karmelkowe w這sy:)) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-09-21, 14:38   #1441
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe w這sy:))

na jaki kolor wyjsciowy nakladalas?? i jakiej farby uzylas?? slicznie wyszlo;]
Stary 2010-09-21, 17:33   #1442
Glam Rock
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119

Pi瘯ne te Wasze karmelki, ale dziewczyny jak s康zicie czy na moich rozjasnianych w這sach wyjdzie karmelek z farby Palette Nugat? LOOK TU

taki sliczny jest
Glam Rock jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-22, 18:58   #1443
michasiapio
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 618
GG do michasiapio

ineska, mia豉m spran ciemn czekolad z palette, posz豉m do rossmana po now i natchn窸o mnie na karmel, wzi窸am jak捷 palette bez amoniaku (jakas nowosc, nie pamietam nazwy, cos w stylu natural shine) kolor bodajze smakowite toffie. Wiedzia豉m ze na ciemne wlosy mi nie zlapie, wiec do tego rozjasniacz z londy. Nalozylam rozjasniacz i na to farbe. Wyszly takie hmm ciemnorude, jak znajde zdjecie to wkleje, aktualnie po wakacjach rozjasnily mi sie od slonca i arba sie sprala, powstalo cos takiego
michasiapio jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-22, 19:37   #1444
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez kamciurka Poka wiadomo嗆
no moze i rudy bardziej ale mi sie wydaje ze to takie zdjecie jest, w rzeczywistosci bardziej karmelowy jest, a z lampa tak wychodzi mam jeszcze jedno

Bardzo 豉dny karmel. Czym robi豉 i na jakie w這ski?
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-22, 23:44   #1445
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez mangusta87 Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny!

mi si marzy taki kolor w這s闚 jak na zdj璚iach. To chyba jaki szary br您 ocieraj帷y si o karmel lub orzech.

I mo瞠 ta farba garniera da taki?
jest watek o tej farbie

a mi calkiem nieoczekiwanie wyszedl kolorek podobny do tych co wklejacie. nieoczekiwanie bo mial wyjsc jasny blond no ale podoba mi sie
Stary 2010-09-23, 14:30   #1446
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

prosimy podzielic sie info jak osiaglas taki koloroek sliczny jest?? na jakie wlosy nak豉da豉 i jaka farba??
Stary 2010-09-23, 15:42   #1447
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka wiadomo嗆
prosimy podzielic sie info jak osiaglas taki koloroek sliczny jest?? na jakie wlosy nak豉da豉 i jaka farba??
kolor wyjsciowy to jasny sloneczny blond (farbowany) + odrosty koloru ciemny blond.
farba loreal recital preference chicago http://www.drogisterij.net/producten..._Chicago_1.jpg . ja rowniez bylam w szoku bo powinno wyjsc calkiem inaczej po kilku myciach myslalam ze zjasnieje ale niestety niewiele
Stary 2010-09-23, 18:36   #1448
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
jest watek o tej farbie

a mi calkiem nieoczekiwanie wyszedl kolorek podobny do tych co wklejacie. nieoczekiwanie bo mial wyjsc jasny blond no ale podoba mi sie
奸iczny. Naprawd bardzo, bardzo 豉dny Ci wyszed.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-23, 20:22   #1449
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
奸iczny. Naprawd bardzo, bardzo 豉dny Ci wyszed.
dziekuje chociaz nie tego sie spodziewalam po tej farbie
Stary 2010-09-23, 21:50   #1450
Reese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 799

Cytat:
jest watek o tej farbie

ja nie jestem zaskoczona bo mi wyszed podobnie po Recital Berlin

Reese jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-24, 15:21   #1451
kamciurka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 219

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Bardzo 豉dny karmel. Czym robi豉 i na jakie w這ski?
dzi瘯uj
to efekt rozja郾iania w這s闚 w ciemnego br您u, najpierw raz rozja郾iaczem, potem baleja, a potem juz sama robi豉m kilka razy Stockholmem z loreal preference i za kazdym razem wychodzi造 ja郾iejsze http://lorealparis.pl/_pl/_pl/produc...?code=HCo20_12

Niki

Alex
kamciurka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-25, 07:38   #1452
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Reese Poka wiadomo嗆
ja nie jestem zaskoczona bo mi wyszed podobnie po Recital Berlin
o no prosze dziekuje za zdjecie bo sie zastanawialam czy nastepny nie bedzie berlin wlasnie
Stary 2010-09-25, 10:54   #1453
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
o no prosze dziekuje za zdjecie bo sie zastanawialam czy nastepny nie bedzie berlin wlasnie

wiesz co... mnie si i tak podoba, zar闚no tw鎩 kolor jak i m鎩 Berlin ma odcie z這ta z per這wym (fioletowym) dodatkiem, a Chicago podobno jest zloto-popielaty. Moja mieszanka by豉 fioletowa jak naklada豉m, a Twoja?
Teraz my郵 o Garnier Belle Color zloty blond albo nutrisse jasny naturalny blond

Stary 2010-09-25, 21:12   #1454
Mysia.
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Mi chyba te w ko鎍u uda這 si uzyska karmelek, albo co w tym stylu najwa積iejsze, 瞠 uda這 si zej嗆 samej z ciemnobr您owych (farbowanych) do takiego koloru bez u篡cia rozja郾iacza, wi璚 dziewczyny nie za豉mywa si, da si! fakt faktem troch mi to zaj窸o, bo jakie par miesi璚y, ale w這sy chocia nie s zniszczone
Mysia. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-26, 09:08   #1455
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Dziewczyny mo瞠 macie jeszcze jakies opinie o Syossie miodowym blondzie?

Na poprzedniej stronie widze ktos farbowal Lecherem powiem szczerze ze kolor piekny, ale na Allegro nie ma tych farb. Gdzie mo積a je kupic? Gdzie mozna zobaczyc dok豉dna palete kolorow? Na tej z poprzedniej strony nie widze podpisow

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-26 o 09:13
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-26, 11:14   #1456
Lenka87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 943
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mo瞠 macie jeszcze jakies opinie o Syossie miodowym blondzie?

Na poprzedniej stronie widze ktos farbowal Lecherem powiem szczerze ze kolor piekny, ale na Allegro nie ma tych farb. Gdzie mo積a je kupic? Gdzie mozna zobaczyc dok豉dna palete kolorow? Na tej z poprzedniej strony nie widze podpisow
Farby Lecher mo積a dosta w ka盥ym sklepie z artyku豉mi fryzjerskimi, osobi軼ie polecam bardziej ni farby drogeryjne
Lenka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-26, 12:51   #1457
Glam Rock
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119

Cytat:
Napisane przez Mysia. Poka wiadomo嗆
Mi chyba te w ko鎍u uda這 si uzyska karmelek, albo co w tym stylu najwa積iejsze, 瞠 uda這 si zej嗆 samej z ciemnobr您owych (farbowanych) do takiego koloru bez u篡cia rozja郾iacza, wi璚 dziewczyny nie za豉mywa si, da si! fakt faktem troch mi to zaj窸o, bo jakie par miesi璚y, ale w這sy chocia nie s zniszczone
Mnie to bardziej podchodzi pod z這cisty blond ale i tak pi瘯ne w這sy =))
Glam Rock jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-26, 13:17   #1458
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Reese Poka wiadomo嗆
wiesz co... mnie si i tak podoba, zar闚no tw鎩 kolor jak i m鎩 Berlin ma odcie z這ta z per這wym (fioletowym) dodatkiem, a Chicago podobno jest zloto-popielaty. Moja mieszanka by豉 fioletowa jak naklada豉m, a Twoja?
Teraz my郵 o Garnier Belle Color zloty blond albo nutrisse jasny naturalny blond
moja by豉 czerwono br您owa balam sie ze wyjdzie jakis rudy braz. a nastepna farbe nie wiem jaka kupic, te co zalaczylas wygladaja ladnie ale ciekawe jak wyjda. mi wychodza ladne blondy po wellatonie ale lubie loreala za aplikacje i odzywke
Stary 2010-09-26, 13:50   #1459
Agatau88
Zakorzenienie

Dziewczyny a Syoss miodowy blond? Przegladalam inne watki, sa 2 opinie tylko. A na opakowaniu bardzo 豉dny kolor.
Stary 2010-09-26, 18:56   #1460
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
moja by豉 czerwono br您owa balam sie ze wyjdzie jakis rudy braz. a nastepna farbe nie wiem jaka kupic, te co zalaczylas wygladaja ladnie ale ciekawe jak wyjda. mi wychodza ladne blondy po wellatonie ale lubie loreala za aplikacje i odzywke
ja je wyszuka豉m w tym w徠ku, z這ty blond wychodzi bardzo karmelowy a ten jasny naturalny blond tak naturalnie w豉snie (zdj nr 1)

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny a Syoss miodowy blond? Przegladalam inne watki, sa 2 opinie tylko. A na opakowaniu bardzo 豉dny kolor.

tutaj by這 wklejane zdj璚ie o tej farbie, mnie sie podoba bardzo (zdj nr 2)

Stary 2010-09-26, 21:37   #1461
untouchable
Wtajemniczenie

ten kolorek syossa wlasnie widzialam w jakims watku juz. ladnie wyglada, ciekawe jaki jest po kilku myciach

a ja sie naczytalam o syossie niezbyt pochlebnych opini takze nie wiem czy zaryzykuje
Stary 2010-09-26, 22:09   #1462
Agatau88
Zakorzenienie

Dzieki za zdjecie. Widzialam go. Myslalam ze ktos moze ma wiecej opinii o tej farbie
Stary 2010-09-26, 22:37   #1463
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

a ja mam problem, bede rozjasniac wlosy farba 4-6 tonow, teraz mam sredni braz... no i nie wiem co uzyskam bo rozjasniac bede pierwszy raz. W zwiazku z tym ze chce polozyc karmel na te rozjasnione nie wiem jakies uzyc farby?? Poleccie mi cos?? Mam z ogole patrzec w blondy jasne?? blondy ciene?? ;/;/;/ eh eh saaama neiw iem juz co kupic A jesli farba profesljonalna to z jakiego poziomu??
Stary 2010-09-26, 22:51   #1464
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
a ja mam problem, bede rozjasniac wlosy farba 4-6 tonow, teraz mam sredni braz... no i nie wiem co uzyskam bo rozjasniac bede pierwszy raz. W zwiazku z tym ze chce polozyc karmel na te rozjasnione nie wiem jakies uzyc farby?? Poleccie mi cos?? Mam z ogole patrzec w blondy jasne?? blondy ciene?? ;/;/;/ eh eh saaama neiw iem juz co kupic A jesli farba profesljonalna to z jakiego poziomu??
co masz polozyc zeby uzyskac karmel to najlepiej sie dowiesz jak przejrzysz ten w徠ek, sa zdjecia i nazwy farb ale ja chcialam co do rozjasniania spytac czy te brazowe wlosy to naturalne? i jaka farba dokladnie chcesz je rozjasnic, bo moze byc ciezko
Stary 2010-09-27, 00:18   #1465
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

no w豉snie tych farb za duzo;/ jedni zachwalaja inni odradzaja w drogeriach dostaje oszopl御u a braz mam farbowany dokladnie loreal feria p54 ale wyszedl inaczej niz na pudle;] swoje wlosy to taki mysi kolor- ciemny blond. A rozjasniac bede palette cream E20 wiem wiem napiszecie ze palette niszczy;] ale mi jeszcze nigdy nie zniszczyla wlosy mam w super kondycji wiec jest ok. Kwestia wlasnie jaka farbe wybrac czy z braz czy z blondow. Puki co zdecydowa豉m sie na karmelow czekolade welli ale boje sie ze wyjdzie ciemno... mysla豉m tez nad majirel 8 34 lub 8 42, ale nie weim czy poziom 8 jest odp. Oznaczenie karmelowej czekolady tez zaczyna sie numerem 8.
Stary 2010-09-27, 10:10   #1466
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
no w豉snie tych farb za duzo;/ jedni zachwalaja inni odradzaja w drogeriach dostaje oszopl御u a braz mam farbowany dokladnie loreal feria p54 ale wyszedl inaczej niz na pudle;] swoje wlosy to taki mysi kolor- ciemny blond. A rozjasniac bede palette cream E20 wiem wiem napiszecie ze palette niszczy;] ale mi jeszcze nigdy nie zniszczyla wlosy mam w super kondycji wiec jest ok. Kwestia wlasnie jaka farbe wybrac czy z braz czy z blondow. Puki co zdecydowa豉m sie na karmelow czekolade welli ale boje sie ze wyjdzie ciemno... mysla豉m tez nad majirel 8 34 lub 8 42, ale nie weim czy poziom 8 jest odp. Oznaczenie karmelowej czekolady tez zaczyna sie numerem 8.
to tak. palette no niszczy wlosy ale blondy z palette sa o tyle dobre bo mocno rozjasniaja i dlugo sie trzymaja. z tym ze nie jestem pewna czy ta farba rozjasni twoje wlosy, bo takie farby przewaznie sa stosowane na wlosy naturalne, na twoich mniemam wyjdzie rozjasnienie do jasnego rudawego brazu (nie doczytalam jaka woda jest w tym palette, pewnie 12?) . a farba,m to odradzam ci 8.34 bo po prostu bedziesz miala rude wlosy jest to jasny blond zlocisto miedziany, 8.42 to jasny blond miedziano opalizujacy, takze tez wyjdzie rudawo ale ciemniej . nie wiem jaki efekt chcesz uzyskasz dokladnie, ja bym polozyla u ciebie blond na poziomie 8 bez zadnych refleksow (np. wellaton)
Stary 2010-09-27, 10:22   #1467
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

no ja chce taki 豉dny karmeleknie zalezy mi zeby by blond moze by pod jasny braz taki tofik bym chcia豉. Ale to m闚isz na rude w這sy na這篡c blond wellatonu?? o ten ci chodzi?? http://drygas.com.pl/opis/1399415/we...-blond-80.html a twoim zdaniem jaki kolor wyjdzie?? Ja sie obawiam ze mi sie wlosy nierowno rozjasnia i ze potem blond mi nierowno pokryje

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

no zeby efekt koncowy by mniej wiecej taki http://elgon.pl/sklep/toffi-jasny-blond-p-168.html lub ciemniejszy dziekuje ci za pomoc
By jeszcze dok豉dnie sprecyzowac o jaki kolor mi chodzi podsy豉m strone z pieskiem ktroy ma kolor siersci taki jk ja chce w這sy http://www.madzia1015.blog.interia.pl/?id=1706767 Mam nadzieje ze piesek odzwierciedla kolorek. Niesety modelki nie znalazalm z tym kolorem wlosow A piesek jest sliczny

Edytowane przez ineska1986
Czas edycji: 2010-09-27 o 10:26
ineska1986 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-27, 10:27   #1468
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
no ja chce taki 豉dny karmeleknie zalezy mi zeby by blond moze by pod jasny braz taki tofik bym chcia豉. Ale to m闚isz na rude w這sy na這篡c blond wellatonu?? o ten ci chodzi?? http://drygas.com.pl/opis/1399415/we...-blond-80.html a twoim zdaniem jaki kolor wyjdzie?? Ja sie obawiam ze mi sie wlosy nierowno rozjasnia i ze potem blond mi nierowno pokryje
tzn ja powiem moze co bym zrobila na twoim miejscu. rozjasnilabym wlosy rozsjasniaczem i nalozyla ten wellaton. po rozjasniaczu bedziesz miec rude wlosy a ten wellaton powinien to ladnie przykryc z tym ze napewno koncowki wlosow beda jasniejsze (mozesz sprobowac nakladac rozjasniacz od tylu, a u gory gdzie sie wlosy szybciej rozjasniaja i z przodu na koncu.) tak to o ten mi chodzi, mozesz jeszcze sprobowac jakiegos opalizujacego, chociaz najbezpieczniejszy bedzie blond neuatralny bez refleksow to wtedy na rudych wlosach nie wyjda ci szaro bure zielone ( blondy popielaty) refleksy ani rude (blondyu zlociste, miedziane). mozesz sprobowac blondow opalizujacych jeszcze to taka rowniez bezpieczna opcja.

no lepiej gdybys dodala aktualne zdjecie wlosow i powiedziala kiedy farobwalas, bo ta feria pewnie wyszla ciemno brazowo? ale powinna sie splukiwac na rudo.

edit: to jest rudy (siersc tego pieska). mysle ze moglabys zmieszac ten wellaton 8.0 z zlotym blondem

Edytowane przez untouchable
Czas edycji: 2010-09-27 o 10:30
untouchable jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-27, 11:18   #1469
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

nie mam foty;/ ale rudych nie mam bo refleks tej farby sie wyplukal i zosta sredni braz (z delikatnym rudym pod swiatlo- ale nic szczeg鏊nego) ja mam wlosy tak do 這patek to jeden ten wellaton starczy cze lepiej kupic 2 i wtedy mog豉bym wzi帷 jeden zywyk造 neutralny jak pisa豉s a drugi opalizuj帷y lub z這ty o ile z welatonu jest takowy. A rozjasniac bede od ty逝 wlasnie najpierw konce potem wyzej i wyzej
a na koniec przod i odrost Bede to robic pierwszy raz wiec nie wiem jak wyjdzie;]

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

aha i farbowa豉m miesi帷 temu ta feria

Edytowane przez ineska1986
Czas edycji: 2010-09-27 o 11:17
ineska1986 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-27, 13:38   #1470
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
nie mam foty;/ ale rudych nie mam bo refleks tej farby sie wyplukal i zosta sredni braz (z delikatnym rudym pod swiatlo- ale nic szczeg鏊nego) ja mam wlosy tak do 這patek to jeden ten wellaton starczy cze lepiej kupic 2 i wtedy mog豉bym wzi帷 jeden zywyk造 neutralny jak pisa豉s a drugi opalizuj帷y lub z這ty o ile z welatonu jest takowy. A rozjasniac bede od ty逝 wlasnie najpierw konce potem wyzej i wyzej
a na koniec przod i odrost Bede to robic pierwszy raz wiec nie wiem jak wyjdzie;]

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

aha i farbowa豉m miesi帷 temu ta feria

ja mam do lopatek wlosy i geste a ten wellaton naklada sie na suche wlosy i pedzelkiem wiec ciezko, mi ledwo co starczalo, takze kupila bym dwa opakowania. ale ja ci mowilam zebys zmieszala dwa odcienie, wtedy po 1 opakowaniu kazdego wsytarczy (czyli 1 odcien+ drugi odcien czyli dwa opkowania)

wiec zmieszalabym ten 8.0 (jasny blond) z 9.3 (zloty blond) albo 7.3 (orzech laskowy) w zaleznosci od koloru wyjsciowego jaki uzyskasz po rozjasnieniu. jesli stwierdzisz ze po rozjasnianiu masz ciemnorude brazowe (bo i tak moze byc) wlosy to wtedy zamiast 8.0 polecilabym 10.0 (rozsweitlony jasny blond)

Edytowane przez untouchable
Czas edycji: 2010-09-27 o 13:46
untouchable jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
koloryzacja

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.