Wyglądam jak potwór... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-10, 22:42   #1
MiLqa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 42
Unhappy

Wyglądam jak potwór...


Witajcie dziewczyny
Jestem w trakcie kuracji trądzikowej. Pani dermatolog przypisała mi żel Differin, który stosuje punktowo na noc. Po ok 2 tygodniach stosowania... moja cera wygląda tragicznie! Nie wiem co robić. Jeszcze nigdy nie miałam tak potwornej twarzy. Wyskoczyło mi chyba wszystko co tylko mozliwe. Oprócz tego, ten żel podrażnia moje oczy ( nie stosuje go w okolicach oczu , a jednak .... ) . Moze któraś z was używała tego leku? Może to normalne, że w pierwszych tygodniach stan skóry tak drastycznie się pogarsza?

Pozdrawiam wszystkie Wizażanki
MiLqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 23:24   #2
greenmagda
Raczkowanie
 
Avatar greenmagda
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 217
Dot.: Wyglądam jak potwór...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=128552


jest cały wątek o differinie.. miłej lektury

a ten wysyp to początkowe stadium dzialania leku, przejdzie
mi przeszło
greenmagda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 08:43   #3
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 378
Dot.: Wyglądam jak potwór...

to prawda differin powoduje wysyp i podraznienia poniewaz jest silnie wysuszajacy ale pomaga takze bez paniki
blueania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 13:46   #4
paula_lw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 17
Dot.: Wyglądam jak potwór...

niestety mnie differin nie pomógł, a wrecz przeciwnie, do dzis lecze skutki stosowania :/ ale tobie moze pomoze, zycze powodzenia
paula_lw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 19:24   #5
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Wyglądam jak potwór...

powinnaś jak najszybciej udać się do swojej dermatolog i zapytać czy ten wysym jest czasowy - jako początkowe stadium działania leku- czy po prostu za mocny jest dla ciebie i podrażnia Ci skórę
enigma1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 19:42   #6
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 927
Dot.: Wyglądam jak potwór...

wypyp to normalna sprawa , tak samo jak łuszczenie, zmniejsz częstotliwość np co 2 -3 dni używaj.
dokładnie jak postepować znajdziesz w wątku "differin raz jeszcze",tu dokładnie opisuję jak i co


http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=differin
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 20:06   #7
dzazga
Raczkowanie
 
Avatar dzazga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 117
Dot.: Wyglądam jak potwór...

ja polecam davercin jest bezbledny i naprawde skuteczny
__________________
Życia nie mierzy się ilością oddechów, lecz ilością chwil, które zapierają nam dech w piersiach...

Kocham Cię MarcinQ...

Mój kochany Prokopek nie żyje [*]
Kochana rybka
dzazga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 13:04   #8
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: Wyglądam jak potwór...

Ja używałam Differin razem z antybiotykiem doustnym i wysypu nie doświadczyłam,jedynie mnie podrażnił,ale po jakimś czasie to minęło,a po dłuższym stosowaniu niestety moja skóra się uodporniła i nie działał już tak świetnie jak na początku.
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 13:53   #9
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Wyglądam jak potwór...

nie masz sie czego obawiac tzn ze lek zaczal dzialac system leczenia dyferinu wlasnie na tym polega ma podobny wplyw jak retinoidy nie przerywaj w zadnym wypadku kuracji !to normalne ze ci wszystko wychodzi diferin powoduje oczyszczenie skory od wewnatrz ja tak to oceniam wyszystko co tam siedzialo wychodzi na wierzch pobudza hormony i gruczoly lojowe do odpowiedniej pracy i zrobnil sie troche zamet ale to minie .. efekt diferinu widac powinno byc po okolo 3 mc ( w zasadzie wszystkie leki tak zaczynaja poprawiac cere) jesli po 2 mc nie zauwazysz chodz troche poprawy zglos sie do deramtologa..... pocieszam inne dziewczyny ze to calkiem naturalne tak samo jest przy stosowaniu retinoidow moj bart sam tego doswiadczyl chozil jak pizza po stosowaniu tego stosowal to rok obecnie ma lepsza cere niz ja
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 13:54   #10
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Wyglądam jak potwór...

aha a jesli wysusza ci mocno skure kub w aptece lipobase.... nie ejst drogi to krem natluszczajcy ktory nie ma dzialania komadogennego zyli powstawiania wypryskow i nie zapycha porow
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 15:36   #11
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 927
Dot.: Wyglądam jak potwór...

na trądzikowacerę lepiej HOL Avene, lipobase to super nawilżacz, ale moze byc za cięzki na trądzikową i tłustą cerę, ale nie mówię ze napewno bo ja osobiście mam tłustą skórę ,a lubie i także cięższe konsystencje
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.