Oceńcie mnie, proszę :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-02, 00:27   #1
TurkusLena
Raczkowanie

Oceńcie mnie, proszę :)

Witam wszystkie wizażanki . Mam do Was serdeczną prośbę, abyście oceniły mój wygląd i pomogły mi go zmienić na lepsze . Również nie lubię patrzeć na swoją twarzyczkę . Napiszcie mi, czy według Was jestem ładna, co się Wam nie podoba we mnie i co muszę lub mogę zmnieć oraz czy lepiej wyglądam w okularkach, czy bez . Jestem przygotowana na słowa krytyki. Buziaczki .

Edytowane przez TurkusLena
Czas edycji: 2010-12-06 o 23:33
TurkusLena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 01:55   #2
~Carmen~
Rozeznanie

GG do ~Carmen~
Dot.: Oceńcie mnie, proszę :)

Cytat:
Napisane przez TurkusLena
Witam wszystkie wizażanki . Mam do Was serdeczną prośbę, abyście oceniły mój wygląd i pomogły mi go zmienić na lepsze . Również nie lubię patrzeć na swoją twarzyczkę . Napiszcie mi, czy według Was jestem ładna, co się Wam nie podoba we mnie i co muszę lub mogę zmnieć oraz czy lepiej wyglądam w okularkach, czy bez . Jestem przygotowana na słowa krytyki. Załączam zdjęcia poniżej, niestety o kiepskiej jakości . Buziaczki .

hmm..uważam,ze masz naprawde ładne spojrzenie... może podkreślic to jakimś ładnym cieniem?Lekka kreska na oku ,która zaakcentuje odpowiednio oczko.Pozatym urocze dołeczki w policzkach jest lato może warto poeksperymentowac?Coś co ładnie rozświetli twoją buźke...Pamietaj jednak o zasadzie co nie dużo to nie zdrowo!Czekam na twoje metamorfozy

Oddam buty 39/40 wymianka: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42300994
~Carmen~ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 09:51   #3
martinka_m
BAN stały

masz bardzo ladna buzke , taka sloneczna i pieknu usmiech wiec usmiechaj sie jak najczesciej proponuje zrobic cos z wloskami, moze jakos troszke wycieniowac zeby nie tworzyly takiej warstwy? polecam http://www.wizaz.pl/forum/f20/poszuk...jscu%29-67577/ bardzo duzo fajnych fotek
martinka_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 10:15   #4
Cdz
Zakorzenienie

mi się podoba Twój usmiech. masz proste i ładne zęby. a co do oczu.. nie wiem - moze źle widzę na fotkach ale moze jakas regulacja delikatna by się zdała?..
wolę Cię chyba bez okularków, natomiast przydałby się jakis makijaż by podkreslic oczy

bardzo ładnie wyglądasz na 1 i 2 zdjęciu
Cdz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 18:49   #5
Marta_
Raczkowanie

mnie rowniez podoba sie twoj usmiech jestes mloda wiec nie polecam mocengo makijazu, lekko podkresl oczy, jesli nie zmienialas ostatnio fryzury to moze wycieniuj wlosy- kazda kobieta lubi zmiany
Marta_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 19:14   #6
rambo
Zakorzenienie

GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo

Chciałam zaznaczyć, że my tu nie jesteśmy od oceniania tylko od pomagania

Moim zdaniem zmiana fryzurki nie zaszkodzi Chyba bardziej mi się podobasz jednak bez okularów niż w ... Co jednak nie zmienia faktu, że musisz w nich chodzić Zatem jeśli nadaży się okazja zmień ich fason na delikatniejszy

Jeśli chodzi o makijaż - to tradycyjnie - tusz do rzęs, błyszczyk, puder brązujący - idealny zestaw na lato.
Stary 2006-07-03, 02:33   #7
TurkusLena
Raczkowanie

Dziękuję Wam za wszystkie wypowiedzi i rady . Od jutra zaczynam nad sobą pracować .
Widzę, że wszystkie zgadzamy się co do zmiany wyglądu moich włosów, które tworzą taką dziwną warstwę, jak to powiedziła celnie martinka m . Niestety ta stronka coś się nie chce otworzyć, do której link tu zamiesciłaś, ale trudno. Jutro mam zamiar iść do fryzjera i umówić się na przyszły tydzień . Czyli najlepiej byłoby je wycieniować, a co sądzicie o kolorze??? Myślałam o hennie w jakimś brązowym odcieniu lub miedzianym...Co o tym myślicie??? Bo normalnej farby wolałabym na razie unikać...
Cdz masz rację, troszkę zaniedbałam swoje brwi . Tylko nie wiem, czy ich jakoś nie przyciemnić troszkę...Są takie jasne .
Z makijażem dopiero zaczynam przygodę, więc Wasze rady w tym momencie są dla mnie bardzo cenne . Poszperam w KWC i jakieś "malowidełka" dla sieie znajdę. Carmen popracuję nad kreską, bo czytałam, że do jej kreślenia trzeba mnieć wprawę . Jak coś "zmaluję", od razu zrobię foto tym moim nieruchliwym sprzętem . Buziaczki .
Stary 2006-07-03, 02:39   #8
TurkusLena
Raczkowanie

[Rambo masz rację, źle się wyraziłam, wybacz
Stary 2006-07-03, 02:41   #9
TurkusLena
Raczkowanie

Rambo masz rację, źle się wyraziłam, wybacz
Stary 2006-07-03, 05:47   #10
czarownicagosia
Zakorzenienie

GG do czarownicagosia
Smile Dot.: Oceńcie mnie, proszę :)

Podobasz mi sie Uroczy usmiech i piegi, ladne wlosy i sliczny ich kolor - rudosci, o ile zdjecia mnie nie klamia. Moim zdaniem lepiej wygladasz bez okularow
Pozdrawiam serdecznie

czarownicagosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 15:57   #11
~Carmen~
Rozeznanie

GG do ~Carmen~

Cytat:
Dziękuję Wam za wszystkie wypowiedzi i rady . Od jutra zaczynam nad sobą pracować .
Widzę, że wszystkie zgadzamy się co do zmiany wyglądu moich włosów, które tworzą taką dziwną warstwę, jak to powiedziła celnie martinka m . Niestety ta stronka coś się nie chce otworzyć, do której link tu zamiesciłaś, ale trudno. Jutro mam zamiar iść do fryzjera i umówić się na przyszły tydzień . Czyli najlepiej byłoby je wycieniować, a co sądzicie o kolorze??? Myślałam o hennie w jakimś brązowym odcieniu lub miedzianym...Co o tym myślicie??? Bo normalnej farby wolałabym na razie unikać...
Cdz masz rację, troszkę zaniedbałam swoje brwi . Tylko nie wiem, czy ich jakoś nie przyciemnić troszkę...Są takie jasne .
Z makijażem dopiero zaczynam przygodę, więc Wasze rady w tym momencie są dla mnie bardzo cenne . Poszperam w KWC i jakieś "malowidełka" dla sieie znajdę. Carmen popracuję nad kreską, bo czytałam, że do jej kreślenia trzeba mnieć wprawę . Jak coś "zmaluję", od razu zrobię foto tym moim nieruchliwym sprzętem . Buziaczki .

Na wizazu są takie czarodziejki
które wyprawiaja istne cuda ze zdjeciami ,a mianowicie dobieraja ci fryzurki1Załóz wątek...a czarodziejki sie wszytskim zajmą.Wiecej usmiechu pleeeeeeeeeeeeeeas

Stary 2006-07-03, 23:35   #12
TurkusLena
Raczkowanie

Dziewczyny, a gdzie ten wątek mogłabym załozyć i oddac się w ręce czarodziejek?? Bo zdezorientowana jestem
Czarownicogosiu rzeczywiście moje włosy mają lekkie refleksy rude, z czego szczególnie zadowolona nie jestem .
Carmen specjaklnie dla Ciebie : :
Pozdrawiam
Stary 2006-07-04, 00:00   #13
ryba82
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, a gdzie ten wątek mogłabym załozyć i oddac się w ręce czarodziejek?? Bo zdezorientowana jestem
Czarownicogosiu rzeczywiście moje włosy mają lekkie refleksy rude, z czego szczególnie zadowolona nie jestem .
Carmen specjaklnie dla Ciebie : :
Pozdrawiam
A mysle, ze wlosy podchodza pod forum fryzjerskie, chociaz moge sie mylic
ryba82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 00:03   #14
~Carmen~
Rozeznanie

GG do ~Carmen~

Oh juz lepiej tu jest zbiorczy wątek wklej swoje zdjecie http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=102182 ,najlepiej wyrazne i zwiaz włosy takie cuda zobaczysz ,ze ci rowniez szczena opadnie wklej zdjecia tutaj jak dostaniesz!Buzka

Stary 2006-07-04, 00:27   #15
czarownicagosia
Zakorzenienie

GG do czarownicagosia
Smile Dot.: Oceńcie mnie, proszę :)

Cytat:
A ja rude wlosy po prostu

czarownicagosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 14:39   #16
patttii16
Raczkowanie

Cytat:
Witam wszystkie wizażanki . Mam do Was serdeczną prośbę, abyście oceniły mój wygląd i pomogły mi go zmienić na lepsze . Również nie lubię patrzeć na swoją twarzyczkę . Napiszcie mi, czy według Was jestem ładna, co się Wam nie podoba we mnie i co muszę lub mogę zmnieć oraz czy lepiej wyglądam w okularkach, czy bez . Jestem przygotowana na słowa krytyki. Załączam zdjęcia poniżej, niestety o kiepskiej jakości . Buziaczki .
jak dla mnie to mogłabyś wycieniować włosy i je prostować masz ładne oczy ale mogłabyś je molować jakimś delikatnym cieniem i tuszem!! moim zdaniem ładniej ci bez okularów
patttii16 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości