rozswietlone policzki j.lo nareszcie osiągalne??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-09, 13:01   #1
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

rozswietlone policzki j.lo nareszcie osiągalne???

w lipcowym numerze urody przeczytalam nastepujący artykul "Po japonskie kosmetyki Shu Uemura wizażysci jezdza do Amnsterdamu (...)złoty pudrowy roz Glow On daje niesamowity szklisty efekt- przyjrzyj sie policzkom Jennifer Lopez - Jarek Korniluk, makijażysta.
bo ja sie zawsze zachwycalam tym rozswietlonym makijazem Lopezki
znalazłam ten roz na ich stronie
http://www.shuuemura-usa.com/product...?ProductID=586

ciekawe czy to rzeczywiście prawda, a jesli tak to ja nie mam pojecia jak zdobyc to cudo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jenniferlopez_005.jpg (55,9 KB, 513 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swd-prem100504-61.jpg (15,1 KB, 458 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wi121[1].jpg (30,8 KB, 440 załadowań)
klaustrofobia007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 13:18   #2
red-witch
Raczkowanie

GG do red-witch
Dot.: rozswietlone policzki j.lo nareszcie osiągalne???

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007
w lipcowym numerze urody przeczytalam nastepujący artykul "Po japonskie kosmetyki Shu Uemura wizażysci jezdza do Amnsterdamu (...)złoty pudrowy roz Glow On daje niesamowity szklisty efekt- przyjrzyj sie policzkom Jennifer Lopez - Jarek Korniluk, makijażysta.
bo ja sie zawsze zachwycalam tym rozswietlonym makijazem Lopezki
znalazłam ten roz na ich stronie
http://www.shuuemura-usa.com/product...?ProductID=586

ciekawe czy to rzeczywiście prawda, a jesli tak to ja nie mam pojecia jak zdobyc to cudo
Naprawdę wierzysz w to, że Lopez ma róz za 20dolarów? Moim zdaniem to jest bzdura.. i takiego efektu na pewno tym czymś nie uzyskasz.
red-witch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 13:26   #3
madziarra
Zakorzenienie

GG do madziarra

A co jest takiego dziwnego w tym, że róż kosztuje 20 dolarów ?
madziarra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 14:04   #4
dureksis
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madziarra
A co jest takiego dziwnego w tym, że róż kosztuje 20 dolarów ?
? ja też nie wiem?
Stary 2006-07-09, 14:13   #5
icy_girl
Raczkowanie

GG do icy_girl

Eee no chyba ze powinien koszowac 200$ Ale przeciez makijazysci gwiazd uzywaja tez kosmetykow tanszych, liczy sie jakosc a nie cena.Chociaz dla mnie 20$ za roz to i tak duzo
icy_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 14:15   #6
Mary_Q
Zakorzenienie

no?zgadza sie?bo ze gwiazda ma taki efekt to co musi az tyle kosztowac?bzdura ;/ pomimo tego ze wiekszosc lubi drogie kosmetyki dla samej ceny co do efektu to przychodzi mi na mysl zloty zel brazujacy avony,perlowy krem bell i zloty potrojny puder z sephory,zawsze mozna posuzkac czegos podobnego wydtarczy zapytac sie na wizazu hehe
pzdr

aha jeszce jendo jak tk patrze na ten link z piderkiem to hmm on nie wyglada na takiego swiecacego czy satynowego :/ wydaje mi sie ze zeby nie bylo takich drobinek tylko taki efekt jakby hmm metaliczny czy swiecacy ale bez droginek to cos w stylu tych kremow perlowych by musialo byc tylko cos lepszej i drozszej firmy chcociazu mnieon byl bardzo trwaly i ladna buzke po nim mialam,nie wysuszal ani nic takiego,wydaje mi sie ze tu moglaby nam dobrze doradzic Aga B
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 14:18   #7
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez red-witch
Naprawdę wierzysz w to, że Lopez ma róz za 20dolarów? Moim zdaniem to jest bzdura.. i takiego efektu na pewno tym czymś nie uzyskasz.
dla jednych 20 dolarow to duzo dla innych mało, najwazniejsze zeby kosmetyk przynosił dobre efekty piszesz tez ze takiego efektu NA PEWNO nie uzyskam. ale piszesz tak, bo uzywałas tego rozu ty lub ktos znajomy?? nie wiem, ten makjiazysta J.Korniluk jest dosc znany i ceniony i chyba nie pisałby w dobrym kobiecym magazynie jakis bzdur...
moze ktoras wizażanka juz go uzywała i cos podpowie
Stary 2006-07-09, 14:28   #8
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

aha jeszce jendo jak tk patrze na ten link z piderkiem to hmm on nie wyglada na takiego swiecacego czy satynowego :/ wydaje mi sie ze zeby nie bylo takich drobinek tylko taki efekt jakby hmm metaliczny czy swiecacy ale bez droginek to cos w stylu tych kremow perlowych by musialo byc tylko cos lepszej i drozszej firmy chcociazu mnieon byl bardzo trwaly i ladna buzke po nim mialam,nie wysuszal ani nic takiego,wydaje mi sie ze tu moglaby nam dobrze doradzic Aga B [/quote]

no wlasnie jak sie wchodzi na te strone to ten roz wyglada delikatnie mowiac zwyczajnie, jak sie najedzie na kolory, na ten ostatni P Gold 93 D to pojawia sie tylko mały kwadracik z kolorem, na dodatek słabiutka grafik. trzeba by to zobaczyc na zywo kurcze moze to sciema a roz nie warty zachodu ale mnie to okreslenie "szklisty efekt" baaardzo kusi
moze emigrantki cos wiedza na ten temat
Stary 2006-07-09, 14:34   #9
Ines-ka
Zakorzenienie

Mnie te zdjęcia Lopezki wcale nie zachwycają. Wręcz przeciwnie. Błyszczy się jakby ją ktoś smalcem posmarował, wiem że to od fleszy itp. ale na innych zdjęciach tych 'udoskonalanych' przez grafików ma zawsze idealny makijaż... Co do samego różu to co w tym dziwnego gwiazda używa kosmetyku za 20$? Jest wiele dużo droższych i gorszych jakościowo niż takie. Nie wszystko co jest droższe jest lepsze. Szukaj różu w necie, może ktoś ze znajomych będzie w Amsterdamie i kupi Ci go? Są osoby które sprowadzają kosmetyki zza granicy i sprzedają na allegro. Popytaj się sprzedawców czy mają możliwość kupienia kosmetyków tej marki w tym różu. Powodzenia
Ines-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 14:46   #10
agnieska
Zakorzenienie

J.Lo lubi luksus ale możliwe, że lubi też "cuda za małe pieniądze" wiecie, taki odpowiednik naszej Ziaji

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 20:39   #11
natii4
Zakorzenienie

Ja tam lubię te wszystkie inteligientne stwierdzenia w gazetkach dla pań oraz reklamy-chcesz mieć rzęsy jak Kate Mose kupuj tusze Rimmela, chcesz mieć włosy jak xy to rób tak i tak Teksty dla tych, którzy wierzą w cuda i garbate aniołki.Propaganda

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 20:44   #12
bloondyna
Zakorzenienie

no ale nie wszystkie gwiazdy kupują sobie róże czy cieni do powiek za 600$ no nie ?

to tez ludzie
bloondyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 23:46   #13
a-sea-of-honey
Zadomowienie

GG do a-sea-of-honey

Cytat:
Napisane przez bloondyna
no ale nie wszystkie gwiazdy kupują sobie róże czy cieni do powiek za 600$ no nie ?

to tez ludzie
No nie, oni nie kupuja. Oni daja pieniadze chlopcu badz dziewczynce na posylki, zeby zalatwil(a) te cienie dla prywatnego makijazysty, a sama gwiazda z cieniami ma tyle do czynienia, ze ma je nalozone na oczy. Mowie tu tylko i wylacznie o gwiazdach Hollywoodu, divach i innych takich z najwyzszej polki towarzyskiej, a nie o niszowych gwiazdach zachodnich czy o gwiazdach polskich. Te ostatnie przynajmniej wlasnorecznie wydadza takie pieniadze za *******ke do twarzy;]
a-sea-of-honey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 00:05   #14
anies5
Zakorzenienie

Bardzo często do takiego efektu stosuje się oliwę . Podobno Lopez również jej używa. Daje wrażenie świecenia, jak na zdjęciach. Osobiście nie podoba mi się, jak jedna z wizażanek napisała "świeci się jak smalec".
Oliwą też smarują się murzynki do teledysków, nawet podwali ile litrów zużywają, ale nie pamiętam . Takie rewelacje usłyszałam całkiem niedawno na MTV.
Stary 2006-07-10, 08:32   #15
cattarina
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
Mnie te zdjęcia Lopezki wcale nie zachwycają. Wręcz przeciwnie. Błyszczy się jakby ją ktoś smalcem posmarował
Ja myślę tak samo. Nie podoba mi się taki błysk. To wygląda jakby jej się zwyczajnie przetłuściła twarz. Ja mam cerę mieszaną i też tak wyglądam, po całym dniu z podkładem na twarzy

Edytowane przez cattarina
Czas edycji: 2006-07-10 o 11:12
cattarina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 10:21   #16
Sweet lemon
Raczkowanie

Mi też sie ten błysk nie podoba, ale policzki ma ładne.
Sweet lemon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 17:59   #17
Candy Supcio
Zadomowienie

Dziewczyny,przeciez taka J Lo nie jest malowana jednym pedzelkiem!!
Candy Supcio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 18:11   #18
Estella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cattarina
Ja myślę tak samo. Nie podoba mi się taki błysk. To wygląda jakby jej się zwyczajnie przetłuściła twarz. Ja mam cerę mieszaną i też tak wyglądam, po całym dniu z podkładem na twarzy
To już znamy sekret J.Lo

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 19:09   #19
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

Hmm w najbliższym czasie jadę do Amsterdamu rozejrzę się za tym cudem - choć nie gwarantuję, że go przetestuję - ale jeżeli tak na pewno dam znać
W antwerpii tez jest jeden punkt ale tam niestety się nie maca produktów
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 21:26   #20
marsi11
Zakorzenienie

a czy ktoras z Was testowala roz YSL- touche blush?

recenzje na KWC sa zachecajace
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10277

mysle,ze efekt rozswietlonych policzkow moga dac slynne meteorytki
marsi11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 13:52   #21
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

podnosze watek Czy burzujem osiagne taki efekt jak na zdjęciu? Widac wogole te drobinki po aplikacji, czy topią się w podkładzie. Jesli znacie roż dostępny w polsce ktory daje taki efekt(roz, nie rozswietlacz) to prosze powiedzcie ktory to
Na pierwszy rzut oka typowalam na bourjois albo joues contraste .. niestety nie mialam okazji ich wyprobowac,a jesli mialam, to przegapilam.. O ten rozowy polysk na policzku mi chodzi...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wi121[1].jpg (30,8 KB, 115 załadowań)
psycha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 16:42   #22
Judyta~
Raczkowanie

Różem Bourjois nie osiągniesz takiego efektu - mimo, że te róże są śliczne, nie lśnią tak bardzo. mam rozświetlający kolor rose de jaspe i drobinki giną na twarzy, jedynie w silnym słońcu błyszczą. Tutaj moim zdaniem na róż jest nałożony nabłyszczacz. Ja sama własnie na mój Bourjois mam zamiar nałozyć teraz sławne kulki Vollare np. beżowe i w ten sposób rozświetlic twarz.
Judyta~ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 16:47   #23
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez Judyta~
Różem Bourjois nie osiągniesz takiego efektu - mimo, że te róże są śliczne, nie lśnią tak bardzo. mam rozświetlający kolor rose de jaspe i drobinki giną na twarzy, jedynie w silnym słońcu błyszczą. Tutaj moim zdaniem na róż jest nałożony nabłyszczacz. Ja sama własnie na mój Bourjois mam zamiar nałozyć teraz sławne kulki Vollare np. beżowe i w ten sposób rozświetlic twarz.
Czyli to samo bedzie z joues contraste A juz mialam nadzieje... dzieki za info, juz nie kupie...
Piszcie kto wie.. mile widziane przepisy na domowe mieszanki
Róż na policzku J.LO wyglada na cos transparentnego.. a z rozswietlaczami jest tak,ze jesli juz w ten sposob rozswietlaja,to rozswietlenie to nie jest transparentne...
Stary 2006-08-07, 17:40   #24
Estella
Zakorzenienie

Chyba że nałożysz róż Bourjois w kolorze różowym i na niego na środek małą ilość rozświetlacza. Sprawdź paletę Sephory wakacyjną(w białym opakowaniu) tam były kremowe rozświetlacze.

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 19:08   #25
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez Estella
Chyba że nałożysz róż Bourjois w kolorze różowym i na niego na środek małą ilość rozświetlacza. Sprawdź paletę Sephory wakacyjną(w białym opakowaniu) tam były kremowe rozświetlacze.
Kremowe rozswietlacze tona mi w podkladzie.. mialam mus maybelline, luminizer diora,apc, rozswietlacz manhattan'a,sephory prasowany..nawet ten avon'u.. i teraz glazel.. i.. rozswietlenie jest,lecz jakies takie.. nie wiem.. "mleczno-pastelowe" w strone rozu badz bieli,zaleznie od tego czego uzyje ..
Efekt takiego rozswietlenia jak na policzkach j'lo udalo mi sie uzyskac rozowym luminizerem dior'a ,lecz na czystej skorze - bez podkladu... natomiast na podkladzie - nie , wchlonal sie do ostatniej drobinki i znowu ten pol-mat.. Moze ona nie ma na twarzy podkladu ? Co by wyjasnialo rowniez to swiecenie ? Korektor jedynie pod oczami widac..
Stary 2006-08-09, 12:15   #26
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

tak, teraz to niby efekt różu... a niedawno czytałam, że J. Lo używa kremu z łożyska, sprowadzanego z Rosji ale zdradzę Wam, czego ona tak naprawdę używa... filtrów i "glow by J. Lo" murowany

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 12:33   #27
carmelka
Raczkowanie

Dla uzyskania efektu błyszczących policzkó J.Lo polecam wspominane powyżej kuleczki Vollare. Mam trzy rodzaje (nabyte pod wpływem wizażu) - beżowe (dają satynowy, ledwie zauważalny efekt) i mocno nabłyszczające jasno różówe oraz metaliczne beżowe. Koszt kuleczek zaledwie 4,5 zl.
Stary 2006-08-09, 12:40   #28
m@rti
Raczkowanie

GG do m@rti

mnie tez kremowe rozswietlacze gina w podkladzie, ale moze to wina techniki nakladania ???
ktos wspominal, ze roz bourjois tak sie blyszczy owszem, ale jedynie w silnym sloncu- wiec moze J.Lo tez tylko taki efekt jedynie przynosi blysk fleszy, flesze zgasna, blask tez, ona tez ? hihi
Stary 2006-08-09, 17:39   #29
psycha
Zakorzenienie

GG do psycha

Cytat:
Napisane przez carmelka
Dla uzyskania efektu błyszczących policzkó J.Lo polecam wspominane powyżej kuleczki Vollare. Mam trzy rodzaje (nabyte pod wpływem wizażu) - beżowe (dają satynowy, ledwie zauważalny efekt) i mocno nabłyszczające jasno różówe oraz metaliczne beżowe. Koszt kuleczek zaledwie 4,5 zl.

Widzialam te kuleczki, ale sądze ze to nie to.. lecz bardzo prawdopodobne ze taki efekt mozna osiagnac wybranymi kulkami z wersji swiatecznej Guerlain Meteorite Winter radiance. Wlasnie mi sie przypomnialo Są tam takie rózowe opalizujące na niebiesko kule( czy to fioletowe byly, nie pamietam - wiem natomiast ze strasznie sie kruszyly).. pamietam, ze kiedy sobie wypudrowalam nimi twarz (znowu bez podkładu i cala mieszanka) skora mienila się taką wlasnie rózową poswiatą, juz nieco intensywniejszą od rozowego luminizera. Tyle ze meteoryty tez toną w podkładzie.. drobinki osadzają się porach..ogolnie daja na ciezszym podkladzie efekt mini-kraterow z pojedyncza drobinka brokatu na dnie..
Nie wpadlam to by wyproboac te kuleczki oddzielnie nie myslalam wtedy o rozu z drobinkami.. a teraz ich sie pozbylam.. i za pozno na eksperymenty..

Cytat:
Napisane przez m@rti
mnie tez kremowe rozswietlacze gina w podkladzie, ale moze to wina techniki nakladania ???
ktos wspominal, ze roz bourjois tak sie blyszczy owszem, ale jedynie w silnym sloncu- wiec moze J.Lo tez tylko taki efekt jedynie przynosi blysk fleszy, flesze zgasna, blask tez, ona tez ? hihi
m@rti.. mi perełki glazel nie tona... strasznie mocno opalizują, ale bez jakiejkolwiek drobinki. Rozswietlenie na dlugie godziny masz gwarantowane.. wygląda to mniej więcej tak jak na zdjeciach.. połysk nie jest drobinkowy,ale rownomierny i "gladki" ..nic nie opada na twarz, dobrze trzymaja sie skory, pozostają cały dzien w jednym miejscu
Maja jeden minus - w skladzie zapychacze, lecz mio dziwo nic sie nie dzieje ..
Mam kolor bialy wymieszany z bezowo-rozowym. Niestety nie mieli rózowych kulek i raczej miec nie beda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (9,2 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (10,7 KB, 94 załadowań)

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2006-08-09 o 20:41
Stary 2006-08-09, 19:45   #30
Kajol
Zadomowienie

tak, taj, Justa79 ma rację- to filtry
ja z kolei w innej kobiecej gazecie wyczytałam, że filtry to dla niej podstawa
Kajol jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości