karmelkowe w這sy:)) - Strona 64 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-06-19, 15:54   #1891
Ania09121983
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 751
Dot.: karmelkowe w這sy:))

Cytat:
Napisane przez meteorka1 Poka wiadomo嗆
Witajcie, Czy wiecie mo瞠 jak uzyska efekt blondu miodowego na moich w這sach w kolorze jasnego blondu ? ( kolor m鎩 (z r騜) oraz kolory po膨dane w za陰czniku [COLOR=Silver]
mam dok豉dnie takie same w這osy jak ty - baaardzo jasne i te chce zrobi sobie taki kolor
poczyni豉 juz jakie kroki w tym kierunku??

"Im bardziej Puchatek zagl康a do 鈔odka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by這".
Ania09121983 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-25, 10:05   #1892
meteorka1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

jeszcze nie boje si bo odrost zawsze wychodzi mi inny niz reszta za kazdym razem kiedy chce przyciemnic. chcia豉bym uzyskac kolor zbliozny do naturalnego (tak by z czasem do niego wr鏂ic) m鎩 naturalny kolor to ciemny mysi jednak latem mam po造skuj帷e z這to blond pasemka.
meteorka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-26, 08:54   #1893
magda*M
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 838
GG do magda*M

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Poka wiadomo嗆
Marz o kolorku w這s闚 takie jak ma Rozalia Mancewicz.
Zdj璚ia zapo篡czone z facebooka kana逝: Miss Universe Poland Rozalia Mancewicz

Kto wie co to za kolor i jak go osi庵n望??
CUDO!!
Farbuj kole瘸nce w這sy i na jej w這sach taki kolorek wychodzi po na這瞠niu Loreal Preference Jasny Z這cisty Blond X8.3 Cannes
magda*M jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-26, 10:02   #1894
meteorka1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

a jak ten 8.3 豉pie ciemniejszy odrost bo mam cm ? ale zawsze mi si rozja郾ia w miare 豉dnie farb. Reszta to jasny blond.

??
meteorka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-26, 10:20   #1895
Fencze
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 529

zawsze b璠zie odrost ciemniejszy od rozja郾ionych w這s闚. B璠zie ciemniej, a jak dobrze nie rozja郾i b璠zie rudo.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

i powt鏎z jeszcze raz, meteorka1 powinna wybiera ch這dne odcienie, masz teraz rozja郾ione w這sy i w ch這dnym odcieniu jak na這篡sz ciep造 odcie wyjdzie ziele. Wybieraj ch這dne barwy, nie jeste ciep造m typem urody.
Stary 2012-06-26, 10:38   #1896
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
Napisane przez meteorka1 Poka wiadomo嗆
a jak ten 8.3 豉pie ciemniejszy odrost bo mam cm ? ale zawsze mi si rozja郾ia w miare 豉dnie farb. Reszta to jasny blond.

??
Cytat:
Napisane przez Fencze Poka wiadomo嗆
zawsze b璠zie odrost ciemniejszy od rozja郾ionych w這s闚. B璠zie ciemniej, a jak dobrze nie rozja郾i b璠zie rudo.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

i powt鏎z jeszcze raz, meteorka1 powinna wybiera ch這dne odcienie, masz teraz rozja郾ione w這sy i w ch這dnym odcieniu jak na這篡sz ciep造 odcie wyjdzie ziele. Wybieraj ch這dne barwy, nie jeste ciep造m typem urody.
Popieram- zanim na這篡 si z這cisty odcie, lepiej na這篡 natur. Inaczej mo瞠 wyj嗆 pi瘯na ziele. A i czasami po naturze mo瞠 wyj嗆 ziele, lepiej wybiera sprawdzone farby, kt鏎ych inne dziewczyny u篡wa造 do przyciemniania w這s闚

Co do tego typu urody, to ja si nie do ko鎍a zgodz. Sama zawsze by豉m przekonana, 瞠 mam ch這dny typ urody (tzn. dalej tak uwa瘸m), ale dopiero w obecnym, z這cistym odcieniu (kt鏎y nie jest u mnie jednak jaki 鄴速y czy rudy, taki be穎wo-karmelowy) czuj si dobrze. Chyba, 瞠 mocno mi si zar騜owi sk鏎a, wtedy efekt kolorystyczny nie jest powalaj帷y, nie ma si co oszukiwa. Ale i tak r騜ow bu嶔 staram si czym przykry i s逝膨 mi 鄴速e odcienie podk豉du/pudru, wi璚 w sumie wszystko do siebie pasuje. A tak si trzyma豉m popielu i per造...

A je郵i chodzi o rozja郾ienie odrostu- to zale篡 od poziomu naturalnych w這s闚 i od tego, jak si one rozja郾iaj. U mnie Cannes nie幢e rozja郾i odrost, a by豉m w szoku. Ale wiadomo- kolor na d逝go軼i b璠zie si szybciej wyp逝kiwa i b璠zie troszk inny. Ja zaryzykowa豉m i jestem zadowolona, bo ten odcie wygl康a u mnie bardziej naturalnie ni te, na kt鏎e stawia豉m dotychczas. A niby jestem latem Ale dodam, 瞠 u mnie kolor nie wyszed bardzo ciep這, wyszed jak lekko ciep造 be.

Mo積a zrobi tak jak ja- ufarbowa豉m na pocz徠ku same odrosty 瞠by zobaczy, jak farba zadzia豉 na naturalne w這sy. Stwierdzi豉m, 瞠 w razie kl瘰ki, rozja郾i sam odrost farb, kt鏎ej zazwyczaj u篡wa豉m.
weegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-26, 11:12   #1897
Fencze
Rozeznanie

Weegirl, ale d逝go軼i r騜ni si u Ciebie od w這s闚 na czubku g這wy? Jak to wymywa si? Jest du瘸 r騜nica? Dobrze, 瞠 czujesz si lepiej w be穎wym odcieniu, bo piszesz, 瞠 taki wyszed. Ale ja zawsze przed oczami ciep造 typ urody, to widz na prawd ciep造. Dlatego najlepiej radz, aby najpierw wzi望 naturalny kolor, on sam w sobie ju jest cieplejszy jak popiel. I na zimne nie wolno nak豉da ciep貫go=ziele. Kiedy tak zrobi豉m i mia豉m pi瘯n ziele na g這wie, Mama ju te tak mia豉.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

i czasem lepsze mo瞠 oznacza co gorszego. Pami皻am te, 瞠 kiedy nie幢e "za豉twia豉m si" farb, bo chcia豉m zmiany na lepiej a wysz這 gorzej. Ajj, dlatego tylko ostrzegam, z w豉snego do鈍iadczenia
Stary 2012-06-26, 11:32   #1898
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Weegirl, ale d逝go軼i r騜ni si u Ciebie od w這s闚 na czubku g這wy? Jak to wymywa si? Jest du瘸 r騜nica? Dobrze, 瞠 czujesz si lepiej w be穎wym odcieniu, bo piszesz, 瞠 taki wyszed. Ale ja zawsze przed oczami ciep造 typ urody, to widz na prawd ciep造. Dlatego najlepiej radz, aby najpierw wzi望 naturalny kolor, on sam w sobie ju jest cieplejszy jak popiel. I na zimne nie wolno nak豉da ciep貫go=ziele. Kiedy tak zrobi豉m i mia豉m pi瘯n ziele na g這wie, Mama ju te tak mia豉.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

i czasem lepsze mo瞠 oznacza co gorszego. Pami皻am te, 瞠 kiedy nie幢e "za豉twia豉m si" farb, bo chcia豉m zmiany na lepiej a wysz這 gorzej. Ajj, dlatego tylko ostrzegam, z w豉snego do鈍iadczenia
I bardzo dobrze, 瞠 ostrzegasz. Ja kiedy jak na這篡豉m na ch這dny, bardzo bardzo jasny blond (ci篹ko mi powiedzie, co to by dok豉dnie za odcie, na pewno co z popielem i opalem) na這篡豉m natur na poziomie 7. i wysz豉 mi lekka ziele St康 te w豉郾ie uwa瘸m, 瞠 nawet natur trzeba wybiera z g這w Ale w w徠ku blondynkowym jest troch dziewczyn, kt鏎e ju maj za sob akcj przyciemnianie i na pocz徠ek zastosowa豉bym to, co one za pierwszym razem. I dopiero wtedy lepiej podj望 decyzj.

Ja akurat ju od jakiego czasu farbowa豉m natur (Garnier Color Naturals 10), a mimo to ba豉m si troch zieleni. U mnie d馧 jest niestety szarawy po zio豉ch, kt鏎e chwyci造 rozja郾iane kiedy w這sy. Tego nie zmieni p鏦i w這s闚 nie obetn. Ale na razie ten efekt mi nie przeszkadza.

W sumie po farbowaniu Cannes kolor jest jednolity (poza t szaro軼i na ko鎍ach, ale z ni 瘸dna farba sobie nie poradzi). Farbowa豉m zaledwie troch ponad tydzie temu, ale z tego co pami皻am, to niekt鏎e kolory ju si w tym czasie wyp逝kiwa造. Ten jak na razie po prostu troszk zja郾ia. Na 篡wo nie widz 瘸dnej r騜nicy mi璠zy odrostem a farbowan ca這軼i. Ale ona si pojawi pewnie i podejrzewam, 瞠 na nierozja郾ianych w這sach odcie b璠zie bardziej g喚boki. Og鏊nie, jestem zadowolona z tej farby, bo nie ma 鄴速ka, kt鏎ego te si obawia豉m. Ale dam zna za jaki czas, bo mo瞠 nie b璠zie tak pi瘯nie. Jednak wcze郾iej stosowane przeze mnie loreala znika造 w tempie b造skawicznym To znaczy, ju po pierwszym myciu.
Stary 2012-06-26, 11:41   #1899
Fencze
Rozeznanie

o to fajnie, 瞠 鄴速ka nie ma i kolor w miar jest jednolity. Ja te mia豉m poziom 10 Alfparf, ale robi豉m na s豉bszym oksy, bo w naturze jestem jasna Robi豉m ca貫 w這sy, k豉d豉m na raz farbowane odcieniem 10,1 Majirel i na pocz徠ku by豉m ciemna, 瞠 szok to by. Przecie to bardzo bardzo jasny, na szcz窷cie po kilku myciach sp逝ka這 si i by這 jasno. P騧niej przyciemni豉m poziomem 9 i mam takie wra瞠nie, 瞠 ko鎍e s jednak nieco ja郾iejsze od czubka. Jako nie mog tego wyr闚na...A zale篡 mi na ko鎍ach ciemniejszych. Czubek g這wy wyszed jak poziom 9, ale ko鎍e to tak troch ja郾iej jak 9. Nie u篡wa豉m rozja郾iaj帷ych farb.

Edytowane przez Fencze
Czas edycji: 2012-06-26 o 11:43
Fencze jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-26, 12:21   #1900
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
o to fajnie, 瞠 鄴速ka nie ma i kolor w miar jest jednolity. Ja te mia豉m poziom 10 Alfparf, ale robi豉m na s豉bszym oksy, bo w naturze jestem jasna Robi豉m ca貫 w這sy, k豉d豉m na raz farbowane odcieniem 10,1 Majirel i na pocz徠ku by豉m ciemna, 瞠 szok to by. Przecie to bardzo bardzo jasny, na szcz窷cie po kilku myciach sp逝ka這 si i by這 jasno. P騧niej przyciemni豉m poziomem 9 i mam takie wra瞠nie, 瞠 ko鎍e s jednak nieco ja郾iejsze od czubka. Jako nie mog tego wyr闚na...A zale篡 mi na ko鎍ach ciemniejszych. Czubek g這wy wyszed jak poziom 9, ale ko鎍e to tak troch ja郾iej jak 9. Nie u篡wa豉m rozja郾iaj帷ych farb.
No tak, ale pewnie jednak ko鎍闚ki s w troch gorszym stanie ni reszta i kolor si wyp逝kuje. A co do 10,1 Majirel, to po prostu odcienie popielate na pocz徠ku mog straszy "ciemno軼i" Ja Ci nic nie poradz w sprawie ko鎍闚ek, u mnie s r闚nomiernie ufarbowane, ale ja mia豉m dwa miesi帷e temu wielkie ci璚ie, wi璚 ko鎍闚ki s w jak najlepszym stanie. Ale mo瞠 Bunny Ci co doradzi? Ja przy ciemniejszych farbach zazwyczaj mia豉m ten problem, ale u mnie to zawsze by豉 wina gorszego stanu ko鎍闚ek
Stary 2012-06-26, 12:35   #1901
Fencze
Rozeznanie

ja nie rozja郾iam w這s闚 rozja郾iaczami czy farbami rozja郾iaj帷ymi. Mia豉m farbowane po ca這軼i wiem zbyt wiele razy bo 3 razy na niskim oksy. Ko鎍闚ki s w dobrym stanie, ale nie s idealne. Moje w這sy s b造szcz帷e, nawil穎ne, nie rozdwajaj si, nie 豉mi, nie elektyzuj, ale lubi po nocy tworzy si w mini ko速uny, tzn. 3 w這sy zbijaj si razem. To m鎩 taki mini ko速un po nocy. I to mnie doprowadza do szewskiej pasji. Ja my郵, 瞠 to dlatego, 瞠 mam kr璚one. Ju Eloe mi to wyja郾i豉, 瞠 tak dzieje si na kr璚onych w這sach. Podcinam regularnie ko鎍e i bardzo o nie dbam. Te je mocno podci窸am, my郵ac, 瞠 mo瞠 jednak to jakie zniszczenie. Posz這 ok. 7 cm. I tak lubi robi takie psikusy. Ko鎍闚ki s w stanie dobrym, by豚y idealne gdyby nie to mini ko速unienie. Raz jest ten problem raz nie ma...Nie doda豉m, ja nawet w naturze mam tzw. ombre hair. Ja my郵, 瞠 to dlatego. Dlatego skusi豉m si na koloryzacj, bo ka盥y zarzuca mi farbowanie w這s闚, jak nie farbowa豉m. Mam poziom 8 od czubka, kt鏎y w naturze przechodzi w poziom 9 a latem nawet w 10...Ja my郵, 瞠 to dlatego farba mi tak "豉pie".

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

i pewnie dlatego mam troch ja郾iej i troch ciemniej. W sumie ka盥y m闚i, 瞠 jest dobrze. Jestem zbyt przewra磧iwiona Mam poziom 9 od czubka, ko鎍e s troch ja郾iejsze, tak o 獞ier tonu, to nie jest poziom 10.

Edytowane przez Fencze
Czas edycji: 2012-06-26 o 12:37
Fencze jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-27, 20:26   #1902
Kasiorek_L
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Drogie dziewczyny, jako, 瞠 jestem w fazie przemian, zwracam si do Was z wielk pro軸. Czy kt鏎a by豉by mi w stanie doradzi jak mam na swoich ciemnych w這sach uzyska karmelowy kolor.. Ale jaki karmel, to zupe軟ie nie wiem. Czy ciep造, czy zimny odcie, czy jasne w這sy, czy raczej ciemny karmel.. A je郵i w og鏊e jest taka mo磧iwo嗆, to jakiej farby mam u篡c, czy potrzebna b璠zie dekoloryzacja.. Moje ostatnie farbowanie to Loreal Majirel 6.52. Licz na Wasz pomoc
Zamieszczam zdj璚ia, pierwsze z lamp, drugie bez , a trzecie to moja ca豉 g瑿ula, co by odcie dobra.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC04840.jpg (83,8 KB, 81 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC04842.jpg (101,2 KB, 93 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC04830.jpg (83,9 KB, 121 za豉dowa)
Kasiorek_L jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-01, 19:20   #1903
Naha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 280
GG do Naha

Hej, obecnie mam dosy ciemne w這sy co w stylu czekoladowego br您u. Wczoraj pomalowa豉m Palette miodowy blond i ledwo co mi rozja郾i這...
Chcia豉bym uzyska taki efekt jak w opcjach ni瞠j. Co mam zrobi?
Co w stylu karmel, mied? Pom騜cie.
My郵a豉m by spr鏏owa takich farb jak:
- 鈔edni miedziany blond
- br您 mahoniowo-miedziany
- 鈔edni blond
- miedziany kasztan
- bursztyn
- miodowy karmel
- 鈍ietlisty karmel
- p這mienna mied
- jasno intensywna mied

http://m16.m.staticedi.com/c/ca0/2cf...c13d888998.jpg

http://forum.szafa.pl/upload/foto_ca...2c_500x640.jpg

http://img.styl.fm/img136910.fryzury-dlugie.1400668.jpg

http://i.pinger.pl/pgr398/204f506d00...1220882803.j pg
Naha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-14, 14:10   #1904
sabrinqa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Przed chwil pofarbowa豉m w這sy wellatonem karmelow czekolad i wysz這 strasznie jasno, nak豉da豉m na troch spranego syossa mix pralina i migda(chyba). U nasady w這sy mam lekko marchewkowo rude w sztucznym 鈍ietle. Szkoda 瞠 nie ciemniej

Dziewczynom kt鏎e maj w這sy w kolorze br您owym polecam po prostu na這篡 jaki jasny blondzik i wyjdzie super karmelek miedziane blondy z這ta itp mog wyj嗆 bardziej w rudy.
sabrinqa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-14, 15:32   #1905
Naha
Raczkowanie

GG do Naha

a nie wiesz jak ta karmelowa czekolada wysz豉by na ciemnym br您ie?
Stary 2012-08-14, 17:07   #1906
sabrinqa
Przyczajenie

Wydaj mi si 瞠 mo瞠 nie z豉pa ciemnych w這s闚 i da tylko po鈍iat...\

Pami皻am 瞠 jak robi豉m sobie rude, to marzy豉m o takim kolorze jak ma simpson i ani po bursztynie castinga ani po 瘸dnej innej farbie kt鏎 robi豉m nic takiego mi nie wysz這:P i na w徠ki na wiza簑 dziewczyny te rozkmina造 jak zrobi taki kolor i chyba wysz這 瞠 z mieszanki jaki profesjonalnych farb, je郵i chcesz rozja郾i ciemne w這sy to polecam Ci potraktowa je jakim jasnym blondem rozja郾iaj帷ym, nic innego Ci nie chwyci.

Albo po prostu rozjasniacz i na to farba

Edytowane przez sabrinqa
Czas edycji: 2012-08-14 o 17:19
Stary 2012-08-15, 11:50   #1907
sabrinqa
Przyczajenie

Wczoraj zrobi豉m sobie p逝kank z sza逕ii rozmarynu i czarnej herbaty i troszk mi przyciemni這 i ju jest w miar ok
A czy kto was moze robi mix karmelowej czekolady i mlecznej czekolady z wellatonu 瞠by wysz這 troszeczk ciemniej?
Stary 2012-08-20, 11:46   #1908
sunrise80
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
GG do sunrise80

Hej Dziewczyny
prosz dorad嬈ie mi czym mog uzyska podobny kolor jak na zdj璚iu ?
Ten na zdj璚iu uzyska豉m po 軼i庵ni璚iu z br您u na marchewk i zafarbowaniu na 鈔edni blond.
Odrosty mam w kolorze ciemny-鈔edni blond i od kilkunastu dni szukam czego co da這 by mi podobny efekt bo dobrze czuj si w tym kolorze.
Macie jakie pomys造 ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg slub_025.jpg (86,9 KB, 229 za豉dowa)
sunrise80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-20, 21:24   #1909
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

Podobny mia豉m po Matrix 8C.
AniaAga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-27, 21:26   #1910
Naha
Raczkowanie

GG do Naha

Cytat:
Napisane przez sunrise80 Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny
prosz dorad嬈ie mi czym mog uzyska podobny kolor jak na zdj璚iu ?
Ten na zdj璚iu uzyska豉m po 軼i庵ni璚iu z br您u na marchewk i zafarbowaniu na 鈔edni blond.
Odrosty mam w kolorze ciemny-鈔edni blond i od kilkunastu dni szukam czego co da這 by mi podobny efekt bo dobrze czuj si w tym kolorze.
Macie jakie pomys造 ?
ja mia豉m co takiego po jasnym miodowym blondzie
Stary 2012-11-27, 11:50   #1911
paula_215
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Pomara鎍zowe w這sy.? :/ Pytanie!

Witam. Rozja郾i豉m w這sy br您 pasemka i wyszed mi taki pomara鎍zowy odcie. A chcia豉m karmelowy blond. Pytanie czy zmieni mi si kolor gdy u篡je p逝kanek typu cytryna lub rumianek (sposoby domowe) lub rozja郾iacz w sprayu joanny? s造sza豉m 瞠 podobno likwiduje taki pomara鎍zowy kolor i 鄴單 a szampony kt鏎e s przeznaczone do tego zrobi mi platyne a mi zale篡 na karmelowym ciep造m blondzie. Wole unika farby przez jaki czas. Do陰czam zdj璚ia.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg karmelowy-blond-i-miodowy-blond-galeria-20.jpg (18,1 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ty.jpg (76,2 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg t.jpg (89,3 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg f.jpg (65,6 KB, 19 za豉dowa)
paula_215 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-27, 21:16   #1912
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 621

witam chcia豉m zmieni kolor swoich w這s闚 z rudo軼i na taki ciep造 karmelowy jasny br您 z lekk po鈍iat rudo軼i, zastanawiam si nad dwoma farbami: Loreal Casting - Miodowy karmel lub Wellaton - Karmelowa czekolada, czy kto mo瞠 ma jakie do鈍iadczenia z tymi kolorkami i czy w og鏊e wyszed豚y mi taki kolor, jaki opisa豉m
na moich rudych w這sach?
poni瞠j zamieszczam zdj璚ia koloru o jaki mi chodzi i w ostatnim za陰czniku dodaje moje aktualne w這sy
z g鏎y dzi瘯uj za odp

article_max_eef80cfc767322c97b7d619489f5f5dc.jpgfabiofryzurkibloxpl.jpglookbook-mohito-94380359.jpgwlosy.jpg

ifellinlovewithadeadboy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-28, 12:01   #1913
sabrinqa
Przyczajenie

Na Twoim miejscu wybra豉bym castinga, ja po welli karmelowa czekolada mialam u nasady marchewke. I w og鏊e ten kolor nie wyszed u mnie za 豉dnie. Fakt 瞠 casting na pocz徠ku wyjdzie troszeczk ciemnej ale sie bardzo 豉dnie spiera.
Stary 2012-11-30, 11:47   #1914
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 257

Hej dziewczyny wkleja豉m w jakim w徠ku zdjecia moich w這s闚, wklejam jeszcze raz bo mam pro軸 . Aktualnie moje w這sy by造 farbowane d逝gi okres wellaton karmelowa czekolada, kolor na zdj璚iach jest ju wyp逝kany. Zale篡 mi na tym aby znale潭 farb w zbli穎nym odcieniu ale 瞠by by豉 intensywna, mo瞠 troch ciemniejsza. Chc aby ten kolor nabra charakteru...mo瞠 macie jakie pomys造?

Teraz znalaz豉m zdj璚ia dziewczyn, kt鏎e robi造 castingiem miodowy karmel i bardzo mi si podoba ) Tym razem nim pofarbuj.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg swiatlo natu.jpg (108,9 KB, 143 za豉dowa)

Najpierw mieli鄉y siebie, potem stworzyli鄉y Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia ju na 鈍iecie

Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2012-11-30 o 12:28
srebrna_smuga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-01, 14:26   #1915
sabrinqa
Przyczajenie

Miodowy karmel b璠zie dobrym rozwi您aniem
Stary 2012-12-25, 02:28   #1916
MagdziaG19
Przyczajenie

cze嗆, mam naturalne w這sy- kolor ciemny mysi blond, jasny br您. Czy je郵i sama zafarbuj w這sy, wyjdzie mi co podobnego do zdj璚ia? Jaka farba by豉by zbli穎na do tej ze zdj璚ia? zupe軟ie si w tym nie orientuje
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg post-173840-0-68204700-1332329333_thumb.jpg (40,2 KB, 103 za豉dowa)
MagdziaG19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-02, 07:00   #1917
julittaa22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 863

No no no tyle czasu zapomniany watek Od鈍ie瘸m z przyjemno軼i bo zn闚 mam ochot na karmelkowe w這sy

Fotka poni瞠j to dla mnie idealny kolor i fryzurka
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mega-super-look.jpg (56,3 KB, 68 za豉dowa)

Moja wymiana:

Perfumy: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post70030916

Edytowane przez julittaa22
Czas edycji: 2014-05-02 o 07:06
julittaa22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-02, 16:19   #1918
AniaAga
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 738

奸iczny kolor , Casting ma now, fajn seri karmelk闚, nie wiem czy widzia豉?
Czaj si na Karmel 723 i Cinnamon 7304, 豉dny jest te toffi.
AniaAga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-05-09, 16:17   #1919
sugarfreeee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 022

Hej, mam pytanie, przejrza豉m ten w徠ek i zauwa篡豉m, 瞠 wiele z Was poleca Castinga nr 734 - a jak tak na niego patrz, to na opakowaniu jest bardzo ciemny - wychodzi ja郾iejszy, czy jak? Bo zastanawia豉m si nad syossem jeszcze, ale naczyta豉m si sporo negatywnych opinii

Najbardziej zale瘸這by mi na kolorze z za陰cznika, sama mam typowo mysi, polski ciemny blond
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg db_500x640.jpg (24,1 KB, 43 za豉dowa)

sugarfreeee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-01, 23:06   #1920
Kocuraska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59

Czy to karmel?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1150308.jpg (42,6 KB, 55 za豉dowa)
Kocuraska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
koloryzacja

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.