co zmienic?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-10, 22:51   #1
suzitka
Raczkowanie

co zmienic??

chcialabym w sobie cos zmienic niestety sama sobie z tym nie poradze probuje juz od kilku miesiecy i nic z tego nie wychodzi. chcialabym zaczac sie inaczej malowac bo do tej pory uzywalam tylko tuszu a na wieksze wyjscia kredki nie wiem tez jak mam sie ubierac, kazde ubranie makm z innej parafi. teraz mam troszke pieniedzy wiec chcialabym skompletowac cala garderobe od nowa i chce zeby wszystko bylo eleganckie.lubie kolory jasne, pastele lub zywe zielenie roze i niebieskie. mam 20 lat a ludzie nie daja mi wiecej niz 16 glupio mi gdziekolwiek wyjsc bo slysze rozne docinki. wklejam kilka fotek sa dosc niewyrazne ale innych narazie nie posiadam.
suzitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 23:08   #2
-Finezja-
Rozeznanie

Dot.: co zmienic??

Jesteś śliczną dziewczyną i ciesz się, że młodziutko wyglądasz. Masz bardzo ciekawą i delikatną urodę, której pasuje delikatny, młodzieżowy styl. Myślę, że powinnaś poeksperymentować z jakimiś cienikami, jest lato mozna poszaleć. O technice nakładania i ogólnie make up'iku znajdziesz w wyszukiwarce wątków. Co do ciuszków to niestety kazdy czuje sie dobrze w czymś innym. Pewnie wolisz coś wygodnego więc moze kup sobie parę rzeczy nie-sportowych. Teraz modne jest złoto. Może jakieś złote dodatki na początek ? Pasek i torebka wystarczą. Latem łap za kolory i biel, która jest wprost idealna na upały. Nie ma się co postarzać mając 20 lat !!! Wiesz sama ostatnio postanowiłam coś zmienic i postawiłam na.. dodatki. Kilka kolczyków dopasowanych kolorystycznie do kilku topików i bluzek, jakieś koraliki (teraz jest tego taki wybór !), torebka, może japonki i już jesteś inna. Nie musisz radykalnie zmieniać przy tym swojego gustu choć to byłoby też ciężkie. Powodzenia !
-Finezja- jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 23:58   #3
suzitka
Raczkowanie

dziekuje bardzo z tymi ubraniami to ja mam taki problem ze kupuje to co mi sie bardzo spodoba a juz jak zabiore ta rzecz do domu to okazuje sie ze nie pasuje do innych ubran tylko np do dzinsow. wszystkie rzeczy mam do siebie bardzo podobne wiekszosc mojej szafy to t-shirty i dzinsy boje sie eksperymentowac bo nie wiem co mi pasuje i co do czego pasuje. jestem bardzo wyumagajaca wiec na zakupy zazwyczaj chodze z kolezanka i to ona mi wszystko wybiera. z osobna kazdy ciuch jest ciekawy i ma swoj styl ale jak sie ubiore to na mnie wyglada to zwyczajnie z dodatkami tez mam problem. ostatnio chcialam kupic pasek ale te ktore mi sie podobaja nie pasuja do tego co mam w szafie.ta samo jest z butami mam jedna pare czarnych pum ferrari ktore pasuja do wszystkiego mam tez zlote i koralowe mokasyny, ale nie moge ich juz ubrac np. do niebieskiej bluzki, ostatnio myslalam nad srebrnymi butami i dodatkami bo wydaje mi sie ze by pasowaly do niebieskiego ale wydaje mi sie ze juz do zieleni pastelowej nie moge tego ubrac.siedze tutaj na wizazu juz od roku ogladam wszystkie watki o modzie makijaze tak samo ale sama do siebie nie moge nic dopasowac nie wiem w czym mi dobrze a w czym zle. maluje tez niezle juz kilka razy malowalam na sluby kolezanki na imprezy studniowki itp mam pol pokoju kosmetykow i nie poptrafie ich wykorzystac na sobie. ale sie rozpisalam mam nadzieje ze sie polapiecie. ratujcie bylabym bardzo wdzieczna za zdjecia albo linki do watkow z makijazami dla mnie moj typ kolorystyczny to lato jak mozecie to wklejcie dla mnie tez kilka zestawow ciuszkow. nie lubie dlugich spodnic tylko krotkie uwielbiam dzinsy i nie nosze butow na wysokim obcasie jedynie na bardzo niskim. bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi
Stary 2006-07-12, 13:01   #4
suzitka
Raczkowanie

up
Stary 2006-07-12, 16:39   #5
karoola0
Rozeznanie

GG do karoola0

nie wiem czemu foty nie chca mi sie dzisiaj ladowac sprobuje jutro; z tego co widze jestes zgrabna dziewczyna i smialo mozesz nosic krotkie spodniczki, jestes mloda i nie musisz rezygnowac ze sportowego stylu, ktory lubisz na taki, ktory doda ci lat teraz kiedy jest cieplo mozesz nosic miniowki, adidaski i fajne sportowe topy,'obcisle' bluzy wieczorem, w chlodniejsze dni dzinsy. skoro znasz swoj typ kolorystyczny pewnie wiesz w jakich kolorach ci dobrze, kupuj ubrania w takich kolorach w ktorych nie tylko dobrze wygladasz ale tez w takich w ktorych sie najlepiej czujesz. jesli chodzi o dodatki to nie kupuj duzej ilosci tylko to co lubisz, ja np. kupuje tylko kolczyki, torebki i okulary przeciwsloneczne, nie lubie za to lancuszkow, korali, paskow do spodni.przed zkupami musisz zastanowic sie porzadnie co lubisz i w czym bedziesz dobrze wygladac, zebys nie wrocila z czyms czego bedziesz zalowala sprobuj zrobic sobie makijaz podkreslajacy twoja urode, poczytaj jak umalowac twoj ksztalt oczu, wymodelowac twarz, etc. eksperymentuj. chodzi mi o taki dzienny zwykly makijaz w nautralnych kolorach, ktory kryje niedoskonalosci i podkresli twoje atuty.
karoola0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 16:50   #6
zawszeboska
Zakorzenienie

suzitko, bardzo ładnie wyglądasz w wyprostowanych włoskach z grzywką na bok, tak jak na zdjęciu nr 4. W ogóle ładna z Ciebie dziewczyna
zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości