rozswietlone policzki j.lo nareszcie osiągalne??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-08-09, 20:17   #31
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna
Dot.: rozswietlone policzki j.lo nareszcie osiągalne???

Rzeczywiście dokładnie taki efekt trudno będzie uzyskać, ale jako maniaczka rozświetlaczy mogę polecić puder rozświetlajacy Sephory (troszkę kryjący), puder w kulkach rozświetlający Oriflame i rozświetlacz Rival de Loop, są całkiem transparentne. Kuleczki Vollare, cudowne, to prawda, są jednak kryjące, nie bardzo, ale są. Również uważam, że tu dużą rolę grają filtry, a może nawet oliwka...
pasywno-agresywna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 00:10   #32
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

a propos filtrow. bo J.LO jest zawsze taka brazowa to nam sie wydaje ze nalezy do grupy Kobieta Skwarka a tu bład. nienawidzi sie opalac, kocha filtry i samoopalacze ( dla podtrzymania latynoskiego looku ) a jesli chodzi o rozświetlenie, ktorego szukam ( przeciez po cos założyłam ten wątek ) to fajny efekt daje roświetlacz Max Fator czesto wychwalany na wizażu. ale to ciagle nie to co ma jennifer na zdjeciach
klaustrofobia007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 17:02   #33
Kajol
Zadomowienie

a może to nie kwestia tego co J.LO ma na twarzy ale ile?
Na zdjęciach, przy dobrym oświetleniu (czaesem fotoshopie) a do tego tak małych dokładnie nie widać. Kiedyś na fan-blogu dotyczoącym Lopez ktoś zamieścił jej zdjęcia ogromnego formatu i tam dokładnie było widać jaką ona na siebie tapetę nakłada. A może taki efekt potęguje też odbijające sie światło fleszy?
Mnie też sie bardzo podoba ten jej "glow"
Kajol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 17:59   #34
Ally83
Zakorzenienie

Oj tam do Amsterdamu, wystarczy na bazarek po kulki vollare iść
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 21:32   #35
m@rti
Raczkowanie

GG do m@rti

m@rti.. mi perełki glazel nie tona... strasznie mocno opalizują, ale bez jakiejkolwiek drobinki. Rozswietlenie na dlugie godziny masz gwarantowane.. wygląda to mniej więcej tak jak na zdjeciach.. połysk nie jest drobinkowy,ale rownomierny i "gladki" ..nic nie opada na twarz, dobrze trzymaja sie skory, pozostają cały dzien w jednym miejscu
Maja jeden minus - w skladzie zapychacze, lecz mio dziwo nic sie nie dzieje ..
Mam kolor bialy wymieszany z bezowo-rozowym. Niestety nie mieli rózowych kulek i raczej miec nie beda.[/quote]

Psycha dziekuje serdecznie za podpowiedz, jak znajde czas skocze na bazarek i wyprobuje to cudenko bo strasznie mi sie podoba efekt na Twoich policzkach

Mam mlodziutka znajoma, ktora ma cere bez skazy, wlasnie lekko opalona i uzywa ona jedynie wazeliny do ust a do ciala oliwki, ktora rowniez stosuje na twarz. Powiem wam dziewczyny, ze wlasnie jej twarz pieknie lśni takim zdrowym blaskiem. Zazdroszcze jej cery i blasku
Stary 2006-08-22, 23:00   #36
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ally83
Oj tam do Amsterdamu, wystarczy na bazarek po kulki vollare iść

Zgadzam się, bardzo podobnie to wygląda, kiedyś napaćkałam je dodatkowo na rozswietlacz Nivea Lumillusion i było identycznie, ale mnie to nie pociąga, jak ktos napisał- to tak jakby po całym dniu z makijażem , przy tłustej cerze,wrócic w końcu do domu.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 08:29   #37
beatakob
Rozeznanie

Ja używam pyłku Joko w malutkim pudełeczku (6,40 zł) i o dziwo jest strasznie ekonomiczny mimo, że łatwo wysypać. Na policzku daje ładny srebrny efekt bez drobinek.
Zdjęcie w sumie malutkie ale chyba troszkę widać efekt. Wystarczy odrobina na policzkach i grzbiecie noska, a czasami na oczkach z cieniem i jak dla mnie efekt zadowalający.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joko.JPG (1,6 KB, 95 załadowań)
beatakob jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 11:46   #38
Kajol
Zadomowienie

można też spróbować błyszczyku - podpowiedziałam kiedyś tak mojej siostrze i prawie całe lato tak używała jasnego beżowo-złotego błyszczyku. Wystarczy wklepać małą kropelkę w skórę na szczytach kości policzkowych. Tylko włosy trzeba mieć związane
Kajol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 12:45   #39
neska951
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez m@rti
[I][EMAIL="m@rti"]m@rti[/EMAILMam mlodziutka znajoma, ktora ma cere bez skazy, wlasnie lekko opalona i uzywa ona jedynie wazeliny do ust a do ciala oliwki, ktora rowniez stosuje na twarz. Powiem wam dziewczyny, ze wlasnie jej twarz pieknie lśni takim zdrowym blaskiem. Zazdroszcze jej cery i blasku
no właśnie na pierwszych zdjęciach zamieszczonych w tym wątku j lo wygląda jakby była tłusta na twarzy a nie rozświetlona , wasze zdjęcia rozświetlonych buziek bardziej mi się podobają
neska951 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości