Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-26, 14:48   #241
weronika nadara
Rozeznanie

GG do weronika nadara
Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

ok, to moze inaczej
to mozna nazwac małpa i to mozna nazwac małpą
tak samo to mozna nazwac irokezem i fryzurke bechama nazywaja takze irokezem choc z tym prawdzwym nie ma nic wspolnego.
dodam jeszcze ze sh girls nie tną sie tak od roku lub dwoch, ruch skinowski powstał pod koniec lat 60-tych, styl ubierania od tamtego czasu jakos radykalnie się nie zmienil, cały czas są to ciezkie buty, łyse glace (u dziewczyn wlasnie małpki), koszulki polo, spodniczli w szkocka kratke, fleki itp..tu nie ma nowych trendów jesien/zima 2007, wiec zastanawiam sie co jest bardziej 'zasiedziałe', tak wiec gosik.s jak sama widzisz mozna sie w nieskonczonosc spierac co bylo wczesniej, jajko czy kura...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg irokez1_100.jpg (16,4 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg irokez2_100.jpg (15,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 206_6110787_david_beckham_7__1__H001354_L.jpg (31,5 KB, 68 załadowań)
Stary 2006-10-01, 12:40   #242
szancjer
Raczkowanie

Fajna masz ta małpe Weronika. Ja wlasnie zapuszcam pejsy juz ponad 2 lata zeby miec taka dlugosc ,zostalo mi nieduzo , a zapuszczam mozna powiedziec ze od zera hehe wiec wytrwalosci moge sobie pogratulowac. Niestety zaczely mi wypadac, nie grzywka nie dywan a tylko pejsy załamka normalnie, robie z tym co moge ,moze z grzywki troche zapuszcze zeby je zagescic...A co do prawdziwej "małpy" to teraz widze, ze jest jakas moda na ta fryzure , ale jeszcze rok ,gora dwa i moda sie zmieni ,tak samo jak "moda na irokezy" hyhyhy.
szancjer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 17:40   #243
weronika nadara
Rozeznanie

GG do weronika nadara

ehh, ja w sumie nie zapuszczam od zera, tak mnej wiecej od lini żuchwy, koncowki mam juz niestety bardzo zniszczone i wystrzepione od ciagłego farbowania, ale jakos nie moge za bardzo sie przemóc zeby je jakos bardziej radykalnie skrócic niz raz na jakis czas o 2 cm
Stary 2006-10-01, 20:39   #244
industria
Zakorzenienie

noo tez kiedyś miałam małpke, ale taką bardziej w stylu shgirl
ps-wronka, świetny kolorek
industria jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 02:30   #245
Clementine
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to Clementine

kurde dziouchy... napalilam sie na ta wasza "małpkę" ale na ta małpke weroniki bym sie nie odwazyla raczej marzy mi sie cos a'la polaczenie tej wszej małpki z fryzura Kingi z "pierwsza miłość" ale tej, ktora miala w pierwszych odcinkach, bo teraz to ma jakas taka inna
tylko, ze szkoda mi wlosow, bo mam geste, grube i dlugie na dodatek loczkowane nie chcialabym z przodu zostawic dwoch kosmyczkow, tylko tak troszke wiecej... zalaczam to, co zmontowalam szybko w "zaawansowanym edytorze graficznym"
i podrzucam moje zdjecia jakas tam pieknosc nie jestem, ale fryzurke chyba czas zmienic te trzy pierwsze sa najaktualniejsze [no, moze troszke kolor wyblakl ] prosze o rade bo sie napialiłam na ta małpke ciekawe tylko co powie tata, jak za dwa tygodnie wroci z Włoch

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1155683729
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1155683739
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1155683748
http://img477.imageshack.us/img477/5797/img5058a2yo.jpg

edit: wlasnie przegladnelam dokladniej watek... xalpen i Vivienne - sliczne fryzurki xalpen szczegolnie ale przy moich wlosach to chyba taka fryzurka odpada, nie trzymaly by sie wogole troszke ciezkie jak na takie sciecie

edit2: ja tu rano specjalnie wlaczam kompa, zeby zobaczyc co w y na to, a tu cisza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg malpa.JPG (9,7 KB, 95 załadowań)

Edytowane przez Clementine
Czas edycji: 2006-10-02 o 06:30
Clementine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 08:33   #246
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
Napisane przez szancjer Pokaż wiadomość
Dokładnie,tak wyglada fryzura "na małpę" te pocieniowane wlosy ,nie maja z tym nic wspólnego!
no dobra, przyglądałam się i przyglądałam i muszę powiedzieć, że te fryzury, w sensie konkretnie prawdziwe małpki są okropne!! Ktoś tu napisał, że dziewczyny są śmieszne, że myślą, iż mocno pocieniowane włosy mają cos wspólnego z fryzurą na małpę. I należy podziękować tej osobie, bo nie wyobrażam sobie, że idę do fryzjera mówię "na małpę" - przekonana, że dostanę mocne cieniowanie, a wychodzę z czymś takim na głowie, chyba poszłabym od razu do ogrodniczego po łopatę, żeby się zakopać i przesiedzieć pod ziemią, póki by mi włosy nie odrosły!!!
Stary 2006-10-03, 08:40   #247
Sovilo
Zakorzenienie

A czy taki sposób obcięcia włosów pasuje do kędziorów falujących? Czy muszą być wybitnie proste?
Stary 2006-10-03, 08:45   #248
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
A czy taki sposób obcięcia włosów pasuje do kędziorów falujących? Czy muszą być wybitnie proste?
ale chcesz taką prawdziwą małpę, czy cieniowane włosy?
szczerze mówiąc nie wiem, jak będzie wyglądać mocne cieniowanie na kędziorach, ale wyobrażam sobie, że dość dziwnie. A może zainwestujesz w prostownicę i wtedy problem sam sie rozwiaże?
Stary 2006-10-03, 11:15   #249
Sovilo
Zakorzenienie

To nie ja kręcone włosy, tylko przyjaciółka Ostatnio mówiła o takim ścięciu i dopiero teraz skapowałam, że toto się ''małpa nazywa Ja mam falujace włosy, ale myślę, że tylko na prostych wygląda dobrze
Stary 2006-10-03, 15:01   #250
weronika nadara
Rozeznanie

GG do weronika nadara

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
no dobra, przyglądałam się i przyglądałam i muszę powiedzieć, że te fryzury, w sensie konkretnie prawdziwe małpki są okropne!! Ktoś tu napisał, że dziewczyny są śmieszne, że myślą, iż mocno pocieniowane włosy mają cos wspólnego z fryzurą na małpę. I należy podziękować tej osobie, bo nie wyobrażam sobie, że idę do fryzjera mówię "na małpę" - przekonana, że dostanę mocne cieniowanie, a wychodzę z czymś takim na głowie, chyba poszłabym od razu do ogrodniczego po łopatę, żeby się zakopać i przesiedzieć pod ziemią, póki by mi włosy nie odrosły!!!
co kto lubi.
ja malpke nosze juz ze dwa lata, dobrze sie w tym czuje i nie mam potrzeby zmiany. z reszta jest to tez pewna manifestacja moich poglądów i drogi życia, którą obrałam. nie zalezy mi na tym zeby co druga osoba wycinała sobie cos takiego na głowie, wiec nikogo nie zamierzam przekonywac o wyższosci mojej malpki nad tą wycieniowaną
Stary 2006-10-05, 16:14   #251
weronika nadara
Rozeznanie

GG do weronika nadara

heh, wlasnie na głównej stronie wizażu, zobaczylam bardzo ładna "małpkę" w temacie o targach fryzjerskich, jak ta propozycja wam sie podoba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (44,8 KB, 489 załadowań)

Edytowane przez weronika nadara
Czas edycji: 2013-06-21 o 10:46
weronika nadara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 16:26   #252
Sovilo
Zakorzenienie

Eeee...nie dla mnie
Stary 2006-10-06, 00:30   #253
Clementine
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez weronika nadara Pokaż wiadomość
heh, wlasnie na głównej stronie wizażu, zobaczylam bardzo ładna "małpkę" w temacie o targach fryzjerskich, jak ta propozycja wam sie podoba?
zaje...fajna
tak po namysle, to stwierdzam, ze moja fryzura ma z malpka malo wspolnego, ale jakby ktos chcial zobaczyc, to zapraszam tu -> http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post2843659
na kilku zdjeciach jest to, co popelnila fryzjerka w poniedzialek... ale sa tez poprawki z wtorku i tak sie tez moja fryzurka prezentuje teraz
Stary 2006-10-06, 00:49   #254
weronika nadara
Rozeznanie

GG do weronika nadara

jesli mogłabym coś doradzic to na twpim miejscu 'odchudziłabym' troche pejsy, wydaje mi sie ze troche ich za duzo. od strony ucha. tak sobie mysle
pozdr!

Edytowane przez weronika nadara
Czas edycji: 2013-06-21 o 09:19
weronika nadara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 07:10   #255
♥vena♥
Raczkowanie

Vivienne (wybacz jeśli przekręciłam nicka) ja miałam włosy za pas,a fryzjerka miała wizje i ścieła mi do ramion!!!!...uzasadniła to słowami "Skarbie!Miałaś tak zniszczone włosy,że patrzeć na nie nie mogłam..." Nie musiała,wystarczy ze by mi je podcieła...to jest powód do płaczu a Twoja fryzurka to CUDO!!

(wraz z RAINBOW)

BŁAGAM,POMÓŻCIE!!!

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200509

♥vena♥ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 10:51   #256
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:
co kto lubi.
ja malpke nosze juz ze dwa lata, dobrze sie w tym czuje i nie mam potrzeby zmiany. z reszta jest to tez pewna manifestacja moich poglądów i drogi życia, którą obrałam. nie zalezy mi na tym zeby co druga osoba wycinała sobie cos takiego na głowie, wiec nikogo nie zamierzam przekonywac o wyższosci mojej malpki nad tą wycieniowaną
słusznie, co kto lubi. i gratuluję odwagi, ja na pewno nie odważyłabym sie na takie ścięcie włosów, zresztą nie czuję ani takiej potrzeby, ani chęci. Wyraziłam swoje zdanie odnośnie takiego ścięcia, dla mnie jest to mało kobieca fryzurka. To jest moje i tylko moje zdanie i pozwoliłam sobie je wyrazić. Jeżeli kogoś uraziłam, to przepraszam, nie było to moim zamiarem.
A co do fryzurki, którą umieściłaś w swoim kolejnym poście, to choć jest o wiele łagodniejsza, niz to co pokazała nam szancjer, to nadal nie bardzo mnie przekonuje.
Stary 2006-10-07, 00:09   #257
Clementine
Raczkowanie

Cytat:
jesli mogłabym coś doradzic to na twpim miejscu 'odchudziłabym' troche pejsy, wydaje mi sie ze troche ich za duzo. od strony ucha. tak sobie mysle
pozdr!
tez sie zastanawiam nad "odchudzeniem" [i to nie tylko tych pejsow siebie tez ] jutro wezme nozyczki i sama sobie troszke wytne. do fryzjera nie chce mi sie pedzic, bo to drugi koniec miasta... [chociaz w sumie i tak musze isc, bo zostawilam tam ostatnio notes ]
siostra zawineła mi prostownice do Wrocławia, to ani grzywki ani wlosow nie wyprostuje, ale dzis wracajac od lekarza zmoklam jak kurczak i stwierdzam, ze loczki z przodu tez ladnie wygladaja
Stary 2006-10-19, 11:11   #258
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

dziewczyny hellp mam pytanie odnosnie tej fryzurki a moze tyci zmodyfikowanej macie moze zdjęcia -jesli tak będe wdzięczna więc niby na małpke typu jakby to napisac heee postrzępione ku gorze
grzywka na ukosik na okrągło na czoło boki niesa długie juz jak zawsze przy scięciu normalnym tylko wycięte podstrzyżone włosy Kojarzy mi sie że ta grzywka jest jakby na poł głowy a potem to juz tył jedynie dłuższe wlosy jejciu powiedzcie że wiecie o co mi chodzi widzialam dzis taka kobietke i strasznie mi sie spodobało ale jak t wyjasnic fryzjerce
Stary 2006-10-19, 16:55   #259
effulla
Zakorzenienie

Vivienne Twoja fryzurka jest baaaardo fajna
Stary 2006-10-22, 18:32   #260
deska123
Wtajemniczenie

Uff... przeczytałam wszystkie strony i doszłam do wniosku, że fajnie wygląda ta fryzurka (ta mocno cieniowana). Tylko zastanawiam się czy mi będzie pasować i które zdjęcia wziąść, a i jeszcze czy moja fryzjerka będzie potrafiła tak ściąć....
Vivienne przecudnie wyglądasz w tej fryzurce

21.08.09 - zdane prawko.

Edytowane przez deska123
Czas edycji: 2006-10-23 o 15:48
deska123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 18:17   #261
Kiya
Zakorzenienie

a to moja małpopodobna fryzura,muszę zaznaczyć że wogóle nie sugerowałam fryzjerowi co chce mieć na głowie.

Edytowane przez Kiya
Czas edycji: 2006-10-30 o 19:45
Kiya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 15:33   #262
anolek
Raczkowanie

ja tez mam sciete na malpe:d strasznie mi sie podoba, wloski mam grube i falowane, myslałam ze to bedzie głupio wygladac i gdy scielam prostowałam cały czas wlosy, kilka dni temu przestałam i efekt jest super, taki troche wychodzi fajny nieład, prostuje tylko czubek i grzywke, wiec ja polecam jak najbardziej dla wszystkich wlsków ta fryzurke

blue bicolor
anolek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 17:05   #263
xyzgirl86
BAN stały

a ja mam problem bo spodobała mi się ta fryzura poszłam do fryzjera i mam swoją małpę albo ona mi źle te włosy obcięła albo nie nadaje się ta fryzura do cienkich i prostych włosów! Póki byłam na fotelu było super włoski ładnie obcięte podniesione po prostu boskie!! Po myciu włosy są okropne! przyklapnięte jakieś nierówne no i przedw wszytkim nie mają wcale "kształtu" jestem załamana bo chciałam mieć fajną fryzurę którą szybko się ułoży a teraz przed wyjściem spędzam pół godziny doprowadzając moje włosy do stanu powiedzmy wyglądalności :/ jak można takie włosy czesać próbowałam kitek i klamre ale wszytko wyłazi a mam chude włosy i są to takie bleeee strąki!! help
xyzgirl86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 23:51   #264
cegiełka
Raczkowanie

ja tez mam sciete na malpe:d strasznie mi sie podoba, wloski mam grube i falowane, myslałam ze to bedzie głupio wygladac i gdy scielam prostowałam cały czas wlosy, kilka dni temu przestałam i efekt jest super, taki troche wychodzi fajny nieład, prostuje tylko czubek i grzywke, wiec ja polecam jak najbardziej dla wszystkich wlsków ta fryzurke 2006-10-29 19:17
moglabys wkleic fotke? ja tez mam falowane wlosy , do ramon i strasznie podobaja mi sie tak sciete wlosy(mocno wycieniowane) wogole to planuje isc do fryzjera ,bo mam wysokie czolo i chce zrobic sobie grzywke na bok wiec moge od razu je tak sciac tylko nie wiem czy bedzie mi pasowalo z falujacymi wlosami , wiec czekam na fotke
cegiełka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 22:05   #265
Gore
Przyczajenie

Smile Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

Ja jakis czas temu zaryzykowałam i wycieniowalam mocno po calosci moje siegajace pasa wlosy(ktore suma sumarum i tak byly wycieniowane )
Fryzura naprawde twarzowa,buzia robi sie drobniejsza,co mnie cieszy bo mam kwadratowa. Do fryzjera poszlam oczywiscie ze zdjeciem,tyle ze lekko irytujący jest fakt ze oni się boją bardziej ekstremalnych cięć. poprosilam o mocniejsze wydegazowanie wlosow od czubka glowy i grzywki i fryzjerka owszem zrobila to,ale nie zgodzila sie wydegazowac tak mocno jak chcialam.
tak wiec po nowym roku czeka mnie mała poprawka.
Gore jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 14:52   #266
Vivienne
... ale nie Westwood

Lightbulb Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

A ja sobie powiedziałam: nigdy więcej takiej fryzury
Może i jest twarzowa, ale trudno z niej zejść...

Teraz będę zapuszczać Przy czym będzie trudno, bo po ostatniej wizycie u fryzjera mam po prostu dziury i bardzo mało włosów

Stanisław Lem

Vivienne jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 17:19   #267
ddemonkaa14
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

Dziewczyny! Błagam o pomoc!! Poprostu błagam!! Włosy mam ścięte tak jak na załączonym niżej obrazku. tył mam w miare ok ale przód - koszmar!! te pare kosmyków poprostu mi się faluje!! Katuje je prostownicą, żelami piankami i nic!! Rano poprostu nie daje sobie z nimi rady. Na karku mam taki "rów mariański" jak na fotce ale potem fale. końce są strasznie pofalowane.To samo zaraz po umyciu - odrazu robią się takie fale. Co mogę zrobić, żeby je wkońcu zlikwidować. Proszę o szybką odpowiedź! Z góry dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06_G.JPG (29,8 KB, 137 załadowań)
ddemonkaa14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 20:07   #268
asienka-84
Przyczajenie

Dziewczyny! Ja tez mam fryzure na malpe i strasznie dobrze sie w niej czuje, ani troche nie zaluje ze dalam sie tak obciachac jednakże ta troche mi sie znudzila i kolezanka zaproponowala mi byc jeszcze bardziej je wycieniowala tak aby fryzura ukladala sie tak jakby w irokeza , tzn nie taki klasyczny irokez, poprostu zeby sie zaczesaly do gory i tak sie trzymaly caly dzien, kurde mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi...w kazdym badz razie szukam takiej fryzury i jakis info na jej temat i nie moge znaleźć, wiec moze Wy cos pomozecie........?

Xalpen! bardzo chcialam zobaczyc twoje fotki ale ich poprostu na moim komp. Z komp. coś nie tak...? A może je usunęłaś...hmm no nie wiem, w kazdym bądź razie bardzo mi zalezy zeby je zobaczyc bo przeczytalam tam o twoim irokezie, baaaaaaaardzo chcialabym to zobaczyc, bo tez chcialabym miec takie cos na glowie. Prosze jesli mozesz wstaw cos takiego na glowie lub przeslij mi kilka fotek na joanna.kili@wp.pl. Z gory wielkie dzieki

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-25 o 12:05 Powód: post pod postem
asienka-84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 23:09   #269
nena-mycha
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez asienka-84 Pokaż wiadomość
Xalpen! bardzo chcialam zobaczyc twoje fotki ale ich poprostu na moim komp. Z komp. coś nie tak...? A może je usunęłaś...hmm no nie wiem, w kazdym bądź razie bardzo mi zalezy zeby je zobaczyc bo przeczytalam tam o twoim irokezie, baaaaaaaardzo chcialabym to zobaczyc, bo tez chcialabym miec takie cos na glowie. Prosze jesli mozesz wstaw cos takiego na glowie lub przeslij mi kilka fotek na joanna.kili@wp.pl. Z gory wielkie dzieki
a ja akurat zapisałam sobie jedną fotke xalpen...mam nadzieje że sie nie obrazi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaa[1].JPG (41,4 KB, 610 załadowań)
Stary 2006-12-24, 08:08   #270
asienka-84
Przyczajenie

Wielkie dzieki nena mycha!!!!! Superanckiego ma tego irokeza, chociaz ja myslalam dla siebie o troszke innnym ale ten tez mi sie podoba, nena a jak myslisz na co ona stawia tego iroka?to musi byc cos bardzo mocnego..
asienka-84 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości