HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-02, 19:33   #181
bojestemtegowarta
Rozeznanie

Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

jedną i tą samą warstwę odżywki masz przez 2 dni, na 3 dzień zmywasz starą i nakładasz nową.
Powodzenia! Napisz jak Twoje paznokcie ją przyjmują i znoszą. Ja zaraz właśnie zmywam starą 2dniową warstwę i nakładam nową.
bojestemtegowarta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:23   #182
alineczkaa
Raczkowanie

Napisze napisze Trochę sie boję bo miałam z 3 tyg temu zdejmowane tipsy, robione przez nieumiejętną koleżankę i mam delikatnie płytke czerwoną/ spiłowaną... Ale mysle ze czas 3 tygodni to wystarczający aby rozpocząć kurację
alineczkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 08:22   #183
Kareczka
Raczkowanie

No i potwierdzam u mnie nie zadzialala, teraz uzywam Sally Hansen i jest o 50% lepiej. Jak cos mam do sprzedania Herome uzyte moze 1/5 buteleczki a moze i nie, to co przez 2 tygodnie za 25 zl .
Kareczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 19:14   #184
czarnababy
Przyczajenie

Ja kończę kurację Herome Strong i jestem bardzo zawiedziona. Pazurki mi strasznie pękają, rozdwajają się. Są bardzo suche. Szczerze mówiąc-pieniądze wyrzucone w błoto. Jak wcześniej już ktoś wspominał balsam do paznokci Herba Studio jest świetny i kosztuje ok 7-8 zł. Ja mój kupiłam w sklepie zielarskim. teraz będę nim ratować to co zostało z moich paznokci.
czarnababy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 18:16   #185
bojestemtegowarta
Rozeznanie

Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.

widac nie na wszystkich działa tak samo...
Ja zakończyłam kurację. Efekt ? Cięzko mi stwierdzić, bo nie potrafię porównać teraźniejszego stanu moich paznokci do tego sprzed2 tygodni.
Nie były drastycznie zniszczone żeby teraz zauważyć spektakularną zmianę. Na pewno są twardsze i mocniejsze. Rosną bez zarzutu.
Nadal będę stosowała Herome czasami, na przemian z SH.
Stary 2009-03-17, 15:31   #186
motylek1303
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czarnababy Pokaż wiadomość
Ja kończę kurację Herome Strong i jestem bardzo zawiedziona. Pazurki mi strasznie pękają, rozdwajają się. Są bardzo suche. Szczerze mówiąc-pieniądze wyrzucone w błoto. Jak wcześniej już ktoś wspominał balsam do paznokci Herba Studio jest świetny i kosztuje ok 7-8 zł. Ja mój kupiłam w sklepie zielarskim. teraz będę nim ratować to co zostało z moich paznokci.
No i niestety u mnie to samo W niedzielę skończyłam kurację i nic, nic nie pomogło Dodatkowo pogorszył mi się stan i tak już paskudnych skórek (chociaż starałam się je bardzo omijać). Nie wiem co dalej, może dermatolog

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )

motylek1303 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 20:50   #187
bojestemtegowarta
Rozeznanie

uuu, szkoda, że nie na wszystkich działa tak samo...

ja muszę dodać, że jednak różnica nie jest taka mała, bo dzisiaj 2 osoby zwróciły uwagę na moje paznokcie, że mam długie i twarde, i mocne.
hmmm faktycznie, próbuję 'nacisnąć' i ani drgną
Stary 2009-03-18, 08:08   #188
czarnababy
Przyczajenie

Dla osób na które nie działa ten "cudowny" środek radzę odstawić HEROME i zacząć używać jakiś oliwek do paznokci lub balsamów. Moim pazurkom to pomaga, a niedługo wrócę do sprawdzonego NAIL TEKA - hydrotherapy (czy jakoś tak).
Stary 2009-03-18, 09:21   #189
motylek1303
Raczkowanie

Ja zaczęłam teraz używać SH Diamond Cuticle+Nail Creme, może przynajmniej skórki doprowadzi do porządku. Przez Nail Tek już przeszłam - bez rezultatów. Czarnababy, a czego Ty aktualnie używasz?Jakieś propozycje?

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów

Stary 2009-03-19, 08:37   #190
czarnababy
Przyczajenie

Ja używam balsamu do paznokci HERBA STUDIO w ciągu dnia a na noc smaruję pazurki i skórki oliwką do paznokci SH (ale miałam jakąś zwykłą do paznokci i też była dobra), mam też kapsułki keratynowe firmy GAL ( kupisz na allegro albo w sklepie zielarskim, widziałam też w aptekach). To są moim zdaniem najważniejsze i najbardziej skuteczne preparaty do ratowania i pielęgnacji paznokci. Mam też całą gamę odżywek ale najlepsze dla mnie to NAIL TEK HYDRATION THERAPY i SH AGE CORRECT. Szczerze mówiąc tyle kasy co ja wydałam na odżywki do paznokci to się chyba nigdy nie doliczę. Ale podstawa jak na moje to witaminki i balsam albo oliwka do paznokci.
Stary 2009-03-22, 09:05   #191
Gonia
Zakorzenienie

wiecie każdy ma inne paznokcie, inne przyczyny ich problemów.... to tak jak z cerą...
Na moje paznokcie nie działała Nail Tek ani SH o innych tańszych nie wspomnę, a Herome już po kilku dniach zaczął działać....
Dzisiaj jestem po ok. 3 miesiącach po kuracji i jestem wciąż BARDZO zadowolona

Gonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 15:37   #192
Murszafka
To ja :)

No to lipa. Od listopada walczylam i w koncu, szczesliwa odstawilam odzywki. I co? Po 3 tygodniach paznokcie rozdwajaja sie jak dawniej Herome pomaga tak dlugo, jak sie ja stosuje. Tylko tak dlugo...

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 11:05   #193
prooomyczek
Przyczajenie

hejka jeśli któraś z Was próbowała tej odżywki i jej niestety nie pomogła a ma z 3/4 odżywki na odsprzedanie to proszę o kontakt na PW.
prooomyczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 21:25   #194
prooomyczek
Przyczajenie

http://www.powerlook.pl/index.php?co...uct&prod_id=21 pod tym linkiem 2 odżywki za 80 zł
Stary 2009-04-10, 11:12   #195
kasia1307
Raczkowanie

dziewczyny wiecie moze w jakim klepie mozna ja w niemczech kupic?
kasia1307 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 11:36   #196
motylek1303
Raczkowanie

Dzięki za podpowiedzi. Pokombinuję jeszcze niczym zupełnie odpuszczę walkę o pazurki, sił już brak i rezultatów też

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów

Stary 2009-05-21, 21:39   #197
Jejecznica
Przyczajenie

Smile Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Witam wszystkie Wizażanki.

Jestem po 5 dniach kuracji odżywką Herome (łącznie z dzisiejszym). Dzisiaj po raz pierwszy poczułam co to znaczy odczuwać ból przy jej używaniu. Nie zniechęca mnie to jednak, wręcz przeciwnie. Wytrwam!

Do jej kupna zachęciła mnie kuzynka-kosmetyczka, zakładała mi akurat wtedy tipsy. Sztuczniaki siedziały przez kilka tygodni. Zdjęłam je w ubiegłą niedziele i od razu zastosowałam Herome.

Warto chyba dodać, że używam wersji Strong, myślę, że poradzi sobie z moimi paznokciami, które niestety do tej pory nie moły się poszczycić trwałością czy wytrzymałością. Teraz, mimo nierówności po tipsach, po tych kilku dniach, sprawiają wrażenie nieco wygladzonych, a mikroskopijne odrosty nabierają ładnej mlecznej barwy.

Oby tak dalej, tego sobie życzę i życzcie mi Wy także

Pozdrowionka
Jejecznica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 08:46   #198
prooomyczek
Przyczajenie

ja stosowałam Herome - strong, jestem po ukończonej kuracji, paznokcie mnie w ogóle nie bolały, a efekty bardzo zaskakujące, mam teraz długie paznokcie, jak nigdy dotąd, wcześniej zanim urosły to się połamały i rozdwajały, a teraz nic... oby ten efekt długo się utrzymywał. ja polecam, mi pomogło!!!
Stary 2009-08-11, 13:51   #199
nikusia2007
BAN stały

Wpisy w blogu: 2

dziewczyny wlasnie dostalam przesylke z ta odzywka czy moglabym prosic o instrukcje obslugi niestety w zalaczonej ultoce nie ma mowy o instrukcji w jezyku polskim ,bede bardzo wdzieczna
nikusia2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 12:23   #200
nikusia2007
BAN stały

Wpisy w blogu: 2

poda ktos instrukcje jakaas dobra duszyczka?
nikusia2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 11:09   #201
loona211
Raczkowanie

Pierwszy raz HEROME kupiłam niecały rok temu, byłam nią zachwycona jak większośc z nas ale teraz stwierdzam że ta odżywka działa tylko za pierwszym razem (przeprowadzałam w sumie kuracje 3 razy) póżniej marne efekty praktycznie niewidoczne,nawet pierwszym razem odczuwałam lekki ból przy jej stosowaniu a później to jakbym zwykły lakierem malowała(( zaznaczę że razem ze mną tą odżywkę stosowała moja mama i niestety z takim samym skutkiem((( Nie wiem jak u innych dziewczyn ?? Wiem że nas trochę było które zaczynały mniej więcej w tym samym czasie i jestem ciekawa czy u nich jest podobnie?? pzdr
loona211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 21:20   #202
Gonia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
wiecie każdy ma inne paznokcie, inne przyczyny ich problemów.... to tak jak z cerą...
Na moje paznokcie nie działała Nail Tek ani SH o innych tańszych nie wspomnę, a Herome już po kilku dniach zaczął działać....
Dzisiaj jestem po ok. 3 miesiącach po kuracji i jestem wciąż BARDZO zadowolona
dziewczyny - zmieniam zdanie co do tej odżywki
Nietstey , odżywka tylko utwardza część paznokcia, którą jest poddawana kuracji.... gdy już płytka odrośnie cała zabawa z rozdwajaniem zaczyna się od nowa
u mnie tak jest .... niestety

Gonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 16:54   #203
loona211
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
dziewczyny - zmieniam zdanie co do tej odżywki
Nietstey , odżywka tylko utwardza część paznokcia, którą jest poddawana kuracji.... gdy już płytka odrośnie cała zabawa z rozdwajaniem zaczyna się od nowa
u mnie tak jest .... niestety
dokładnie jak u mnie...szkoda bo wiązałam z tą odżywką duuże nadzieję wszystkie problemy związane z paznokciami zaczęły się od początku!!
loona211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 22:42   #204
patulllka
Raczkowanie

ale tam jest napisane zeby uzywac odzywki raz do 2 razy w tygodniu po kuracji... a wy tak robiłyście?
patulllka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 12:51   #205
patulllka
Raczkowanie

moim zdaniem paznokcie mam twardsze 2 tyg właąnie minęły ale ta odżywka jest baaardzo silna i myślę, że jak dla mnie za silna ponieważ:
-robią mi się podłużne kreseczki czerwono-brązowe ale takie maluteńkie tylko z bliska je widać (czytałam, że to są malutkie krwiaczki, że tak sie może dziać po tej odżywce ja mam tak na każdym paznokciu na szczęście blisko wolnego brzegu więc jak poczekam to zniknie samo)
-troszeczke ale jednak robi mi sie onycholiza czyli odchodzi mi naturalny paznokieć od jego łożyska wiem, że to również samo zniknie jak paznokieć troszke odrośnie bo już tak miałam jak kładłam za duża ilośc chemii na pazurki np. tipsy akrylowe to dla mnie zabujcza ilosc chemii
-troszeczke piekły pazurki od tej odżywki ale to tylko przez pierwsze pare dni potem już nic
dziękuje za wysłuchanie
patulllka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 11:13   #206
JolkaOlka
Raczkowanie

Dla mnie to idealna odżywka, maluję paznokcie bardzo często, a po zakończonej kuracji używam Herome jako podkład pod lakier, przed każdym malowaniem. Paznokcie rosną dużo szybciej, w ogóle się nie łamią i nie rozdwajają. I tak musiałabym używać jakiejś odżywki pod lakier, więc stwierdziłam, że wydam już te 50zł raz na trzy miesiące, bo na tyle mi starcza.

Długość moich paznokci przed i po Herome. Nawet krótkie musiałam mieć pomalowane, bo i przy takiej długości się łamały:

Edytowane przez JolkaOlka
Czas edycji: 2009-11-30 o 18:20
JolkaOlka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 15:04   #207
denikaa
Raczkowanie

GG do denikaa

Witam Was serdecznie,
mam pytanie dotyczące tej czerwonej odżywki Herome. Czytam, że jest super, ale że jest bardzo mocna. Jak myślicie będzie nadawała się jako kuracja po żelu na paznokciach? Moje paznokcie są miękkie, rozdwajające się i bardzo delikatne.
Stary 2009-12-13, 19:50   #208
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Cytat:
Napisane przez denikaa Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie,
mam pytanie dotyczące tej czerwonej odżywki Herome. Czytam, że jest super, ale że jest bardzo mocna. Jak myślicie będzie nadawała się jako kuracja po żelu na paznokciach? Moje paznokcie są miękkie, rozdwajające się i bardzo delikatne.
ja po żelu zakupiłam sobie niebieską, wolałam nie ryzykować używając jakiegos silnego preparatu.
Odżywkę mam do teraz (kupiłam ją już rok temu) i da się nią malować. A paznokcie w ciągu 4 dni urosły mi 2mm
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:42   #209
74ines
Raczkowanie

Używam odżywki od 6 dni, niebieskiej wersji-strong. Na chwilę obecną spektakularnych efektów nie widzę, ale może za krótko jej używam. Fak że paznokcie pomalowane są twarde ale po zmyciu odżywki z paznokci już tak nie jest. Pozdrawiam
74ines jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 14:28   #210
cyytrynka
Przyczajenie

Herome - ExtraStrong czy Strong?

Cześć Dziewczyny
Powiem krótko, mam bardzo słabe paznokcie i rozdwajające końcówki. Nie mogę ich zapuścić ponieważ są miękkie i szybko się łamią. Ciągle je obcinam najkrócej jak mogę a mimo to boleśnie pękają przy skórze.

Jestem zdecydowana już na kupienie odżywki Herome. Jednak przed zakupem chciałam Was prosić o pomoc. Chcę kupić extrastrong, ale po przeczytaniu Waszych opinii na wizażu zastanawiam się czy nie będzie za mocna i czy nie zacząć od wersji strong, nie chciałabym przesadzić. Z drugiej jednak strony obawiam się, że strong będzie zbyt słaba i kolejna odżywka mnie do siebie zniechęci... sama nie wiem co mam zrobić.

Bardzo proszę Dziewczyny, które używały tych odżywek o jakiekolwiek sugestie, opinie itp.
cyytrynka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości