Najprostsze wzoreczki tyneczki! hehe :D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Pazurkowe galerie

Notka

Pazurkowe galerie Paznokcie, Galerie Wizażanek, wątki zbiorcze ze wzorkami, inspiracje do zdobienia paznokci, pomysły na urozmaicenie manicure

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-24, 11:17   #31
tyneczka
Wtajemniczenie

GG do tyneczka
Dot.: Najprostsze wzoreczki tyneczki! hehe :D

No więc na polecenie Migdałka spróbowałam coś prościejszego Mam nadzieję, że te już są w miare łatwiejsze w wykonaniu

Pierwsze 2 fotki, to cienie. Bardzo proste w wykonaniu. Po prostu za każdym razem kładziemy coraz więcej lakieru i coraz bardziej kierujemy się ku dołowi. Tzn. pierwszą warstwę lakieru kładziemy w jak najmiejszej ilości i przeciągamy od samej góry. Druga warstwa - ciut więcej lakieru i zaczynamy malowanie nie od samej góry tylko pozostawiamy z centymetr itd. Oczywiście musimy uważać, żeby poprzednia warstwa dobrze wyschła by nie zrobić z lakieru blota. Po wszystkim zrobiłam białym lakierem do wzorków kreski i na samiuśki koniec dodałam przezroczysty lakier z brokatem.

2 wzorek (3 foto) dość słabo wyszedł gdyż nie miałam w domu spirytusu, a spirytus z perfum jest za słaby. Baaardzo prościutki w wykonaniu. Na jednokolorowy lakier (oczywiście po wyschnięciu) nakladamy poprzednio mały, wycięty skrawek z szarej gazety zmoczony spirytusem i odciskujemy na paznokciu. Potem zrobiłam lakierem do wzorków takie 4 ukośne kreseczki i całość pokryłam utwardzaczem. Przy tym wzorku kilka warst utwardzacza jest konieczna, żeby te napisy z gazety się nie starły zbyt szybko.

3 wzorek (4 foto) - french, a potem czarnym lakierem do wzorków kontury płatków. Środek wypełniony złotym lakierem i na koniec malutkie, białe kreseczki wewnątrz płatków. Wokół czarne kropeczki. Ten już wymaga większej precyzji, nawet i mi wyszedł tragicznie

4 wzorek juz na moich paznokciach absolutnie prosty. French i kolorowe kreski wychodzące od nasady paznokciach na przymian czarno-białe i czarno-bordowe.

Mam nadzieję, że się podoba. Ja jestem najbardziej zadowolona z tego cieniowanego i zamierzam zrobić go na swoich paznokciach. Potem pokażę jak wyszło
Buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif cienie.gif (103,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: gif cienie2.gif (104,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: gif gazeta.gif (93,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: gif platki.gif (91,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: gif kreski.gif (90,4 KB, 24 załadowań)

tyneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 11:40   #32
joanna555
Raczkowanie

Tyneczka, śliczne wzorki, bardzo mi się podobają. Będę tu częsciej zaglądac. Pozdrawiam!!
Stary 2006-07-24, 13:17   #33
Angel@
Zakorzenienie

Podoba mi się ten cieniowany
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 13:50   #34
froggie
Zakorzenienie

Cieniowany wzorek może być.
Natomiast nad frenchem musisz solidnie poćwiczyć, gdyż na każdym paznokciu linia wygląda inaczej i zdecycowanie za gruba warstwa białego lakieru. Nie podoba mi się
Stary 2006-07-24, 13:55   #35
tyneczka
Wtajemniczenie

GG do tyneczka

Cytat:
Napisane przez froggie
Cieniowany wzorek może być.
Natomiast nad frenchem musisz solidnie poćwiczyć, gdyż na każdym paznokciu linia wygląda inaczej i zdecycowanie za gruba warstwa białego lakieru. Nie podoba mi się
Na szczęście mam pełną tego świadomość Tym bardziej, że muszę się jeszcze zaopatrzyć w porządny biały lakier, bo mój to się nadaje tylko do jednego - do kosza na śmieci!

tyneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pazurkowe galerie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości