karmelkowe w這sy:)) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-07-08, 21:56   #1351
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
A ja bym si z tym karmelem tak szybko nie podda豉. Mo瞠 warto by by這 zobaczy jaki monta ale bardziej z miedzianym odcieniem karmelka , a nie z這tym.
Z kolei czarny wydaje mi si zdecydowanie zbyt ciemny.
Jest jednak jeden problem - po zdj璚iu koloru z w這s闚 farbowanych na czarno - wyjd albo pomara鎍zowo-sraczkowate albo w najlepszym wypadku rude. 疾by doj嗆 do karmelowego koloru trzeba 軼i庵n望 kolor do pomara鎍zowo-鄴速ego i na to da odpowiedni farb kt鏇 to zneutralizuje (tutaj wchodzimy w ca貫 zagadnienie o tonowaniu kolor闚).
A to ju niez豉 ingerencja i zadanie dla bardzo dobrego fryzjera albo kogo kto si na tym dobrze zna. Bo nie ka盥y w這s to wytrzyma.

Ja sobie 軼i庵a豉m kolor dwa razy, ale nigdy nie by造 farbowane czerni. Najciemniejszy by ciemny br您 z ma造m dodatkiem granatowej czerni ale to by豉 farba ton-w-ton a nie farba trwa豉, wi璚 te inaczej ten kolor si rozja郾i.
Wiem, 瞠 czer jest bardzo trudno rozja郾i do jakiego koloru powy瞠j br您u kt鏎y by faktycznie 豉dnie wyszed. Rzadko kt鏎y fryzjer si tego podejmie.

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-07-08 o 22:11
CocoPoznan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-09, 07:04   #1352
dodaja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 989
GG do dodaja

Cytat:
Napisane przez Glam Rock Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny, czy nie uwa瘸cie 瞠 Kim Kardashian mia豉 kiedys karmelek na w這sach? obecnie ma ju czarne, ale przez kr鏒ki okres czasu mia豉 w豉snie taki z這cisty karmelek, sliczny <3
Cudo ! Takie mi si marz!

dodaja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-09, 13:34   #1353
sonk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
A ja bym si z tym karmelem tak szybko nie podda豉. Mo瞠 warto by by這 zobaczy jaki monta ale bardziej z miedzianym odcieniem karmelka , a nie z這tym.
Z kolei czarny wydaje mi si zdecydowanie zbyt ciemny.
Przepi瘯ne s te odcienie kt鏎e zamie軼i豉... hmmmm marzenie
Masz faktycznie racj co do tego i w czarnym mi jest za ciemno...
ze mn jest faktycznie jak z Kim Kardashian jej jest 郵icznie w br您ie ale moim skromnym zdaniem du穎 lepiej wygl康a w ja郾iejszym kolorze (tak ciep這, romantycznie)... ale ja chyba nie jestem obiektywna bo wszystko co ja郾iejsze od czarnego jest wed逝g mnie 郵iczne

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Jest jednak jeden problem - po zdj璚iu koloru z w這s闚 farbowanych na czarno - wyjd albo pomara鎍zowo-sraczkowate albo w najlepszym wypadku rude. 疾by doj嗆 do karmelowego koloru trzeba 軼i庵n望 kolor do pomara鎍zowo-鄴速ego i na to da odpowiedni farb kt鏇 to zneutralizuje (tutaj wchodzimy w ca貫 zagadnienie o tonowaniu kolor闚).
A to ju niez豉 ingerencja i zadanie dla bardzo dobrego fryzjera albo kogo kto si na tym dobrze zna. Bo nie ka盥y w這s to wytrzyma.

Ja sobie 軼i庵a豉m kolor dwa razy, ale nigdy nie by造 farbowane czerni. Najciemniejszy by ciemny br您 z ma造m dodatkiem granatowej czerni ale to by豉 farba ton-w-ton a nie farba trwa豉, wi璚 te inaczej ten kolor si rozja郾i.
Wiem, 瞠 czer jest bardzo trudno rozja郾i do jakiego koloru powy瞠j br您u kt鏎y by faktycznie 豉dnie wyszed. Rzadko kt鏎y fryzjer si tego podejmie.
Ja powiem tak w ponad rok temu z cienych d逝gich w這sow fryzjerka mi zesz豉 w ci庵u jednego dnia na blond, bardzo jasny blond... i wlosy faktycznie nie by造 zniszczone nic (mimo dekoloryzacji- wyszed mi jasny br您 ze z這torudymi prze鈍itami, i nast瘼nego rozja郾iania to blondu), tylko kasia genialna by豉 i wpad豉 na pomys 瞠 sama sobie p騜niej bedzie robi豉 w這sy i przez moje na這瞠nie rozja郾iacza na odrosty (musia豉m najecha na ju rozja郾ione), a nast瘼nie po kilku minutach na這篡豉m pallette platynowy blond na ca這嗆 i efektem by這 spalenie wlosow... nauczy豉m si na w豉snej g逝pocie 瞠 TAK NIE WOLNO!!!!
sonk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-11, 12:25   #1354
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆

Masz racj. Ja bym nie dekoloryzowa豉 r闚nie. Szkoda w這s闚. Lepiej uzbroi si w cierpliwo嗆 i stopniowo schodzi do ja郾iejszych. Troch to potrwa ale przynajmniej nie wypadnie po這wa w這s闚. Mo瞠 z czasem i ta czer straci na intensywno軼i.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
hej dziewczyny, czy nie uwa瘸cie 瞠 Kim Kardashian mia豉 kiedys karmelek na w這sach? obecnie ma ju czarne, ale przez kr鏒ki okres czasu mia豉 w豉snie taki z這cisty karmelek, sliczny <3
Ten kolorek jest pi瘯ny, ale nie wiem z kt鏎ych barwnik闚 jest robiony. Pewnie jaki be + z這to?Jak my郵icie? A mo瞠 z這to + natural? Z palety goldwella najbardziej podchodzi 9GN

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-07-11 o 12:31
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-14, 12:47   #1355
MOTYLowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 102

hej mam teraz jasny blond, od slonca duuzo zjasnia a jestem opalona po plazowaniu i obecny kolorek nieco gryzie sie z karnacja, takze chce pofarbowac na taki karmelkowy wiecie jaka farbka chwyci takie rozjasnione wlosy??

2kg mniej -> 163cm/45kg
MOTYLowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-14, 18:35   #1356
Glam Rock
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119

te si do tego przymierzam ale mo瞠
安ietlisty cynamonowy blond Palette Deluxe http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/29195.jpg
Karmelowy Blond - Joanna http://www.drogeria-sklep.pl/data/gf.../9/4/849_1.jpg

a mo瞠 jakis wellaton ?
Glam Rock jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-14, 18:48   #1357
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
安ietlisty cynamonowy blond Palette Deluxe http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/29195.jpg

a mo瞠 jakis wellaton ?
Fajne kolorki wybra豉. Te mam na nie ochot. Jestem baaaardzo ciekawa efektu. Tylko ten palette tak odradzaj. Pono niszczy. Z wellatonu jest karmelowa czekolada, ale wychodzi bardziej czerwonawo i nie do ka盥ej karnacji pasuje. Osobi軼ie wol karmelki wpadaj帷e w toffi lub w mied.
Stary 2010-07-14, 19:58   #1358
Zapach deszczu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 643

Karmelowy kolor od dawna bardzo mnie kusi. By豉m ju nawet u fryzjerki z zamiarem zmiany koloru w這s闚 na karmel. Jednak fryzjerka mi odm闚i豉. M鎩 naturalny kolor to typowy 鈔edni blond, w這sy zawsze przyciemnia豉m. Fryzjerka powiedzia豉, 瞠 nie mog mie karmelowych w這s闚 bo musia豉bym moje naturalne podda zabiegowi 軼i庵ania koloru i ze strac duzo w這s闚 i strace ich blask. Jak jest na prawde? Czy nie moge miec karmelowych/ja郾iejszych ni mam wlosow? Czy pozostaj mi jedynie ciemne farby?
Zapach deszczu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-14, 21:51   #1359
madaaam
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
GG do madaaam

Cytat:

a mo瞠 jakis wellaton ?

mam dok豉dnie taki sam problem jak Ty mam bardzo jasne w這sy a szczeg鏊nie grzywke.. kupi豉m sobie farbe z londy: miodowy blond. jak mi przyciemniej to wtedy u篡je jakiej ciemniejszej szamponetki bo nie chce tak bardzo niszy tych w這s闚 a boje si, 瞠 inny kolor mo瞠 z豉pa mi w這sy na rudo, a tego bardzo nie chce.
madaaam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-15, 09:50   #1360
MOTYLowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 102

wczoraj wieczorem kombinowalam na moje bardzo jasne wlosy(zloty odcien) +pasemka robione rozjaniaczem nalozylam na 25 min szamponetke Joanny- nr 03 naturalny blond wyszlo slicznie taki karmelek light, bez odcienia rudosci jednak szamponetka sie pewnie zmyje niedlugo, wiec zamierzam pozniej nalozyc albo ten Karmelowy blond z joanny albo Naturalny blond

2kg mniej -> 163cm/45kg
MOTYLowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-16, 16:42   #1361
Glam Rock
Raczkowanie

ja dzisiaj na sw鎩 jasny blond pofarbowa豉m Joann Naturi Naturalny Blond patrz TUTAJ
i myslalam 瞠 wyjdzie mi ciemniejszy ni na opakowaniu czyli taki jasny karmelek, ale to jednak nie to co TEN z Multi Color. po tym Multi na pewno wyjdzie 豉dny karmelek, nie wiem jak z karmelowym blondem, jesli kt鏎as pofarbuje nim prosz da zna i najlepiej zdj璚ia jak wysz造 w這ski
Stary 2010-07-16, 21:35   #1362
majreg
Wtajemniczenie

A ja wczoraj pomalowa豉m 9.73 z wod 6%. Wysz造 bardzo jasne z這to-rude. Nie by這 mi w nich dobrze wi璚 po這篡豉m na to szamponetk Joanny- naturalny blond. Trzyma豉m 20min. i mam 豉dny jasny karmelek.
Stary 2010-07-18, 20:17   #1363
she_wolf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

Mam problem, chcia豉 sobie baba zrobi odmian, a wyszed klops
Mia豉m w這sy ciemny br您 (bodaj瞠 daktyl artego).
Chcia豉m osi庵n望 taki efekt (zdj璚ia Evy mendes plus plik o nazwie chcia豉m )

Wyda豉m jak dla mnie spor kas na fryzjera i wysz豉m na g這wie z czym takim tylko uwaga - bardzo kiepsko wykonanym Jak b璠 mia豉 swoje zdjecia to wrzuc, ale na razie pogl康owo. Zdj璚ia o nazwie pasemka i pasemka2 (dwa ostatnie)
Na pocz徠ku pasemka by造 na maksa 鄴速o-zielone (oczywi軼ie tlyko ja to widzia豉m ) - od tygodnia trkatuj w這sy szamponem przeciw逝piezowym i waxem i jest troch lepiej, ale og鏊nie mam jajecznic na w這sach P鎩軼ie zn闚 do fryzjera nie wchodzi w gr, bo zn闚 straci豉m zaufanie do kolejnej fryzjerki, a poza tym nie mam kasy. Mam zrobione prawie ca貫 w這sy takim br您em mniej wi璚ej jak na tych zdj璚iach Evy z pasemkami i w sumie mi taki orzechowy odcie odpowiada, pytanie teraz jaki kolor (najlepiej z artego http://www.artego.pl/pliki_do_pobrania.asp?id=19 folder znajduj帷y si pod punktem 2 paleta) na to na這篡, by zakry pasemka ale zosta jak najbli瞠j tego karmelowo-orzechowego odcienia? Mo瞠 by lekko miedziany, byleby nie wyszed za ciemny, bo chocia z tego zdj璚ia koloru skorzystam skoro tyle kasy wyda豉m..

Edytowane przez she_wolf
Czas edycji: 2010-07-18 o 20:20
she_wolf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-18, 22:55   #1364
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez she_wolf Poka wiadomo嗆
Mam problem, chcia豉 sobie baba zrobi odmian, a wyszed klops
Mia豉m w這sy ciemny br您 (bodaj瞠 daktyl artego).
Chcia豉m osi庵n望 taki efekt (zdj璚ia Evy mendes plus plik o nazwie chcia豉m )

Wyda豉m jak dla mnie spor kas na fryzjera i wysz豉m na g這wie z czym takim tylko uwaga - bardzo kiepsko wykonanym Jak b璠 mia豉 swoje zdjecia to wrzuc, ale na razie pogl康owo. Zdj璚ia o nazwie pasemka i pasemka2 (dwa ostatnie)
Na pocz徠ku pasemka by造 na maksa 鄴速o-zielone (oczywi軼ie tlyko ja to widzia豉m ) - od tygodnia trkatuj w這sy szamponem przeciw逝piezowym i waxem i jest troch lepiej, ale og鏊nie mam jajecznic na w這sach P鎩軼ie zn闚 do fryzjera nie wchodzi w gr, bo zn闚 straci豉m zaufanie do kolejnej fryzjerki, a poza tym nie mam kasy. Mam zrobione prawie ca貫 w這sy takim br您em mniej wi璚ej jak na tych zdj璚iach Evy z pasemkami i w sumie mi taki orzechowy odcie odpowiada, pytanie teraz jaki kolor (najlepiej z artego http://www.artego.pl/pliki_do_pobrania.asp?id=19 folder znajduj帷y si pod punktem 2 paleta) na to na這篡, by zakry pasemka ale zosta jak najbli瞠j tego karmelowo-orzechowego odcienia? Mo瞠 by lekko miedziany, byleby nie wyszed za ciemny, bo chocia z tego zdj璚ia koloru skorzystam skoro tyle kasy wyda豉m..
Taki kolor mi wyszed po Castingu Miodowy Bursztyn 834.
Po doprowadzeniu w這s闚 do stanu jako takiego mo瞠sz na這篡 co bez amoniaku z poziomu 8.
Stary 2010-07-18, 23:17   #1365
she_wolf
Raczkowanie

Ok dzi瘯i, tak zrobi. W這sy nie s w jakim op豉kanym stanie, jak na taki zabieg w zasadzie w bardzo dobrym, tylko mam bzika na punkcie piel璕nacji w這s闚 i dlatego tak si czepiam Mam g瘰te i grube z natury, dlatego ci篹ko je zajecha, ale jestem wymagaj帷a w kwestii ich wygl康u dlatego taka panika
M闚isz poziom 8, ja nawet nie wiedzia豉m, 瞠 te numerki to oznaczaj jakie poziomy, ale od czego jest wiza
To mo瞠 8.41 ?8.3 mo瞠 wyj嗆 za 鄴速y, chyba 瞠 ten 8S z piask闚? Ale teoretycznie 8.41 powinien by bardziej karmelowy.

A co pisa豉 o neutralizowaniu odcieni o ile dobrze pami皻am. Tu widz jakie mixtony-korektory, mo瞠 lepsze co takiego?

Edytowane przez she_wolf
Czas edycji: 2010-07-18 o 23:18
Stary 2010-07-19, 06:25   #1366
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Ok dzi瘯i, tak zrobi. W這sy nie s w jakim op豉kanym stanie, jak na taki zabieg w zasadzie w bardzo dobrym, tylko mam bzika na punkcie piel璕nacji w這s闚 i dlatego tak si czepiam Mam g瘰te i grube z natury, dlatego ci篹ko je zajecha, ale jestem wymagaj帷a w kwestii ich wygl康u dlatego taka panika
M闚isz poziom 8, ja nawet nie wiedzia豉m, 瞠 te numerki to oznaczaj jakie poziomy, ale od czego jest wiza
To mo瞠 8.41 ?8.3 mo瞠 wyj嗆 za 鄴速y, chyba 瞠 ten 8S z piask闚? Ale teoretycznie 8.41 powinien by bardziej karmelowy.

A co pisa豉 o neutralizowaniu odcieni o ile dobrze pami皻am. Tu widz jakie mixtony-korektory, mo瞠 lepsze co takiego?
8.41 wyjdzie pomara鎍zowy . Na rozja郾ianych pasemkach b璠ziesz mie pomara鎍zowe na bank.
W og鏊e to bym zrobi豉 to farb bez amoniaku, 瞠by jeszcze ca這軼i nie wysuszy. Ja si na Artego nie znam, ale wiem, 瞠 z L'Oreala w豉郾ie 8.34 jest karmelkowy albo 8.32, 8.31. Bez amoniaku jest Richesse, albo sklepowy Casting.
Stary 2010-07-19, 12:45   #1367
she_wolf
Raczkowanie

CocoPoznan masz na my郵i te farby?

Do陰czam zdj璚ia mojej jajecznicy (2tyg. na szamponie przeciw逝pie穎wym i od篡wkach). Kolor ciemnych pasm nie jest najja郾iejszy, ale og鏊nie nie wygl康a to tak ciemno jak na zdj璚iach.

Edytowane przez she_wolf
Czas edycji: 2010-07-19 o 16:21 Pow鏚: dodanie swoich zdj耩
Stary 2010-07-19, 16:30   #1368
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
CocoPoznan masz na my郵i te farby?

Do陰czam zdj璚ia mojej jajecznicy (2tyg. na szamponie przeciw逝pie穎wym i od篡wkach). Kolor ciemnych pasm nie jest najja郾iejszy, ale og鏊nie nie wygl康a to tak ciemno jak na zdj璚iach.
Oj faktycznie mocno kontrastuj te pasemka i faktycznie s 鄴速e.

Tu mo積a by da chyba poziom 7, czyli co co ma w nazwie blond (bez "jasny" ani "鈔edni" z przodu) albo 8 -jasny blond. Farba powinna mie w nazwie nr2 czyli "opalizujacy" a nie nr 1 czyli "popielaty" (popiel to niebieski, a wiadomo co wychodzi jak si pomiesza 鄴速y z niebieskim - zielony!). Mo瞠 to by te kombinacja cyfry 2 (fiolet neutralizuje 鄴速y) z 3 (z這to) albo 4 (mied) po przecinku.

Ja mia豉m na my郵i to: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-25...e-Diacolor.htm
Mo瞠sz to kupi na Allegro. Mo瞠 7.02 (ma ton fioletu, kt鏎y zr闚nowa篡 to 鄴速e i przyciemi pasemka 瞠by wyr闚na kolor). Albo 8.02 o ton ja郾iejszy - tylko wych這dzi 鄴tko. Farba ta jest bez amoniaku i si zmywa.
Albo i嗆 tym razem do dobrego fryzjera, mo瞠 to uratuje.

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-07-19 o 16:44
CocoPoznan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-19, 17:06   #1369
she_wolf
Raczkowanie

CocoPoznan to pomy郵 jakie 鄴速e by造 wcze郾iej I tak teraz jets sytuacja troch opanowana... Co do fryzjer no rzecz w tym, 瞠 w豉郾ie ta fryzjerka jest bardzo dobra i wcze郾iej by豉m zadowolona, ale ja mam jakiego pecha do fryzjer闚 :/ Nie mam teraz ani kasy, ani czasu, ani tym bardziej zaufania by i嗆 zn闚 do kogo.
Ta farba z allegro odpada - w weekend wyje盥瘸m i do tej pory chc co zrobi z w這sami, nie chce si potem wkurza przy ogl康aniu zdj耩 wakacyjnych Pozostaje mi wi璚 wybrac co z artego (wkleja豉m wcze郾iej palet) albo co dost瘼nego w drogerii - co by doradza豉?

Bo generalnie nie wiem czy pr鏏owa jako uratowa te pasemka i po這篡 jaki blond, czy dobra jaki jasny br您 zbli穎ny do reszty tego co mam na g這wie i po prostu w miar zr闚na?

Edytowane przez she_wolf
Czas edycji: 2010-07-19 o 17:09
Stary 2010-07-20, 07:01   #1370
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
CocoPoznan to pomy郵 jakie 鄴速e by造 wcze郾iej I tak teraz jets sytuacja troch opanowana... Co do fryzjer no rzecz w tym, 瞠 w豉郾ie ta fryzjerka jest bardzo dobra i wcze郾iej by豉m zadowolona, ale ja mam jakiego pecha do fryzjer闚 :/ Nie mam teraz ani kasy, ani czasu, ani tym bardziej zaufania by i嗆 zn闚 do kogo.
Ta farba z allegro odpada - w weekend wyje盥瘸m i do tej pory chc co zrobi z w這sami, nie chce si potem wkurza przy ogl康aniu zdj耩 wakacyjnych Pozostaje mi wi璚 wybrac co z artego (wkleja豉m wcze郾iej palet) albo co dost瘼nego w drogerii - co by doradza豉?

Bo generalnie nie wiem czy pr鏏owa jako uratowa te pasemka i po這篡 jaki blond, czy dobra jaki jasny br您 zbli穎ny do reszty tego co mam na g這wie i po prostu w miar zr闚na?
Zr闚na mo瞠sz - ale nie br您em tylko blondem z nr 7 w nazwie. Wtedy przyciemni tylko troch pasemka a nie ca這嗆.
Stary 2010-07-20, 12:32   #1371
sweet sunday
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 295

po wielu przej軼iach mam na w這sach idealny karmelkowy kolor,na rozja郾ione w這sy(schodzi豉m z ciemnego br您u) na這篡豉m farb Palette Deluxe w kolorze 鈔edniego blondu i wyszed mi bardzo 豉dny 鈔edni karmel,nie za jasny,nie za ciemny,chocia na razie ci篹ko mi si cieszy z koloru,bo moje w這sy sa w op豉kanym stanie
sweet sunday jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-20, 13:19   #1372
sweet sunday
Zakorzenienie

za陰czam zdj璚ia
Stary 2010-07-20, 13:21   #1373
dodaja
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 989
GG do dodaja

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Poka wiadomo嗆
za陰czam zdj璚ia
ζdny kolorek

dodaja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-20, 16:03   #1374
Glam Rock
Raczkowanie

sliczny ten kolor ! 瞠by mnie taki wyszed to bym si cieszy豉 ahh <3 ciekawe po jakim czasie si zmyje bo brzydszego koloru? a mo瞠 w og鏊e si nie zmyje, tym lepiej
Stary 2010-07-21, 00:30   #1375
sweet sunday
Zakorzenienie

W豉郾ie obawiam si,瞠 za nied逝go znowu czeka mnie farbowanie,niestety na rozja郾ionych w這sach kolor zmywa si w tempie ekspresowym
Stary 2010-07-21, 08:37   #1376
she_wolf
Raczkowanie

CocoPoznan dzi瘯uje Ci bardzo za rady. Ale chyba w ko鎍u po這輳 jaki br您, by te pasemka by造 jak najmniej widoczne i b璠zie spok鎩, bo nie podoba mi si jak wygl康am w tym kolorze :/ Sama ju nie wiem.
sweet sunday fajny kolor, a stan w這s闚 moim zdaniem wcale nie op豉kany
Stary 2010-07-21, 09:41   #1377
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Hej W sklepach pojawila sie farba Syoss miodowy blond, na zagranicznych stronach nazywa sie karmelowy blond. Wyglada pieknie. Czy ktoras z Was uzywala?
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-21, 10:27   #1378
she_wolf
Raczkowanie

Agatau88 masz jakie zdj璚ia tej farby? Zobacz dzi na zakupach sobie j
Stary 2010-07-21, 10:53   #1379
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

http://www.syoss.pl/index.php?id=133

To ta farbka
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-21, 12:29   #1380
she_wolf
Raczkowanie

Wygl康a fajnie, w og鏊e maj ciekawe kolorki
Odpowiedz

Tagi
koloryzacja

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.