Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-01, 12:03   #3271
geonia
Zadomowienie

Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Juz dawno zachwałałam te kropelki, widzę, ze Te, które się skusiły za moja namową, też są zachwycone.

Ja je wprost uwielbiam, pazury suche błyskawicznie, po kilku minutach juz wszystko mozna robic.

Mariolu, pokrywasz cały paznokiec kropelkami, oczywiscie, że czesc scieknie. Ja od razu wokol skorek daje oliwke i dookoloa wszystko wmasowuje.

wróciłam

geonia jest offline  
Stary 2010-05-01, 12:04   #3272
Tataraczka
Rozeznanie

Dziękuję za odpowiedzi

p4w Nie zrozumiałaś tego co napisałam, chodzi mi o to, że zamiast iść w poniedziałek do banku/poczty i wpłacić pójdę we wtorek, bo zapomniałam że jest długi weekend. Nie płaciłam teraz.
A co do odbioru osobistego to mi ogólnie o zakupy przez neta chodziło, np. w Empiku.
Stary 2010-05-01, 12:16   #3273
geonia
Zadomowienie

Miałam te kropelki wysuszajace w obserwowanych.....juz wszystkie wykupione, wizażanki wyczerpały zapasy

A VB powinnam dostac rabat za reklame hahahaha.....

wróciłam

geonia jest offline  
Stary 2010-05-01, 12:26   #3274
Tataraczka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Miałam te kropelki wysuszajace w obserwowanych.....juz wszystkie wykupione, wizażanki wyczerpały zapasy
Ja ze swojej strony polecam kropelki z Inglota Dry&Shine, działają świetnie a i cena nieporównywalnie niższa, ja chyba dałam 16 złotych, a kupowałam w styczniu.

Nie mam szczęścia, kolory które najbardziej chciałam są niedostępne...
Stary 2010-05-01, 12:27   #3275
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Juz dawno zachwałałam te kropelki, widzę, ze Te, które się skusiły za moja namową, też są zachwycone.

Ja je wprost uwielbiam, pazury suche błyskawicznie, po kilku minutach juz wszystko mozna robic.

Mariolu, pokrywasz cały paznokiec kropelkami, oczywiscie, że czesc scieknie. Ja od razu wokol skorek daje oliwke i dookoloa wszystko wmasowuje.
Cytat:

A VB powinnam dostac rabat za reklame hahahaha.....
Ech, no to się spóźniłam na nie. Pożałowałam trochę na przesyłkę, bo dosyć droga jest przy jednej rzeczy i jak widzę już ich nie ma Trudno, może innym razem. Na pocieszenie kliknęłam sobie na all wysuszacz 30 sekundowy Sally Hansen. Do tej pory dla mnie rewelacyjny. Nie to co Top Coat Inglota

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-05-01, 12:47   #3276
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
A to 'niestety' co ma znaczyć?
Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
Dokladnie to przeciez sama przyjemnosc
hehe no niestety niestety moja OPIczkowa kolekcja się rozrosła błyskawicznie i liczy już sobie 11 kolorków, nie mam pojęcia kiedy ja to zużyję. najwyżej całej babskiej części rodzinki będę usilnie latem malowała pazurki no a na liście kolejne 4 kolory i oryginalne Nail Envy - zwariuję

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Kasiu a ten Pan,który się z Toba kontaktował dzwonił z PL czy USA?
wiesz co, wydaje mi się że numer nie był jakiś bardzo inny, ale głowy sobie nie dam uciąć...

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
to chyba ten sam Pan, który do mnie dzwonił
wczoraj dostałam telefon, ze mój przelew dopiero doszedł (było ok 15) i nie da rady już dzis wysłać paczki, a jak wyśle jutro do dojdzie do mnie dopiero po długim weekendzie
a że ja jestem z tego samego miasta to moze ja Pani zakupy do domu przywiozę - będzie Pani miała już na weekend
i wczoraj ok 20 Pan przywiózł mi do domu lakier i kropelki, a zamiawiałam w środę wieczorem
wow! to też superowo! do mnie doszła wczoraj paczusia, tak jak Pan obiecał lakierek superancki a kropeleczki takie maciusieńkie... mam nadzieję że będą braki na stronie uzupełnione bo coś czuję że przy tych wszystkich OPIkach które teraz posiadam, będę często malowała paznokcie

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-05-01, 12:51   #3277
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
to chyba ten sam Pan, który do mnie dzwonił
wczoraj dostałam telefon, ze mój przelew dopiero doszedł (było ok 15) i nie da rady już dzis wysłać paczki, a jak wyśle jutro do dojdzie do mnie dopiero po długim weekendzie
a że ja jestem z tego samego miasta to moze ja Pani zakupy do domu przywiozę - będzie Pani miała już na weekend
i wczoraj ok 20 Pan przywiózł mi do domu lakier i kropelki, a zamiawiałam w środę wieczorem
jestem pod wrażeniem, ja robilam juz wiele transakcji w VB i zawsze lakiery były drugiego dnia po zamówieniu. jestem bardzo zadowolona z obsługi
ale pomysł żeby Pan sam dostarczył to juz naprawde ukłon by klient był zadowolony, pełen profesjonalizm

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
na poczcie oczywiście możesz ale ja odradzam, bo bardzo długo idą przez PP przelewy Na pewno o wiele szybciej przez bank; oczywiście zależy jaki bank i o której godzinie puścisz przelew ale z reguły pieniądze dochodzą w ten sam albo na drugi dzień.
przelewy robione na poczcie idą kilka dni a w banku szybciej
hola ola jest offline  
Stary 2010-05-01, 15:35   #3278
paradisiac
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Tataraczka Pokaż wiadomość
Ja ze swojej strony polecam kropelki z Inglota Dry&Shine, działają świetnie a i cena nieporównywalnie niższa, ja chyba dałam 16 złotych, a kupowałam w styczniu.
Ja się na nie połasiłam i uważam je za zwykły szmelc :P
Wcale, ale to wcale nie wysuszają moich pomalowanych paznokci. Narazie nr1 jest Sally Hansen InstaDri. Jeszcze się sępię na Seche Vite, ale podobno ma glutowatą konsystencję i trochę się boję, że nie będę umiała sie nimi posłużyc i rozmażę wszystko. A skoro polecacie kropelki OPI to jak będą dostępne na VB to się skuszę
paradisiac jest offline  
Stary 2010-05-01, 15:42   #3279
lilypad
BAN stały

Cytat:
Napisane przez paradisiac Pokaż wiadomość
Jeszcze się sępię na Seche Vite, ale podobno ma glutowatą konsystencję i trochę się boję, że nie będę umiała sie nimi posłużyc i rozmażę wszystko. A skoro polecacie kropelki OPI to jak będą dostępne na VB to się skuszę
Ma bardzo glutowatą konsystencję, aż się przeraziłam za pierwszym razem. I przez to trochę za dużo się go nakłada na paznokcie. No i to raczej nie wysuszacz a utwardzacz, na mokry lakier go nie położysz Ale za to jak przedłuża trwałość, maj gad. Lakier potraktowany SV trzymał mi się calutki tydzień, ostatniego dnia odprysło mi trochę z kciuka.
lilypad jest offline  
Stary 2010-05-01, 17:48   #3280
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ech, no to się spóźniłam na nie. Pożałowałam trochę na przesyłkę, bo dosyć droga jest przy jednej rzeczy i jak widzę już ich nie ma Trudno, może innym razem. Na pocieszenie kliknęłam sobie na all wysuszacz 30 sekundowy Sally Hansen. Do tej pory dla mnie rewelacyjny. Nie to co Top Coat Inglota
top coat z inglota o jakieś nieporozumienie - lakier schnie chyba jeszcze dłużej niż bez

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hehe no niestety niestety moja OPIczkowa kolekcja się rozrosła błyskawicznie i liczy już sobie 11 kolorków, nie mam pojęcia kiedy ja to zużyję. najwyżej całej babskiej części rodzinki będę usilnie latem malowała pazurki no a na liście kolejne 4 kolory i oryginalne Nail Envy - zwariuję

wiesz co, wydaje mi się że numer nie był jakiś bardzo inny, ale głowy sobie nie dam uciąć...

wow! to też superowo! do mnie doszła wczoraj paczusia, tak jak Pan obiecał lakierek superancki a kropeleczki takie maciusieńkie... mam nadzieję że będą braki na stronie uzupełnione bo coś czuję że przy tych wszystkich OPIkach które teraz posiadam, będę często malowała paznokcie
byłam bardzo mile zaskoczona tym, ze Pan sie martwi, ze będę miała lakier dopiero po weekendzie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
jestem pod wrażeniem, ja robilam juz wiele transakcji w VB i zawsze lakiery były drugiego dnia po zamówieniu. jestem bardzo zadowolona z obsługi
ale pomysł żeby Pan sam dostarczył to juz naprawde ukłon by klient był zadowolony, pełen profesjonalizm

przelewy robione na poczcie idą kilka dni a w banku szybciej
trzeba im przyznać to są mistrzowie szybkich przesyłek

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2010-05-01, 19:28   #3281
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
byłam bardzo mile zaskoczona tym, ze Pan sie martwi, ze będę miała lakier dopiero po weekendzie

trzeba im przyznać to są mistrzowie szybkich przesyłek
Przesyłki i całą obsługę mają mega szybką i uprzejmą

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-05-01, 20:27   #3282
kasiaj85
Moderator

Cytat:
hehe
jedyny co rozumie, nas, biedne kosmetykoholiczki ja mam to zawsze... niby mogę żyć bez lakierów, cieni MACa, szminek i błyszczyków, z tym co mam to chyba by do trzeciego pokolenia starczyło ale jak coś zamawiam to nagle taka chcica mnie ogarnia że się zastanawiam jak ja w ogóle mogłam funkcjonować bez tego jednego konkretnego koloru i chcę mieć dostarczony "na wczoraj"

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-05-01, 20:31   #3283
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hehe
jedyny co rozumie, nas, biedne kosmetykoholiczki ja mam to zawsze... niby mogę żyć bez lakierów, cieni MACa, szminek i błyszczyków, z tym co mam to chyba by do trzeciego pokolenia starczyło ale jak coś zamawiam to nagle taka chcica mnie ogarnia że się zastanawiam jak ja w ogóle mogłam funkcjonować bez tego jednego konkretnego koloru i chcę mieć dostarczony "na wczoraj"
prawda
ja się liczę z tym, ze jak kupuję w sieci to muszę poczekać, więc w sumie nie zależało mi specjalnie na czasie, ale to nie zmienia faktu, ze byłam po prostu w szoku

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2010-05-04, 11:26   #3284
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Kolejna OPI-zainfekowana zgłasza się,szkoda że dopiero terz odnalazłam te lakierowe wątki,jakoś nie przyszło mi do głowy szukać.Dziewczę ta,nie wiecie może jak to jest z tymi sephorowskimi OPI?Czy one wogóle bedą u nas?
Stary 2010-05-04, 11:48   #3285
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Ja w to szczerze wątpię W Sephorach i tak są trzy kolory na krzyż zazwyczaj więc nie chce mi się wierzyć, że mieli by zadbać jakoś o ten asortyment.. Poza tym, w stanach mają różne różniaste firmy, które produkują coś "dla Sephory" i jakoś nigdy niemalże to nie trafia do Europy
Stary 2010-05-04, 11:51   #3286
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Kurcze,szkoda .Coś mi sie obbiło o uszy,że są w Europie ale możliwe że to tylko plotka była.Bardzo mi sę podoba Metro Chic(jak orygnalnie),ale chyba pozostanie mi polować na CG Channelesque.
Czy ma już któraś z Was shrekowy lakier w shrekowym zielonym kolorze?Jestem cieakwa jak wygląda na żywo a widziałam do tej pory tylko jedno zdjęcie w sieci.
Stary 2010-05-04, 13:01   #3287
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Te strony widziałaś?
http://www.vampyvarnish.com/2010/04/...atches-review/
http://www.alllacqueredup.com/2010/0...mparisons.html
http://www.manicuremommas.com/2010/0...er-review.html
Tam są pokazane shreki
Stary 2010-05-04, 20:09   #3288
nebraska
Zakorzenienie

A ja siedze i gapiąc sie na swatche Scrangie i Polishaddict robię wielką listę wszystkiego co mi się podoba... upadłam na głowę! Po ostanich zakupach ( Dating a Royal OPI i Grape Pop Chg) postawiłam sobie szlaban, ale liste porządna trzeba miec!

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2010-05-04, 20:12   #3289
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Zastanawiam się tylko które za swatchy oddają nalepiej kolor bo sporo się różnią.
Stary 2010-05-04, 22:02   #3290
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Oj niestety trzeba przejrzeć z 10 różnych swatchy jednego koloru, żeby mniej więcej uchwycić jak on w rzeczywistości wygląda
Stary 2010-05-04, 22:12   #3291
pilina
Raczkowanie

witam serdecznie!

jako, że macie zapewne większe ode mnie doświadczenie jeśli chodzi o OPI na VB, zwracam się z prośbą o informacje - jakie macie spostrzeżenia co do tempa uzupełniania braków magazynowych?
napaliłam się na 3 lakiery, a tutaj zonk-nie ma.
jest sens czekać czy raczej zamawiać gdzie indziej (nie ukrywam, drożej)

będę bardzo wdzięczna za poradę
pilina jest offline  
Stary 2010-05-04, 22:12   #3292
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

No właśnie.Na niektórych zdjęciach bardzo mi się podoba a na innych wygląda niepokojąco sraczkowato-nieciekawie
Stary 2010-05-04, 22:14   #3293
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
witam serdecznie!

jako, że macie zapewne większe ode mnie doświadczenie jeśli chodzi o OPI na VB, zwracam się z prośbą o informacje - jakie macie spostrzeżenia co do tempa uzupełniania braków magazynowych?
napaliłam się na 3 lakiery, a tutaj zonk-nie ma.
jest sens czekać czy raczej zamawiać gdzie indziej (nie ukrywam, drożej)

będę bardzo wdzięczna za poradę
Pilinko jeśli bardzo Ci zależy, to możesz bezpośrednio do nich napisać, czy są w stanie Ci sprowadzić jakiś kolor bo bardzo chcesz Ponoć załatwiają
Stary 2010-05-04, 23:04   #3294
pilina
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Pilinko jeśli bardzo Ci zależy, to możesz bezpośrednio do nich napisać, czy są w stanie Ci sprowadzić jakiś kolor bo bardzo chcesz Ponoć załatwiają
Kiciu kochana, dzięki wielkie!!
już smaruje do nich maila
pilina jest offline  
Stary 2010-05-04, 23:50   #3295
kaolinait
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość

Zastanawiam się tylko które za swatchy oddają nalepiej kolor bo sporo się różnią.
W sklepie na probkach ten zielony wyglada mnw jak tutaj http://www.alllacqueredup.com/wp-con...ever-after.jpg

a w zalaczniku Opi-Funky Dunkey+ Essie Matte about you

[/CENTER]
kaolinait jest offline  
Stary 2010-05-05, 15:46   #3296
czesterka
Zakorzenienie

GG do czesterka

Ahhh Wreszcie dostałam paczkę z VB! Szła do mnie 1,5 tygodnia!
arkusz
czesterka jest offline  
Stary 2010-05-05, 17:07   #3297
DESZCZ I CHMURY
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Ahhh Wreszcie dostałam paczkę z VB! Szła do mnie 1,5 tygodnia!
Ciekawe od czego to zależy... Ja swoje zamówienie złożyłam 3 maja, planowany termin dostarczenia 8 maja, a paczkę otrzymałam dziś
DESZCZ I CHMURY jest offline  
Stary 2010-05-05, 19:05   #3298
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
W sklepie na probkach ten zielony wyglada mnw jak tutaj http://www.alllacqueredup.com/wp-con...ever-after.jpg

a w zalaczniku Opi-Funky Dunkey+ Essie Matte about you
Jeżeli tak,to chyba fajny.
Super Donkey

Cytat:
Napisane przez DESZCZ I CHMURY Pokaż wiadomość
Ciekawe od czego to zależy... Ja swoje zamówienie złożyłam 3 maja, planowany termin dostarczenia 8 maja, a paczkę otrzymałam dziś
Ja mam paczki od nich zawsze na drugi dzień po złożeniu zamówienia
Stary 2010-05-05, 20:21   #3299
kasiaj85
Moderator

Na moje podziękowanie Pan mi napisał, że jakby było większe zamówienie a czegoś by nie mieli na stanie to kompletują zamówienie bezpośrednio w US. Ale nie wiem czy to wtedy idzie do mnie na domowy adres od razu? bo jeśli tak to zawsze mogą mnie oclić, nie? tu by się jednak zgadzało, że jeśli coś jest w Szczecinie to idzie bezpośrednio stąd a jeśli nie ma to ze Stanów i wtedy idzie dłużej, około 14 dni właśnie...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-05-05, 21:00   #3300
Archilochus
Raczkowanie

Cześć Dziewczyny!

To i ja się przyłączę do klubu kolekcjonerek lakierów OPI na razie skromnie: Sahara Sapphire, In My Back Pocket, Parlez-vous OPI. Ale już jutro dotrą do mnie od VB kolejne pozdrawiam wszystkie OPImaniaczki
Archilochus jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości