Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-08, 08:49   #3331
MoniaK
Zakorzenienie

Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Kurczę, a ja nie wierzę że u mnie jakiś utwardzacz zdołałby przedłużyć trwałość idealnego manicuru do choćby 3-4 dni. Zawsze ale to zawsze mam lekko starte końcówki już po dwóch dniach Najbardziej lubię ciemne kolory i przy nich jest to najmocniej widoczne
MoniaK jest offline  
Stary 2010-05-08, 09:54   #3332
lilypad
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Chomiczka Pokaż wiadomość
aha, dziewczyny, okazuje się, ze sa podrobki lakierow OPI.
jak byłam ostatnio w OPI na barskiej to pan,ktory mi sprzedawal lakiery pokazał mi, że na oryginalnych lakierach OPI powinny być 2 nr seryjne - jeden czarny bardziej widoczny a drugi biały/polprzezroczysty, ponoc lakiery z Victorias Beauty tego drugiego nr nie maja, co by swiadczylo o tym, ze sa to chinskie podrobki. dystrybutor opi zamowil pare lakierow wlasnie z VB w celu sprawdzenia ich oryginalnosci i nie mialy obu numerow. ja na VB nic nie kupowalam, po tym jak przeczytalam co stalo sie z paczka Agabil, pisze Wam tylko to, co usłyszalam od polskiego dystrybutora OPI.
Mam kilka lakierów od polskiego dystrybutora i nie ma na nich tego drugiego numeru seryjnego (jeszcze się upewnię - chodzi o nadrukowany numer czy wybity w szkle kod?) . Tak samo jak nie ma go na buteleczkach ze Stanów, które sama osobiście kupowałam w OPI Barach Obejrzałam dokładnie swoje buteleczki, zarówno te z VB (trzy sztuki) i całą resztę (czterdzieści kilka sztuk) i nawet na 200% oryginałach czasami nie ma wybitego kodu.
lilypad jest offline  
Stary 2010-05-08, 10:08   #3333
martusiawilczek
Zakorzenienie

GG do martusiawilczek

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Mam kilka lakierów od polskiego dystrybutora i nie ma na nich tego drugiego numeru seryjnego (jeszcze się upewnię - chodzi o nadrukowany numer czy wybity w szkle kod?) . Tak samo jak nie ma go na buteleczkach ze Stanów, które sama osobiście kupowałam w OPI Barach Obejrzałam dokładnie swoje buteleczki, zarówno te z VB (trzy sztuki) i całą resztę (czterdzieści kilka sztuk) i nawet na 200% oryginałach czasami nie ma wybitego kodu.
Powinny być dwa kody - nadrukowany seryjny numer na buteleczce i pod spodem przy kodzie kreskowym i składzie. Lakiery z VB są sprowadzane nielegalnie, bo nie są zatwierdzone przez producenta. Skład lakierów z VB różni się od tych które można kupić u dystrybutorów w większych miastach, ponieważ są one dopuszczane do sprzedaży w naszym kraju (nie zawierają formaldehydu).

Ja kupuję lakiery w Szczecińskim Nail Barze i mam 100% pewność, że jest to produkt oryginalny, bez żadnych składników które są niedopuszczalne w Polsce.

Edytowane przez martusiawilczek
Czas edycji: 2010-05-08 o 10:09
martusiawilczek jest offline  
Stary 2010-05-08, 10:25   #3334
clearwater
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Dzięki Aggie za odpowiedź, w takim razie następnym razem na Barskiej będę musiała się dokładnie przyjrzeć Cajun Shrimp, bo właśnie szukam pomidorowej czerwieni z odrobiną pomarańczy.
Za każdym razem obiecuję sobie, że moja wishlista powinna zostać definitywnie zamknięta, znów znajduję kolejny odcień, który wpadł mi w oko. Ostatnio nabyłam m.in. Strawberry Margarita, a planuję jeszcze Pamplona Purple.

Aha, ma któraś balsamy do rąk Avojuice? warto? pachną obłędnie, tylko ta cena

---------- Dopisano o 01:19 ---------- Poprzedni post napisano o 01:09 ----------

rozumiem Twój żal. A skąd zamawiałaś? Ja zazwyczaj zamawiam z allegro i jeśli jest możliwość to kurierem, ew. odbiór osobisty, jakoś poczcie polskiej nie ufam.

jak byłam ostatnio w OPI na barskiej to pan,ktory mi sprzedawal lakiery pokazał mi, że na oryginalnych lakierach OPI powinny być 2 nr seryjne - jeden czarny bardziej widoczny a drugi biały/polprzezroczysty, ponoc lakiery z Victorias Beauty tego drugiego nr nie maja, co by swiadczylo o tym, ze sa to chinskie podrobki. dystrybutor opi zamowil pare lakierow wlasnie z VB w celu sprawdzenia ich oryginalnosci i nie mialy obu numerow. ja na VB nic nie kupowalam, po tym jak przeczytalam co stalo sie z paczka Agabil, pisze Wam tylko to, co usłyszalam od polskiego dystrybutora OPI.
Dystrybutor OPI na Polskę walczy z wszystkimi dostepnymi środkami z osobami sprzedającymi OPi w Polsce. Ja kiedyś wystawiłam parę lakierów na Alegro to zarzucił mi, że to napewno kradzione i jak ich nie usunę to wystąpi ze mną na drogę sądową bo tyllko on ma prawo sprzedawać lakiery w Polsce, a wpisy na blogu robione są tylko po to aby zniechęcić do innych zakupów i dużo ludzi się na to nabiera.
clearwater jest offline  
Stary 2010-05-08, 11:27   #3335
lilypad
BAN stały

Cytat:
Napisane przez martusiawilczek Pokaż wiadomość
Powinny być dwa kody - nadrukowany seryjny numer na buteleczce i pod spodem przy kodzie kreskowym i składzie. Lakiery z VB są sprowadzane nielegalnie, bo nie są zatwierdzone przez producenta. Skład lakierów z VB różni się od tych które można kupić u dystrybutorów w większych miastach, ponieważ są one dopuszczane do sprzedaży w naszym kraju (nie zawierają formaldehydu).

Ja kupuję lakiery w Szczecińskim Nail Barze i mam 100% pewność, że jest to produkt oryginalny, bez żadnych składników które są niedopuszczalne w Polsce.
Phi, to moje lakiery od polskiego dystrybutora nie mają tego numeru na buteleczce Tak samo jak kupowane w Stanach, na 100% oryginalne OPIki. Więc to gadanie dystrybutora to zwykłe bzdury by nastraszyć klientki by nie kupowały taniej lakierów Praktyka stara jak świat.
lilypad jest offline  
Stary 2010-05-08, 11:28   #3336
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Nie miałam kropelek wysuszających OPI, ale od niedawna jestem posiadaczka utwardzacza-wysuszacza Seche Vite.
Wcześniej używałam Sally Hansen Insta-Dri i tez był świetny, ale Seche Vite bije go na głowę - połysk jest niesamowity, wg mnie lepszy niż po użyciu Insta-dri, paznokcie lsnia jak szkło, no i najważniejsze dla mnie - niezależnie od ilości użytych warstw (ja zawsze daje bazę +2 warstwy lakieru, czasem 3) lakier jest twardy, po 15 minutach mogę spokojnie kłaść się spać i rano zero odgnieceń od pościeli, normalnie jestem w szoku. Na początku obawiałam się nakładania Seche Vite, ale okazuje się, że nakłada sie go jeszcze łatwiej niż np Insta-Dri.

Tak więc gorąco polecam ten wysuszacz, szkoda, ze tak trudno u nas dostępny, ja go dorwałam tanio na allegro i w dodatku z lakierem Essie gratis
Daj jakiegoś linka od kogo kupiłaś ten wysuszacz Może też sobie kupię

Cytat:
Na moich wszystkich lakierach OPI z VB są pod spodem nadrukowane czarne kody kreskowe na na szklanej buteleczce nad literkami OPI jest wybity szary numer. Więc mają 2 kody.

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-05-08, 11:31   #3337
martusiawilczek
Zakorzenienie

GG do martusiawilczek

Cytat:
Phi, to moje lakiery od polskiego dystrybutora nie mają tego numeru na buteleczce Tak samo jak kupowane w Stanach, na 100% oryginalne OPIki. Więc to gadanie dystrybutora to zwykłe bzdury by nastraszyć klientki by nie kupowały taniej lakierów Praktyka stara jak świat.
W Stanach nie wszystkie buteleczki mają drugi kod - bo drugi kod oznacza, że produkt jest dopuszczony do sprzedaży w danym kraju (w Stanach są buteleczki produkowane więc pewnie tak restrykcyjnie się tego nie trzymają), więc te w Polsce buteleczki muszą mieć dwa kody aby spełniać standardy, które wymaga dane Państwo - chodzi tu głównie o skład i ilość składników. W Nail Barze w Szczecinie wszystkie buteleczki mają te oznaczenia, dodatkowo na każdy produkt mają oni potwierdzenie zakupu, więc jest to produkt oryginalny a co chyba jest najważniejsze - bezpieczny.

Edytowane przez martusiawilczek
Czas edycji: 2010-05-08 o 11:33
martusiawilczek jest offline  
Stary 2010-05-08, 11:34   #3338
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:

rozumiem Twój żal. A skąd zamawiałaś? Ja zazwyczaj zamawiam z allegro i jeśli jest możliwość to kurierem, ew. odbiór osobisty, jakoś poczcie polskiej nie ufam.
ja z e-bay amerykańskiego, to była spora paczka z 10 lakierami
Cytat:

no ładnie a moje OP.I. pochodzą z VS
Ale moje Miami Beet kupione na Barskiej też ma jeden , czarny a to dystrybutor

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-05-08 o 11:36
agabil1 jest offline  
Stary 2010-05-08, 11:35   #3339
lilypad
BAN stały

Cytat:
Napisane przez martusiawilczek Pokaż wiadomość
W Stanach nie wszystkie buteleczki mają drugi kod - bo drugi kod oznacza, że produkt jest dopuszczony do sprzedaży w danym kraju (w Stanach są buteleczki produkowane więc pewnie tak restrykcyjnie się tego nie trzymają), więc te w Polsce buteleczki muszą mieć dwa kody aby spełniać standardy, które wymaga dane Państwo - chodzi tu głównie o skład i ilość składników. W Nail Barze w Szczecinie wszystkie buteleczki mają te oznaczenia, dodatkowo na każdy produkt mają oni potwierdzenie zakupu, więc jest to produkt oryginalny a co chyba jest najważniejsze - bezpieczny.
No ok ok. Tylko po co od razu wmawiać ciemnemu ludu, że lakiery z VB to podróbki? Skoro lale w Stanach używają lakierów od hamerykańskiego dystrybutora i wszystko z nimi w porząsiu, to chyba znak, że kobity w Polszy też mogą ich używać i nie zemrą nagle powalone toksyczną substancją z lakieru, nie?

I nudzi mnie strasznie takie pierdzielenie, że lakiery z jakiegoś tam salonu są na pewno oryginalne i bla bla bla. Może i są, ale po co to podkreślać w każdym poście jaki się naskrobie w tym temacie? Wystarczy raz, rly

Zresztą, ja i tak nie wierzę, że lakiery na rynek amerykański i polski czymś się różnią. Bajeczka, imo, by zarabiać pieniądze.
lilypad jest offline  
Stary 2010-05-08, 11:37   #3340
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Lily, mój lakier z Barskiej od dystrybutora wygląda identycznie jak lakiery z VS i tez ma jeden kod.

agabil1 jest offline  
Stary 2010-05-08, 11:40   #3341
lilypad
BAN stały

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Lily, mój lakier z Barskiej od dystrybutora wygląda identycznie jak lakiery z VS i tez ma jeden kod.
Moje też A oglądałam je bardzo dokładnie, każdy jeden. A mam kilka lakierów od polskiej dystrybucji, i niczym nie różnią się od tych z VB czy ze Stanów
lilypad jest offline  
Stary 2010-05-08, 11:42   #3342
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Moje też A oglądałam je bardzo dokładnie, każdy jeden. A mam kilka lakierów od polskiej dystrybucji, i niczym nie różnią się od tych z VB czy ze Stanów
dokładnie

agabil1 jest offline  
Stary 2010-05-08, 12:05   #3343
kasiaj85
Moderator

uff. a już sie zaczęłam stresować... tym całym gadaniem o podróbkach. Moje mają oba kody, czarny/szary na butelce i czarny na naklejce. ważne że OPI. W Internecie nie ma za dużo mowy o fake'ach OPI, na pewno nie ma tyle szumu co wokół MACa, ale jeśli już coś piszą to o podwójnej naklejce, chropowatym uchwycie... Nic o białym/przezroczystym kodzie. Jak OPI chce w PL sprzedawać lakiery to niech za nie zaśpiewa logiczną, rozsądną cenę.

czytam na mua recenzje tych odżywek i top coatów. i nie umiem się zdecydować...

Seche Vite fajnie sie zapowiada, ale gdzie ja to dostanę? wolalabym coś dobrego OPI..

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-05-08 o 12:13
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-05-08, 12:07   #3344
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
uff. a już sie zaczęłam stresować...

czytam na mua recenzje tych odżywek i top coatów. i nie umiem się zdecydować...

Seche Vite fajnie sie zapowiada, ale gdzie ja to dostanę? wolalabym coś dobrego OPI..
top coat O.P.I słaby...zgęstniał bardzo po niecałym roku

agabil1 jest offline  
Stary 2010-05-08, 12:09   #3345
lilypad
BAN stały

Ja z OPI mam tylko Rapid Dry ale on Seche Vite do pięt nie dorasta. Seche twardnieje niemal od razu, a Rapid taaaaak się ślimaczy Czasami mam wrażenie, że lakier bez Rapidu szybciej wyschnie niż z nim
lilypad jest offline  
Stary 2010-05-08, 12:14   #3346
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
top coat O.P.I słaby...zgęstniał bardzo po niecałym roku
Cytat:
Ja z OPI mam tylko Rapid Dry ale on Seche Vite do pięt nie dorasta. Seche twardnieje niemal od razu, a Rapid taaaaak się ślimaczy Czasami mam wrażenie, że lakier bez Rapidu szybciej wyschnie niż z nim
Dzięki
to już wiem, co odpada.
a co z tą odżywką? w ogóle cokolwiek z OPI do pielęgnacji paznokci polecacie?

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-05-08, 12:36   #3347
SaraSara
Raczkowanie

A ja chętnie wymienię/sprzedam Dulce de leche. Kolorek cielisty, nude, idealny do manikiuru typu ręka manekina czyli paznokcie w kolorze dłoni. Nówka sztuka, dostałam w prezencie,ale zupełnie nie jest to kolorek dla mnie.

Oddam wiele za serum z zielonej herbaty BU !!! i zalotke do rzęs...może być elektryczna
SaraSara jest offline  
Stary 2010-05-08, 13:39   #3348
KattiePL
Zadomowienie

Pozwolę zauważyć, że Seche jest u nas dostępny - na eurofashion.pl za 31 zł (kod:83099) nie znalazłam go na stronie, ale jest w katalogu EF, jest też duży zestaw za 132 zł (butla 118 ml + 15 ml)

Jest teraz promocja na bazę - Clear - 23 zł + gratis lakier Rose.

A jakby ktoś chciał wiedzieć więcej na temat SVTC to opisałam go tutaj:
http://uroda.wieszjak.pl/testy-kosme...skuteczny.html

A z OPI to podejrzewam, że tak naprawdę to nie istnieją podróbki OPI.

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline  
Stary 2010-05-08, 19:19   #3349
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
nie, nie do frencha, tylko jakis taki kolorek w kolorze skory hehe ale nie rozowy
Tickle my france-y

Sehe Vite jest genialny,potwierdzam.Wart o sobie upolować na ebayu.\

Co do rzekomych podróbek VB to...guzik prawda.Dystrybutor musi jakoś tłumaczyć tą różnicę cen a,że robi to nieporadnie to już inna kwestia.W naszym pięknym kraju OPI mają taką cenę,za jaką w USA nikt nawet by na nie nie spojrzał
Stary 2010-05-08, 19:36   #3350
lilypad
BAN stały

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Co do rzekomych podróbek VB to...guzik prawda.Dystrybutor musi jakoś tłumaczyć tą różnicę cen a,że robi to nieporadnie to już inna kwestia.
Bardzo nieporadnie i bardzo bezczelnie - i mnie to osobiście zniechęca do kupowania u polskiego dystrybutora. Bo dlaczego ktoś ma mi narzucać, gdzie ja mam kupować lakiery? Dzięki bogu za wolny rynek, konkurencję i eBay
lilypad jest offline  
Stary 2010-05-08, 19:51   #3351
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Bardzo nieporadnie i bardzo bezczelnie - i mnie to osobiście zniechęca do kupowania u polskiego dystrybutora. Bo dlaczego ktoś ma mi narzucać, gdzie ja mam kupować lakiery? Dzięki bogu za wolny rynek, konkurencję i eBay
Też iryrtuje mnie taka postawa dystrybutora.Zestawiajc to z ceną 50zł za lakier w Sephorze,z przyjemnością mogę podziękować za taką ofertę i kupić na VB czy ebayu
Stary 2010-05-08, 20:18   #3352
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

..nie wiem czy dobrze pamiętam, ale u mnie w Sejforze OPI kosztuje jakos 56zł.. Za taką kasę na ebay'u, u sprzedawców oferujących pełną paletę kolorów, mogę kupić dwa lakiery.. (co zresztą robię ).
Polski dystrybutor OPI najwyraźniej chciał się zabawić w monopolistę TP.SA / Pocztę Polską

Kaolinait, ja też jestem za Tickle me francey Fajniutki jest sama nad nim wczoraj dumałam
Stary 2010-05-08, 20:24   #3353
lilypad
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Polski dystrybutor OPI najwyraźniej chciał się zabawić w monopolistę TP.SA / Pocztę Polską
Tylko że nawet Tepsa i PP nie wmawiają społeczeństwu, że usługi konkurencji to podróby Dla mnie to jest naprawdę prymitywne, no ale jak to się mówi, tonący brzytwy się chwyta
lilypad jest offline  
Stary 2010-05-08, 20:42   #3354
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Też iryrtuje mnie taka postawa dystrybutora.Zestawiajc to z ceną 50zł za lakier w Sephorze,z przyjemnością mogę podziękować za taką ofertę i kupić na VB czy ebayu
dokładnie.
byłam w Sephorze, oni rzeczywiście mają ten biały numer dodatkowo. Ale to wcale nie musi oznaczać że te ze Stanów to podróbki. Wmawianie nam tego i niepotrzebne denerwowanie jest bez sensu. Tym bardziej, że jak się poczyta fora zagraniczne to nie piszą zbyt wiele o podróbach a jeśli już to o tym co akurat na naszych lakierach nie występuje.

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-05-08, 21:08   #3355
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)

GG do Olencjaaa

podróbki OPI są sama natknęłam się na takie w internecie
produkowane w Chinach
w większości są to odcienie ze starszych kolekcji

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline  
Stary 2010-05-08, 21:11   #3356
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
..nie wiem czy dobrze pamiętam, ale u mnie w Sejforze OPI kosztuje jakos 56zł.. Za taką kasę na ebay'u, u sprzedawców oferujących pełną paletę kolorów, mogę kupić dwa lakiery.. (co zresztą robię ).

Kaolinait, ja też jestem za Tickle me francey Fajniutki jest sama nad nim wczoraj dumałam
Właśnie dzisiaj sobie nim pomalowałam pazurki Przepiękny mleczny beż

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-05-08, 21:23   #3357
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

kurcze, jak tak dalej pójdzie, to chyba jednak go zamówię... chociaż jeszcze zastanawiam się nad nim lub nad Orly- Country Club Khaki
Stary 2010-05-08, 21:24   #3358
lilypad
BAN stały

Cytat:
kurcze, jak tak dalej pójdzie, to chyba jednak go zamówię... chociaż jeszcze zastanawiam się nad nim lub nad Orly- Country Club Khaki
OPIka brać, OPIka Cudny jest (mówię to ja, nielubiąca nudków )

Edytowane przez lilypad
Czas edycji: 2010-05-08 o 21:26
lilypad jest offline  
Stary 2010-05-08, 21:29   #3359
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

No właśnie, tylko nie wiem czy on nie jest za bardzo nude CCK jest nieco bardziej widoczny... Sama nie wiem Tak czy siak, na razie leci do mnie Orly Mirror Mirror
Stary 2010-05-08, 21:32   #3360
lilypad
BAN stały

Cytat:
No właśnie, tylko nie wiem czy on nie jest za bardzo nude CCK jest nieco bardziej widoczny... Sama nie wiem Tak czy siak, na razie leci do mnie Orly Mirror Mirror
Wszystko zależy od koloru łapek Na moich bardziej nude jest Barefoot in Barcelona, chociaż on niby ciemniejszy od Tickle. A łapy mam jasne, więc teoretycznie to właśnie Tickle powinien być u mnie bardziej nudziasty
lilypad jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości