dr szczyt? - Forum Wizaz.pl
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-06, 10:42   #1
aneta24
Przyczajenie

dr szczyt?

czesc drogie dziewczyny, chcialam zapytac czy ktos mial operacje u dr szczyta, albo chociaz cos o nim slyszal? bede wdzieczna za kazde wskazowki. podrawiam goraco
aneta24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 10:39   #2
Magdalena_
Raczkowanie

Dot.: dr szczyt?

Ten lekarz ma dobre opinie, więcej znajdziesz tu.
http://www.beautywpolsce.com/forum/
Magdalena_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 18:01   #3
gosiulek
Przyczajenie

nie tu kliknęłam gdzie trzeba i widom. poszła do Magdaleny ale nic to powtórzę: robiłam ponad pół roku temu u dr Szczyta powieki, liposukcję i piersi. I tak jak jest fantastycznym facetem tak i doskonałym lekarzem. Znam co najmniej 6 kobiet które u niego "robiły się" Są zadowolone.
pozdr Gośka
gosiulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 15:07   #4
Viris
Zakorzenienie

Ja robilam u Niego nos. Jestem bardzo zadowolona. Balam sie narkozy, z mojej pierwszej operacji pod narkoza ledwo wyszlam calo. A Pani Anestezjolog ktora dobierala mi znieczulenie przed operacja u Dr. Szczyta zrobila to rewelacyjnie.
Viris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 10:23   #5
patrycja123456789
Raczkowanie

hej
ja jestem zapisana na operacje piersi u Dr Sankowskiego- 20.11.2008, ale po konsultacji niestety nie jestem co do niego pewna :-( Chciałam wlasnie sprobować u Dr Szczyta, pierwszy wolny termin konsultacji to 13.01.2009, nastenie ok 7 m-cy trzeba czekac na operację :-( Straaaaaaasznie dlugo... nie wiem wlasnie o zrobic, czy zaczekac czy pojsc tego 20-stego listopada do Sankowskiego mam dylemat.
Pozdrawiam
patrycja123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 22:43   #6
moons01
Przyczajenie

ja słyszałam złe opinie o sankowskim wiec bym Ci go nie polecała... a u dr.Szczyta długo sił czeka ale można dzwonić i "molestowac" p.Malgosie, ktora jest odpowiedzialna za zapisy o wczesniejszy termin. anuż cos sie zwolni. Tak bylo w moim przypadku.
pozdrawiam
moons01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 20:57   #7
patrycja123456789
Raczkowanie

kurcze blade, ja tez wlasnie slyszalam raczej srednio zadowalajace opinie o Sankowskim :/ byly to jednak opinie nt nosow, mialam wiec nadzieje, ze moze chociaz piersi robi OK. Najgorsze jest to, ze strasznie chcialabym juz miec moje wymarzone D (chociaz on zaproponowal mi max 330cc, przy czym moj biust naturlanie wcale nie jest taki maly- wydaje mi sie, ze to male wkladki, a zalezy mi na sporych nie ukrywam) szybko dostalam termin stad chec pojscia wlasnie do doktora S. Jednak to moje cialo i nie chcialabym tez aby ktos mnie "skrzywdzil"- wiadomo o co chodzi. Moze warto zaczekac na Szczyta... Prawie rok! straaaaaaaszne. Dzieki za info. Buziaki
patrycja123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:07   #8
Moniak19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Viris Pokaż wiadomość
Ja robilam u Niego nos. Jestem bardzo zadowolona. Balam sie narkozy, z mojej pierwszej operacji pod narkoza ledwo wyszlam calo. A Pani Anestezjolog ktora dobierala mi znieczulenie przed operacja u Dr. Szczyta zrobila to rewelacyjnie.
Viris czy mogłabym cię poprosić o zdjęcie noska. Jestem już po jednej operacji... nos nie wygląda dobrze. Teraz szukam kogoś kto go poprawi...nie umiem wybrać między Łątkowskim a Szczytem. Boje się że to będą wyrzucone pieniążki w błoto. Jeśli wpłace zaliczke a potem zrezygnuje z operacji to oddają pieniądze?

Ty...to tylko cały mój Świat.
Moniak19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 12:30   #9
baaa
Przyczajenie

a ja chcę zrobic plastykę piersi, po ciąży jest źle :/ któraś z Was robiła może u Szczyta??
baaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości