Zero Frizz - serum vs. preparat do prostowania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-08, 16:24   #1
Wertizzo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 56

Zero Frizz - serum vs. preparat do prostowania


Zacznijmy od krótkiej charakterystyki moich włosów i opisu sytuacji Tak więc mam baaardzo zniszczone włosy, mocno przerzedzone, i obecnie staram sie je wzmocnic stosując ampułki Vichy. Gdy juz je wystarczajaco wzmocnie to zamierzam zakupić całą serie Zero Frizz, bo o takich właśnie włosach marzę: gładkich, lśniących i PROSTYCH. I tutaj właśnie pojawia się problem: nie zamierzam ich prostować. Po pierwsze nie mam prostownicy, a rodzice raczej i tak nie wyraziliby na to zgody (cytuje: "nie po to dajemy tyle pieniedzy na ampulki zebys potem spalila je prostownica"). Chcialabym wiec osiagnac proste wlosy bez żelazka. W recenzjach serum Zero Frizz autorki pisza, ze wlosy po użyciu serum i wyszuszeniu sa proste... ale jakie sa gdy nie użyje sie suszarki? Bo jej użycie też wolałabym ograniczyć... no i nurtuje mnie jeszcze drugi produkt z tej serii, do stylizacji, przeznaczony konkretnie do prostowania. W instrukcji użycia pisze, ze wystarczy go nałożyć, wysuszyć włosy i będą one proste, niezależnie od wilgoci itd. Różnica w cenie między tymi produktami to tylko 6 zł. Nie wiem co kupić! Co lepsze? I w ogóle po co jest w tej serii tyle kosmetyków, przecież nie można stosować jednocześnie serum, tego czegoś do prostowania i jeszcze np. sprayu nabłyszczającego!
Wertizzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 14:07   #2
Wertizzo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 56
Dot.: Zero Frizz - serum vs. preparat do prostowania

up!
Wertizzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.