Ratunek dla suchych w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-07-11, 12:09   #1
agnes23
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 939

Ratunek dla suchych w這s闚

witam

mam problem... ot騜 od kilku lat, a przynajmniej od 7 lat farbuj w這sy, a to szamponem, a to farb, a to szamponetkami...i mam je strasznie wysuszone...jak im pom鏂? Gdzie mo積a naby takie ampu趾i czy maski nawil瘸j帷e do w這s闚, albo jedwab w p造nie - takie jak w salonach fryzjerskich? wczoraj by豉m na baleja簑 i podci璚iu w這s闚, po zabiegu mia豉m na這穎n ampu趾 na w這sy, kt鏎a je wyg豉dzi豉, nawil篡豉 i nada豉 blasku, w這sy wygl康a造 jak z reklamy, jak nie moje, by豉m oczarowana, jak zapewni im taki wygl康 przez d逝窺zy czas?
agnes23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-11, 12:24   #2
kkrzysiu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Dot.: Ratunek dla suchych w這s闚

Takie ampu趾i s bardzo drogie, ale rewelacyjne. Nie wiem, gdzie kupisz to w rudzie. W cz瘰tochowie jest hurtownia fryzjerska i praktycznie tylko tam mo積a to dosta. Najlepiej spytaj si fryzjerki, gdzie ona kupi豉 i spr鏏uj si z ni dogada czy by ci nie wzi窸a pude趾a, jak b璠zie kupowa do salonu
kkrzysiu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-11, 12:25   #3
iwonatom
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 469

Te mam problem z suchymi w這sami Jedyne co im pomaga to profesjonalne maski do w這s闚 suchych i zniszczonych tj. Loreal Absolute Repair, Wella System Professional, Alfaparf z karitexem, pono super sa tez maski Joico ale baaardzo drogie Wszystkie te kosmetyki kupisz w profesjonalnym zak豉dzie fryzjerskim lub na allegro(s tam zdecydowanie ta雟ze Zakup sobie te Biosilk Farouk wyg豉di Ci w這ski i b璠 cudne By這 te wiele w徠kow na ten temat- poczytaj
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123209
iwonatom jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-11, 13:37   #4
Ania843
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 343

Mi pomog豉 maska Kadusa. kupi豉m w hurtowni fryzjerskiej.
Ania843 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-12, 09:46   #5
agnes23
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez Ania843
Mi pomog豉 maska Kadusa. kupi豉m w hurtowni fryzjerskiej.
Dzi瘯uj, wypr鏏uj...
Stary 2006-07-12, 09:48   #6
agnes23
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez kkrzysiu
Takie ampu趾i s bardzo drogie, ale rewelacyjne. Nie wiem, gdzie kupisz to w rudzie. W cz瘰tochowie jest hurtownia fryzjerska i praktycznie tylko tam mo積a to dosta. Najlepiej spytaj si fryzjerki, gdzie ona kupi豉 i spr鏏uj si z ni dogada czy by ci nie wzi窸a pude趾a, jak b璠zie kupowa do salonu
Wiem, wiem..ja za na這瞠nie jednej p豉ci豉m dodatkowo 5 z, chyba mi raczej fryzjerka nie zam闚i, bo jak si zapyta豉m czy by mi nie odsprzeda豉 ze dw鏂h ampu貫k, to stanowczo odm闚i豉..
Stary 2006-07-12, 09:52   #7
agnes23
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez iwonatom
Te mam problem z suchymi w這sami Jedyne co im pomaga to profesjonalne maski do w這s闚 suchych i zniszczonych tj. Loreal Absolute Repair, Wella System Professional, Alfaparf z karitexem, pono super sa tez maski Joico ale baaardzo drogie Wszystkie te kosmetyki kupisz w profesjonalnym zak豉dzie fryzjerskim lub na allegro(s tam zdecydowanie ta雟ze Zakup sobie te Biosilk Farouk wyg豉di Ci w這ski i b璠 cudne By這 te wiele w徠kow na ten temat- poczytaj
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123209

Dzi瘯uj za pomoc, zakupi sobie na allegro te preparaty, na pocz徠ek ten jedwab w p造nie z Farouka...spr鏏ujemy, zobaczymy...
Stary 2006-07-12, 14:49   #8
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Je郵i chcesz kupi jedwab Farouk zdecyduj si na Chi. To najmocniejsza jak dot康 wersja tego jedwabiu, 鈍ietnie regeneruje, a to dlatego , 瞠 jest stworzony do wsp馧pracy z prostownicami, dzia豉 o niebo lepiej niz zwyk造 Biosilk ( cho nie pachnie tak mi這).
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.