karmelkowe w這sy:)) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-06-22, 20:10   #1321
joannas8
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Te tak my郵 jednak kusi mnie 瞠by zmiesza i uzyska troche ja郾iejszy odcie W ka盥ym razie dzi瘯i za odpowiedz Jak co wyjdzie to wkleje fotke

jestem ju po... oto efekt
jak my郵icie karmelowe czy nie?

Edytowane przez joannas8
Czas edycji: 2010-06-28 o 20:55
joannas8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-30, 15:15   #1322
edycisko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 380

Joannas pi瘯ny Ci ten kolorek wyszed!
Mnie po szaszetce joanny naturalny blond,po這穎nej na baaaardzo jasny blond wysz這 co takiego karmelkowego..
edycisko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-30, 20:22   #1323
Glam Rock
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119

Cytat:
Napisane przez edycisko Poka wiadomo嗆
Joannas pi瘯ny Ci ten kolorek wyszed!
Mnie po szaszetce joanny naturalny blond,po這穎nej na baaaardzo jasny blond wysz這 co takiego karmelkowego..
edycisko napisz po ilu myciach ca趾iem wyp逝ka Ci si ten [boski] karmelek, ok? Bo te mam w這sy bardzo jasny blond i chcia豉bym si skusi na karmelek [na razie na pr鏏 - szamponetk崧, ale nie wiem czy warto ...
Glam Rock jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-02, 15:51   #1324
Noc(nik)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 240

A jak si maj karmelki do jasnych karnacji? Nie gryzie si to? G堯wnie wida na zdj璚iach opalone buzie. Mo瞠 zbierzemy w kilku postach fotki z bladioszkami, jeden za drugim itd.?

Noc(nik) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-03, 16:31   #1325
Noc(nik)
Zadomowienie

up!

Stary 2010-07-04, 20:53   #1326
Glam Rock
Raczkowanie

Mysl 瞠 z jasn karnacj wygl康a to nawet nawet, ale lepiej chyba z oliwkow lub po prostu opalon
Stary 2010-07-04, 22:45   #1327
edycisko
Raczkowanie

oj,niestety zszed szybciutko.po 5,6 myciach nie by這 ju 郵adu po jakiejkowiek koloryzacji.konkretnie,to on schodzi za ka盥ym myciem,robi si coraz jasniejszy...czyli na pr鏏 warto.
ach,jak tu trafi na tak farb( zawsze najfajniej wychodzi co z przypadku.
ach przypomnia這 mi si jeszcze) niestety zasiedzia豉m si z t szamponetk ,tak z godzink...wi璚 by mo瞠 to spowodowa這 ten karmelek na g這wie.pewnie tak
Stary 2010-07-04, 23:17   #1328
Noc(nik)
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez edycisko Poka wiadomo嗆
oj,niestety zszed szybciutko.po 5,6 myciach nie by這 ju 郵adu po jakiejkowiek koloryzacji.konkretnie,to on schodzi za ka盥ym myciem,robi si coraz jasniejszy...czyli na pr鏏 warto.
ach,jak tu trafi na tak farb( zawsze najfajniej wychodzi co z przypadku.
ach przypomnia這 mi si jeszcze) niestety zasiedzia豉m si z t szamponetk ,tak z godzink...wi璚 by mo瞠 to spowodowa這 ten karmelek na g這wie.pewnie tak
Ja w豉郾ie przymierza si do tej szamponetki(le篡 nawet kupiona) na moim do嗆 jasnym br您ie, ale boje si, 瞠 mi si nie zmyje.

Stary 2010-07-05, 12:48   #1329
Glam Rock
Raczkowanie

a dlaczego ma si nie zmy? ka盥a szamponetka si zmyje pr璠zej czy p騧niej... mnie kiedys po Marionie na rozjasnianych w這sach "ciemny blond" zmy si po dw鏂h! myciach.
Dzisiaj w豉snie na這篡豉m szamponetk Mariona 'Ciemny Blond' na rozjasniane [jasny blond] w這sy. Powinnam trzyma 20 min, trzyma豉m ok. 5 bo jestem niecierpliwa i wyszed mi taki z這cisty karmelek ! tylko wiem, 瞠 z nast瘼nym myciem ju si wyp逝ka
Stary 2010-07-06, 16:21   #1330
sonk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143

oj dziewczyny ale mi narobi造軼ie ochoty na tak pi瘯ne w這sy!! Ale w moim przypadku mog si jedynie pomarzy bo moje w這sy od roku s farbowane na... czarno ale ja g逝pia!!
Normalnie 透y mam w oczach jak na te zdj璚ia patrze...gdybym nie farbowa豉 na czarny to mo瞠 by co z moich wysz這 bo m鎩 naturalny to br您... nie nie nie nie moge ju na siebie patrze w tych czarnych
mo瞠 co doradzicie, mo瞠 jaki dekoloryzator i farbe... nie wiem jestem ju za豉mana
sonk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 19:57   #1331
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
Napisane przez sonk Poka wiadomo嗆
oj dziewczyny ale mi narobi造軼ie ochoty na tak pi瘯ne w這sy!! Ale w moim przypadku mog si jedynie pomarzy bo moje w這sy od roku s farbowane na... czarno ale ja g逝pia!!
Normalnie 透y mam w oczach jak na te zdj璚ia patrze...gdybym nie farbowa豉 na czarny to mo瞠 by co z moich wysz這 bo m鎩 naturalny to br您... nie nie nie nie moge ju na siebie patrze w tych czarnych
mo瞠 co doradzicie, mo瞠 jaki dekoloryzator i farbe... nie wiem jestem ju za豉mana

Oto "przepis" na dekoloryzacj czyli 軼i庵anie koloru:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post16758655
a oto co mi wtedy wysz這:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post17115249
Stary 2010-07-06, 21:38   #1332
ghosta
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Przegladajac ten watek dochodze do wniosku, ze i moja dwuletnia coreczka ma karmelkowe wloski ! A wczesniej nie moglam sie zdecydowac czy jest blondynka, szatynka, czy ruda...
A tutaj znalazlam odpowiedz
ghosta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-06, 21:52   #1333
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

To jest jasny blond. Karmel jest bardziej miedziany.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-07, 10:17   #1334
sonk
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Oto "przepis" na dekoloryzacj czyli 軼i庵anie koloru:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post16758655
a oto co mi wtedy wysz這:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...9#post17115249
Coco przepi瘯ny ci kolor wyszed. Tylko anio趾u ja mam ten dodatkowy problem 瞠 ja rok temu mialam doszcz皻nie spalone w這sy od ko鎍闚ek do nasady g這wy i powiem ci 瞠 jestem szczerze przera穎na, boje si 瞠 znowu zrobie sobie gumowate siano. wiesz nie chce zosta 造sa!! a tobie si bardzo zniszczy造 w這sy??
nie wiem mo瞠 si wybiore do fryzjera chyba czu豉bym si jako niewiem bezpieczniej...bo jak sobie tylko przypomne co ja mia豉m na g這wie rok temu to a mnie ciarki przechodz...

a mo瞠 powiem tak bo widze 瞠 dziewczyny tu doradzaj, mo瞠 kochane powiecie mi czy do mnie bedzie ten kolor pasowa, jestem typow po逝dniow zim, dodam mo瞠 ze dwa zdj璚ia mo瞠 mi doradzicie,
zrobi豉m sobie kochane ostatnio tak symulacje jakbym wygl康a豉 w innym kolorze ni czarny i oto co mi wysz這, zaznaczam 瞠 jest to blond
Stary 2010-07-07, 17:16   #1335
Noc(nik)
Zadomowienie

Cytat:
a mo瞠 powiem tak bo widze 瞠 dziewczyny tu doradzaj, mo瞠 kochane powiecie mi czy do mnie bedzie ten kolor pasowa, jestem typow po逝dniow zim, dodam mo瞠 ze dwa zdj璚ia mo瞠 mi doradzicie,
zrobi豉m sobie kochane ostatnio tak symulacje jakbym wygl康a豉 w innym kolorze ni czarny i oto co mi wysz這, zaznaczam 瞠 jest to blond
To co pokaza豉 to bardziej blond. Zdecydowanie ciemniejszy odcie, bo gryzie si z brwiami.

Stary 2010-07-07, 17:36   #1336
sonk
Raczkowanie

no tak wiem ze to blond i tak te napisa豉m
a powiedz mi jak mozesz jaki kolor by mi pasowa, bo piszesz ze ciemniejszy np.? wiem ze sie ca造 czas wypytuje ale naprawde zalezy mi na waszych dobrych radach
Stary 2010-07-07, 18:39   #1337
Noc(nik)
Zadomowienie

Je郵i ju co bardziej w blond tonacje to takie...

Stary 2010-07-07, 18:43   #1338
sonk
Raczkowanie

jejku dzi瘯uje ci serdecznie
koloreki ze zdj耩 6 i 7 s przepi瘯ne moze co ty skombinuj zeby jako sobie to nie wiem w poincie wklei ale zajmie mi to pewnie z godzine hihihihi jak sko鎍ze to poka瞠 (o ile bedzie to jako tako wyglada這)
Stary 2010-07-07, 18:56   #1339
Noc(nik)
Zadomowienie

Dopiero p騧niej zorientowa豉m si jak wyjecha豉m poza linie w這s闚. Wybacz!!!

Edit:
Dodaj wersj poprawion i w ciemniejszym kolorze. Tak w og鏊e to wed逝g mnie powinna inspirowa sie Aishwarya Rai, bo macie podobne oczy.

Edytowane przez Noc(nik)
Czas edycji: 2010-07-07 o 19:03
Stary 2010-07-07, 19:07   #1340
sonk
Raczkowanie

dzi瘯uje ci kochana jeste
a mog豉by co o tym co widzisz powiedzie (twoja opinia) bo naprawde jest to dla mnie bardzo wa積e 瞠by obiektywnym okiem spojrza豉 w kt鏎ym mi naprawde dobrze jest, bo ja jestem napalona jak szpak na j...
ale nie wiem czy dobrze mi i prosze powiedz szczerze w czym mi lepiej
Stary 2010-07-07, 19:46   #1341
Noc(nik)
Zadomowienie

Podobasz mi si w ciemnych w這sach, masz regularne rysy, zdrow karnacje. Wygl康asz niepospolicie, na prawd ci pasuje. Jeste bardzo 豉dna, a 豉dnemu we wszystkim 豉dnie. Mog豉by nawet spr鏏owa rudego . Je郵i potrzebna ci zmiana to najpierw spr鏏owa豉bym z ch這dn czekolad ala Miranda:
http://justjared.buzznet.com/photo-g...e-yourself-01/
http://justjared.buzznet.com/photo-g...-fragrance-10/

i dalej:
http://www.yolike.com/bollywood/wp-c...f12eture-6.jpg
http://specialnewsonline.files.wordp...eryl-cole6.jpg

Stary 2010-07-07, 19:50   #1342
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Coco przepi瘯ny ci kolor wyszed. Tylko anio趾u ja mam ten dodatkowy problem 瞠 ja rok temu mialam doszcz皻nie spalone w這sy od ko鎍闚ek do nasady g這wy i powiem ci 瞠 jestem szczerze przera穎na, boje si 瞠 znowu zrobie sobie gumowate siano. wiesz nie chce zosta 造sa!! a tobie si bardzo zniszczy造 w這sy??
nie wiem mo瞠 si wybiore do fryzjera chyba czu豉bym si jako niewiem bezpieczniej...bo jak sobie tylko przypomne co ja mia豉m na g這wie rok temu to a mnie ciarki przechodz...

Nie zniszczy這 mi wcale, ale ja mam grube w這sy z natury (a co spalone to wiem, bo te kiedy mia豉m). U fryzjera robi to tak samo, albo b璠 si ba i b璠 ci namawia na pasemka.

A tak w og鏊e - to w czarnych wygl康asz bosko. Jak ju chcesz to r鏏 na ciemny br您 a nie czarne, ale nie ja郾iej. Ten kolor Aschiwaryi (jak to si u licha pisze) jest super.
A co to tej zimy - jakie masz w這sy z natury i jakie mia豉 jako dziecko?
Czy masz sk鏎 w odcieniu r騜owym czy z這tawym?
Czy 豉dnie Ci w zimnym fiolecie? Albo cytrynowym? Je郵i nie to jakie kolory lubisz?

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-07-07 o 19:52
CocoPoznan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-07, 19:55   #1343
cierra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 375

Jak dla mnie to lepiej ci w ciemnych Twoja uroda i oczy s wtedy "wydobyte" Mia豉m podobny dylemat bo te mia豉m prawie czarne w這sy a jestem typem ch這dnym, a dostalam fio豉 na punkcie karmelowych w這s闚 i nie wiem czy jest mi lepiej ale ochota wzi窸a g鏎 i teraz mam taki karmelowy jasny br您, ale b璠帷 opalon nie gryzie si to na razie

„Jeszcze si taki nie urodzi, co by wszystkim dogodzi”
cierra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-08, 10:27   #1344
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

tez jestem za ciemnym kolorkiem twoich wloskow
Stary 2010-07-08, 12:15   #1345
sonk
Raczkowanie

Cytat:

A tak w og鏊e - to w czarnych wygl康asz bosko. Jak ju chcesz to r鏏 na ciemny br您 a nie czarne, ale nie ja郾iej. Ten kolor Aschiwaryi (jak to si u licha pisze) jest super.
A co to tej zimy - jakie masz w這sy z natury i jakie mia豉 jako dziecko?
Czy masz sk鏎 w odcieniu r騜owym czy z這tawym?
Czy 豉dnie Ci w zimnym fiolecie? Albo cytrynowym? Je郵i nie to jakie kolory lubisz?
Ju odpowiadam na pytanka:
1. Jak si opalam?
pierwsze wyj軼ie na s這鎍e ko鎍zy si delikatnym poparzeniem (jak posiedz d逝瞠j to jestem bardzo czerwona), kt鏎e znika samoistnie po 1-2dniach. P騧niej opala mnie bardzo szybko (ju bez 瘸dnych poparze) na br您owy kolor z lekkim z這tym pob造skiem.
2. Kolor oczu
Oczy zielone, z 鄴速ymi delikatnymi plamkami. T璚z闚ki maj zdecydowan grub obw鏚k w kolorze ciemnej zieleni
3. Piegi
nie posiadam takowych, jedynie pieprzyki w kolorze jasnego br您u
4. Cera
wydaje mi si 瞠 jest ona oliwkowo brzoskwiniowa, rumieni si na czerwono
5. W這sy
naturalny kolor to ciemny br您, maj raczej z這te przeb造ski
6. Usta
r騜owe jasne
7. Kolory kt鏎e lubi i w kt鏎ych si dobrze czuje: czarny, bia造, r騜owy (ciemny), fiolet ciemny, granat, niebieski, 鄴速y, turkus, mocna nasycona ziele, ciemne wr璚z stalowe kolory, koralowy
Kolory kt鏎e nie lubi i 幢e si czuje to: br您, be瞠, bordo, jasne pastelowe wszystkie kolory, czerwie, pomara鎍z, rudo軼i, lila

Kochane jeste軼ie cudowne i kochane... dzi瘯uj za zaanga穎wanie i pomoc bo naprawde mam do嗆 tych moich czarnych kude
Zastanawia豉m si w豉郾ie nad t czekoladk, ale te nad br您em z takimi z這cistymi przeb造skami (mam nadzieje 瞠 mnie rozumiecie),
Og鏊nie wszystkie wasze rady bior do serca i my郵 my郵 i my郵 ale napweno co zrobie
Stary 2010-07-08, 16:37   #1346
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Ju odpowiadam na pytanka:
1. Jak si opalam?
pierwsze wyj軼ie na s這鎍e ko鎍zy si delikatnym poparzeniem (jak posiedz d逝瞠j to jestem bardzo czerwona), kt鏎e znika samoistnie po 1-2dniach. P騧niej opala mnie bardzo szybko (ju bez 瘸dnych poparze) na br您owy kolor z lekkim z這tym pob造skiem.
2. Kolor oczu
Oczy zielone, z 鄴速ymi delikatnymi plamkami. T璚z闚ki maj zdecydowan grub obw鏚k w kolorze ciemnej zieleni
3. Piegi
nie posiadam takowych, jedynie pieprzyki w kolorze jasnego br您u
4. Cera
wydaje mi si 瞠 jest ona oliwkowo brzoskwiniowa, rumieni si na czerwono
5. W這sy
naturalny kolor to ciemny br您, maj raczej z這te przeb造ski
6. Usta
r騜owe jasne
7. Kolory kt鏎e lubi i w kt鏎ych si dobrze czuje: czarny, bia造, r騜owy (ciemny), fiolet ciemny, granat, niebieski, 鄴速y, turkus, mocna nasycona ziele, ciemne wr璚z stalowe kolory, koralowy
Kolory kt鏎e nie lubi i 幢e si czuje to: br您, be瞠, bordo, jasne pastelowe wszystkie kolory, czerwie, pomara鎍z, rudo軼i, lila

Kochane jeste軼ie cudowne i kochane... dzi瘯uj za zaanga穎wanie i pomoc bo naprawde mam do嗆 tych moich czarnych kude
Zastanawia豉m si w豉郾ie nad t czekoladk, ale te nad br您em z takimi z這cistymi przeb造skami (mam nadzieje 瞠 mnie rozumiecie),
Og鏊nie wszystkie wasze rady bior do serca i my郵 my郵 i my郵 ale napweno co zrobie
Wi璚 podtrzymuj - lepiej b璠zie ciemny br您 albo czekolada ni karmel. Wydaje mi si, 瞠 by ci rozmy.
Druga sprawa - piszesz, 瞠 nie lubisz br您闚, be鄴w i rudo軼i w ubraniu - a chcesz sobie takie w這sy sprawi ? Bo karmel to odcie rudo軼i albo bardzo ciep貫go be簑. Przemy郵 spraw.
Stary 2010-07-08, 17:34   #1347
edycisko
Raczkowanie

Popieram! Zdecydowanie braz!
Stary 2010-07-08, 19:14   #1348
sonk
Raczkowanie

Cytat:
Wi璚 podtrzymuj - lepiej b璠zie ciemny br您 albo czekolada ni karmel. Wydaje mi si, 瞠 by ci rozmy.
Druga sprawa - piszesz, 瞠 nie lubisz br您闚, be鄴w i rudo軼i w ubraniu - a chcesz sobie takie w這sy sprawi ? Bo karmel to odcie rudo軼i albo bardzo ciep貫go be簑. Przemy郵 spraw.
Heh wiem 瞠 to jest dziwne ale jednak w這sy br您owe mi si podobaj, a chyba ubrania to co innego... dzi瘯i jeszcze raz i pos逝cham si ciebie faktycznie przemy郵 na spokojnie jeszcze t moj przemian
Stary 2010-07-08, 21:26   #1349
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:

A ja bym si z tym karmelem tak szybko nie podda豉. Mo瞠 warto by by這 zobaczy jaki monta ale bardziej z miedzianym odcieniem karmelka , a nie z這tym.
Z kolei czarny wydaje mi si zdecydowanie zbyt ciemny.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-08, 21:43   #1350
Glam Rock
Raczkowanie

hej dziewczyny, czy nie uwa瘸cie 瞠 Kim Kardashian mia豉 kiedys karmelek na w這sach? obecnie ma ju czarne, ale przez kr鏒ki okres czasu mia豉 w豉snie taki z這cisty karmelek, sliczny <3
Odpowiedz

Tagi
koloryzacja

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.