"puchowe" w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-28, 21:57   #1
laa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

"puchowe" w這sy

Mam d逝gie w這sy, kt鏎e chce sobie jako obci望. Problem polega na tym 瞠 w這s闚 mam bardzo duzo i po umyciu i wysuszeniu staj mi sie bardzo puchowe, czyli bardzo odstaj帷e od g這wy. Nie podoba mi si to a chce obci望 w這sy i nie wiem jak je obci望!! POMOCY ! ! !
laa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 09:17   #2
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252
Dot.: "puchowe" w這sy

pewnie Twoje w這sy s grube i dlatego tak si pusz. Nie powinna ich obcina zbyt kr鏒ko, mo瞠 lekko wycieniuj i skr鵵, pozatym po umyciu wmasuj jaki specyfik wyg豉dzaj帷y w這sy np. serum Avonu.
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 10:24   #3
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Luknij w KWC i zastan闚 si nad 鈔odkami wyg豉dzaj帷ymi typu jedwab,serum krystaliczne. Jestem ciekawa czy generalnie stosujesz od篡wki? one w豉snie nieco "uklepuj" w這sy , szczeg鏮ie te bez sp逝kiwania. Ale kwestia dobrania by nie mie potem z w這sami innych problem闚 jest ju bardzo indywidualna.
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 13:13   #4
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 252

skorzystaj te z wyszukiwarki, by這 wiele w徠k闚 dot. pusz帷ych si w這s闚
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-29, 22:02   #5
lutiana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 240

Czesc ja tez mam taki typ wlosow, do tego krecone, po umyciu uzywam odzywki lub maski ze plukiwaniem a potem nakladam odzywke bez splukiwania, ktora trzymam przez 20 min pod recznikiem, sa troche bardziej oklapniete, do tego nie susze wlosow suszarka, bo to powoduje, ze jeszcze bardziej sie pusza, jak same troche podeschna wgniatam pianke do fal i lokow i tym sposobem ujarzmiam moje wlosy Do czasu jak nie wchodzilam na wizaz myslalam, ze to ja tylko mam takie beznadziejne wlosy, szope z ktora nijak nie da sie nic zrobic, dopiero jak tu weszlam, okazalo sie, ze nie jestem w tym osamotniona Dziewczyn z puchowymi(fajna nazwa) wlosami jest bez liku, tym podobnych watkow tez jest sporo i kazdy ma tam jakas rade, ktora moze sie podzielic Smerfeta i reszta dziewczyn dobrze mowia, poszukaj w wyszukiwarce, tam pewnie natrafisz na wiele ciekawych inforamcji

Nie u篡wam ju tego profilu. Nie lubi by 郵edzona
lutiana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.