dobry p造n do stylingu - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-07-03, 19:55   #1
porcupine
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

dobry p造n do stylingu

Szukam dobrego p造nu wspomagajacego uk豉danie w這s闚,kt鏎y 'ujarzmilby' jakos wlosy przed ukladaniem a jednoczesnie utrwalal efekt. Codziennie prostuj w這sy,ale nie chodzi mi o mleczka czy kremy wspomagaj帷e prostowanie,tylko o kosmetyki w sprayu.Ostatnio w nowym katalogu AVON dojrzalam nowosc -wosk w p造nie do stylizacji . Jak myslicie,jest to cos warte? Co byscie mi poleci造?
porcupine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-04, 08:47   #2
Ami
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 845
Dot.: dobry p造n do stylingu

Ja gor帷o polecam spray odbijaj帷y w這sy u nasady Matrixa. Tyle 瞠 je郵i prostujesz w這sy, to nie wiem czy b璠zie dla Ciebie odpowiedni.
Fajny spray ma te Renee Blanche. Co prawda obj皻o軼i nie dodaje, ale 豉twiej po nim u這篡c w這sy i ich nie wysusza.
Ami jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-04, 12:47   #3
roxsi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 175
Dot.: dobry p造n do stylingu

Ja polecam spray 瞠l firmy Hegron , ma konsystencje mgie趾i wi璚 nie skleja za bardzo w這s闚 , rewelacyjnie utrwala , jest bardzo wydajny i tani kosztuje zwykle ok 5-6 z. Jedyny problem jaki czasami si pojawia to taki 瞠 czasem znika ze sklepu zbyt szybko i trzebz czeka na dostawe bo przynajmniej u mnie nie jest to specyfik og鏊no dost瘼ny.
roxsi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.