Regulacja brwi - koszt, problemy, wrażenia, porady, zapuszczanie- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 12 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-07, 19:56   #331
_Lidia_
Raczkowanie

Dot.: Regulacja brwi

Ja zaczęłam regulować brwi kiedy miałam... hmm... 14 lat? Nigdy nie byłam z tym u kosmetyczki, zawsze sama umiałam sobie zrobić ładny kształt. Kilkakrotnie wracałam do naturalnych brwi, ale zawsze po pewnym czasie dochodziłam do tego, że ładniej mi w wyregulowanych Umiem sobie sama z tym poradzić, nawet reguluję mojej mamie. Kosmetyczne zapędy

Jeśli chodzi o część z góry, usuwam tylko te słabiutkie, które tworzą nieestetyczny nieład. Lubię mieć wszystko dokładne i schludne, jeśli chodzi o urodę.

W każdym razie nie rozumiem dziewczyn z krzakami. Przecież czasami wyregulowane brwi niewiarygodnie zmieniają człowieka i dodają mu urody. I wcale nie musi to wyglądać nienaturalnie. Jedynie jestem w stanie zrozumieć to, że wszyscy boją się częstego poprawiania zabiegu. Ja sama jestem zdenerwowana, że trzeba brwi regulować co "chwilę", żeby się nie zapuścić. No ale WSZYSTKO jest do pokonania i muszę dodać, że z każdym zabiegiem mniej boli

Nawet jeżeli zdecydujecie się na cienkie, nie ma problemu, że zanikną, jeśli użyje się henny. Moim zdaniem jest niezastąpiona dla brunetek i naprawdę ładnie wyostrza rysy. Trzeba tylko uważać żeby nie przesadzić. Dzisiaj widziałam tlenioną blondynkę do granic możliwości z czarnyyymi brwiami. Możecie sobie wyobrazić jak to wyglądało.

Także dziewczyny, które nie mogą się zdecydować - POLECAM !!

I oczywiście - mniej boli kiedy robi się lodem, ba, czasem nawet potem nie czuć palca, którym się smarowaliśmy !
_Lidia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 19:55   #332
Gizmiatko
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 33
GG do Gizmiatko

dziewczyny a jakie brwi sa teraz modne ?
ostanio słyszalam ze grubsze bo cienkie wychodza z mody ...czy to prawda?

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 20:01   #333
yedanna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
dziewczyny a jakie brwi sa teraz modne ?
ostanio słyszalam ze grubsze bo cienkie wychodza z mody ...czy to prawda?
Cienkie wyszły z mody już dawno.
Od dłuższego czasu są modne brwi stylizowane na naturalne, grubsze.
Stary 2007-07-15, 20:50   #334
Gizmiatko
Zakorzenienie

GG do Gizmiatko

acha ! a macie zdjecia jak takie brwi maja wygladac albo jak je "zrobic"na te naturlane

24,07 - nasza data ;]

udało sie -moj wykres
Stary 2007-07-15, 22:11   #335
Couver de Neige
Zadomowienie

GG do Couver de Neige

mi lód nie pomagał zupełnie nic.Ale przyzwyczaiłam się
od 14 roku życia reguluje sama ale chyba wybiorę się doo kosmetyczki bo zawsze za cienkie :/
Couver de Neige jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 17:48   #336
Ewelina 1222
Przyczajenie

Ja wyregulowałam sobie brwi, ale na górze Teraz wygląda to okropnie, jak odrosły i nie wiem co mam zrobić...
Ewelina 1222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 18:06   #337
Gizmiatko
Zakorzenienie

GG do Gizmiatko

isc do kosmetyczki je wyregulowac?

ja czekam az mi odorsna wtedy pojde powiedziec aby mi je zrobiła grube pozdrawiam

24,07 - nasza data ;]

udało sie -moj wykres
Stary 2007-07-16, 18:10   #338
dziuniaaa
Zakorzenienie

Na pierwszy raz polecam iść do doświadczonej kosmetyczki, niech nada ładny kształt.
Kosztuje to 5 zł, nie więcej. Póżniej jedynie będziesz sama usuwać te włoski, które będą odrastać.

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 18:14   #339
Lexia
Przyczajenie

Dot.: Jak sie depiluje brwi???

Słuchajcie dziewczyny, a co zrobić, jak ma się rzadkie, ale dlugie wlosy na brwiach? Maja po ok 1,5cm i az sie lekko faluja, ale jest ich strasznie malo.
Lexia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 19:30   #340
gofcia
Przyczajenie

GG do gofcia Wyślij wiadomość przez MSN do gofcia Send a message via Skype™ to gofcia

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
acha ! a macie zdjecia jak takie brwi maja wygladac albo jak je "zrobic"na te naturlane
Cytat:
Napisane przez _Lidia_ Pokaż wiadomość
W każdym razie nie rozumiem dziewczyn z krzakami. Przecież czasami wyregulowane brwi niewiarygodnie zmieniają człowieka i dodają mu urody

w takim razi ja wstawiam swoje zdiecia, i odrazu mopwie ze teraz mam te ciensze, owiele lepiej sie czuje!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25-04-07_2113.jpg (82,3 KB, 666 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0110.JPG (18,9 KB, 622 załadowań)
Stary 2007-07-25, 13:50   #341
goosia:)
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gofcia Pokaż wiadomość
w takim razi ja wstawiam swoje zdiecia, i odrazu mopwie ze teraz mam te ciensze, owiele lepiej sie czuje!

o kurcze jaka zmiana o wiele lepiej teraz wyglądasz !!!! ja mam takie krzaki jak ty miałaś na 2 zdjęciu,jutro mam zamiar iść do kosmetyczki i skończyć z nimi !!tylko troche sie obawiam,jak mi je "wyskubie",ale musze z nimi cos zrobic bo okropnie wygladam !! A tobie ta zmiana poszła na ++++ ,byłaś u kosmetyczki tak ? czy sama regulowałaś ?
Stary 2007-08-15, 22:32   #342
nasionko
Raczkowanie

Czy ktoś zna fajne miejsce w Poznaniu? Mam śliczny naturalny łuk lekko wyregulowany przeze mnie, ale chciałabym by jakaś dobra kosmetyczka wydobyła z nich maksimum
Stary 2007-08-15, 22:36   #343
nasionko
Raczkowanie

Dot.: Jak sie depiluje brwi???

Czy ktoś zna fajne miejsce w Poznaniu? Mam śliczny naturalny łuk-taki jak Angelina Jolie i inne gwiazdyakurat taki teraz wszystkie mają.- lekko wyregulowany przeze mnie, ale chciałabym by jakaś dobra kosmetyczka wydobyła z nich maksimum
Stary 2007-08-17, 00:17   #344
frontin
Raczkowanie

Cytat:
Ślicznie wyglądasz
frontin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 07:51   #345
versusek
Raczkowanie

Dziewczyny a ja zawsze jakos sama dawalam sobie rade ale chcialabym pojsc teraz do kosmetyczki bo cos mi ksztalt zanika...;] i mam takie pytanie ktore nurtuje mnie od dawna ; jak pojde do kosmetyczki z takimi ciemnymi mini mini wloskami w sumie kropeczkami to ona sobie da jakos z nimi rade? bo ja nie wiem jak niektore dziewczyny to robia ze zawsze maja idealne te brwi u mnie wiecznie odrastaja i musze czekac az bardziej odrosna zeby je usunac bo inaczej rady juz nie daje i nie ciekawie wygladam....
Stary 2007-08-18, 08:38   #346
Blue_Tattoo
Wtajemniczenie

GG do Blue_Tattoo

A ja nie przywiązuję do tego jakiejś specjalnej uwagi Wyrywam samodzielnie tylko te włoski które mi rosną tam gdzie nie potrzeba
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko
upewnić, czy jesteś."
Blue_Tattoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 02:38   #347
Joseph88
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Joseph88 Pokaż wiadomość
Mój problem jest taki, że jestem facetem i mam krzaczaste, grube i długie brwi, a do tego połączone. Chyba przydało by się je regulować, ale nie chcę żeby wyglądały nienaturalnie. Zastanawiam się też, czy kosmetyczka może je skracać? Oto jak wyglądają.
http://img166.imageshack.us/my.php?i...sc00165ji9.jpg
http://img166.imageshack.us/my.php?i...sc00178us8.jpg
I co?
Joseph88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 12:26   #348
dżacha86
Raczkowanie

Nie wiem co robic ze swoja oprawa oka - mam brwi w miare szerokie,ale jasne raczej i niezbyt geste...Niezbyt mi sie to podoba,bo twarz wyglada nieciekawie i bez wyrazu...Ale czy w moim przypadku,gdy oprawa jest jasna, to regulacja ma sens?Sama tego nie potrafie robic,wiec co,mam za kazdym razem chodzic do kosmetyczki?Jak Wy robicie?
Stary 2007-09-05, 14:07   #349
aga2111
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Joseph88 Pokaż wiadomość
I co?
No nie wiem...niektórzy uważają, że faceci nie powinni ruszać brwi.
Uważam, że jeżeli lepiej byś się czuł to możesz sam to zrobić w domu. Wyrwałabym te brwi ze środka i trochę z dołu, ale delikatnie tylko, żeby wyrównać linię
aga2111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 17:44   #350
migdalowa89
Raczkowanie

GG do migdalowa89

Joseph88, a ja bym Cię wysłała pędem do kosmetyczki Facet o gęstych, ciemnych brwiach jest super, ale nie do przesady Bez obaw i wstydu zapłać te pare złotych, a zobaczysz, że męskie spojrzenie nabierze całkiem innego wyrazu! pozdr

migdalowa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 13:52   #351
laura_piejko
Raczkowanie

witam wszystkich

niedawno sama wyregulowalam sobie brwi i to byl blad
postanowilam wiec poczekac az odrosna i wybrac sie do kosmetyczki

niestety brwi nie wygladaja juz tak ladnie jak przed moja regulacja dlatego zalezy mi na tym aby kosmetyczka zrobila to profesjonalnie i doprowadzila je do porzadku

blagam czy mozecie mi polecic jakis dobry salon w Rybniku?

pozdrawiam wszystkich!!!
laura_piejko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 14:13   #352
satie
Raczkowanie

kurka ja mam znowu rzadkie i krótkie brwi nie da sie jakos zagescic?
satie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 12:19   #353
laura_piejko
Raczkowanie

ok, poszukalam i znalazlam rewelacyjna kosmetyczke w Rybniku jak ktos chce namiary to pisac pozdrawiam
laura_piejko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 21:00   #354
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie

Dziewczyny, regulacja kosztuje grosze - ja płacę 8 zł. Nie ma sensu za takie pieniądze majstrować coś sobie przy buzi, jeśli nie umie się tego dobrze zrobić.
Kiedyś popełniłam ten błąd i potem musiałam długo "zapuszczać" . Na szczęście włoski odrosły, ale moja kosmetyczka powiedziała, że częst zdarza się, że brwi nie odrastają
Błękitny Frędzelek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 14:20   #355
ania_lublin
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Błękitny Frędzelek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, regulacja kosztuje grosze - ja płacę 8 zł. Nie ma sensu za takie pieniądze majstrować coś sobie przy buzi, jeśli nie umie się tego dobrze zrobić.
Kiedyś popełniłam ten błąd i potem musiałam długo "zapuszczać" . Na szczęście włoski odrosły, ale moja kosmetyczka powiedziała, że częst zdarza się, że brwi nie odrastają
no wlasnie moje brwi sa dosc cienkie, ostatnio zeczelam je zapuszczac przy linii brwi i tylko nieliczne wloski odrastaja :/ myslicie ze sa jakies sposoby, zeby nadac brwiom lepszy ksztalt(grubszy) i zmusic je do odrosniecia?? czy kosmetyczka tu cos poradzi???
ania_lublin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 14:37   #356
Durga
Zakorzenienie

No właśnie ja mam ten problem...Ostatnim razem kosmetyczka wyregulowała mi brwi troche za bardzo i totalnie krzywo, jestem bardzo niezadowolona a najgorsze jest to ze minęły juz 2 miesiące a brwi nie odrastają (tzn urosło z 5 czy 6 gpojedynczych wloskow) jestem załamana A olejek rycynowy nic nie daje

Edytowane przez Durga
Czas edycji: 2007-10-14 o 14:57
Durga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 13:58   #357
dżacha86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kate1991 Pokaż wiadomość
ja bylam dzisiaj pierwszy raz na regulacji brwi u kosmetyczki . mam do was pytanie: czy robicie regulacje z woskiem czy bez? bo ona mnie namawiała na wosk (15 zł), podobno depilacja trwa chwileczke, jest dużo mniej bolesna, a efekt utrzymuje sie dłuzej niz przy samej pęsecie (10 zł), ale ja sie troche bawałam tego wosku, ze mi kapnie do oka czy cos (wiem panikara jestem ). mowila tez o hennie, chyba nastepnym razem sie zdecyduje, bo mam bardzo jasne brwi, kosztuje to 10 zł.
A jak wyglada depilacja z woskiem?Podobnie jak np.nog?Bo balabym sie zeby mi nie wyrwala wszystkiego A henny tez nie robilam...Nie podoba mi sie to...czesto wyglada nienaturalnie Juz wole kredki uzyc...

Cytat:
Napisane przez zozol Pokaż wiadomość
slyszalam ze mozna od 16 lat w niektorych zakladach bo niby do 16 lat zmienia sie jeszcze ksztalt twarzy bla blaaa..
Pierwsze slysze Ja co prawda mialam 18, ale uwierz mi ze wygladalam sporo mlodziej,a nikt mnie o wiek nie zapytal!!

Cytat:
Napisane przez Olka:) Pokaż wiadomość
A ja właśnie dziś byłam u kosmetyczki na regulacji Płaciłam tylko 4zł. I zadowolona jestem ^^ trochę bolało, aż mi łzy poleciały, nie wiem czemu ale warto było się pomęczyć żeby teraz mieć takie ładne brwi^^
Pierwszy raz tez mi lzy lecialy

Cytat:
Radykalna zmiana!! Teraz jest supe!!

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
Nie wiem co robic ze swoja oprawa oka - mam brwi w miare szerokie,ale jasne raczej i niezbyt geste...Niezbyt mi sie to podoba,bo twarz wyglada nieciekawie i bez wyrazu...Ale czy w moim przypadku,gdy oprawa jest jasna, to regulacja ma sens?Sama tego nie potrafie robic,wiec co,mam za kazdym razem chodzic do kosmetyczki?Jak Wy robicie?
Ktos mi pomoze na moj problem?
Stary 2007-10-19, 18:09   #358
Broniecka
Raczkowanie

Gorąco polecam iść do kosmetyczki Zaczęłam jak miałam 14 lat, czyli niedługo będzie 8 lat. Sama wyrywam tylko włoski między brwiami albo bardzo pod, ale na poprawienie głównej linii idę do kosmetyczki raz na 2 miesiące. Efekty są absolutnie cudowne!! Moje naturalne brwi były od nosa proste i w stronę boków wklęsłe. Obecnie mam normalne łuki szersze przy nosie i zwężające się w stronę boków Dodam, że nigdy nie bolało mnie wyrywanie, ale ja mam chyba ogólnie dużą wytrzymałość na takie zabiegi. Ostatnio niestety zauważyłam, że mi włoski trochę wrastają w jednym miejscu i nie za bardzo wiem, skąd to się bierze Na dodatek rosną zupełnie czarne,a w innych wcześniej regulowanych miejscach odrastają zupełnie jaśniutkie.
Broniecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:45   #359
zapaałka
Zakorzenienie

Ja z uslug kosmetyczki nie jestem zadowolona Henna tak ale regulacja stanowczo nie! Pani zamiast wyrwac pare wloskow zrobila mi niteczki.. i to 2 razy.. brwi odrosly calkowicie ale nie sa juz tak ladne jak kiedys nawet bez regulacji.. Mimo to sie nie zrazilam i rozgladam sie za kims porzadniejszym
Stary 2007-10-19, 18:53   #360
Broniecka
Raczkowanie

zapaałka, faktycznie musisz lepiej poszukać. Ja też się bałam, że mi pani wyrwie wszystko i zostawi tylko kreseczkę z pojedynczych włosków, bo gdy zaczynałam regulować brwi, to było to szalenie modne i pełno było dziewczyn na ulicach z takimi brwiami, a przecież ktoś im musiał zrobić tę krzywdę Przy pierwszej wizycie zaznaczyłam, że chcę tylko uporządkować brwi i się dowiedziałam, że moja kosmetyczka każdemu odradzała robienie takich kreseczek i robiła jedynie na specjalne życzenie klientek.
Broniecka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
brwi, brwi rzadkie małe, grube włoski, krzaczaste, nie układają się, pinceta, regulacja, uroda, wyrywanie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości