Zmiana kolorku w這s闚 . - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-06-30, 11:41   #1
Jola06
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Zmiana kolorku w這s闚 .

Czesc . Mam wlosy w kolorze rudym a chcialabym na wakacje zrobic sobie blond albo jasny blond . Kiedys probowalam tak zmienic i wyszed mi kolor podchodzacy pod z馧ty lub jasny rudy :/ Strasznie to wyglada這 musialam szybko zmienic na ciemny . Nie pamietam jakiej farby uzylam . Jest mo磧iwa taka zmiana ?? Jak tak to jaka farbe kupic ??
Jola06 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-30, 17:43   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: Zmiana kolorku w這s闚 .

Wszystko zalezy od tego czy masz teraz farbe na w這sach czy nie. Jesli masz obecnie farbowane w這sy , b璠zie trudniej, niemniej piszesz , 瞠 kidys pr鏏owa豉s i wysz造 Ci 鄴速e, wi璚 tak...farb ( piszesz,瞠 u篡豉s farby) bez w豉sciwosci rozjasniaj帷ych nic nie poradzi. A nawet taka , kt鏎a takowe posiada nie sprawdzi sie na w這sach zbyt ciemnych 9 a juz na pewno nie na farbowanych ) Wobec tego , 瞠 wyszed Ci 鄴速y mozna przypuszczac, 瞠 nawet jesli u篡w豉s farby z rozjasniaczem by豉 dla Ciebie zbyt s豉ba. W taki wypadku najlepiej jednak udac sie do fryzjera, kt鏎y przeprowadzi rozjasnianie ( i prawdopodobnie nak豉danie blond farby na to).Je郵i masz obecnie farbowane w這sy fryzjer wykona dekoloryzacj.Nie polecam zabieg闚 tych przeprowadza samemu w domu , bez do鈍iadczenia b康z pomocy osoby kompetentnej, niemniej je郵i si na to zdecydujesz wybierz dobry rozjasniacz ( odradzam Joann) np nowy Garnier ( dla lepszego efekty na to blond farba), a je郵i chodzi o dekoloryzator np Loreal , czy tez Garnier. Po takim zabiegu w這sy ( je郵i sa w dobrym stanie obecnie) b璠 nieco przesuszone, wi璚 potrzebne beda odzywki( przy z貫j kondycji nie polecam w o鏊e rozjasnia).
Mo瞠sz jeszcze zej軼 do blondu metod pasemek. ale oczywi軼ie podrwa to kilka miesi璚y zanim wszystkie w這sy b璠a jasne.
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-06-30, 19:20   #3
kasiek1331
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 125

A ja w豉郾ie polecam rozja郾iacz z Joanny, bardzo fajny i dobrze rozja郾ia.
Stary 2006-07-01, 10:49   #4
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

je郵i jeste rud od urodzenia to trudno b璠zie Ci uzyska jasny blond i nie wiem czy ten kolor do ko鎍a b璠zie Ci pasowa moim zdaniem nie. Mo瞠 spr鏏uj uzyska jasny szatyn lub ciep造 blond. Tylko nie rozja郾iaczem z Joanny, raczej udaj si do profesjonalisty
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-01, 12:34   #5
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
je郵i jeste rud od urodzenia to trudno b璠zie Ci uzyska jasny blond i nie wiem czy ten kolor do ko鎍a b璠zie Ci pasowa moim zdaniem nie. Mo瞠 spr鏏uj uzyska jasny szatyn lub ciep造 blond. Tylko nie rozja郾iaczem z Joanny, raczej udaj si do profesjonalisty

Naturalny rudy nie jest trudny do rozjasnienia, jesli zrobi sie to dobrym preparatem a najlepiej u profesjonalisty.Mysle, tez , 瞠 wielu rudym blond pasuje, nawet bardzo, ale zazwyczaj jest im lepiej w naturalnym kolorze.
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.