu to ja stawiam na ch這dny, ale wiadomo, powinnam Ci widzie na 篡wo. Je郵i nie masz pieg闚 a 篡趾i na twoim przedramieniu i nadgarstku s niebieskie a nie zielonkawe, a oczy nie maj z這tawych plamek to jeste na 99% "ch這dna".

Czas edycji: 2010-02-10 o 19:36
Stary 2010-02-10, 19:44   #1238
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Wow! To ciesz si, 瞠 mam podobne zdanie co profesjonalista! Moi znajomi m闚i, 瞠 min窸am si z powo豉niem - powinnam byc fryzjerk
Zawsze mo積a te hobbystycznie doradza na Wiza簑. (jak wida - porady si przyda造 ).

Cytat:
My郵, 瞠 b璠zie ci 豉dnie w takim kolorku. Ja bym postawia豉 na farb z odcieniem lekko opalizuj帷ym ale te maj帷ym troszk z這tego.
W karmelku z這tawo-rudym by豉by mo瞠 za bardzo rozmyta.
A farby si nie b鎩. Nie powinna zniszczy w這s闚 - wida raczej, 瞠 masz gatunkowo mocne w這sy.
W這sy mam jak druty, ale mimo wszystko troch si boj. Poza tym nie znosz zapachu amoniaku.
Po pofarbowaniu mog wklei zdj璚ie w temacie, ale boj si, 瞠 to b璠zie ma造 offtop. W ko鎍u temat jest o karmelkach.

Cytat:
Co do typu to ja stawiam na ch這dny, ale wiadomo, powinnam Ci widzie na 篡wo. Je郵i nie masz pieg闚 a 篡趾i na twoim przedramieniu i nadgarstku s niebieskie a nie zielonkawe, a oczy nie maj z這tawych plamek to jeste na 99% "ch這dna".
Zgadza si
Stary 2010-02-11, 12:43   #1239
CocoPoznan
Rozeznanie

Tak wygl康a m鎩 kolorek ok 3tyg po farbowaniu.
Najpierw 軼i庵n窸am kolor z ciemno-czarnego br您u do marchewkowo-鄴速awego, potem na to Majirel 8.13 z oksydantem 6%. Kolor raczej nie zmienia si z czasem.
Pierwsze zdj璚ie - rano, przy oknie z lamp.
Drugie, trzecie i czwarte - rano, przy oknie bez lampy.
Pi徠e - wieczorem, z lamp.
Kolor strasznie trudno uchwyci na zdj璚iach. My郵, 瞠 najprawdziwiej wygl康aj nr 1 i 3.

Czas edycji: 2010-02-11 o 12:47
Stary 2010-02-11, 13:53   #1240
Kira87
Wtajemniczenie

CocoPoznan bardzo fajny kolor. Jestem zdumiona, 瞠 po miesi帷u jest wci捫 intensywny (chocia nie wiem, jaki by na pocz徠ku).

I fryzura r闚nie fajna. Czy瘺y bob?
Stary 2010-02-11, 15:59   #1241
ginza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91

Cytat:
Tak wygl康a m鎩 kolorek ok 3tyg po farbowaniu.
Najpierw 軼i庵n窸am kolor z ciemno-czarnego br您u do marchewkowo-鄴速awego, potem na to Majirel 8.13 z oksydantem 6%. Kolor raczej nie zmienia si z czasem.
Pierwsze zdj璚ie - rano, przy oknie z lamp.
Drugie, trzecie i czwarte - rano, przy oknie bez lampy.
Pi徠e - wieczorem, z lamp.
Kolor strasznie trudno uchwyci na zdj璚iach. My郵, 瞠 najprawdziwiej wygl康aj nr 1 i 3.

Cudny kolor w這s闚, od dawna o takim marz, jeszcze s 郵icznie wymodelowane i wypiel璕nowane. Aktualnie mam jasny br您, ale bardzo zbli穎ny do naturalnego koloru czyli bez specjalnych refleks闚, chcia豉bym mie co co by o篡wi這 moj twarz. Zaciekawi這 mnie jak robi豉 dekoloryzacj? ile wizyt u fryzjera? jedna wi璚ej? Jako na pocz徠ku grudnia by豉m na farbie w instytucie kerastase i stylistka zaproponowa豉 mi w豉郾ie Majirel ale nie pami皻am jaki to odcie :/ utwierdzi豉 mnie r闚nie w przekonaniu, 瞠 ciemny odcie do mnie pasuje..a mi si ci庵le marzy taki jak Tw鎩 Chyba na wiosn wybior si tam z Twoim zdj璚iem i powiem - chc TAKI
Stary 2010-02-11, 20:43   #1242
Glam Rock
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119

Hmm, dziewczyny dorad嬈ie mi...
Jestem farbowan jasn blondynk. Farbuj si tak ju d逝go, ale na Wiosn potrzebna mi zmiana image.. i mysla豉m nad jasnym karmelowym blondem, tzn jeszcze jasniejszym ni ma CoCoPoznan.
Widzia豉m ost. w Rossmannie farby Palette jasny karmelowy blond i chyba ciemny karmelowy blond, i prosz dorad嬈ie mi czy kt鏎as z tych farb da mi po膨dany efekt 豉dnego NIERUDEGO blondu?
a jesli nie te to jakie?
dodam, 瞠 odrosty w Marcu b璠 mia豉 swoje natrual czyli ciemny blond...

i jak myslicie b璠zie mi dobrze/豉dnie w takim wlasnie kolorze do mich niebieskich oczu?
Glam Rock jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-11, 22:35   #1243
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
CocoPoznan bardzo fajny kolor. Jestem zdumiona, 瞠 po miesi帷u jest wci捫 intensywny (chocia nie wiem, jaki by na pocz徠ku).

I fryzura r闚nie fajna. Czy瘺y bob?
Dzi瘯i! Tak to bob. Ale ju troch mi si znudzi.
Kolor pewnie nadal intensywny, bo pod farb mia豉m niez陰 rud marchewk. Ale faktycznie nie zmieni si ani troch.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ginza Poka wiadomo嗆
Cudny kolor w這s闚, od dawna o takim marz, jeszcze s 郵icznie wymodelowane i wypiel璕nowane. Aktualnie mam jasny br您, ale bardzo zbli穎ny do naturalnego koloru czyli bez specjalnych refleks闚, chcia豉bym mie co co by o篡wi這 moj twarz. Zaciekawi這 mnie jak robi豉 dekoloryzacj? ile wizyt u fryzjera? jedna wi璚ej? Jako na pocz徠ku grudnia by豉m na farbie w instytucie kerastase i stylistka zaproponowa豉 mi w豉郾ie Majirel ale nie pami皻am jaki to odcie :/ utwierdzi豉 mnie r闚nie w przekonaniu, 瞠 ciemny odcie do mnie pasuje..a mi si ci庵le marzy taki jak Tw鎩 Chyba na wiosn wybior si tam z Twoim zdj璚iem i powiem - chc TAKI
dzi瘯uj!
Wizyt u fryzjera zero!
Sama 軼i庵a豉m kolor. Kilka post闚 powy瞠j opisa豉m ca造 proces.
Na dekoloryzowane w這sy na這篡豉m 8.13 Majirel, ale to dla wych這dzenia. Teraz ju, na naturalny odrost b璠 robi 8.31 zmieszanym z 8.04, 瞠by mia造 taki sam odcie jak d逝go軼i.
Ale nie kryj, 瞠 trzeba mie troch do鈍iadczenia w tym.
A co do wypiel璕nowania i modelowania to te sama . Teraz u篡wam maski Pantene dla w這s闚 zniszczonych.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Glam Rock Poka wiadomo嗆
Hmm, dziewczyny dorad嬈ie mi...
Jestem farbowan jasn blondynk. Farbuj si tak ju d逝go, ale na Wiosn potrzebna mi zmiana image.. i mysla豉m nad jasnym karmelowym blondem, tzn jeszcze jasniejszym ni ma CoCoPoznan.
Widzia豉m ost. w Rossmannie farby Palette jasny karmelowy blond i chyba ciemny karmelowy blond, i prosz dorad嬈ie mi czy kt鏎as z tych farb da mi po膨dany efekt 豉dnego NIERUDEGO blondu?
a jesli nie te to jakie?
dodam, 瞠 odrosty w Marcu b璠 mia豉 swoje natrual czyli ciemny blond...

i jak myslicie b璠zie mi dobrze/豉dnie w takim wlasnie kolorze do mich niebieskich oczu?
Ja odradzam sklepowe farby, ale wiadomo, 豉dne opakowania kusz (mnie te).
Je郵i si wahasz, to zawsze wybierz ja郾iejszy kolor. Pami皻aj, 瞠 zawsze, ale to zawsze wyjd ciemniejsze ni na pude趾u. ζtwiej te poprawi jany ni za ciemny odcie.
Je郵i m闚isz, 瞠 masz jasny blond farbowany, to wg fryzjerskiech palety b璠zie to pewnie jakie 9 i 1/2, albo nawet 10, bo ludzie zawsze oceniaj w這sy ciemniej ni si powinno.
Z tego powodu u篡j czego co ma poziom 9 (b. jasny blond) - tu odrost mo瞠 by troch widoczny. Albo poziom 8 - tu powinno wyr闚na.
Ja na zdj璚iach mam 8.13, ale nie by造 rozja郾ione do blondu, wi璚 wysz造 ciemniej.
Je郵i chcesz mie karmelowy ale blond nie-rudy to mo瞠 to by 8.31 Majirel. Ze sklepowych 豉dny te jest kolor DG3 z Recitala (jasny blond z這cisto-opalizuj帷y). Mia豉m go kiedy, nak豉dany na rozja郾ione w這sy. Jest te nowy Casting 8304 z tej serii "miody". Widzia豉m gdzie na zdj璚iu, te fajnie wygl康a, wcale nie rudy i nie za ciemny.
Na pewno co co ma w nazwie jasny blond.
Co do niebieskich oczu to jak najbardziej, 豉dnie je podkre郵i.
Stary 2010-02-12, 15:44   #1244
Glam Rock
Raczkowanie

CocoPoznan dzi瘯i serdeczne za rad, na razie pochodz po sklepach, obczaj te farby kt鏎e mi poleci豉s i zdecyduj czy farbowa si kt鏎御 z nich czy mo瞠 isc do fryzjera na koloryzacj
Stary 2010-02-12, 16:57   #1245
CocoPoznan
Rozeznanie

Dzisiaj zrobi豉m na kosmyku pr鏏k Karmelowej Czekolady Welli.
Jak dla mnie to wysz豉 niez豉 wiewi鏎ka, szczeg鏊nie na odro軼ie. Dobrze, 瞠 mnie nie pokusi這 zrobi nim na ca這嗆, bo nie widz si w tak rudym kolorze .
Stary 2010-02-14, 14:10   #1246
Glam Rock
Raczkowanie

Cytat:
Dzisiaj zrobi豉m na kosmyku pr鏏k Karmelowej Czekolady Welli.
Jak dla mnie to wysz豉 niez豉 wiewi鏎ka, szczeg鏊nie na odro軼ie. Dobrze, 瞠 mnie nie pokusi這 zrobi nim na ca這嗆, bo nie widz si w tak rudym kolorze .
ale Ty masz teraz takie w這sy jak na tych zdj璚iach wy瞠j na tym bobie?
to jakim cudem Ci z豉pa這 na ognist marchew skoro takich nie masz? Jedynie co wnioskuj to powinno Ci z豉pa na ciemniejszy ni masz... ?
Stary 2010-02-15, 07:00   #1247
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Glam Rock Poka wiadomo嗆
ale Ty masz teraz takie w這sy jak na tych zdj璚iach wy瞠j na tym bobie?
to jakim cudem Ci z豉pa這 na ognist marchew skoro takich nie masz? Jedynie co wnioskuj to powinno Ci z豉pa na ciemniejszy ni masz... ?
Na naturalnym odro軼ie (ciemny z這ty blond) wysz造 mi rude, nie na dugo軼i. I nie napisa豉m, 瞠 ognista marchewa, tylko wiewi鏎ka.
To jest pewnie te subiektywne odczucie, bo nidgy nie mia豉m rudych. Kto co nosi rude, pewnie stwierdzi豚y, 瞠 to wcale nie jest rudy.
Stary 2010-02-16, 08:38   #1248
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863

Palette "Color&Gloss" farba bez amoniaku, odcie "Smakowity Toffe"

2 tygodnie po farbowaniu,k豉dziony na farbowany ciemny z這cisty blond.

Moja wymiana:

Perfumy: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post70030916
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-16, 10:20   #1249
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka wiadomo嗆
Palette "Color&Gloss" farba bez amoniaku, odcie "Smakowity Toffe"

2 tygodnie po farbowaniu,k豉dziony na farbowany ciemny z這cisty blond.
Super, wychodzi bardzo rude na poczatku?

Palette "Color&Gloss" to tak w ogole szampon do 6-8 tyg , a nie farba . Chce wyprobowac,ale nie widzialam jeszcze w sklepie u siebie w poblizu

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-02-16 o 10:31
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-16, 16:34   #1250
spectrum133
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Karmelowy odcie w這s闚 jest do嗆 豉dny, ale szczerze m闚i帷, nie chcia豉bym go widzie na swojej g這wie.
Stary 2010-02-16, 17:39   #1251
julittaa22
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lea88 Poka wiadomo嗆
Super, wychodzi bardzo rude na poczatku?

Palette "Color&Gloss" to tak w ogole szampon do 6-8 tyg , a nie farba . Chce wyprobowac,ale nie widzialam jeszcze w sklepie u siebie w poblizu

W tym s瘯 ze na poczatku wogole nie wychodzi rudy,tylko taki braz dosc ciemny zlocisty.Szampony sa w rossmanie.

Moja wymiana:

Stary 2010-02-17, 16:45   #1252
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Poka wiadomo嗆
W tym s瘯 ze na poczatku wogole nie wychodzi rudy,tylko taki braz dosc ciemny zlocisty.Szampony sa w rossmanie.
No to juz mi sie podoba . Wlasnie widze, z sa teraz tam w promocji. Ja bylam tydzien temu to w moim nic nie bylo takiego na polce :/
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-27, 12:28   #1253
kariera85
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 153
Wpisy w blogu: 3
GG do kariera85
Smile Dot.: karmelkowe wlosy:))

A to m鎩 dzisiejszy karmelek light..

Bardzo podoba mi sie taki mocny karmel jak u Coco, ale mi w takich niestety nie豉dnie

Loreal excellence creme 8.13.. Ta farba to totalna zagadka, odrost ciemny blond bra這 mi na jasny blond, nalozy豉m na reszt a tu normalnie br您.. Splukuje a tu nadal br您.. Susz a tu prosz, to co wida.. Trzeba mie mocne nerwy do blond闚 loreala i nie wyskakiwa pochopnie przez okno

Zasugerowa豉m si toffi na kitce przy tej farbie w sklepie kt鏎a by豉 mocniejsza, pudelkiem nie bardzo

Per這wy be nak豉dana na bardzo jasny blond + odrost ciemny blond. 疾 niby 'frosted blonde'.. Wysz這 takie o:
Starring: Cudowna Dieta Mniej 盍e

Edytowane przez kariera85
Czas edycji: 2010-02-27 o 12:30
kariera85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-27, 18:13   #1254
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kariera85 Poka wiadomo嗆
A to m鎩 dzisiejszy karmelek light..

Bardzo podoba mi sie taki mocny karmel jak u Coco, ale mi w takich niestety nie豉dnie

Loreal excellence creme 8.13..

...Per這wy be nak豉dana na bardzo jasny blond + odrost ciemny blond. 疾 niby 'frosted blonde'.. Wysz這 takie o:
Suuuper! Jak na pude趾u.
A ja w豉郾ie uwielbiam taki kolor, tylko mi nie do twarzy

M鎩 karmel te mi si ju nie podoba, bo nie pasuj mi te w這sy do ubra . Nie wiem ju w og鏊e jakie kolory do tego pasuj...
Mi nie jest 豉dnie w zieleniach itd. Wydawa這 mi si, 瞠 jestem jesieni, ale nie czuj si w jesiennych kolorach. Lubi granaty, niebieski, koralow czerwie, 鄉ietankowy. Chc teraz zrobi taki bardziej ch這dny kolorek - ciemny be.
Taki o:
Stary 2010-02-28, 14:30   #1255
Glam Rock
Raczkowanie

kariera85 zajefajny ten kolorek! chyba si skusz na taki, ale nie wiem czy wyjdzie mi a tak 豉dny jak Tobie

A w豉snie, co do koloru w這s闚 i ubra... najcz瘰ciej ubieram si na czarno, ostatnio czarno-szaro, i mam jasny blond w這sy, a jaki jeszcze kolor w這s闚 pasuje do czerni? Pewnie odpowiecie, 瞠 ka盥y, ale mnie ta odpowied nie zadowala :P Dodam, 瞠 mam niebieskie oczy...
???
Stary 2010-03-04, 13:57   #1256
julittaa22
Zadomowienie

Garnier color naturals "jasny blond" farbowane na sprany palette "toffe"

Jestem bardzo zadowolona

Moja wymiana:

Stary 2010-03-08, 14:08   #1257
ImmortalWoman
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 877

heyka! chcia豉bym uzyskac taki kolorek w這s闚 jak ma Ciara http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1158006764 z tym, 瞠 mam w這sy rozja郾iane na blond i prawie 2 cm. odrost闚 bo pr鏏uj je jako "podratowa" i nie farbuj ich... pomo瞠cie? Jakiej farby uzy, albo chocia jak nakierowac fryzjerk na ten kolor
Stary 2010-03-08, 18:15   #1258
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Poka wiadomo嗆
heyka! chcia豉bym uzyskac taki kolorek w這s闚 jak ma Ciara http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1158006764 z tym, 瞠 mam w這sy rozja郾iane na blond i prawie 2 cm. odrost闚 bo pr鏏uj je jako "podratowa" i nie farbuj ich... pomo瞠cie? Jakiej farby uzy, albo chocia jak nakierowac fryzjerk na ten kolor
Heh. Te bym chcia豉 taki mie, ale w realu nigdy jeszcze takiego nie spotka豉m. To jaki blond miedziany z dodatkiem czerwieni. Pewnie jaka mieszanka musia豉by by. Tylko jaka?????
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-08, 18:19   #1259
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Pom騜cie kobietki. Mo瞠 kt鏎a z Was co podobnego ma?
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-08, 23:21   #1260
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Heh. Te bym chcia豉 taki mie, ale w realu nigdy jeszcze takiego nie spotka豉m. To jaki blond miedziany z dodatkiem czerwieni. Pewnie jaka mieszanka musia豉by by. Tylko jaka?????
Ta mieszanka to Photoshop + odpowiednie na鈍ietlenie
Na przyk豉dzie moich w豉snych w這s闚 wiem, 瞠 w ka盥ym 鈍ietle wygl康aj inaczej.

Tagi
koloryzacja

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.