Żałuję, że zrobiłam sobie grzywkę :( - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-16, 16:35   #61
Agatin-K
Zadomowienie

Dot.: Żałuję, że zrobiłam sobie grzywkę :(

No ja dzisiaj miałam taki zdołowany dzień... cholera, chyba opaski nie zdejmę przez pół roku na cholerę ja sobie tą grzywkę zrobiłam... jak mi urośnie to nigdy w życiu jej sobie nie zrobię - prędzej ucho sobie obetnę!
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 16:50   #62
201707171556
Konto usunięte

A ja wkońcu zrobiłam sobie ukośną grzywkę na bok (tzn. zrobiłam ją 18 sierpnia ale zapomniałam napisac o tym - wcześniej radziłam się w tym wątku )To był strzał w dziesiątkę Ale teraz marzy mi się jakaś zmiana i szukam nowej grzywki.

Dziewczyny Wy narzekacie że fryzjerzy fatalnie Wam grzywki ścieli a co ja mam powiedzieć Mnie scieła doskonale tyle że codziennie muszę ją prostować (jak i wszystkie włosy na głowie) przez co jest bardzo wysuszona i pewnego dnia jak zwykle stanęłam przed lustrem, nastawiłam prostownicę na 180 stopni (bo zima) i dawaj - zaczynam prostować ...i chwila nieuwagi a grzywka odpadła Serio była tak przesuszona że po zetknieciu z gorąca prostwnica odpadła i miałam taki pożal się Boże strzępek włosów zamiast mojej twarzowej grzywki przez 2 miesiące prawie - dopuki jako tako nie odrosła. Nieźle nie?
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 16:53   #63
JoOlc!a
Rozeznanie

hm.. no ja jako mala dziewczynka mialam grzywke.. potem zapuszczalam i etraz znowu mam grzywke nie narzekam..
a Ty nie martw sie lepiej tylko przyjmij siebie taka jaka jestes

JoOlc!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 18:57   #64
AniaBrunetka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
A ja wkońcu zrobiłam sobie ukośną grzywkę na bok (tzn. zrobiłam ją 18 sierpnia ale zapomniałam napisac o tym - wcześniej radziłam się w tym wątku )To był strzał w dziesiątkę Ale teraz marzy mi się jakaś zmiana i szukam nowej grzywki.

Dziewczyny Wy narzekacie że fryzjerzy fatalnie Wam grzywki ścieli a co ja mam powiedzieć Mnie scieła doskonale tyle że codziennie muszę ją prostować (jak i wszystkie włosy na głowie) przez co jest bardzo wysuszona i pewnego dnia jak zwykle stanęłam przed lustrem, nastawiłam prostownicę na 180 stopni (bo zima) i dawaj - zaczynam prostować ...i chwila nieuwagi a grzywka odpadła Serio była tak przesuszona że po zetknieciu z gorąca prostwnica odpadła i miałam taki pożal się Boże strzępek włosów zamiast mojej twarzowej grzywki przez 2 miesiące prawie - dopuki jako tako nie odrosła. Nieźle nie?

odpadła

stosujesz jakies kosmetyki ochronne do prostowania? ja ciagle sie waham czy mi lepiej z grzywka czy bez... podobno z wygladam bardzo mlodo ;D ale ciagle zapuszczam i pewnego dnia... scinam znow... i tak w kolko. ale teraz zapuszcze! musze wytrwac
Stary 2007-02-16, 20:57   #65
Gosiutka
Rozeznanie

Cytat:

Jak to?? Tak poprostu odpadła :conf used:
Gosiutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 20:59   #66
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie strasz !

Ja czekam, aż grzywka podrośnie z 2, 3 cm i będzie idealna
Stary 2007-02-16, 21:19   #67
ania15_11
Przyczajenie

tez sobie grzywke zrobilam :/ i patrzec na siebie nie moge:/ jest tragicznie :/ ja sie wstydze z domu wyjsc :/ rodzice to mnie niezle zbeczeli :/ chcialam zeby fryzjerka mi jakos inaczej wlosy sciela i mam :/ juz kiedys mialam problemy z grzyka i znowu zrobilam :/ taka prostą... zawsze mialam dluzsza na ukos... i bylo ok.. a teraz :|
ania15_11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 09:23   #68
201707171556
Konto usunięte

ania15 11 to moze spróbuj podratowac swoją prostą grzywkę i zrób z niej krótką na skos (lekki skos) moze będziesz lepiej wygladać. A zresztą nie martw się za miesiąc góra dwa grzywka Ci troche podrośnie i wtedy ładnie ja zetniesz

AniaBrunetka tak stosuję kosmetyki ochronne Żel do prostowania Goldwell i jedwab Farouk ale niestety nawet to mnie nie ochroniło przed przesuszeniem wlosów
201707171556 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 16:18   #69
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

Przed zrobieniem grzywki, najlepiej pokombinowac w photoshopie albo tak jak ja zrobilam, obejrzalam setki zdjec najrozniejszych grzywek i porownalam owal twarzy do mojej. Po szczegolowych obserwacjach wybralam i to byl strzal w dziesiatke . Nie wyobrazam sobie nie miec grzywki, jestem z niej bardzo zadowolona, mimo ze musze co miesiac podcinac i zawsze chodzic ze zdjeciem grzywki ktora mam zrobiona, bo fryzjerki nie zastanawiaja sie i tna jak im sie podoba robiac na glowie nie wiaodmo co;]. Jak widza fote to chociaz nie zetna za duzo czy za malo i nadzadza jej odpowiedni ksztalt. Robiac grzywke trafilam na fajna fryzjerke, ktora najpierw zaproponowala mi dluzsza grzywke na bok a jak mi sie nie spodoba to zrobi taka jak chcialam od poczatku, krotsza na bok . Obecnie mam taka grzywke i podobne wlosy, troszke dluzsze i ciemny blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wallpaper-jessica-alba-800-09.jpg (54,3 KB, 160 załadowań)

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 17:38   #70
ania15_11
Przyczajenie

Olcik18 z prostej grzywki udalo by sie zrobic cos takiego jak na tym zdjeciu ? mam taka grzywke za brwi troszke..
Stary 2007-02-17, 22:27   #71
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

Cytat:
Napisane przez ania15_11 Pokaż wiadomość
Olcik18 z prostej grzywki udalo by sie zrobic cos takiego jak na tym zdjeciu ? mam taka grzywke za brwi troszke..
ania15 11 jesli masz grzywke za brwi, taka dlugosc jak najdluzsze pasmo na zdjeciu ktore wkleilam( po boku ona jest dluzsza jak widac ) to mysle ze nie ma problemu, zeby zrobic taka grzywke. Tylko koniecznie wez zdjecie ze soba, zeby nie bylo niemilej niespodzianki

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 11:47   #72
marciulek
Raczkowanie

Smile Dot.: Żałuję, że zrobiłam sobie grzywkę :(

Minęlo 7 miesięcy od momentu,kiedy sama obciełam sobie grzywke i wspólnie z Wami lamentowałam nad moim wyglądem <moja wypowiedź wraz ze zdjeciami nadal jest w tym wątku>
Teraz nie mogę żyć bez mojej ukośnej grzyweczki i systematycznie co dwa miesiące ją podcinam...teraz już u fryzjera
Zamieszczam kilka fotek...
Pozdrawiam Was drogie Wizażanki...i nie przejmujcie się swoimi grzywkami! Włoski naprawde szybko rosną!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (94,2 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (29,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (31,3 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (55,3 KB, 30 załadowań)

21.01.2010 Gabrysia- 3870g i 57cm SZCZĘŚCIA!
marciulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 12:45   #73
ania15_11
Przyczajenie

Olcik18 no mam taka za brwi troche... to moze pojde z tym zdj do fryzjera, chociaz sie boje ze bedzie jeszcze gorzej:P... wogle mysllam zeby poczekac az chociaz troche odrsonie i jakos na ukos sciac... bo teraz chyba sie nie uda... Ma ktos moze fotki jakis grzywek na ukos?
Stary 2007-02-18, 21:32   #74
AniaBrunetka
Rozeznanie

Cytat:
AniaBrunetka tak stosuję kosmetyki ochronne Żel do prostowania Goldwell i jedwab Farouk ale niestety nawet to mnie nie ochroniło przed przesuszeniem wlosów
oj wiem cos o tym wiem... sama mam siano na glowie pomimo ton kosmetykow (przez prostownice)
Stary 2009-04-10, 13:47   #75
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny powiedzcie mi czy moja grzywka do mnie pasuje, zawsze uważałam że tak ale wczoraj kumpel mi powiedział że wyglądam w niej "jakoś dziwnie" i że lepiej mi było bez grzywki (czyli 5 lat temu, wczesny)

Bez grzywki znalazłam tylko 1 zdjęcie, bo w sumie tylko przez kilka lat swojego życia jej nie miałam.. Ale jak jeszcze coś znajdę to zamieszczę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jola.jpg (3,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jola1.jpg (7,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jola3.jpg (3,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jola4.jpg (4,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg j3.jpg (132,0 KB, 81 załadowań)
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 13:23   #76
Loretta8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy moja grzywka do mnie pasuje, zawsze uważałam że tak ale wczoraj kumpel mi powiedział że wyglądam w niej "jakoś dziwnie" i że lepiej mi było bez grzywki (czyli 5 lat temu, wczesny)

Bez grzywki znalazłam tylko 1 zdjęcie, bo w sumie tylko przez kilka lat swojego życia jej nie miałam.. Ale jak jeszcze coś znajdę to zamieszczę
Ja tam uważam, że w grzywce wyglądasz bardzo ładnie. I o wiele lepiej niż bez

Loretta8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 14:20   #77
Angelikka
Przyczajenie

A co ja mam powiedzieć ? Miałam kiedyś grzywke zwykłą , prostą itp. Ale wtedy byłam mała wiem że teras taka grzywka by mi nie pasowała ... ;/ A z tego powodu żę mam baaaardzo długie włosy chciała bym coś zmienić....i dużo myślałam nad scięciem grzywki na ukos , lecz mama mi mówi że najbardziej do twarzy mi we włosach upiętych do góry eh...nie wiem co mam robic ... poniewasz moja grzywka jest bardzo długa aż za szyje a włosy mam zza pas!! I ta grzywka jest wogóle , eh niewiem jak to opisać ....chodzi mi o to że jak rozpuszcze włosy to jest przedziałek i takie dwa długie kawałki grzywki aż zza szyje nie wygląda atrakcyjnie ale jeżeli chcę czesać grzywke do góry to muszę mieć taką dłuugą.. Ja jusz nie wiem co mam robić...Wiem że się troche rospisałam , ale przeczytajcie yo i pomuszcie mi ... ptosze

A tak na marginesie to cześć wszystkim ... to mój pierwszy post...
Angelikka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 15:37   #78
moonikaa44
Rozeznanie

Mój przypadek to raczej trochę ciężki Pierwszy raz grzywkę zrobiłam ładnych parę lat temu i efekt bardzo mi się nie podobał. Gdy już ją zapuściłam znowu coś mnie podkusiło! Myslałam, że może inny fryzjer wykona ją lepiej i zaryzykowałam znów. Również nie byłam zadowolona, ale gdy znów trochę odrosła chyba wiecie co się stało Miałam ochotę na jakąś zmianę i znów ją ścięłam tyle że na ukos. I ta decyzja też nie była dobra... Od tamtej pory obiecałam sobie ,że nigdy więcej żadnych grzywek mieć nie będę, bo najzwyczajniej w świecie chyba nie jest mi w nich do twarzy. Mam nadzieję, że wytrwam nawet jeśli znów zachce mi się zmian
moonikaa44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 10:40   #79
hotbitch
Przyczajenie

miałam takie wrażaneie gdy zrobiłam sobie grzywkę ciagle mi przeszkadzała i musiałam ja ciagle układać teraz ja zapuszczam mam już długą więc może na bok grzywkę sobie zrobię a prostej będę unikać
hotbitch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 11:36   #80
jeanette13
Raczkowanie

ja jakies pol roku temu sciachalam sobie grzywke, taka prawie od pol glowy - bylam u fryzjerki z jakims zdjeciem z gazety - tam co prawda super to wygladalo, ale ja mam za ciezkie wlosy i za male czolo i wygladalam okropnie!
Kilka miechow wogole nic nie dalo sie z nia zrobic! dopiero po jakims czasie fryzjerka jeszcze raz sciela mi ja jakos nak bardziej na boczek jednak i tak nie jestem zbyt zadowolona bo jednak bylo na nia duzo wlosow scietych a na dodatek mowila zeby bylo widac efekt to jak sciela ja pod skosem to te nad czolem sa tak krutkie i odstaja jak jakies kikuty ani tego do spineczki nie mozna zlapac adi do opaski!
no ale cala nadzieja w tym ze KIEDYS odrosna.... ach!
jeanette13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 16:49   #81
t_i_m
Przyczajenie

Też raz tak miałam, nie wiem jakiej długości masz tę grzywkę, ale ja moją natychmiast zaczęłam zaczesywać na bok i potem zanim się zorientowałam już mi odrosła
t_i_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 16:57   #82
SummerGlow
Rozeznanie

Ja zaczelam od grzywki na prosto bylo niezle, ale po ciezkich bojach doszlam do tej odpowiedniej- na skos, wycieniowana) Ale jak raz sobie podcinalam sama to tragedia, dobrze, ze spinki byly :}
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:14   #83
jeanette13
Raczkowanie

Zgadza sie, tylko spineczki lub opaski moga nas uratowac
Ale ponoc teraz te grzywki na skos na bardzo modne wiec mysle ze okres zapuszczania jakos przetrwamy
Stary 2009-07-31, 03:02   #84
talkshit
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez m-i-s-i-a Pokaż wiadomość
Mi się też chce ryczeć . Jak myślice? Za jaki czas odrośnie tak aby się nie rzucała w oczy???
grzywka szybko odrasta , 2 tygodnie i bedzie juz okej

ja zawsze jak podcinam grzywke to wydaje mi sie ze
za krotko jest xD i siedze przed lustrem caly dzien probujac
cos zrobic , a za 3 dni juz jest okej
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.

talkshit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 09:40   #85
malaika7
Rozeznanie

Ja też zrobiłam grzywkę w ramach eksperymentu i też stwierdziłam, że bez niej lepiej, więc odrasta Poczekaj, przeżyjesz
Stary 2009-08-06, 00:11   #86
Cherry82
Raczkowanie

a ja nie wiem co mnie podkusiło zrobiłam sobie grzywkę i wyglądam jak koń poza tym okropnie się w niej czuje nigdy nie miałam grzywki i nie jestem przyzwyczajona jak coś mi się majta nad oczami. Niestety moje włosy rosną z prędkością 1 cm na 3 miesiące więc poczekam kilka lat zanim mi ta grzywka na tyle urośnie aż będe mogła ją zakładac za ucho, na razie będę musiała zainwestować w opaski
Stary 2009-08-06, 00:26   #87
patycek
Rozeznanie

dziewczyny doradźcie ostatnio zrobiłam sobie grzywkę ale strasznie dziwnie sie w niej czuje, może to kwestia przyzwyczajenia, nie wiem... ale przynajmniej napiszcie w czym lepiej, bo coś mi się wydaje że chyba zacznę ją od nowa zapuszczać

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2009-08-06 o 20:41
patycek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 00:40   #88
furiawekrwi
Przyczajenie

nie masz się czym przejmować, ja zaczęłam zapuszczać prostą grzywkę w czerwcu a w listopadzie miałam już po brodę ;DD
furiawekrwi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 08:36   #89
ulver
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
dziewczyny doradźcie ostatnio zrobiłam sobie grzywkę ale strasznie dziwnie sie w niej czuje, może to kwestia przyzwyczajenia, nie wiem... ale przynajmniej napiszcie w czym lepiej, bo coś mi się wydaje że chyba zacznę ją od nowa zapuszczać
wg mnie lepiej wyglądasz w grzywce
ulver jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 14:44   #90
jeanette13
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość

jak dla mnie zdecydowanie bez grzywki lepiej, ale to juz kwestia gustu.
z grzywka - troszke jak malolata
bez grzywki - piekna kobietka
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości