karmelkowe w這sy:)) - Strona 50 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-09-27, 14:00   #1471
ineska1986
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe w這sy:))

aha czyli im ciemniej mi wyjda po rozjasnianiu tym jasniejszy blond wybrac?? bo ja glupia zawsze dobiera豉m mniej wiecej pod kolor ale ok dzieki teraz juz wszytsko wiem, 2 pudla wellatonu i 2 rozne odcienie dzieki za rady
Stary 2010-09-27, 14:49   #1472
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Poka wiadomo嗆
aha czyli im ciemniej mi wyjda po rozjasnianiu tym jasniejszy blond wybrac?? bo ja glupia zawsze dobiera豉m mniej wiecej pod kolor ale ok dzieki teraz juz wszytsko wiem, 2 pudla wellatonu i 2 rozne odcienie dzieki za rady
tak, no bo i tak zawsze kolory wychodza ton ciemniej. tylko tak jak mowie ta 10 uzyj tylko gdy bedziesz miec bardziej braz niz rude wlosy, na samych rudych juz wystarczy spokojnie 8. a w ogole to na rozjasnianych wlosach farba sie szybciej wyplukuje. daj znac jak juz pofarbujesz
Stary 2010-09-27, 15:10   #1473
mmiinnii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

a mi zalezy na jaki ja郾iutkim br您ie z rudawymi refleksami jak my郵ice jaki kolor wybra?? my郵a豉m o karmelu z castinga albo bursztynowym karmelu ( ale o niej pisz 瞠 wychodzi ca趾iem ruda ) Nie mam poj璚ia na co sie zdecydowa doradzcie prosz ten kolorek ma byc ja郾iutki i ciep造 taki karmelkowy

CEL-60
grudzie-67 stycze- 66
mmiinnii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-27, 15:18   #1474
lourlinny
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 216

Hej dziewczyny
Mam naturalne w這sy ciemny blond, teraz przyciemnione do jasnego br您u (sprana czekolada), czy my郵icie 瞠 karmelowa czekolada wellatonu mi wyjdzie 豉dnie?
Nie bedzie za ciemna? Macie jakie do鈍iadczenia z t farb na farbowanych w這sach? Z gory dzieki za odpowiedz

mmiinnii: ja po bursztynie castinga mia豉m ciemniejsze ni chcia豉m w這sy z czerwonym polyskiem, wi璚 nie polecam raczej :P

Edytowane przez lourlinny
Czas edycji: 2010-09-27 o 15:19
lourlinny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-27, 15:54   #1475
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
tak, no bo i tak zawsze kolory wychodza ton ciemniej. tylko tak jak mowie ta 10 uzyj tylko gdy bedziesz miec bardziej braz niz rude wlosy, na samych rudych juz wystarczy spokojnie 8. a w ogole to na rozjasnianych wlosach farba sie szybciej wyplukuje. daj znac jak juz pofarbujesz
na pewno napisze mam nadzieje ze nie bede wyc z rozpaczyhehehhe
Stary 2010-09-27, 16:52   #1476
kle0patra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 58

Witam kiedy przez rok farbowa豉m w這sy na czarno posz豉m na dekoloryzacje do fryzjera i wyszed mi oto taki kolor:

http://img844.imageshack.us/img844/6641/009b35.jpg

Jednak zamiast zregenerowac w這sy g逝pia zacz窸am farbowac w這sy gdy chcia豉m ja郾iejszy i tak zniszczy豉m sobie w這sy 瞠 musia豉m na ciemno pofarbowac.
Po roku regeneracji znowu chc wr鏂ic do tego koloru
kle0patra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-27, 20:45   #1477
Glam Rock
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119

Cytat:
Napisane przez kle0patra Poka wiadomo嗆
Witam kiedy przez rok farbowa豉m w這sy na czarno posz豉m na dekoloryzacje do fryzjera i wyszed mi oto taki kolor:

http://img844.imageshack.us/img844/6641/009b35.jpg

Jednak zamiast zregenerowac w這sy g逝pia zacz窸am farbowac w這sy gdy chcia豉m ja郾iejszy i tak zniszczy豉m sobie w這sy 瞠 musia豉m na ciemno pofarbowac.
Po roku regeneracji znowu chc wr鏂ic do tego koloru
heeej no dziewczyno pi瘯ny karmel mia豉s na w這sach !
Glam Rock jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-27, 22:31   #1478
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

Cytat:
jaka woda jest w tym palette, pewnie 12?)
Woda w tej farbie rozjasniajacej z palette to 9% teraz doczyta豉m
Stary 2010-09-27, 22:52   #1479
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Woda w tej farbie rozjasniajacej z palette to 9% teraz doczyta豉m
no to lepiej dla wlosow. a bedziesz jednak nakladac ta palette tak?
Stary 2010-09-27, 22:57   #1480
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

No ja mam z rozjasniaczami zle wspomnienia, jak dla mnie sa chyba zbyt mocne. A ja po trupach do celu nie bede szla po trupach moich w這sow Wiec stwierdzi豉m ze farba rozjasniajaca bedzie nieco mniej inwazyjna chyba, rozjasnia o 4-6 tonow- przynajmneij tak pisze na pudle. I zobacze do jakiego stopnia sie rozjasnia i wtedy do sklepu po wellatona popedze zgodnie z twopimi wskazowkami Ale puki co zdecydopwana jestem na 8 i 9,3 blond i zloty blond
Stary 2010-09-27, 23:10   #1481
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
No ja mam z rozjasniaczami zle wspomnienia, jak dla mnie sa chyba zbyt mocne. A ja po trupach do celu nie bede szla po trupach moich w這sow Wiec stwierdzi豉m ze farba rozjasniajaca bedzie nieco mniej inwazyjna chyba, rozjasnia o 4-6 tonow- przynajmneij tak pisze na pudle. I zobacze do jakiego stopnia sie rozjasnia i wtedy do sklepu po wellatona popedze zgodnie z twopimi wskazowkami Ale puki co zdecydopwana jestem na 8 i 9,3 blond i zloty blond
no bo po tym palette nie wiem czego sie mozesz spodziewac, takie farby przewaznie rozjasniaja o kilka tonow ale wlosy naturalne ale kto wie, wszystko jest mozliwe, w koncu to palette a rozjasniacze sklepowe hmm - ciezko trafic na jakis dobry, i praktycznie kazdy niszczy wlosy.. z reszta kazda chemia niszczy wlosy, czy to farba rozjasniajaca, rozjasniacz, wazne by po kazdym zabiegu dobrze pielegnowac wlosy

a mi sie moj karmelek splukuje, i mysle znowu nad farbowaniem... za czesto farbuje ale dobrze chociaz ze mam olej kokosowy bo daje kopa moim wlosom
Stary 2010-09-27, 23:28   #1482
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

hehehe ja tez mam olej kokosowy sezamowy i odzywki i maski waxa wszystko przygotowane na czas po rozjasnianiu teraz sobie przypomnia豉lm ze mia豉lm farbe rozjasnij帷a z palett xxl tez o 6 tonow i mi rozjsnila do takiego z馧tka alr wtedy robi豉m pasemka;] a nie cale wlosy i rowna豉m fioletowym szapmponem do blondu zreszta raz sie zyje bede regenerowac wlosy po rozjasnianiu a jak nie wyjdzie to trudno. Tylko ze obrone mgr mam i nie chcia豉bym wygladac jak palant
Stary 2010-09-27, 23:51   #1483
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
hehehe ja tez mam olej kokosowy sezamowy i odzywki i maski waxa wszystko przygotowane na czas po rozjasnianiu teraz sobie przypomnia豉lm ze mia豉lm farbe rozjasnij帷a z palett xxl tez o 6 tonow i mi rozjsnila do takiego z馧tka alr wtedy robi豉m pasemka;] a nie cale wlosy i rowna豉m fioletowym szapmponem do blondu zreszta raz sie zyje bede regenerowac wlosy po rozjasnianiu a jak nie wyjdzie to trudno. Tylko ze obrone mgr mam i nie chcia豉bym wygladac jak palant
o sezamowym nie slyszalam, powiesz cos wiecej? waxa tez mam ale polskiego, zagraniczny mi nie sluzy dobra jest jeszcze maska mleczna do wlosow 'mila', tania i wydajnaaa bo jest jej duzo.

najgorsze co mozna zrobic to po rozjasnieniu, gdy sie zobaczy rozne odcienie rudosci na glowie , poleciec do skklepu po ciemna farbe duzo dziewczyn tak robi a potem zaluja i robia kolejne podejscia do blondu wiesz w razie czego na obrone mozesz sobie kupic peruke a tak powaznie to 3mam kciuki i za wlosy i za obrone
Stary 2010-09-28, 07:11   #1484
kle0patra
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Glam Rock Poka wiadomo嗆
heeej no dziewczyno pi瘯ny karmel mia豉s na w這sach !
dziekuje ; DD oj 豉dny by tylko sama go sobie zniszczy豉m xdd
Stary 2010-09-28, 09:51   #1485
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

Cytat:
o sezamowym nie slyszalam, powiesz cos wiecej?
olej sezamowy, to zwyk造 spozywczy DROGI niestety produkt.
http://www.oleofarm.com.pl/pl_olej_sezamowy.php
Jednak jak dla mnie jest lepszy niz kokosowy! naklada sie go na cieplo jako kompres - wlosy sa po nim nawilzone mieciutkie odzywione. Ogolnie polecam bardziej sezamowy niz kokosowyJest drogi ale wydajny mnie wystarczaj 3 du瞠 造zki do podgrzania zeby wetrzec w konce wlosow

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

a ja mam jeszcze pyt. Czy miedzy rozjasnianiem i farbowaniem trzeba zrobic jakas przerwe z 3 dni?? czy mozna od razu?? nie bedzie piekla sk鏎a itp??
Stary 2010-09-28, 10:39   #1486
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
olej sezamowy, to zwyk造 spozywczy DROGI niestety produkt.
http://www.oleofarm.com.pl/pl_olej_sezamowy.php
Jednak jak dla mnie jest lepszy niz kokosowy! naklada sie go na cieplo jako kompres - wlosy sa po nim nawilzone mieciutkie odzywione. Ogolnie polecam bardziej sezamowy niz kokosowyJest drogi ale wydajny mnie wystarczaj 3 du瞠 造zki do podgrzania zeby wetrzec w konce wlosow

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

a ja mam jeszcze pyt. Czy miedzy rozjasnianiem i farbowaniem trzeba zrobic jakas przerwe z 3 dni?? czy mozna od razu?? nie bedzie piekla sk鏎a itp??

o dzieki, brzmi apetycznie no to rozejrze sie za tym sezamowym skoro mowisz ze lepszy niz kokosowy. moze znajde w jakims sklepie

wiesz zasadniczo powinno robic sie przerwe miedzy tymi zabiegami ale jesli nie zrobisz to trudno. jak masz mozliwosc to zrob bo wtedy wlosy troche odpoczna przed kolejna dawka chemi, ale sama wiem ze przewaznie robi sie to jednego dnia bo nikt nie chce chodzic z kurczakiem na glowie ocen po rozjasnianiu stan swoich wlosow, jak stwierdzisz ze sa bardzo zniszczone i suche to odczekaj tydzien, a jak szkody beda znikome to farbuj.
a co do pieczenia skory glowy - jest to wada wielu farb, mnie nie raz piekla lub swedziala glowa przez pierwsze minuty nakladania farby pomimo udanej proby uczuleniowej ale wlosow nie stracilam.
aha i jeszcze jedno, jesli masz odrosty blond/ciemny blond to ich nie rozjasniaj, ewentualnie pod koniec naloz na kilka minut
Stary 2010-09-28, 11:19   #1487
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

ok dzieki wielkie za rady
Stary 2010-09-28, 12:44   #1488
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
ok dzieki wielkie za rady
polecam si na przyszlosc
Stary 2010-10-01, 09:18   #1489
mmiinnii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

a ja si wczoraj wkurzy豉m bo marz mi si jasne karmelowe w這sy i wczoraj pofarbowa豉m sobie miodowym karmelem my郵a豉m 瞠 wyjd 豉dne jak na opakowaniu a tu nagle zrobi豉m si ciemn brunetka normalnie pora磬a ://// mam nadziej 瞠 szybko si zmyje

CEL-60
grudzie-67 stycze- 66
mmiinnii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-01, 16:53   #1490
kle0patra
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mmiinnii Poka wiadomo嗆
a ja si wczoraj wkurzy豉m bo marz mi si jasne karmelowe w這sy i wczoraj pofarbowa豉m sobie miodowym karmelem my郵a豉m 瞠 wyjd 豉dne jak na opakowaniu a tu nagle zrobi豉m si ciemn brunetka normalnie pora磬a ://// mam nadziej 瞠 szybko si zmyje

Je郵i za d逝go nie trzyma豉 farba powinna si rozjasnic/sp逝kac
Stary 2010-10-03, 22:29   #1491
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

Cytat:
wiesz zasadniczo powinno robic sie przerwe miedzy tymi zabiegami ale jesli nie zrobisz to trudno. jak masz mozliwosc to zrob bo wtedy wlosy troche odpoczna przed kolejna dawka chemi, ale sama wiem ze przewaznie robi sie to jednego dnia bo nikt nie chce chodzic z kurczakiem na glowie ocen po rozjasnianiu stan swoich wlosow, jak stwierdzisz ze sa bardzo zniszczone i suche to odczekaj tydzien, a jak szkody beda znikome to farbuj.
aha i jeszcze jedno, jesli masz odrosty blond/ciemny blond to ich nie rozjasniaj, ewentualnie pod koniec naloz na kilka minut
no wiec dzis rozjasnilam, odrosty omin窸am. wynik rude wlosy ani jasne ani ciemne;] odrost mysi bo nie farbowa豉m;]. Mam nadzieje ze ten wellaton 8/0 wyjdzie r闚no na odroscie i tych rudzielcach, albo zeby przynajmneij sie jakos zlewa這. narazie robie przerwe pare dni je poolejuje, i powaxuje i w piatek moze naloze ten wellaton 8/0 ide zgodnie z instrukcjami narazie jestem zadowolona. w ogole to mi sie pooba ten kolor ktory mam jest zajefajny tylko ten odrost widoczny mysi mnie drazni
Stary 2010-10-04, 05:01   #1492
Ma貪osia791
spin doctor

Wiadomo軼i: 7 153

Ja wczoraj na這篡豉m Syoss 8-7 Miodowy Blond na sprany Tygrysie Oko Wella Safira i swoje naturalne szarobr您owe odrosty-efekt 郵iczny karmelek, troch ja郾iejszy ni Tygrysie Oko(zdj璚ia wkleja豉m par stron temu), a co najwa積iejsze pi瘯nie z豉pa這 i rozja郾i這 moje ciemne odrosty, nie odr騜niaj si od reszty. Zobaczymy jak si b璠zie spiera
Stary 2010-10-04, 14:15   #1493
Reese
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 799

Cytat:
Napisane przez Ma貪osia791 Poka wiadomo嗆
Ja wczoraj na這篡豉m Syoss 8-7 Miodowy Blond na sprany Tygrysie Oko Wella Safira i swoje naturalne szarobr您owe odrosty-efekt 郵iczny karmelek, troch ja郾iejszy ni Tygrysie Oko(zdj璚ia wkleja豉m par stron temu), a co najwa積iejsze pi瘯nie z豉pa這 i rozja郾i這 moje ciemne odrosty, nie odr騜niaj si od reszty. Zobaczymy jak si b璠zie spiera

zr鏏 fotk

Reese jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-04, 14:35   #1494
ada_85
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 121

kilka lat temu kupi豉m sobie szampon koloryzuj帷y w kolorze koniaku, a 瞠 jestem blondynk to wyszed mi w豉郾ie taki karmelkowy kolor to by豉 jedna z moich najbardziej udanych koloryzacji
ada_85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-04, 14:46   #1495
201607111050
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 2 904

Ja ostatnio farbowa豉m sie wellatonem, karmelowa czekolada i mia豉m reweleacyjne karmelowe wlosy
201607111050 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-05, 04:28   #1496
Ma貪osia791
spin doctor

Wiadomo軼i: 7 153

Cytat:
Napisane przez Reese Poka wiadomo嗆
zr鏏 fotk
OK tak mi wyszed Syoss Miodowy Blond
Stary 2010-10-05, 10:51   #1497
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez Ma貪osia791 Poka wiadomo嗆
OK tak mi wyszed Syoss Miodowy Blond
To jest SYOSS 8-7? Kolorek super. Niedawno te robi豉m. Wyszed deko ciemniejszy. Tylko,瞠 ta farba jest z amoniakiem. Chcia豉bym jaki odpowiednik ale bez amoniaku.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-10-05 o 10:52
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-05, 17:28   #1498
ineska1986
Rozeznanie

GG do ineska1986

he. karmelowa czekolada wellatonu jest super ale w sumie dosc ciemna. Myslicie ze moglabym wymieszac np jasny blond wellaton 8/0 z polow karmelowej czekolady, wtedy by wyszedl taki blond karmelkowy. Jak my郵icie?
Stary 2010-10-05, 17:38   #1499
aga8603
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 290

http://nocoty.pl/gid,12726733,img,12...galeria.html?T[page]=13

na tym zdjeciu bardzo fajny kolorek ma Marta 痂uda-Trzebiatowska. Bardzo mi sie podoba, ale jak go uzyskac ze 鈔ednio brazowego koloru???
aga8603 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-05, 18:12   #1500
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
he. karmelowa czekolada wellatonu jest super ale w sumie dosc ciemna. Myslicie ze moglabym wymieszac np jasny blond wellaton 8/0 z polow karmelowej czekolady, wtedy by wyszedl taki blond karmelkowy. Jak my郵icie?
Mo瞠 lepiej z jak捷 ciep陰 dziewi徠k, bo 8/0 nie rozja郾i 8/7. To ten sam poziom. Mo瞠 raczej go lekko przygasi przez co wyda si nawet ciemniejszy, a nie jasniejszy.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
koloryzacja

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.