Efeky "postwarkoczykowy" na trwałe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-28, 11:13   #1
Maryjka
Raczkowanie

Efeky "postwarkoczykowy" na trwałe?

Witam!

Od 5 miesiecy co dwa dni robi sobie warkoczyki na glowie - efekt jest fascynujacy. Drobne fale powodują zwiększenie objętości moich cienkich włosów, i ogólnie ładnie mi. W każdym razie wyjezdzam na urlop i mam dosc robienia co dwa dni 9 warkoczykow na glowie. Troche to uciazliwe (choc mniej niz codzienne ukladanie z suszarka i wlosy mniej sie niszcza).

mam więc pytanie : czy można taki efekt uzyskać u fryzjera, chemicznie? Jak to moze sie nazywać i czy będzie kosztować jak normalna trwala??

Z góry dziękuję za odpowiedz .
Maryjka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 12:48   #2
nusia_steffusia
Raczkowanie

Dot.: Efeky "postwarkoczykowy" na trwałe?

jeśli chciałabys pozostac przy "naturalnych" metodach krecenia warkoczyków to nieraz w gazetach widzialam specjalny "sprzet" do krecenia nie wiem jaki efekt mozna tym uzyskac, ale można było to zakupic m.in na allegro.
nusia_steffusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 13:01   #3
roxsi
Raczkowanie

Próbowałaś może tzw. gofrownicy ?
Efekt powinień wyjść podobny jak po warkoczykach , nasadki na to urządzenie są różne więc na pewno dopasujesz odpowiednią wielkość dla siebie.
Ja kiedyś tak robiłam , najlepiej jest we włosy zaraz po umyciu wetrzeć troche pianki , wysuszyć , spryskać jakimś utrwalaczem ( ja polecam taki spray firmy hegron - rewelacyjnie utrwala każdą fryzure i nie skleja włosów ) a potem zadziałasz z gofrownicą.
roxsi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 13:18   #4
taszkin
Zakorzenienie

Spotkałam się z "headline", to delikatny rodzaj trwałej podnoszący włosy od skóry głowy, są też lekko pofalowane. Nie próbowałam, ale efekt widziałam - super
taszkin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 16:42   #5
Maryjka
Raczkowanie

Gofrownice mam. Jest fajna calkiem, ale niszczy wlosy - jak juz wspomnialam sa cienkie, a to jak zabojstwo. Wiem, ze trwala to tez ciezki cios, ale przynajmniej nie zadany wlasnymi rekami i zadany tylko raz..:P
Maryjka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości