Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-29, 08:24   #4471
MoniaK
Zakorzenienie

Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

enka, potrzeba matką wynalazku
MoniaK jest offline  
Stary 2010-07-29, 08:43   #4472
agnyska81
Zakorzenienie

Witajcie!
Poszukuję zamiennika dla avonowego Real Red. Kolor wymarzony, ale reszta już niekoniecznie
Jest to czerwień ani jasna ani ciemna, bez domieszek różu i fioletu, bez shimmera, żywa.
A OPIków tyle, że nie wiem już na co patrzeć (żeby się za bardzo nie rozproszyć i nie zrujnować, bo oglądanie i czytanie to pierwszy stopień do piekła ). Liczę na Was

Joga z rana jak śmietana.

Szukają domu:
Stella RA i Prada Intense.
agnyska81 jest offline  
Stary 2010-07-29, 09:27   #4473
MoniaK
Zakorzenienie

Agnysko czy ta czerwień Avonu jest jasna czy ciemna? Bo jam ślepa i zdjęcie małe
Stawiam na: Keys to My Karma (jaskrawa żywa czerwień), Malaga Wine (dość ciemna klasyczna winna czerwień), Little Red Wagon (ani ciemna ani jasna klasyczna czerwień), Big Apple Red (jaśniejsza klasyczna czerwień).
Tutaj masz wszystkie czerwienie na blogu:
http://klublakierowy.blogspot.com/search/label/czerwone
MoniaK jest offline  
Stary 2010-07-29, 09:34   #4474
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Poszukuję zamiennika dla avonowego Real Red. Kolor wymarzony, ale reszta już niekoniecznie
Jest to czerwień ani jasna ani ciemna, bez domieszek różu i fioletu, bez shimmera, żywa.
A OPIków tyle, że nie wiem już na co patrzeć (żeby się za bardzo nie rozproszyć i nie zrujnować, bo oglądanie i czytanie to pierwszy stopień do piekła ). Liczę na Was
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Agnysko czy ta czerwień Avonu jest jasna czy ciemna? Bo jam ślepa i zdjęcie małe
Stawiam na: Keys to My Karma (jaskrawa żywa czerwień), Malaga Wine (dość ciemna klasyczna winna czerwień), Little Red Wagon (ani ciemna ani jasna klasyczna czerwień), Big Apple Red (jaśniejsza klasyczna czerwień).
Tutaj masz wszystkie czerwienie na blogu:
http://klublakierowy.blogspot.com/search/label/czerwone
ja też nie za bardzo widzę kolor na zdjęciu, ale z czerwieni dorzuce jeszcze Vodka & Caviar - -czysta żywa czerwień i St. Peterburgundy - czerwień wpadająca w czereśnię

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2010-07-29, 09:41   #4475
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja też nie za bardzo widzę kolor na zdjęciu, ale z czerwieni dorzuce jeszcze Vodka & Caviar - -czysta żywa czerwień i St. Peterburgundy - czerwień wpadająca w czereśnię
ooo zapomniałam wymienić tych kolorów, są świetne i także polecam
MoniaK jest offline  
Stary 2010-07-29, 10:25   #4476
agnyska81
Zakorzenienie

Moniko, p4w - dziękuję za typy
Przejrzałam wskazany blog, ale kurczę, to nie to Lakiery ze zdjęć wydają mi się albo nie dość żywe, albo za jasne. Najbliżej już chyba St.Petersburgundy (czy ta kolekcja jest w sprzedaży ciągłej, czy to limitowanka czasowa?), ale jeszcze jakby za jasna. Coś czuję, że na kolorach to ja się jednak mało znam Lepiej idzie mi z perfumami
Na blogu znalazłam też ten lakier, który mam na paznokciach aktualnie, czyli nieszczęsny Avon RR i on też nie wygląda jak w realu Chyba będę musiała strzelać, albo przyglądać się innym fotkom OPI w sieci.

Szukają domu:
agnyska81 jest offline  
Stary 2010-07-29, 10:38   #4477
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Moniko, p4w - dziękuję za typy
Przejrzałam wskazany blog, ale kurczę, to nie to Lakiery ze zdjęć wydają mi się albo nie dość żywe, albo za jasne. Najbliżej już chyba St.Petersburgundy (czy ta kolekcja jest w sprzedaży ciągłej, czy to limitowanka czasowa?), ale jeszcze jakby za jasna. Coś czuję, że na kolorach to ja się jednak mało znam Lepiej idzie mi z perfumami
Na blogu znalazłam też ten lakier, który mam na paznokciach aktualnie, czyli nieszczęsny Avon RR i on też nie wygląda jak w realu Chyba będę musiała strzelać, albo przyglądać się innym fotkom OPI w sieci.
niestety fotki nie zawsze oddają kolor lakieru - oświetlenie, ustawienia monitora...

musisz poczytać opisy kolorów i zastanowić się czego szukasz - czystej czerwieni czy złamanej i w ten sposób zawęzić poszukiwania do kilku kolorów
potem szukać fotek w sieci i porównywać - właściwy kolor będzie gdzieś pośrodku
St. Petersburgundy jest dostępny często na allegro albo VictoriasBeauty.pl

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2010-07-29, 10:52   #4478
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

jeśli chodzi o czerwienie, to wydałam majątek na znalezienie mojej st.petersburgundy moim zdaniem będzie dużo ciemniejszy od avonowej. to takie bordo niemal. Ja bym strzelała w wódkę z kawiorem (zresztą moja ulubiona w kategorii czerwieni), to piękna żywa czerwień nie za jasna , nie za ciemna. Mam też malaga wine (bardziej wiśniowa) i Dutch tulips(też mój ulubiony ale to już nie taka zwykła czerwień- niemniej cudna!)

MoniaK..poza tym można zawsze pomieszać
Stary 2010-07-29, 10:56   #4479
MoniaK
Zakorzenienie

Agnysko, zadałam zagadkę dziewczynom w klubie na pewno coś wymyślą

ps. Big Apple Red (albo Bell Fashion Colour #310), ewnetualnie Thrill of Brazil

ps.2 Aguś, w tym wątku masz rewelacyjne porównanie kolorów prawie identycznych jak ten z Avonu. Poprosiłam naszą Lily (fankę czerwieni) i cyknęła super zdjęcie:
http://www.klublakierowy.fora.pl/roz...-100.html#9084

Edytowane przez MoniaK
Czas edycji: 2010-07-29 o 12:09
MoniaK jest offline  
Stary 2010-08-02, 11:10   #4480
aPerfectDrug
Raczkowanie

GG do aPerfectDrug

Cytat:
Napisane przez martusiawilczek Pokaż wiadomość
Powinny być dwa kody - nadrukowany seryjny numer na buteleczce i pod spodem przy kodzie kreskowym i składzie. Lakiery z VB są sprowadzane nielegalnie, bo nie są zatwierdzone przez producenta. Skład lakierów z VB różni się od tych które można kupić u dystrybutorów w większych miastach, ponieważ są one dopuszczane do sprzedaży w naszym kraju (nie zawierają formaldehydu).

Ja kupuję lakiery w Szczecińskim Nail Barze i mam 100% pewność, że jest to produkt oryginalny, bez żadnych składników które są niedopuszczalne w Polsce.
Ja właśnie zamówiłam lakier z Victorias Beauty, niestety zanim znalazłam wpisy na temat tego sklepu. Otóż lakier ma jeden numer seryjny, co więcej ma tylko jedną kuleczkę w środku (czytałam, że mają być dwie) i na dodatek ma zwykły pędzelek, a nie taki jak OPI w Sephorze.

Myślicie, że to podróba? W sumie lakier i buteleczka nie wyglądają tandetnie...
aPerfectDrug jest offline  
Stary 2010-08-02, 11:16   #4481
Archilochus
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aPerfectDrug Pokaż wiadomość
Ja właśnie zamówiłam lakier z Victorias Beauty, niestety zanim znalazłam wpisy na temat tego sklepu. Otóż lakier ma jeden numer seryjny, co więcej ma tylko jedną kuleczkę w środku (czytałam, że mają być dwie) i na dodatek ma zwykły pędzelek, a nie taki jak OPI w Sephorze.

Myślicie, że to podróba? W sumie lakier i buteleczka nie wyglądają tandetnie...
A jaki lakier zamówiłaś? Być może to egzemplarz ze starszej kolekcji, kiedyś pędzelki były inne. Ja osobiście z VB mam ponad 20 lakierów i wszystkie są oryginalne. Szczerze mówiąc, nie obchodzi mnie czy są legalnie sprowadzane, kupuje na VB ze względu na ceny bo te w Sephora to czyste zdzierstwo.
Archilochus jest offline  
Stary 2010-08-02, 12:43   #4482
aPerfectDrug
Raczkowanie

GG do aPerfectDrug

Cytat:
Napisane przez Archilochus Pokaż wiadomość
A jaki lakier zamówiłaś? Być może to egzemplarz ze starszej kolekcji, kiedyś pędzelki były inne. Ja osobiście z VB mam ponad 20 lakierów i wszystkie są oryginalne. Szczerze mówiąc, nie obchodzi mnie czy są legalnie sprowadzane, kupuje na VB ze względu na ceny bo te w Sephora to czyste zdzierstwo.
Zgadzam się, że ceny w Sephorze to przegięcie. Dlatego skusiłam się na ten sklep. Zamówiłam "A Little Nookie". Z tego co widziałam, jest to kolor już wycofany. Ale niestety pędzelek jest inny, jest tylko jedna kuleczka, brak drugiego kodu no i jeszcze naklejka od spodu jest ciut inna.

Trochę nie wiem co mam teraz zrobić, bo zwrot z wysyłką do USA nie opłaca się kompletnie. A kolor okazał się na żywo nie do końca taki, jaki chciałam...
Stary 2010-08-02, 13:50   #4483
Damaris_
Zadomowienie

To stary kolor, wiec jego wyglad moze sie roznic, ktos tutaj niedawno dawal linka z info o tym, ja sie zmienial wyglad buteleczek i pedzelkow.
W Sephorach sa raczej nowe kolekcje, dlatego sie roznia.

Ja mam kilka z Sephory i VB i niczym sie nie roznia, a co wiecej na tym Sephorowym kod tez jest malo wyrazny i ma tylko jedna nalepke na dole, wiec idealnie tez nie jest (to byl moj 1szy OPi i oczywiscie nie wiedzialam o takich dziwnych rzeczach)

Co do skladu to bym sie nie przejmowala, bo VB sprzedaje europejska wersje, a Europa ma wieksze restrykcje co do skladu kosmetykow, przynajmniej tak czytalam...a teraz zdaje sie OPI jest 3-free wszedzie.

A jesli nie podoba ci sie kolor, to mozesz poszukac czegos na forum wymiankowym.
Stary 2010-08-02, 13:53   #4484
aPerfectDrug
Raczkowanie

GG do aPerfectDrug

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
To stary kolor, wiec jego wyglad moze sie roznic, ktos tutaj niedawno dawal linka z info o tym, ja sie zmienial wyglad buteleczek i pedzelkow.
W Sephorach sa raczej nowe kolekcje, dlatego sie roznia.

Ja mam kilka z Sephory i VB i niczym sie nie roznia, a co wiecej na tym Sephorowym kod tez jest malo wyrazny i ma tylko jedna nalepke na dole, wiec idealnie tez nie jest (to byl moj 1szy OPi i oczywiscie nie wiedzialam o takich dziwnych rzeczach)

Co do skladu to bym sie nie przejmowala, bo VB sprzedaje europejska wersje, a Europa ma wieksze restrykcje co do skladu kosmetykow, przynajmniej tak czytalam...a teraz zdaje sie OPI jest 3-free wszedzie.

A jesli nie podoba ci sie kolor, to mozesz poszukac czegos na forum wymiankowym.
Dzięki za podpowiedź. Mam nadzieję, że to oryginał i uda się go jakoś wymienić.
Stary 2010-08-02, 14:06   #4485
Damaris_
Zadomowienie

Swoja droga oni wysylaja tez z Polski, takze moze mozesz zwrocic na polski adres, nie pamietam juz regulaminu...
Stary 2010-08-02, 17:44   #4486
aPerfectDrug
Raczkowanie

GG do aPerfectDrug

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Swoja droga oni wysylaja tez z Polski, takze moze mozesz zwrocic na polski adres, nie pamietam juz regulaminu...
Niestety jest "restocking fee" w wysokości 25% (!), więc zwrot sobie odpuszczę. Co za niefart...

P.S.
Kontakt mailowy z nimi oraz podejście do klienta dosyć kiepskie w moim odczuciu. To były na pewno moje ostatnie zakupy u nich.
Stary 2010-08-02, 20:29   #4487
sinsinsin
Rozeznanie

Czeeesc Dziewczyny

Mam nadzieje,ze nie macie nic przeciwko jesli się dołącze? O.P.I jestem wierna juz z 8 miesiecy i na razie moja milosc nie gaśnie, co troche drazni moj porfel (i TŻ, ktory nie rozumie roznicy między czerwonym a czerwonym). Na zdjeciu moja kolekcji. Gdyby ktoras potrzebowala swatcha - do usług

Co do VB:J a mam zastrzezen, nie widze powodu czemu mialyby byc nieoryginalne.... mysle,ze ktos dawno sie by tym zajął z racji tego,ze to dosc preznie dzialajacy sklep. Odpukac ja poki co z nimi mialam dosc przyjemne doswiadczenia
sinsinsin jest offline  
Stary 2010-08-03, 16:16   #4488
trihomonas
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sinsinsin Pokaż wiadomość
Czeeesc Dziewczyny

Mam nadzieje,ze nie macie nic przeciwko jesli się dołącze? O.P.I jestem wierna juz z 8 miesiecy i na razie moja milosc nie gaśnie, co troche drazni moj porfel (i TŻ, ktory nie rozumie roznicy między czerwonym a czerwonym). Na zdjeciu moja kolekcji. Gdyby ktoras potrzebowala swatcha - do usług

Co do VB:J a mam zastrzezen, nie widze powodu czemu mialyby byc nieoryginalne.... mysle,ze ktos dawno sie by tym zajął z racji tego,ze to dosc preznie dzialajacy sklep. Odpukac ja poki co z nimi mialam dosc przyjemne doswiadczenia
Witaj sliczna kolekcja-gratuluje Ja tez jestem fanka O.P.I ale dopiero od miesiaca i mam tylko 3 lakiery w swojej kolekcji ale juz sie nie moge doczekac zakupu kolejnych kolorków
trihomonas jest offline  
Stary 2010-08-03, 17:31   #4489
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Czeeesc Dziewczyny

Jaki to kolor ten pierwszy z lewej ?

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2010-08-03, 18:10   #4490
Damaris_
Zadomowienie

Piekna kolekcja.
Tez mnie zaciekawil ten kolor, i jeszcze 3 od lewej.
Stary 2010-08-03, 20:19   #4491
agnyska81
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o czerwienie, to wydałam majątek na znalezienie mojej
Umiesz pocieszyć

Cytat:

ps.2 Aguś, w tym wątku masz rewelacyjne porównanie kolorów prawie identycznych jak ten z Avonu. Poprosiłam naszą Lily (fankę czerwieni) i cyknęła super zdjęcie:
Moniko, bardzo dziękuję Na moje oko Jabłko to chyba będzie to Proszę, przekaż podziękowania za swatche dla Lilypad

Tymczasem niespodziewanie zawiesiłam oko na innej czerwieni, ale to już nie ten wątek, bo to Soraya, nie OPI

Szukają domu:

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2010-08-03 o 20:21
agnyska81 jest offline  
Stary 2010-08-03, 20:30   #4492
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Tymczasem niespodziewanie zawiesiłam oko na innej czerwieni, ale to już nie ten wątek, bo to Soraya, nie OPI
ha! no i mówię, że wiem co mówię
mam wszystkie czerwienie soraya!
9tka Ci się podoba? zarąbista co? a może 78? a może 35??
Stary 2010-08-03, 23:14   #4493
sinsinsin
Rozeznanie

Dziewczęta Drogie, pierwszy od lewej to jest flower to flower z tej nowej letniej kolekcji, wlasnie mam go na paznokciach i generalnie jest fajny acz spodziewalam się bardziej neonowego różu.
3 od lewej to natomiast Peru-B-Ruby, nie pamietam co za kolekcja, ale jest bardzo podobny do La Pazitevly Hot Matte, tylko nie matowy oczywista

Co do czerwieni, jestem na tropie wymarzonej i znaleźć nie mogę.. W tym momencie chciałabym prawdziwą wręcz fosforyzującą neonową czerwień no i w ogole nie trafiam
sinsinsin jest offline  
Stary 2010-08-04, 08:24   #4494
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

jeśli chodzi o taką dającą po oczach czerwień to dutch tulips, ale to taki bardzo orginalny odcień czerwieni. Przepiękny zresztą. Tylko nie wiem czy jest wystarczająco fosforyzujący, ale jest w sephorach to możesz sobie obejrzeć.

agnysko...co tam z tej sorayki Ci w końcu w oko wpadło? bo ja szukałam odpowiednika 9tki własnie i to wódka z kawiorem.
Stary 2010-08-04, 10:31   #4495
agnyska81
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
agnysko...co tam z tej sorayki Ci w końcu w oko wpadło? bo ja szukałam odpowiednika 9tki własnie i to wódka z kawiorem.
Enko, to taka żywa czerwień, ciemniejsza niz RR Avonu, chłodniejsza i z przepięknymi czerwonymi drobinkami Jedyny lakier do paznokci, który mój mąż skomplementował Szybkoschnący (potwierdzam), numer sprawdzę w domu, ale chyba trzycyfrowy jest.
Edit: Tak, trzycyfrowy, 108. Enko, trzeba się zainteresować i kremami, skoro polecasz

Szukają domu:

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2010-08-05 o 19:39
agnyska81 jest offline  
Stary 2010-08-04, 10:52   #4496
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

a no tak..jakoś kompletnie zapomniałam,ze istnieją lakiery z drobinkami ja kupuję tylko kremy i z soraya miałam trzy czerwienie. Kupiłam też jeden z drobinkami od nich ale szybciej odpryskiwał i go wydałam szybko.Poza tym jakoś wolę gładkie. BTW te kremowe z soraya są naprawdę dobre.
Stary 2010-08-04, 17:28   #4497
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Moniko, bardzo dziękuję Na moje oko Jabłko to chyba będzie to Proszę, przekaż podziękowania za swatche dla Lilypad
proszę Lili jest nieoceniona jeśli chodzi o czerwienie

Cytat:
Co do czerwieni, jestem na tropie wymarzonej i znaleźć nie mogę.. W tym momencie chciałabym prawdziwą wręcz fosforyzującą neonową czerwień no i w ogole nie trafiam
zapraszam do Klubu Lili (jako specjalistka od czerwieni) na pewno coś ciekawego znajdzie; to jedyna osoba jaką znam która rozróżnia różne tonacje czerwieni Mnie się to nigdy nie uda

Cytat:
Jedyny lakier do paznokci, który mój mąż skomplementował
u mnie się to rzadko zdarza
MoniaK jest offline  
Stary 2010-08-05, 05:26   #4498
Victorias Beauty
SPAMER
Nieopłacona reklama

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez aPerfectDrug Pokaż wiadomość
Zgadzam się, że ceny w Sephorze to przegięcie. Dlatego skusiłam się na ten sklep. Zamówiłam "A Little Nookie". Z tego co widziałam, jest to kolor już wycofany. Ale niestety pędzelek jest inny, jest tylko jedna kuleczka, brak drugiego kodu no i jeszcze naklejka od spodu jest ciut inna.

Trochę nie wiem co mam teraz zrobić, bo zwrot z wysyłką do USA nie opłaca się kompletnie. A kolor okazał się na żywo nie do końca taki, jaki chciałam...
Hello Maria,
Jak dobrze poczytasz historię OPI to znajdziesz odpowiednie dane, kiedy zostały wprowadzone aktualne pędzelki. Lakier OPI - A Little Nookie *SHEER ROMANCE COLLECTION 2002* (SH) #NLS93 pochodzi z kolekcji 2002 roku, wówczas obowiązywał inny rodzaj pędzelków...

Victorias Beauty jest offline  
Stary 2010-08-05, 18:27   #4499
Damaris_
Zadomowienie

W razie gdyby ktos jeszcze nie widzial, wrzucam link do zdjec butelek Burlesque collection...tak jak przewidywalam, maja sie nijak do tych promocyjnych.

http://deltacephei.nl/opi-holiday-20...-bottle-shots/
Stary 2010-08-05, 18:46   #4500
czesterka
Zakorzenienie

GG do czesterka

Cytat:

O, nie wiedziałam, ze klub ma swoje forum!
A co do porównania - klask i:
czesterka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości