Kolczyk "Monroe" nad górną wargą - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-03, 20:44   #91
dagirll
Wtajemniczenie

Dot.: Kolczyk "Monroe" nad górną wargą

Ja ciągle sie zastanawiam gdzie zrobić , czsami chce juz wszędzie w brwi ,brodzie , w jezyku, MONROE ,wlasnie nad tym ostatnim zastnawiam sie ,bo z tego co widzialam niestety nie wszystkim ,to pasuje.Nie wiem czy mi by pasowal.Poza tym , jak myslicie czy ,to mozliwe ,ze od kolczyka w nosie (mialam trzy razy) dwa razy chyba z tej samej strony ,teraz nie nosze zarosła dziurka,ale wlasnie po tym ostatnim zostal lekki slad i z tego co zauwazylam na zdjeciach lekko ta strona mi jakby opada :| Nie wiem czy tak krzywie nos Czy moze ,to od tego kolczyka??Bo ,to wlasnie na tej stronie zostal mi slad..Wie ktos moze co na ten temat?

dagirll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 19:50   #92
dodus_dublin
BAN stały

A moze mi ktos powiedziec czy moge juz korzystac z solarium jesli miesiac temu robilam labret madonne(monroe)?
dodus_dublin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 00:36   #93
SlackerB
Przyczajenie

jezeli juz sie zagoil, typu nie ropieje i nie ma napuchnietej obwodki wokol preta to spokojnie mozesz!, ja mam monroe od poczatku wrzesnia, kumpel ktory specjalizuje sie w przekluwaniu ciala przebil mi na domowce, oczywiscie rekawiczki,igla wszystko zakupione w aptece i odkazone.Sam moment przebicia nie bolal ale czekalam z przeciagnietym welfronem 2minuty bo kumpel odkazal kolczyk i troche juz zaczynalam krzyczec ze boli i zeby szybko konczyl, hah,jestem bardzo zadowolona z efektu a kolczyk od razu mialam 3mm z bialym diamencikiem.Mam go po lewej stronie bo w prawym kaciku dolnej wargi tez posiadam kolczyk

Dagirll, mam ten sam problem ,kolczyk w nosie nosilam przez 2lata, sciagnelam kiedy zrobilam monroe i tez chociaz minelo juz pol roku mam zarosniety slad i jakby opadle skrzydelko nosa ale jade z korektorem i nic nie widac.
Stary 2008-02-07, 21:09   #94
niqsia13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dodus_dublin Pokaż wiadomość
A moze mi ktos powiedziec czy moge juz korzystac z solarium jesli miesiac temu robilam labret madonne(monroe)?
jesli wszystko z nim w porzadku, to raczej mozesz, ale odkaz przed i po opalaniu, ale ja doradzałabym jeszcze z 1miesiac, poltorej poczekac.
pod ciężarem babskich
czytadeł w różowych okładkach

Boję się ludzi lubiących Paulo Coelho.
niqsia13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 08:32   #95
dodus_dublin
BAN stały

dzieki za rady! koczyk mi juz nie limfieje(?) ale ostatnio zachaczyl mi o zeba(w sobote zmieniam sztange na krotsza)i pociagnelam go jakos od wewnatrz i znowu mnie pobolewa jak go rusze;/ ehh...
dodus_dublin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 11:30   #96
diversely
Rozeznanie

zaczerwienienie nie jest juz tak duze ale jednak troche jest...mial ktos kiedys tak? w sumie klczyk mam od ponad 2 tygodni... martwie sie ze to zaczerwienienie mi juz nie zejzie!!!!!!!!!!((((((( ((((((( pozatym jaki jest idealny kat kolczyka? bo na zdjeciach widze to roznie i nie wiem...?

diversely jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 14:38   #97
dziuniaaa
Zakorzenienie

Macie więcej zdjęć tego kolczyka?

I jeśli mam aparat ortodontyczny to mogę sobie go zrobić? Pisałyście, że przeszkadza przy myciu zębów, jak jest aparat to ogólnie się trzeba namęczyć z myciem zębów, więc nie wiem czy by mi ten kolczyk jeszcze nie przeszkadzał albo wadził o aparat.

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 21:07   #98
SlackerB
Przyczajenie

Spokojnie z ta czerwona obwodka, jak juz pisalam ja mam od wrzesnia i do teraz czasami robi mi sie na kilka dni czerwona obwodka ale smaruje mascia i znika.Coz ja od lipca bede miec tez staly aparat orto. ale ja mam dosyc nisko ulkowanego kolczyka tak ze byc moze bedzie haczyc mi o aparat, bede zmuszona go wyciagnac bo aparat jest dla mnie wyzszym priorytetem, ale jezeli ty masz zamiar przebic dosyc wysoko nad warga to nie ma przeszkod.
Stary 2008-07-01, 22:16   #99
SweeTpiercinG
Przyczajenie

mam pytania xD ...:
1. czy przekłucie boli? ;P
2. jak to pielęgnować ? xD
3. ile to kosztuje xD ?
4. czy jak wyjme kolczyk powiedzmy na 6 godzin do dziurka moze mi zarosnąc?? ;> xD
hehe xD pozdrawiam
SweeTpiercinG jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 09:02   #100
kicccia
Zakorzenienie

Poczytaj wątek

kicccia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 11:26   #101
olgusias
Przyczajenie

Zrobiłam sobie monroe trzy dni temu, i jestem strasznie zadowolona. Wogóle nie przeszkadza przy jedzeniu i myciu zębów, czuję sie jakbym miała go od zawsze.

Gorąco polecam Studio Dereniowa w Warszawie
olgusias jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 14:24   #102
shantiii89
Przyczajenie

Cześć! Mam wielka ochote zrobić sobie kolczyk, tylko zastanawiam się czy labret czy madonne(monroe), jak sądzicie, który jest fajniejszy?? Mam pytanko jaki kolczyk będzie najlepszy? Chodzi mi o grubość i długość pręta... Im mniejszy, cienki tym lepszy, ponieważ zostaje mały ślad, tak?? Chce mieć mała kuleczke z brylancikiem...
shantiii89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 22:12   #103
SweeTpiercinG
Przyczajenie

a juz tak sie zastanawiam nad tym kolczykiem i chyba nie bd robic... bo po pierwsze u mnie w miescie robią to za 150 zl a po drugie boje sie tej opuchlizny i wogole...i boje sie ze moga mi cos uszkodzic...

a Wy miałyście dużą opuchlizne?? i wogole czy wam to przeszkadzalo? :P:P

juz sama nie wiem......
Stary 2008-07-05, 00:13   #104
Shizuma
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez shantiii89 Pokaż wiadomość
Cześć! Mam wielka ochote zrobić sobie kolczyk, tylko zastanawiam się czy labret czy madonne(monroe), jak sądzicie, który jest fajniejszy?? Mam pytanko jaki kolczyk będzie najlepszy? Chodzi mi o grubość i długość pręta... Im mniejszy, cienki tym lepszy, ponieważ zostaje mały ślad, tak?? Chce mieć mała kuleczke z brylancikiem...
Najlepiej nadające się kolczyki to: kolczyki typu Labret Studs o grubości 1.0mm, 1.2mm, 1.6mm.

Cytat:
Napisane przez SweeTpiercinG Pokaż wiadomość
a juz tak sie zastanawiam nad tym kolczykiem i chyba nie bd robic... bo po pierwsze u mnie w miescie robią to za 150 zl a po drugie boje sie tej opuchlizny i wogole...i boje sie ze moga mi cos uszkodzic...

a Wy miałyście dużą opuchlizne?? i wogole czy wam to przeszkadzalo? :P:P
Opuchlizna trwa kilka dni, a samo przebicie goi się od 1-2 miesięcy. Jeśli chodzi koszty to cóż.. W salonach zawsze jest drogo. Możesz popytać znajomych czy nie znają kogoś kto cieszy się dobrą opinią i przebija sterylnie i profesjonalnie za nawet pół ceny (bo są tacy ludzie - chociażby ja :P).
Pytałaś jeszcze czy taki kolczyk nie przeszkadza. Cóż, na początku tak bo labret jest dłuższy, a kiedy opuchlizna zejdzie musisz go nosić jeszcze 2tyg. Dopiero później dostosujesz sobie długość pręcika do Twoich ust.

pozdrawiam i w razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiem
Stary 2008-07-05, 01:16   #105
Aralka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka

Strasznie mi się podoba taki kolczyk, ale sama się chyba nie odważę go zrobić...^^'
Stary 2008-07-06, 15:12   #106
SweeTpiercinG
Przyczajenie

hmmm....chyba narazie nie bd robila se tego kolczyka :P xD, bo dopiero mam 14 lat i nie wiem jak zareagują w szkole..xD
Stary 2008-07-06, 18:11   #107
renekmgb
Raczkowanie

Mi też bardzo podoba się taki kolczyk i chciałabym sobie zrobić ale za miesiąc jadę na wakacje i nie wiem czy będę mogła normalnie się opalać, boję się że mogą wystąpić jakieś skutki uboczne?
Chciałam jeszcze zapytać, czy mogłabym sama sobie przekłuć? Co prawda, pępek, uszy, nos sama przebijałam ale nie wiem czy akurat nad górną wargą nie ma jakiegoś nerwa czy czegoś co mogłabym uszkodzić?
renekmgb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 14:37   #108
erynia_lbn
Przyczajenie

ja tez mam pytanko. zrobilam sobie kolczyka na gornej wardze ze dwa dni temu no i pierwszego dnia wogole nie bylo opuchlizny i nic nie bolalo a teraz tak spuchl ze od spodu troche mi sie jakby "wciska" w warge i troche ropieje.. kazali mi to rumiankiem czesto plukac ale ja oprocz tego kupilam sobie żel sachol. myslicie ze to tak ma byc i mam czekac az opuchlizna zejdzie?
erynia_lbn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 18:58   #109
Liiii
Zakorzenienie

a ja mam pytanie do was dziewczyny czy mozna gdzies kupic taki koleczykli ale na magnes? chculabym sobie przekluc dolna warge, jednak najpierw chce wyprobowac jak to wogole wyglada na mnie

Liiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 19:54   #110
ewah7
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez erynia_lbn Pokaż wiadomość
ja tez mam pytanko. zrobilam sobie kolczyka na gornej wardze ze dwa dni temu no i pierwszego dnia wogole nie bylo opuchlizny i nic nie bolalo a teraz tak spuchl ze od spodu troche mi sie jakby "wciska" w warge i troche ropieje.. kazali mi to rumiankiem czesto plukac ale ja oprocz tego kupilam sobie żel sachol. myslicie ze to tak ma byc i mam czekac az opuchlizna zejdzie?
do plukania ust nie uzywaj rumianku tylko kup corsodyl, rumianek za czesto stosowany moze jeszcze zaszkodzic. z wieszchu jak ropieje mozesz zastosowac trybiotyk- masc z antybiotykiem, a jesli to tylko limfa to plucz z wierzchu sola fizjologiczna-lepiej nie stosowac antybiotku jak nie ma potrzeby. ropa rozni sie tym ze jest zoltawa lub zielonkawa, ciagnaca i raczej z krwia. a co do opuchlizny to normalne zepojawia sie na drugi trzeci dzien- u mnie tez tak bylo. a jaka masz dlugosc kolczyka?? wciska Ci sie tylko od spodu czy z obu stron jest ciasny? bo jak tylko od spodu to jak przyzwyczaji ci sie warga do nowego elementu to bedzie dobrze a jak jest caly kolczyk za ciasny to trzebaby go na dluzszy wymienic- i nie samej tylko w salonie. jak cos to pisz
ewah7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 12:40   #111
renekmgb
Raczkowanie

Ja tydzień temu zrobiłam sobie monroe w salonie Opuchlizna pojawiła się dopiero w czwarty dzien po przebiciu ale na następny dzień zeszła. Pani w salonie powidziała że jak nie będzie opuchlizny to mogę wymienić kolczyk na krótszy nawet po tygodniu ale trochę się boje, że może znowu spuchnac i nie wiem teraz czy może jeszcze poczekac??? Po ilu dniach wymieniłyście kolczyk na krótszy? Jeszcze chciałam zapytać czy nie wiecie gdzie mogłabym kupić, najlepiej na necie labret ze stali chirurgicznej? Znaci jakiś dobry sklep? Kiedyś kupiłam na allegro kolczyk do pępka i też miał być ze stali a po tygodniu musiałam go wyciągnąć bo dostałam uczulenia, okazało się że to nie była stal chirurgiczna tylko jakiś inny metal Znacie jakiś sklep z kolczykami do piercingu?
Stary 2008-07-22, 13:21   #112
Yaza
Rozeznanie

wildcat.pl
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 13:28   #113
renekmgb
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
wildcat.pl

Dziękuję
Stary 2008-07-22, 20:11   #114
scumkill
Przyczajenie

Witam, postanowiłam się wtrącić bo sama posiadam dwie madonny.
wstawiam zdjęcie, możecie sami ocenic czy okej czy nie. mam jeszcze septuma który widać w nosie jak równiez kolczyk w wędzidełku nad wargowym. postaram sie wstawic, ale niestety narazie nie moge znależć zdjęc tego.
miłego kolczykowania. a przypomniała mi się historia w szkole. ja robiłam te madonny jak miałam 15 lat więc 2 gimnazjum ;D miałam straszne pogadaanki od nauczycieli, wiec musiałam je zakeljac plastrami., wyglądałam mega zabawnie nie zapomne tego, naszczesie teraz liceum i kolejna misja na kolcz. pozdrawiam SCUMkill.

http://i38.tinypic.com/axmz5u.jpg
scumkill jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 17:01   #115
ewah7
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez renekmgb Pokaż wiadomość
Ja tydzień temu zrobiłam sobie monroe w salonie Opuchlizna pojawiła się dopiero w czwarty dzien po przebiciu ale na następny dzień zeszła. Pani w salonie powidziała że jak nie będzie opuchlizny to mogę wymienić kolczyk na krótszy nawet po tygodniu ale trochę się boje, że może znowu spuchnac i nie wiem teraz czy może jeszcze poczekac??? Po ilu dniach wymieniłyście kolczyk na krótszy? Jeszcze chciałam zapytać czy nie wiecie gdzie mogłabym kupić, najlepiej na necie labret ze stali chirurgicznej? Znaci jakiś dobry sklep? Kiedyś kupiłam na allegro kolczyk do pępka i też miał być ze stali a po tygodniu musiałam go wyciągnąć bo dostałam uczulenia, okazało się że to nie była stal chirurgiczna tylko jakiś inny metal Znacie jakiś sklep z kolczykami do piercingu?
najlepiej poczekac jeszcze z wymina, nie ma co sie spieszyc bo jak Ci znow napuchnie a bedziesz miala krotszy kolczyk to bedzie probem. a co do sklepow: wildacat.pl ; http://koltat.pl/start/
ewah7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 22:50   #116
Liiii
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez scumkill Pokaż wiadomość
Witam, postanowiłam się wtrącić bo sama posiadam dwie madonny.
wstawiam zdjęcie, możecie sami ocenic czy okej czy nie. mam jeszcze septuma który widać w nosie jak równiez kolczyk w wędzidełku nad wargowym. postaram sie wstawic, ale niestety narazie nie moge znależć zdjęc tego.
miłego kolczykowania. a przypomniała mi się historia w szkole. ja robiłam te madonny jak miałam 15 lat więc 2 gimnazjum ;D miałam straszne pogadaanki od nauczycieli, wiec musiałam je zakeljac plastrami., wyglądałam mega zabawnie nie zapomne tego, naszczesie teraz liceum i kolejna misja na kolcz. pozdrawiam SCUMkill.

http://i38.tinypic.com/axmz5u.jpg
fajne

Liiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 11:51   #117
renekmgb
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewah7 Pokaż wiadomość
najlepiej poczekac jeszcze z wymina, nie ma co sie spieszyc bo jak Ci znow napuchnie a bedziesz miala krotszy kolczyk to bedzie probem. a co do sklepow: wildacat.pl ; http://koltat.pl/start/
Dziękuję ewah Już zamówiłam kolczyk na wildcat.pl we wtorek. Z wymianą jeszcze poczekam ale wymienie sobie sama, tylko nie wiem czy kolczyk z prętem 6mm nie będzie za mały? Taki zamówiłam a dokładnie nie wiem jakiej długości aktualnie mam pręt bo przy przkłuciu byłam zestresowana i nawet zamopniałam zapytać Z tego co czytałam to dziewczyny maja pręt 6mm i mam nadzieje że dobry zmówiłam
Stary 2008-07-24, 21:52   #118
scumkill
Przyczajenie

znalazłam to zdjęcie z kolczykiem w wędzidełku. wyglądam jak dałn, ale to normalne, zdjęcie stare bardzo, bo jestem bez septuma i snake bites.

http://i37.tinypic.com/2zg7ytl.jpg

naprawde wybaczcie za moją twarz ;D
Stary 2008-07-24, 21:54   #119
scumkill
Przyczajenie

w ogóle ostatnio tak sobie walnęłam w madonne, że mialam straszną opuchlizne. ale juz jest okej trochę piecze, dziwna spreawa bo robiłam ją 1,5 roku temu. ogólnie kolczyki nie bolą przynajmniej mnie. chcę jak narazie syrface bar po obu stronach i stearnum. ;D
Stary 2008-07-24, 21:59   #120
miss venflon
Zakorzenienie

mi moje kolce odzywają się czasem w trakcie jakiejś choroby

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości