Alfaparf - podumowanie - co polecacie - co odradzacie. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-23, 16:47   #31
Kasiek1987
Zakorzenienie

Dot.: Alfaparf - podumowanie - co polecacie - co odradzacie.

Cytat:
Napisane przez magda.p
Kupilam sobie wczoraj serum-krysztalki lnu. Taka zolta buteleczka. Wydalam 45 zl za 50 ml i zawiodlam sie Bylam pelna optymizmu po recencjach z KWC, po przeczytaniu waszych postow, a tu klapa. Moje wlosy nie sa blyszczace. Sa sianowate i matowe. I specjalnie ostroznie dozowalam ilosc, malutkie kropelki zeby nie przesadzic. Jedyny plus to meski zapach, ktory mi sie podoba.
To juz 100x lepszy efekt osiagam po zastosowaniu jedwabiu biosilk czy jakos tak za 6,5 zl!
Może w takim razie chcesz się ich pozbyć? Zapraszam do mojego wątku wymiankowego w podpisie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 19:38   #32
obca
Zadomowienie

Red face Dot.: Alfaparf - podumowanie - co polecacie - co odradzacie.

a używał ktoś toniku ALFAPARF antiage ?

chciałabym się dowiedzieć po 1. czy nie zawiera alkoholu, po 2. jak się sprawuje na włoskach? czy nie obciąża? czy choć trochę nawilża? chroni?

szukam jakichkolwiek informacji bo ma bardzo obiecujący opis ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opini
obca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 17:54   #33
aniser
Zakorzenienie

Dot.: Alfaparf - podumowanie - co polecacie - co odradzacie.

Dziewczyny odgrzebalam dawno juz nie odwiedzany watek,bo nie chce tworzyc nowego,a drecz mnie pewna sprawa.
Ostatnio dostalam spray Alfaparfu z serii Semi di Lino- cristalli finishing/ illuminating shine finish, mial dzialac podobnie do krysztalkow,tyle,ze jest troszke lzejszy <podobno szczegolnie sprawdza sie przy cienkich wlosach>. Uzylam narazie raz na wlosy i bardzo sie zdziwilam,bo kompletnie nie pachnie....po krysztalkach z tej samej linii bylam nastawiona na jakis charakterystyczny zapach-a tu nic...i zaczelam sie zastaanwiac czy produkt,ktory mam to nie jakas podrobka? moze ktoras z was uzywala tego spray'u i moze cos o nim powiedziec?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości