W這sy. Grzywka. Help. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-07-03, 12:42   #1
asia^^
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 161
Angry

W這sy. Grzywka. Help.

Kompletnie nie wiem, co ze soba zrobic. Moje wlosy sa strasznie niezdecydowane - nie proste - nie krecone. Raczej przy glowie proste i coraz nizej tym szersze i falowane. Jakos sobie z tym moge poradzic i nie ma tragedi. Problem jednak jest i dotyczny grzywki. Mam dosc wysokie czolo, wiec nie moge z niej zrezygnowac. Ale tak, jak reszta moich wlosow po prostu sie faluje :/ Nie pomagaja mi pianki prostujace bo po nich jest taka jakby sztywna i i tak wykrecona Moze dalaby cos prostownica, ale nie posiadam i nie kupie jej specjalnie do tego celu. Poza tym, mysle ze od codziennego stosowania bardzo by mi ta nieszczesna grzywke zniszczyla.
Pomozcie jakos, bo juz sama nie wiem, co robic Czy tylko ja mam taki problem?
asia^^ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-03, 17:24   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: W這sy. Grzywka. Help.

Prostownica napewno by cos da豉 i to du穎 , a jesliby by豉 dobra + odpowiednie 鈔odki , to wcale nie musia這by oznacza jakos ogromnie zniszczonych w這s闚. no c騜....raczej niewiele Ci wi璚 pozostaje, mo瞠sz spr鏏owa 鈔odk闚, kt鏎e wspomagaj prostowanie, one zazwyczaj same w sobie ju prostuja w這sy zanim jeszcze u篡je si prostownicy, zauwazy豉m taki efekt po u篡ciu Farouk infra treatment Chi + jedwabiu Farouk Chi , ale nie sa to efekty na miare prostownicy. Idealnie prostych w這s闚 nie osi庵nie si po 瘸dnym kosmetyku. Mo瞠sz jeszcze modelowac grzywke za pomoc grubej okr庵貫j szcotki i 鈔odka stylizuj帷ego oraz suszarki, ale wtedy raczej wyjdzie Ci taka " bombka" ni proste w這sy.
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-03, 17:43   #3
ma豉 mi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

Spokojnie, nie tylko Ty masz taki problem
Ja 瞠by poskromi moj grzywk codziennie j prostuj (u篡wam prostownicy ceramicznej, kt鏎a nie niszczy mi w這s闚). M闚isz, 瞠 nie chcesz kupowa prostownicy - ale jakby si tak zastanowi, to kosmetyki prostuj帷e lub do stylizacji te kosztuj i si zu篡waj, a prostownica to jednorazowy wydatek...
Mo瞠sz te spr鏏owa lekko naci庵a w這sy podczas suszenia. Aby uzyska lepszy efekt, wetrzyj w grzywk odrobin 瞠lu prostuj帷ego lub p馧elastycznego wosku. Nast瘼nie chwytaj w palce 2-3 cm pasemka grzywki i susz przy nasadzie, na przemian kieruj帷 strumie powietrza od g鏎y i do逝. Powinno pom鏂
ma豉 mi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-03, 23:08   #4
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

Prostownica i po problemie
Od roku mam grzywk, od roku j prostuj, od roku kocham Sama z siebie wygl康a nieciekawie, nie wyobra瘸m sobie jej bez prostowania
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-04, 09:07   #5
Madzioonia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 978
GG do Madzioonia

Polecam prostownic
Ale je瞠li nie chcesz jej kupowac to mo瞠 spr鏏uj prostowa grzywk przy suszeniu za pomoc szczotki. Mo瞠 to cho troche pomo瞠, mi w ka盥ym razie pomaga這 zanim kupi豉m prostownice
Madzioonia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-04, 10:35   #6
Niewidoczna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Te uwa瘸m, 瞠 prostownica w tym wypadku to najlepsze rozwiazanie. Sama przez jaki czas m璚zy豉m si z grzywk, kt鏎a nie by豉 idealnie prosta i zakr璚a豉 si do czasu gdy kupi豉m sobie prostownice. Moje w這sy nie by造 podatne zbytnio na modelowanie szczotk wi璚 ta opcja prostowania grzywki starcza豉 jedynie na chwile bo w這sy i tak zaraz si skr璚a造 ; )
Aha i dobra prostownica nie zniszczy tak bardzo w這s闚 (ceramiczna)
Niewidoczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-04, 11:13   #7
beoneself
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 487

A nawet jak niszczy, to nie ma to wielkego znaczenia. Grzywk cz瘰to si podcina, wi璚 to, co zd捫y si poprzez prostowanie zniszczy, bo nied逝gim czasie jest odci皻e
beoneself jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-04, 13:31   #8
olaober
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

ja mysle ze powinnas jednak zainwestowac w jak捷 dobra prostownice. ja masz do konca zycia a na jakies preparaty musisz kase ciagle buli;/ w sumie jak chcesz pamietaj ze jak sie ma grzywke to sie ja ci庵le scina. ja prostuje ca造 czas prostownica w這sy i ma這 tego powiem ze moja grzywka ma po造sk czego u reszty w這s闚 nie widac;p;p pozdrawiamm
olaober jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.