Pomocy pomóżcie mi szybko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-09, 19:05   #1
simska
Raczkowanie

Exclamation

Pomocy pomóżcie mi szybko

Robiłam sobie wczoraj rozjaśniaczem włosy ale z tyłu wyszły mi dwie plamy poprostu nie złapał mi z tyłu włosów.Został mi jeszcze jeden rozjaśniacz i czy położyć go sobie na te plamy.Jak tak to czy nie będzie się wyróżniał kolor i czy nie spale sobie włosów.Pomóżcie dziewczyny
simska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 19:15   #2
Ninedin
Zakorzenienie

Dot.: Pomocy pomóżcie mi szybko

Hmmm... rozumie,że skoro wyszły dwie plamy nie rozprowadziłas DOKŁADNIE rozjaśniacza i stąd tzw efekt borsuka Odczekaj trochę z nałozeniem rozjaśniacza możesz narazie wiązac albo spiąc włosy i będzie ok Szkoda,że nie wybrałas sie na taki zabieg do fryzjera byłoby lepiej jezeli chcesz robić sama to popros kogos o pomoc przy nakładaniu farby z tyłu, zwłaszcza jeżeli nie masz wprawy w nakładaniu farb Zeby produkt dobrze sie rozprowadził trzeba wyczesac grzebieniem Pozdrawiam
Stary 2006-07-09, 19:29   #3
simska
Raczkowanie

A jeżeli odczekam ten czas czyli gdzies tak dwa tygodnie to gdy znowu położe sobie rozjaśniacz czy te włosy na których dobrze mi się rozprowadziło nie rozjaśnią się jeszcze bardziej

Edytowane przez simska
Czas edycji: 2006-07-10 o 11:13
Stary 2006-07-10, 12:19   #4
Ninedin
Zakorzenienie

Tak ale trzeba dokładnie rozprowadzic kosmetyk bo inaczej w jednym miejscu sie rozjasnia a w innym nie
Stary 2006-07-10, 13:22   #5
Mariti
Wtajemniczenie

Jeśli plamy sa stosunkowo duze i widoczne mozesz poswięcic drugi rozjaśniacz i nałożyc go TYLKO na te plamy. Musisz jednak obserowować efekt i w momencie , gdy osiągniesz kolor zbliżony do reszty spłukaj.
Simska zastanawiam sie na jaki kolor włosów kładałas ten rozjasniacz ( naturalne??). Bo jesli masz włosy naturalne, to nie rozjasniaj ich juz więcej rozjasniaczem ale używaj farb Blond rozjasniajacych typu blondy z Garnier Nutriss natea, sa łagodniejsze niż rozjaśniacz a na naturalnych , nie bardzo ciemnych włosach osiąga się sliczny efekt ( na ciemnych tez - wiem po koleżance , z tym , ze ona mocno przetrzymuje farbę, czego nie pochwalam
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 16:57   #6
simska
Raczkowanie

Rozjaśniacz stosowałam na naturalne włoski i mi wyszedł ładny kolor taki jasny bardzo blond stosowałam rozjaśniacz joanna 4-5 tonów.A gdzieś tak za dwa tygodnie jak nałoże farbe czy dobrze mi się farba rozprowadzi czy będe miec jednolity kolor na całych włosach
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości