Efekty uboczne po kremie do stóp Avonu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-28, 22:28   #1
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 883

Efekty uboczne po kremie do stóp Avonu


Od półtora tygodnia codziennie stosuję balsam do stóp Avon Planet Spa African Shea Butter i dziś po wieczornej kąpieli zauważyłam, że zaczęła mi schodzić skóra ze stóp całymi płatami, tak jak po oparzeniu słonecznym To co zostało jest nawet nieźle nawilżone....Przytrafiło się to którejś z was? Nic sobie nie odparzyłam, nie mam pojęcia od czego to może być?? Niepodobno żeby to te AHA tak podziałały...
Mam teraz dylemat...odstawić kremik bo coś z nim nie tak, czy może to właśnie prawidłowa reakcja skóry?? Na was też tak radykalnie podziałał??
vesenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 10:15   #2
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 638
Dot.: Efekty uboczne po kremie do stóp Avonu

Jesteś pewna że to od kremu? Jeśli tak to go odstaw i zobacz czy wszystko wróci do normy. Jak jest gorąco to stopy mogą się pocić i później skóra może schodzić.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 10:24   #3
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: Efekty uboczne po kremie do stóp Avonu

Zużyłam chyba ze trzy opakowania tego kremu i nic podobnego mi się nie przytrafiło.
Elwinga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 11:08   #4
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 883
Dot.: Efekty uboczne po kremie do stóp Avonu

Cytat:
Napisane przez Estella
Jesteś pewna że to od kremu? Jeśli tak to go odstaw i zobacz czy wszystko wróci do normy. Jak jest gorąco to stopy mogą się pocić i później skóra może schodzić.
Nie wiem czy to od kremu, ale przedtem nigdy nie miałam tego problemu. Spróbuję odstawić na jakiś czas To faktycznie może być przez ten upał...stopy muszą teraz sporo przeżyć, a ten balsam jest jednak dość ciężki....
vesenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 12:22   #5
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 638
Dot.: Efekty uboczne po kremie do stóp Avonu

Ja też nie miałam nic po tym balsamie, ale jak wiadomo każda skóra reaguje inaczej. Mi potrafi skóra zejść jeśli musze chodzić w upał a małoprzewienych butach, skarpetkach etc.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 14:23   #6
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 062
GG do justa79
Dot.: Efekty uboczne po kremie do stóp Avonu

mnie również nic takiego się nie przytrafiło. owszem, ten krem genialnie złuszcza naskórek i wygładza stopy, ale żeby po jednym użyciu?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 08:04   #7
olusia006
Raczkowanie
 
Avatar olusia006
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 118
GG do olusia006
Dot.: Efekty uboczne po kremie do stóp Avonu

tez sama uzywam tego kremu tak co drugi dzień i żadnych wspomnianych przez Ciebie skutkow ubocznych nie zauważyłam, nie ma pojęcia skąd to siem moglo napatoczyć jak dla mnie ten kremik jest po prostu super!! nic tylko odtsawic na jakiś czas i się obserwować
pozdrawiam
__________________
robaki sikają w krzaki
olusia006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 09:28   #8
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Efekty uboczne po kremie do stóp Avonu

Nic nie odstawiaj i nie przejmuj się tym. Mnie się to zdarzyło już dwukrotnie. Raz po silolu a drugi raz po jakimś kremie ale już nie pamiętam czy po Fosleku czy raczej po Farmonie (stawiam na tą drugą). Po prostu złazi ta gruba skóra a potem stópki są gładziutkie. Nie wiem dlaczego tak się dzieje ale to tak jakby schodził "nadmiar" skóry. Po tym naprawdę są fajne stopy.
margop jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.