HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-15, 06:07   #211
Heroldin
Zakorzenienie

Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Witam !
Jestem fanką produktów firmy Herome od wieeeelu lat. Niestety - odżywki : tak ta "słabsza" jak i "mocniejsza" - moim przypadku bardziej niszczą paznokcie niż im pomagają. Robiłam parokrotne "podejścia" i zrezygnowałam. Natomiast olei "Nourishing Nail Oil" jest rewelacyjny ! Stosuję go już od paru lat i mogę polecić. Pomaga paznokciom i rewelacyjnie regeneruje skórki. Namówiłam na jego zakup dwie osoby i też są bardzo zadowolone. Ostatnio skusiłam się na "Wonderpen Remedy" . Bez jakichkolwiek rewelacji i drugi raz nie kupię.
Heroldin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 10:50   #212
feVer87
Zadomowienie

Ja stosowałam chyba wszelkie cud odżywki. I moim zdaniem na zapuszczanie jest najlepsza Sally Hansen złota, natomiast Herome jest świetna ale jedynie na "utwardzanie". Jak już mamy te paznokcie w miarę zapuszczone. I trzeba umieć przerwać, bo później jak są zbyt sztywne to zaczynają się łamać.
feVer87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 10:20   #213
renekmgb
Raczkowanie

Witajcie
Skończyłam właśnie kuracje herome i paznokcie wzmocniły się troszke ale teraz nie wiem co zrobić by utrzymać ich stan? Jaką odżywkę stosować? Wolałabym taką w lakierze bo po balsamach czy w formie oliwki paznokcie łatwo sie łamią. Kupiłam odżywkę wibo przyspieszającą wzrost paznokci ale właśnie przeczytałam opinie, że nie jest zbyt dobra. Co Wy stosowałyście po skończonej kuracji z odżywką herome?
renekmgb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 11:23   #214
rea
Raczkowanie

Cześć
Używała któraś z Was może odżywki Herome exit damaged nails?
Właśnie dostałam przesyłke ale niestety nie ma na opakowaniu nic w języku polskim
Stary 2010-06-05, 03:43   #215
Heroldin
Zakorzenienie

rea - nie miałam styczności z tą odżywką. Jak chcesz wrzuć mi na PW instrukcję obsługi w języku holenderskim lub niemieckim . Przetłumaczę. Z tego co udało mi się ustalić jest to odżywka o konsystencji oleju . Należy pipetką nanieść po kropelce na każdy paznokieć i wmasować. Kuracja ma trwać siedem dni. Zalecane jest, aby w tym czasie nie używać pilniczka.
Stary 2010-06-06, 20:52   #216
rea
Raczkowanie

Heroldin- Dzięki za pomoc Napisałam do firmy,która mi ją przysłała i mam już pełną instrukcje,teraz pozostaje tylko czekać na efekty
Stary 2010-07-04, 11:50   #217
emia1986
Raczkowanie

Cześć dziewczyny skusiłam się na odżywkę HEROME. Wczoraj nałożyłam 1 warstwę przed spaniem i było ok, dziś drugą i paznokcie zaczynają mnie delikatnie boleć.... miałyście podobnie? martwię się czy przerwać (już w 2 dniu?!) czy "przeboleć" i dalej ją stosować. Poradźcie mi...
emia1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 14:12   #218
Heroldin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
skusiłam się na odżywkę HEROME.
Jaką odzywkę ? "Lakierową" , "olejową" czy też "kremową".
Stary 2010-07-05, 07:31   #219
emia1986
Raczkowanie

Lakierową, extra strong
emia1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 16:06   #220
invicta7
Przyczajenie

Hej dziewczyny! Używam odżywki HEROME już tydzień. Dzisiaj 7 dzień kuracji, jednak nie widzę żadnych efektów Może naprawdę minimalne, ale tylko wtedy gdy specyfik mam na paznokciach. Obawiam się, że nie dokładnie ją stosuję. Mówiąc o pokryciu paznokci jedną warstwą mamy na myśli pomalowanie ich tylko delikatnie, czy też uzyskanie mlecznego koloru? I czy podczas kuracji można zadbać o swoje skórki (np. kiedy zmyjemy lakier i nakładamy znów jedną warstwę)? Czytałam, że po dwóch tygodniach stosowania należy zająć się nimi, bo mogą być w kiepskiej kondycji. Ta odżywka jest moją ostatnią deską ratunku, bo próbowałam już wszystkiego. Mam słabe, rozdwajające się paznokcie, nie ma szans żebym je zapuściła. Pomóżcie, bo na razie jestem mega sceptycznie nastawiona i na skaju załamania Buziaki!
invicta7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 19:30   #221
grazi1
Przyczajenie

Witam. Przyznaję, że nie znam odżywki, ale po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi nasuwa mi się na myśl odżywka z innej firmy. Nie napiszę z jakiej, ale może też pojawić się przy niej pieczenie. Wyjaśnienie było i jest takie. Odżywka ma bardzo bogaty skład, w związku z tworzeniem warstwy ochronnej i głębokiej penetracji może wywołać pieczenie. Będzie ono bardziej odczuwalne przy paznokciach miękkich, po zdjęciu sztucznych paznokci, na pewno ma tutaj znaczenie też jaki ma się próg bólu. Pieczenie może, ale nie musi być odczuwalne. Wydaje mi się, że przy odżywce Herome jest podobny czynnik wywołujący to uczucie.
grazi1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:56   #222
trihomonas
Zadomowienie

Witam..
Uzywalam tej slabszej odzywki i stwierdzam,ze moje paznokcie byly po niej mocniejszeZawsze mialam dosc elastyczne paznokcie-miekkie,ktore moglam wywijac w kazda steone i zawsze sie obawialam,ze w koncu mi jakis peknie.Po tej odzywce paznokcie staly sie twarde,wiec mysle,ze w jakis sposob na mnie zadzialala Nie mniej jedak mocze paznokcie w oliwie z dodatkiem cytryny,smaruje mascia z wit.A plus jakies oliwki do paznokci i witaminy To wszystko razem wziete potrafi zdzialac cuda
trihomonas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 15:38   #223
RosemarieV
Rozeznanie

Hej, dziewczyny ;-)

Zamówiłam sobie Herome Extra Strong i powinna przyjść za kilka dni..

Dodam, że wypróbowałam już chyba z 10 różnych odżywek, olejków, kremów i nic nie dzialało na moje paznokcie.

Dam znać o efektach ;-)
RosemarieV jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:46   #224
RosemarieV
Rozeznanie

Odżywkę już mam, dzisiaj zacznę stosować. Mam nadzieję, że nie będą mnie bolaly palce ;-)
Stary 2010-08-04, 12:23   #225
trihomonas
Zadomowienie

Daj znac jak tam Twoje paznokcie Ja chyba tez bede musiala znow jakas kuracje przeprowadzic,bo mam jakies miekkie znowu
trihomonas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 12:35   #226
RosemarieV
Rozeznanie

Po nałożeniu pierwszej warstwy zupełnie nic nie bolało I wydaje mi się że mam troszkę bielsze końcówki paznokci (tych, które i tak były dośc białe), ale bardzo możliwe, że sobie to wmówiłam i mi się tylko wydaje
Stary 2010-08-10, 12:17   #227
RosemarieV
Rozeznanie

Wczoraj minął siódmy dzień mojej kuracji Herome.

Jestem bardzo, bardzo zadowolona. Już widzę efekty- oczywiście paznokcie nie są od razu nie wiadomo jak twarde i mocne, ale na pewno stały się trochę twardsze.
Poza tym, miałam strasznie poniszczone paznokcie po kuracji Nail Tekiem i już widac, ze stan plytki trochę się poprawił.

Do tej pory ani raz nie piekły mnie palce, przez pierwsze dni nawet martwiłam się, że to znaczy, że Herome nie działa

A co do skórek, faktycznie- rosną jak szalone.

Dam znac za tydzień, po zakończeniu kuracji, w jakim stanie będą moje paznokcie.

Pozdrawiam
Stary 2010-08-12, 21:38   #228
RosemarieV
Rozeznanie

Dzisiaj jest chyba 9 albo 10 dzień mojej kuracji.
Mimo, że przyniosła wspaniałe efekty, zastanawiam się, czy jej nie przerwac

Problem polega na tym, że wczoraj i dzisiaj bardzo boli mnie głowa, muszę ratowac się tabletkami. Nie wiem, czym jest to spowodowane, ale czy sądzicie, że prawdopodobne jest, że to od formaldehydu? Nie wiem, co teraz robic..

Pozdrawiam

Edytowane przez RosemarieV
Czas edycji: 2010-08-13 o 13:05
Stary 2010-08-30, 17:23   #229
ssylwia3010
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Ja dziś zamówiłam Herome, lecz strong a nie Extra Strong. Mam nadziejeę, że mi pomoże. Tak jak i wam. Mam jeszcze jedno pytanie ile macie lat Ja mam 14 i obawiam się czy nie jestem jeszcze za "mała"
Mam nadzieję, że nie
ssylwia3010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 13:11   #230
bloondii87
Przyczajenie

Witam was dziewczyny ja również miałam zawsze problem z paznokciami... musiały być zawsze obcięte na maksa bo jak tylko troszkę odrosły zaraz się rozdwajały, mam tak odkąd pamiętam. Ostatnio koleżanka poradziła mi nacierać paznokietki OLEJKIEM RYCYNOWYM (do kupienia w aptece ok 2 zł.) i powiem wam że naprawdę działa. Już po tygodniu widać efekt. Paznokcie się nie rozdwajają i są mocniejsze. Teraz jestem w trakcie kuracji odżywka SH Triple Strong i jak narazie jestem zadowolona mimo że odżywki używam od 4 dni, tylko właściwie nie wiem teraz czy moje paznokcie to zasługa olejku rycynowego czy tej odżywki... przekonam się za tydzień . A dziewczynom które mają problem z paznokciami polecam olejek rycynowy. Trzeba go wcierać codziennie, może nawet 2 razy dziennie i musi być troszeczkę podgrzany .

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

aha i zapomniałam dodać, że koniecznie muszę wypróbować ta odżywkę HEROME jak z waszych opinii wynika to rewelacja
bloondii87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 16:38   #231
ONodzywkaON
Przyczajenie

witam

zacznijmy od tego ze jestem facetem.

przestalem obgryzac paznokcie. co z tego jak sa przez dlugi nawyk w oplakanym stanie. szukam srodka ktory poprawilby forme moich nowonarodzonych paznokci.

nie kumam nic co tu piszecie jakies podklady frenche skorki itp

uprzejmie prosze o przystepna i zrozumiala rade: co mam kupic i jak tego uzywac
oczywiscie cos czego nie widac zebym potem nie oslepial ludzi odblaskowymi palcami..

z gory dzieki
ONodzywkaON jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 18:52   #232
ananonda191
Zadomowienie

Ej, bez przesady, dlaczego spamujesz???? Wystarczy jak napiszesz to raz!
ananonda191 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 11:06   #233
ssylwia3010
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ONodzywkaON Pokaż wiadomość
witam

zacznijmy od tego ze jestem facetem.

przestalem obgryzac paznokcie. co z tego jak sa przez dlugi nawyk w oplakanym stanie. szukam srodka ktory poprawilby forme moich nowonarodzonych paznokci.

nie kumam nic co tu piszecie jakies podklady frenche skorki itp

uprzejmie prosze o przystepna i zrozumiala rade: co mam kupic i jak tego uzywac
oczywiscie cos czego nie widac zebym potem nie oslepial ludzi odblaskowymi palcami..

z gory dzieki

Hej! Ja mam HEROME od jakiegoś czasu, i musze powiedzieć, że się bardzo sprawdza... Chciałabym jeszcze dodać, że jeżeli się nią pomaluje paznokcie, to jest mały połysk, a drugi raz kolor zmienia się w lekko mleczny, więc nie wiem czy Ci to odpowiada, ale naprawdę polecam....
Dodam jeszcze, że w ulotce jest napisane, że kuracja ma trwac 14 dni dwa razy w roku, więc będziesz musiał "przeboleć", ale efekty niesamowite... Wiem, że cena też trochę przerzaża, ale naprawde polecam..................

ssylwia3010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 17:44   #234
marryme21
Zakorzenienie

Czy Herome będzie dobrym rozwiązaniem dla naturalnie miękkich paznokci?
Nie są zniszczone ani rozdwojone,tylko miękkie.
marryme21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 11:43   #235
ojenka25
Przyczajenie

Ta odżywka również utwardza.

Moja historia z tą wspaniałą odżywką wyglądała tak, że z początku bardzo się zawiodłam. Po 14 dniach wciąż mi się rozdwajały, łamały.. Rozczarowanie ogromne. Ale po jakimś czasie (ok. miesiącu) zauważyłam, że problem zniknął. Są twarde i rosną !
Gorąco polecam !

Edytowane przez ojenka25
Czas edycji: 2010-12-29 o 11:44
ojenka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 16:56   #236
MDream79
Przyczajenie

Hey - ja używam od tygodnia - ale zainwestowałam dodatkowo w pilnik z Sephora - i zawsze gdy zmywam odzywkę również delikatnie piłuje paznokcie - więc na razie są krótkie ale mocne polecam taki duecik : herome+pilnik.
Hymmm....zdziwiona jestem tylko,że przy nakładaniu mnie paznokcie nie bolą ? Nie mam też krwiaczków na płytce .... poczekam jeszcze tydzień.
pozdrawiam.
MDream79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 13:09   #237
pazure
Przyczajenie

hej dziewczyny!
za 3 dni koncze pierwsza dwutygodniową kuracje z HEROME. Jak na razie zauważyłam, że pazurki rosną bardzo powoli ale są twardsze i ładniejsze mam tylko pytanie - co dalej. Na instrukcji jest napisane, że po zakończeniu kuracji można stosowac odżywkę herome raz lub 2 razy w tyg jako bazę pod lakier lub zamykającą.

Z tym, że jest to dla mnie nie jasne - to znaczy, że mam nieprzerwanie posiadać warstwę odzywki na pazknokciach i uzupełniać co tydzień, czy np dac paznokciom oddychać (bez odzywki) a raz w tyg nalozyc ja np na 2 dni i zmyc??

nie wiem, czy to co piszę jest jasne ale prosze o poradę
pazure jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 20:53   #238
JolkaOlka
Raczkowanie

Po prostu, zakładając, że masz cały czas pomalowane paznokcie na jakiś kolor, zamiast jakiejś zwykłej odżywki nakładaj Herome jako bazę. Ja staram się malować pazurki nie częściej niż 2 razy w tygodniu, no i wtedy razem z Herome rosną jak szalone Piszę z doświadczenia, bo kurację przerobiłam w poprzednich latach już może ze 4 razy, teraz zrobiłam kolejną.
JolkaOlka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 10:28   #239
pazure
Przyczajenie

To znaczy, że powinnam zawsze miec "na sobie" warstwe herome? zmieniajac kolor zawsze uzywac odzywki jako baze, czyli nie miec ani jednego dnia bez niej?

konkretnie - koncze jutro kuracje. Zmywam paznokcie i nakladam jedna warstwe, która zmywam po tygodniu i znow nakładam warstwe itp?
pazure jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 18:22   #240
JolkaOlka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pazure Pokaż wiadomość
To znaczy, że powinnam zawsze miec "na sobie" warstwe herome? zmieniajac kolor zawsze uzywac odzywki jako baze, czyli nie miec ani jednego dnia bez niej?

konkretnie - koncze jutro kuracje. Zmywam paznokcie i nakladam jedna warstwe, która zmywam po tygodniu i znow nakładam warstwe itp?
Dokładnie, używać jako bazę cały czas. Zakładam, że zapuszczasz paznokcie, żeby je malować, więc jeśli lakier na nich wytrzyma Ci tydzień, to raz w tygodniu przy malowaniu koloru nakładasz Herome. Niestety ta odżywka jest tylko doraźna, paznokcie bez niej znów zaczynają się sypać.
JolkaOlka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości