Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-27, 21:01   #1
MARIKA.S
Zadomowienie

Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

Wyregulowalam brwi kilka dni temu.
Mialam stracha czy nie oszpecę sie....ale chyba nie wyszlo tak zle
Pytanie tez czy tak moze juz zostac czy tez zrobic jeszcze cos z tymi brwiami

No i co z tym turkusem?
Powinnam go nosic czy tez nie?
Jestem typem lato-zima.
Hmmm....
A włoski?Macie może jakies Ciekwe fryzurki dla kręconych wlosków do ramion ktore nadadza sprezystosci i lekkosci??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (54,4 KB, 485 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.jpg (43,3 KB, 523 załadowań)
MARIKA.S jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 21:04   #2
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b
Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

Moim zdaniem zmiana na lepsze
Stary 2006-06-27, 21:25   #3
linka88
Raczkowanie

Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem?

moim też twarz wydaje się odrazu delikatniejsza
linka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 22:09   #4
gamaa
Zakorzenienie

Oj wygladasz bardzo ładnie A sprobuj zalozyc cos turkusowego i dodac zdjecie w tym watku? Bedzie latweij ocenic.
Co do fryzury, moze podcinaj co jakis czas koncowki, podobno na wlosach kreconych takie podcinanie daje efekt ze loki bardziej sie skrecaja i sa sprezyste, do tego uzywaj jakies pianki do wlosow kreconych. Moja koleznaka dzieki podcinaniu koncowek z calkiem prostych "zrobila sobie" tak krecone wlosy jakby przedchwila wyszla od fryzjera. Zalaczam jej zdjecie, i wyobraz sobie ze miala ona je proste prawie jak druty A jedyny kosmetyk jakim wspomaga tą fryzurke to uzywa pianki zaraz po umyciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Img_0212.jpg (61,1 KB, 189 załadowań)
Stary 2006-06-27, 23:57   #5
Ewusia
Raczkowanie

Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem

W turkusie bardzo ladnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg turkus.jpg (35,6 KB, 138 załadowań)
Stary 2006-06-28, 00:00   #6
Kadunia
Zakorzenienie

Dot.: Wyregulowałam brwi....Co myslicie? Może mogłoby być lepiej? A co z tym turkusem

Jaak najbardziej na lepsze

Kadunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 08:49   #7
cattarina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez gamaa
Moja koleznaka dzieki podcinaniu koncowek z calkiem prostych "zrobila sobie" tak krecone wlosy jakby przedchwila wyszla od fryzjera. Zalaczam jej zdjecie, i wyobraz sobie ze miala ona je proste prawie jak druty A jedyny kosmetyk jakim wspomaga tą fryzurke to uzywa pianki zaraz po umyciu

E tam nie wierzę, że z prościutkich włosów samym ścinaniem końcówek tak jej się skręciły. To niemożliwe. Widać przy czole, że te włoski są tam naturalnie kręcone a w tym miejscu raczej nie podcinała przecież.
Ja też podcinam i dupa blada, mam proste jak druty
cattarina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 08:59   #8
blue_eyed_kitty
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cattarina
E tam nie wierzę, że z prościutkich włosów samym ścinaniem końcówek tak jej się skręciły. To niemożliwe. Widać przy czole, że te włoski są tam naturalnie kręcone a w tym miejscu raczej nie podcinała przecież.
To jednak możliwe. Moja kumpela do 18 roku życia miała proste włosy. Potem je obcieła dość krótko i nagle zaczęły się skręcać. A to co teraz jej odrasta to naprawdę mocne loki. NAwet jak wyjdzie z wody to są poskręcane jak spręzynki

Licencjat zdany

wakacje

Mrrrrrrrrrrrrrrau!
blue_eyed_kitty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 09:11   #9
suchaa
Rozeznanie

ja nie widze duzej zmiany moze dlatego ze 2 zdjecie nie jewt takie wyrazne jak 1 ... ale zdecydowanie jakas odzywka sie przyda i bedzie luksik
Stary 2006-06-28, 09:18   #10
corka_rosy
Wtajemniczenie

To kręcenie się włosów może być spowodowane jakimiś zmianami hormonalnymi. Kiedyś miałam też proste druty, ale jak dostałam pierwszą miesiączkę, to zaczęły mi się kręcić i kręcą się do dziś
Co do ścięcia - ja mam włosy bardzo wycieniowane, dzięki temu kręcą się także te warstwy pod spodem, co daje wrażenie, że jest ich więcej - mam na glowie takie niby afro Nareszcie znalazłam dobrego fryzjera, który wie, jak postępować z kręconymi włosami, bo wcześniej zazwyczaj wracałam do domu z płaczem.

21.04.2013.
corka_rosy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 09:29   #11
chmurka80
Zadomowienie

GG do chmurka80

Cytat:
Napisane przez corka_rosy
To kręcenie się włosów może być spowodowane jakimiś zmianami hormonalnymi. Kiedyś miałam też proste druty, ale jak dostałam pierwszą miesiączkę, to zaczęły mi się kręcić i kręcą się do dziś .
też tak myśle, bo sama miałam proste a zaczęły mi sie kręcić w wieku dojrzewania ,miałam takie drobne loczki ale po urodzeniu dziecka przestały i teraz mam proste nie wiem czy to nie wina tab. antykoncepcyjnych

non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 11:04   #12
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

zmiana nie jest bardzo drastyczna, zresztą zdjęcie 'po' jest zbyt małe by to dokładnie ocenić, ale widac że brwi są lżejsze i harmonijnie wpasowały się w Twoją buzię

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 11:06   #13
dankad
Raczkowanie

GG do dankad

Zmiana bardzo pozytywna, Twoja twarz jest teraz delikatniejsza
Stary 2006-06-28, 11:07   #14
zielona0noc
Rozeznanie

Zdecydowanie zmiana na lepsze Masz teraz delikatniekszą buzię A co do turkusu uważam, że Ci jak najbardziej pasuje. Fryzurkę doradzały Ci już dziewczyny na pierwszym wątku, jaki załozyłaś. Ja sama też pisałam, żebyś podcięła włosy i je wycieniowała szczególnie u góry, wtedy włosów się wyda jakby więcej. krótsze bardziej się skręcają, więc powstanie na głowie takie afro zawsze po umysiu pianka do włosów kręconych podkreślająca skręt loków i bedzie git Pozdrawiam
zielona0noc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 14:55   #15
gamaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cattarina
To zalezy od osoby, ja tez podcinam a wlosy mam caly czas proste. A to ze krecą sie nawet te przy czole to to już siłą woli muszą sie one krecxic, jak znajde to wrzuce tutaj jej zdjecie z dziecinstwa w prostych wlosach i sama zobaczysz
Stary 2006-06-28, 15:10   #16
gamaa
Zakorzenienie

cattarina znalazlam jej zdjecia sprzed jakiś 8-9 lat. Teraz mozesz porownac Na tych starszych zdjeciach widac jakby miala pokdrecone koncowki, ale ja tez mam takie i mimo mojego podcinania, w ogole sie nie krecą bardziej ;-)
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Img_0212.jpg (61,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skanuj0001.jpg (112,1 KB, 95 załadowań)
Stary 2006-06-28, 15:37   #17
tutusia
Rozeznanie

Ale to nie od podcinania.. To akurat wymyślona przez Ciebie teoria.. Mi też włosy zaczęły się kręcić.. Ja mialam naprawdę proste druty, a teraz pianka, dyfuzor i piękne loki
tutusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 15:39   #18
sylia
Rozeznanie

ależ świat jest dziwny :P z prostych włosów samoistnie robią się kręcone lol ja jak byłam mała mama obcięła mnie na krótko i dopóki miałam włosy do uszu były proste a potem zaczęły się falować hehe później z włosów do pasa ścięłam sobie tak, że końcówki sięgały ramion i znów włosy "dostały szału" były proste,ale końcówki mi się wywijały do zewnątrz pamiętam jak się mnie pytali jak ja to układam lol a teraz już moje włosy nie reagują są jedną szopą :P

sylia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 17:01   #19
gamaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tutusia
Ale to nie od podcinania.. To akurat wymyślona przez Ciebie teoria.. Mi też włosy zaczęły się kręcić.. Ja mialam naprawdę proste druty, a teraz pianka, dyfuzor i piękne loki
No tak nie do konca Bo to opinia potwierdzoona przez fryzjera mojej kolezance. Po prostu taką ma strukture wlosa i tak sie dzieje ;-)
Stary 2006-06-28, 21:59   #20
spray
KWC

a u mnie było na odwrót. W podstawówce miałam włosy kręcone i takie też były do 2 klasy liceum..a potem je ciachnęłam do ucha i kręcenie zamieniło się w delikatne fale wyglądało to beznadziejnie więc zaczęlam je zupełnie prostować. No i obecnie są zupełnie proste.

A efekt regulacji super. Zmiana subtelna, ale bardzo pozytywna. Nigdy nie podobała mi się mocna, gruba linia brwi u kobiety.
spray jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 11:33   #21
MARIKA.S
Zadomowienie

Dziewczyny dziekuje za odpowiedzi
Bo tak naprwade to dzieki Wam wziełam się się za swoja twarzyczke
Naczytałam się tutaj różnych sposobów i porad i chcialam cos zmienic
Narazie zaczęłam od pierwszego kroku
Teraz biorę się za włoski

No wlaśnie apropo włosków. Ja także kiedy byłam mała dziewczynka miałam włosy proste ja druty I zawsze marzyłam o tym żeby mieć kręcone. No i kiedy zaczełam dojrzewac moje marzenie sie spełniło
Jeden znajomy lekarz powiedział mi że to zmiany hormonalne wywołuja taką burze.....loków

Jeszcze raz bardzo dziekuję
MARIKA.S jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 12:29   #22
Nierika
Zadomowienie

Zmiana wydaje się subtelna, ale jest bardzo dobrze. Zreszta i tak mialas ladny ksztalt brwi, wiec chyba wystarczylo tylko troche poprawic ich luk.
Co do turkusu - mysle, ze powinnas dobrze wygladac

Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 13:12   #23
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Drugie zdjęcie jest niewyraźne. Przydałoby się zbliżenie twarzy. Ale z tego co widać to bardzo ładnie poradziłaś sobie z brwiami
W poszukiwaniu rad odnośnie fryzurki przejrzyj forum fryzjerskie, skorzystaj z wyszukiwarki pozdrawiam
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 13:23   #24
Mary_Q
Zakorzenienie

brewki ładne od razu takie delikatniejsze i zostaw takie ja ejstem zwolenniczka bardziej naturalnych wiec teraz jest jaknajbardziej ok a w turkusie Ci ładnie
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości