HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-02-24, 11:44   #241
pazure
Przyczajenie

Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

dziekuje slicznie, bede tak robic
pazure jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 13:59   #242
MDream79
Przyczajenie

: jupi: HYMMMMM.....mam ładne paznokcie a od tylu lat walczyłam o to stosując niebanalne metody, których efekt był żaden i kończyło się na zakładaniu tipsów, które po 10 dniach drażniły .... Kupiłam HEROME ... dodatkowo tak jak pisałam wcześniej pilnik szklany w Sefora i w końcu mam paznokcie, które nie pękają na brzegach , nie rozdwajają się po prostu są ładne zadbane Od miesiąca dodatkowo biorę merz special . Nie wiem czy na wszystkie dziewczęce paznokcie tak ta odżywka podziała - nie oczekiwałam cudów ale mam w końcu dłonie, zakończone paznokciami których nie wstydzę się Warto spróbować i dać jej czas.
MDream79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:16   #243
pazure
Przyczajenie

witam ponownie, efekt długich, mocnych paznokci utrzymał się do tej pory stosuje odżywkę 2 razy w tygodniu i własnie kończę pierwsza buteleczkę. Co prawda czasami na koncach paznokcie sie delikatnie rozdwajaja, ale w porównaniu do stanu -przed kuracja jest cudownie.. jest tylko jedno ALE..

to, ze skorki twardzieja juz wiedzialam, wystarczy je wycinac, ale jest gorszy problem.. po zmyciu lakieru moje paznokcie wygladaja masakrycznie.. cale pokryte sa jakby łuskami .. przy bokach płytki, pokryta jest paskudna błonką, popekaną i twardą, tak, że można ja odrywać. Wiecie co to jest?? czy to jakiś nablonek utwardzony preparatem, czy uszkodzona płytka?? macie cos podobnego po stosowaniu HEROME?? prosze, poradźcie co z tym zrobic..
pazure jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 15:40   #244
poleen
Przyczajenie

widzę że opinie są świetne, więc skuszę się i ja. kiedyś używałam złotej sally hansen i rzeczywiście fajnie rosły, ale nie miałam żadnego problemu z kondycją paznokcia. od dwóch lat nie mogę ich utrzymać, a to się rozwarstwiają a to złamie się z boku, w dodatku rosną wolno. a długie paznokcie mieć uwielbiam!

nie wiecie czy jest dostępna gdzieś w sklepie w krakowie ?
zastanawiam się czy słabszą czy mocniejszą, ale przy takich pieniądzach pewnie skuszę się na mocniejszą z obawy że tamta nic mi nie da...

nie mogę się doczekać, po kuracji dam znać jak pazury się miewają
poleen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 01:04   #245
Heroldin
Zakorzenienie

Nic nie wiem o sklepach stacjonarnych, w których można kupić artykuły firmy Herome,
Ja kupuję w sklepach internetowych :
http://www.hairstore.pl/Pielegnacja_...FQYQuwodE0R8nA
oraz
http://netan.pl/pl,category,191565,k...ki,herome.html .
Niektórych artykułów tej firmy używam od lat, m.in. olejek odżywiający paznokcie. Niestety, odżywka / utwardzacz mi nie pomógł. Wręcz przeciwnie - wysusza i niszczy paznokcie.
Heroldin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 09:50   #246
rosie1990
Przyczajenie

Dziewczęta.
Ja również polecam HEROME, jako ratunek dla naprawdę wymagających. Stosowałam Sally Hansen- efekt był,ale niestety przy kolejnej butelce już się nie utrzymał. Następny był Nail Tek i podobna historia.
Herome zdecydowanie wygrywa, bo przynosi efekty zdecydowanie szybciej niż SH i NT. Paznokcie mam cudne, mocne i szybko odrastają.
Tak więc dziewczęta warto zainwestować!
rosie1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 12:46   #247
qsloncu
Wtajemniczenie

Witajcie!

Ja od dwóch dni stosuje Herome. Poleciła mi ją pewna miła osóbka u ktorej robiłam pazurki na swój ślub. Tak jakoś z dyskusji wyszło że jak tylko Pani dowiedziała się że mieszkam w Holandii od razu wspomniała mi o tej odżywce!! (Heroma to firma holenderska). Niedawno znalazłam karteczkę z nazwa odżywki. Kiedy zobaczyłam ją w sklepie od razu kupiłam (tutaj kosztuje od 10 do 13 euro).
Cieszę się że tak gorąco ją polecacie!! Mi pazurki od zawsze się rozdwajały i łamały. Szczerze to liczę na cód Jak na dwa dni stosowania to efekt znikomy ale paznokcie zdecydowanie są twardsze to jak narazie moge śmiało powiedzieć!

Pozdrawiam wszystkie.

qsloncu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 19:53   #248
Isenia
Rozeznanie

dziewczyny mam pytanko ,swoją przygodę z Herome zaczęłam około 3 lata temu, najpierw właściwie był nail teck, który mi mega pomógł, ale nie umiałam go używać i schodził płatami, potem przerzuciłam się na herome, które używałam do tej pory, właściwie nigdy nie używałam go zgodnie z instrukcją tylko jako bazę pod lakier ale za to regularnie przez te trzy lata, jak pazurki były fajne to wystarczyło raz w tygodniu pomalować no właśnie, aż do teraz, bo raptem pazurki się znowu zaczęły bardzo rozdwajać tak jakby te cudeńko przestało działać więc rozpaczliwie zaczęłam kombinować to dokładać kolejne warstwy, kupiłam dla odmiany nail tecka i eveline 8w1 i kurcze tak jak wcześniej widziałam efekty od razu po prostu paznokietki zrastały i nie rozdwajały się to teraz dupa !!! Kurka siwa już się przyzwyczaiłam i wręcz pokochałam swoje bezproblemowe paznokietki i teraz nie wiem co radzicie ?

Odstawić, ale na jak długo ? Czy któraś tak miała ?
Isenia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 12:07   #249
Natalia1310
Przyczajenie

ooooooo tak !!! Polecam tą odżywkę jak najbardziej wszystkim tym, którzy próbują zapuścić pazurki, a jak już się uda to zawsze któryś się złamie od zawsze miałam z tym problem.. zanim cokolwiek urosło to już zdążyło się złamać. Herome odkryłam oczywiście na wizażu, opinie były tak rewelacyjne, że postanowiłam spróbować, w końcu cena nie jest bardzo wygórowana bo mnie ona kosztowała 42 zł na allegro (z przesyłką).
Stosuje się ją przez 2 tygodnie i czasem faktycznie czułam jak mnie te pazurki bolą, ale to było do zniesienia bo to co zobaczyłam po 2 tygodniach przeszło moje najśmielsze oczekiwania pazurki od tej pory rosną jak szalone !!! Nawet często musze je skracać co wcześniej nawet mnie nie dotyczyło bo jak tylko udało sie któremuś pazurkowi wyrosnąć to się sam łamał po tej odżywce paznokcie są ładne, twarde, długie, jak pomaluje (a najczęściej robie francuza) to często słysze pytanie czy mam tipsy a wtedy polecam Herome i dziewczyny same się przekonują skąd u mnie te "tipsy"
Natalia1310 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:47   #250
qsloncu
Wtajemniczenie

to już prawie dwa m-ce jak ja stosuję i jestem zadowolona. Może raz mi się paznokieć złamał nie mówię że nie ale to normalne przecież to nie stalowe rusztowanie!!
Jestem ZADOWOLONA, widzę efekty!!!

Stary 2012-04-23, 22:09   #251
qsloncu
Wtajemniczenie

wracam po 3 m-cach od ostatniego postu. Rewelacja, paznokcie sa twarde, ładnie rosną i nie rozdwajaja się !!! jestem zachwycona efektem. Pierwsze opakowanie powoli sie kończy wiec planuję zakup następnej odżwki POLECAM wszystkim te odzywkę

Stary 2012-04-25, 13:34   #252
MDream79
Przyczajenie

HEY - ja również kilka miesięcy temu opowiadałam na lamach tego wątku o tej cudownej odżywce ..... ale w pewnym momencie moje pazokcie zaczęły się lamać i na nowo rozdwajac - kupiłam kolejną butelke i było tylko gorzej - nie wiem czy któraś miała z WAS podobnie ? na razie smaruję Regenerum - bynajmniej mam je nawilżone ....
MDream79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 14:01   #253
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

Cytat:
Napisane przez MDream79 Pokaż wiadomość
HEY - ja również kilka miesięcy temu opowiadałam na lamach tego wątku o tej cudownej odżywce ..... ale w pewnym momencie moje pazokcie zaczęły się lamać i na nowo rozdwajac - kupiłam kolejną butelke i było tylko gorzej - nie wiem czy któraś miała z WAS podobnie ? na razie smaruję Regenerum - bynajmniej mam je nawilżone ....

Za dużo odżywki, jest dla Ciebie za mocna
Stary 2012-04-25, 14:32   #254
lenkrych
Raczkowanie

Czytając wasze posty doszłam do wniosku, że tylko ta odżywka może pomóc moim paznokciom. Kupiłam więc EXTRA STRONG i stosowałam zgodnie z ulotką. Po 10 dniach kuracji paznokcie zaczęły mnie okrutnie boleć, nie mogłam w nocy spać. Nie przerywałam kuracji bo byłam już prawie na końcu i teraz - po 14-dniowym cyklu mam bolące paznokcie z zaróżowionymi plamami. Mam nadzieję, że przynajmniej będą już mocniejsze, bez rozdwajania i pękania. Na razie nie urosły więc nie wiem jaki odniosłam skutek ale dam znać.
lenkrych jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:30   #255
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

za mocna, albo masz uczulenie na zawarty w niej formaldehyd. Ja używałam wszystkich 3 wariantów i STRONG okazała się najlepsza
Stary 2012-04-26, 20:42   #256
Jully
Raczkowanie

Jak dobrze, że trafiłam na Wasz wątek Moje paznokcie od jakiegoś czasu są w fatalnym stanie, rozdwajają się, zadzierają, łamią i w żaden sposób nie mogę sobie z nimi poradzić. Łykam Belissę ale niewiele pomaga. Zaraz zamiawiam tą odzywke i mam nardzieję, że mi uratuje paznokcie, bo już naprawdę nie wiem co robić

www.moderntasteblog.blogs pot.com
Jully jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 03:36   #257
Heroldin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jully Pokaż wiadomość
Zaraz zamiawiam tą odzywke i mam nardzieję, że mi uratuje paznokcie, bo już naprawdę nie wiem co robić
Uważaj - mnie zżerała paznokcie .
Natomiast to : http://www.hairstore.pl/Herome_Nouri...e_10ml-65.html używam od lat i jak do tej pory nic lepszego na poprawę stanu i wyglądu paznokci nie spotkałam .
Heroldin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 15:38   #258
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

popieram używam wspomnianej przez Heroldin oliwki i odżywki strong - jestem bardzo zadowolona z efektów Należy dobrze dobrać odżywkę do stanu paznokci aby pomogła a nie zaszkodziła
Stary 2012-05-07, 23:33   #259
maya81
Przyczajenie

Ja używam odżywki Herome od tygodnia, czyli jestem mniej więcej w połowie kuracji ...i zdecydowanie mogę ją polecić. Zawsze miałam krótkie paznokcie, bo mi się łamały, ale ostatnio zrobiły się bardzo miękkie. Po kilku dniach zauważyłam,że paznokcie są mocniejsze i twardsze, a to dopiero połowa kuracji ;-) i rzeczywiście szybciej rosną. Nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych w postaci twardniejących skórek bądź bólu po nałożeniu odżywki .
maya81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 12:05   #260
lenkrych
Raczkowanie

Mnie nie bolało zaraz po nałożeniu odżywki, po kilku godzinach budził mnie w nocy piekący ból. Pisałam wcześniej, że mam czerwonawe plamy na paznokciach. Obecnie na dwóch te plamy zmieniły kolor na czarny, wygląda, jakbym dostała młotkiem. Okropność, bo zniknie to dopiero po wyrośnięciu paznokcia a wcale nie zauważyłam by rosły szybciej, no może są bardziej twarde.
lenkrych jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 13:57   #261
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

na ulotce jest napisane aby przeprowadzić test na 1 paznokciu, gdyż jest to bardzo mocny preparat i nie każdy może go stosować. Amen
Stary 2012-05-22, 21:15   #262
magduska012
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: HEROME- najlepsza odżywka do paznokci!!!!

Hmm...Herome - ja jej niestety nie polecam Kupilam, stosowalam zgodnie z instrukcja i...efekt zaden! Paznokcie wcale sie nie wzmocnily, a stale sie i tak lamia i to w dodatku po bokch i mniej wiecej w polowie paznokcia. Stale musialam nosic plastry, bo gdybym gdzies zahaczyla to z pewnoscia "posrala" bym sie z bolu Paznokcie nigdy mi sie nie rozdwajaly wiec nie szukalam pomocy akurat w tej kwestii, ale do kupna skusily mnie opinie, ze wzmacnia i utwardza plytke. W moim przypadku akurat nie zadzialalo. Udalo mi sie je troche zapuscic, ale to tylko dlatego, ze jak juz naloze na paznokcie lakier to nie korci mnie aby je obgryzac. Najwiekszym jednak rozczarowaniem okazalo sie to, ze porobily mi sie po tej odzywce okropne plamy i krwiaczki, ktore szpeca naturalna plytke i teraz nakladam juz tylko kolorowe lakiery aby te przebarwienia pokryc. Jednym slowen - do dupy! Zamowilam Nail Teka dla odmiany i zobacze czy to pomoze. Zazdroszcze tym z was, dla ktorych efekt tej odzywki byl taki jak obiecywal producent Ja sie na niej zawiodlam.
magduska012 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 23:06   #263
Natalon
Przyczajenie

Cześć dziewczyny!
Piszę z pytaniem - jakiś miesiąc temu skończyłam kurację Herome Strong ale efekt jest raczej średni, znaczy jakiejś diametralnej zmiany nie widzę, dalej mi się lekko rozdwajają przy końcach. W związku z tym mam pytanie - myślicie że mogę teraz przejść całą kurację Herome Extra Strong czy lepiej używać jej tylko jako bazy??
Natalon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 16:31   #264
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

Natalon,
pazurki muszą się wzmocnić i zregenerować,
maluj Herome Strong raz w tygodniu teraz i spokojnie czekaj na efekt.
nie ma sensu w tak krótkim czasie powtarzać kuracji Herome Extra Strong bo można " przedobrzyć" i efekt będzie odwrotny od zamierzonego.
Cierpliwości
Stary 2012-10-21, 20:17   #265
ojenka25
Przyczajenie

Zdecydowanie jako podkład. Czekaj cierpliwie i zobaczysz efekt za jakiś czas.
ojenka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 13:29   #266
fiolek7317
Zakorzenienie

Mogłaby któraś z Was napisać mi jak używać tą odżywkę? Forum trochę ma stron, a nie bardzo mi się chce nadrabiac - przyznaje się bez bicia.
Mam tą odżywkę, ale wyrzuciłam ulotkę. Od jakiegoś czasu stosuje ją jako bazę pod lakier do paznocki i może nawet przestały mi się rozdwajać, ale do końca nie wiem czy dobrze stosuję Herome.
Stary 2012-10-28, 21:01   #267
Blue sky
Zakorzenienie

GG do Blue sky

Herome Extra Strong i Herome Strong
Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząsnąć. Pierwszego dnia należy nanieść jedną utwardzacza Herome Extra Strong a w drugim dniu kolejną warstwę. W trzecim dniu kuracji należy zmyć wcześniej położone warstwy zmywaczem do paznokci. Czynności te powtarzać przez 14 dni. Po zakończeniu kuracji można korzystać z utwardzacza jako podkład pod lakier do paznokci lub do ich ochrony, lecz nie częściej niż raz lub dwa razy w tygodniu. Nie zaleca się przeprowadzania kuracji częściej niż dwa razy w roku.
Zawiera dopuszczalną ustawowo ilość formaldehydu.

Herome Soft

Sposób użycia:
Pierwszego dnia nanieść jedną warstwę utwardzacza, drugiego drugą. Trzeciego dnia zmyć dotychczasowe warstwy. Ten proces powtarzać podczas 21 dni kuracji. Po jej przeprowadzeniu można używać odżywki max. jeden lub dwa razy w tygodniu jako podkład do lakieru do paznokci lub ich ochrony.
Nie poleca się przeprowadzania kuracji częściej niż raz lub dwa razy w roku. Zawiera dopuszczalną ustawowo ilość formaldehydu. Przed użyciem wstrząsnąć.

Skórę rąk chronić kremując ją.
Stary 2012-11-11, 23:12   #268
Natalon
Przyczajenie

Witam dziewczyny, pomóżcie mi rozwiązać mój problem!
Skończyłam kurację Herome, teraz stosuje ją jako bazę albo po prostu raz na 3 dni maluję, potem zmywam i tak dalej.. Ale zauważyłam, że na końcu kilku paznokci pojawiło się rozwarstwienie paznokci... Takie rozdwojenie, że nic z paznokcia nie odpada.. I teraz nie wiem, czy odstawić odżywkę i dać im pożyć bez niczego czy dalej jej używać...
Co radzicie??
Natalon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:57   #269
Lena_94
Wtajemniczenie

Dziewczyny, mam pytanie!

Stosuję Herome już kilka dni, konkretnie wersję strong. Nie mam problemu z bolącymi paznokciami ale na małych palcach u dłoni końcówka paznokcia (ta biała) zaczyna robić się nieregularnia, mimo iż zawsze była równa i nic rzy niej obecnie nie robiłam
Nie boli mnie to, tylko przeszkadza estetycznie.

Stąd pytania:
Czy to zejdzie i po jakim czasie?
Jak tego unikać?
Czy stosować coś aby zeszło szybciej?
Lena_94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 21:17   #270
nikita700
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
GG do nikita700

Mam pytanie:wiadomo ze odzywki uzywa sie co pol roku jesli robi sie 14dniowa kuracje ale nie rozumiem jak uzywac jej raz w tygodniu..i co? Po jakim czasie zmyc? Po dniu czy tak jak mamy pomalowane paznokcie..na jak dlugo ja zostawiac?moze mi to ktos wyjasnic?
nikita700 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości