Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-06, 22:09   #451
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ile Wam średnio wytrzymują lakiery OPI, bardzo trwałe są czy raczej przeciętnie?
2-3 dni, w porywach dzień-dwa dłużej. Trwałośc nie odbiega np. od Inglotów. Sama nie wiem, czemu tak lubie OPI No i oczywiście lakier podkładowy plus nawierzchniowy, bez tego starłby sie od razu na końcówkach.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2009-04-07, 11:06   #452
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Avari, Bell ma nowe lakiery z serii Bell Fashion. Wiem, że jest tam odcień zieleni, musiałabys podpytać L_V ktora sobie tą zieleń kupiła, jaki to jest dokłądnie odcień. Bo jak poszłam do wskazanego prez L_V sklepu to już zieleni nie było (ciekawe, kto mi ja sprzed nosa wykupił)?

Nie mam zielonego pojęcia

Kolor jest szmaragdowy
L_V jest offline  
Stary 2009-04-07, 18:46   #453
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
2-3 dni, w porywach dzień-dwa dłużej. Trwałośc nie odbiega np. od Inglotów. Sama nie wiem, czemu tak lubie OPI No i oczywiście lakier podkładowy plus nawierzchniowy, bez tego starłby sie od razu na końcówkach.
Aguś, trochę mnie pocieszyłaś bo już myślałam że tylko mi tak szybko lakier schodzi a widzę, że OPI nie jest rewelacyjny pod tym względem. Cóż, będę szukać ideału
MoniaK jest offline  
Stary 2009-04-08, 15:09   #454
Avari
Raczkowanie

OPI trzyma się z 4-5 dni, nakładany 2 warstwami bez lakierów podkładowych i nawierzchniowych. Ale to chyba jest bardziej związane ze zmianą sposobu opiłowywania pazurków, bo ostatnio próbowałam Delię Bioactive Glass i mimo prac remontowych nie miałam odprysków ani starcia lakieru.
Avari jest offline  
Stary 2009-04-08, 18:08   #455
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
OPI trzyma się z 4-5 dni, nakładany 2 warstwami bez lakierów podkładowych i nawierzchniowych. Ale to chyba jest bardziej związane ze zmianą sposobu opiłowywania pazurków, bo ostatnio próbowałam Delię Bioactive Glass i mimo prac remontowych nie miałam odprysków ani starcia lakieru.
a cóż to za sposób piłowania?
Zdradź proszę bo mnie szlag trafia jak po dwóch dniach lakier zaczyna się ścierać
MoniaK jest offline  
Stary 2009-04-08, 21:06   #456
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, a ile Wam średnio wytrzymują lakiery OPI, bardzo trwałe są czy raczej przeciętnie?
Ja mam właśnie na pazurach Lincoln Park After Midnight i trzyma się już od 8 dni Co prawda brzegi paznokci się pościerały już ze 2 dni temu, dziś pojawił się pierwszy odprysk, ale i tak uważam to za rekord. A jak stosuję go jak każdy inny lakier czyli z bazą i wysuszaczem z Sally Hansen.
I wg mnie te lakiery mają lepszą trwałość niż przeciętna. Inne lakiery zmywam po 2-3 dniach, te zwykle po 4-5. Teraz trochę przetrzymałam, bo żywcem nie miałam czasu na zrobienie paznokci, a i tak wyglądają lepiej niż z niejednym lakierem po 3 dniach
MagJa jest offline  
Stary 2009-04-08, 23:05   #457
Mariola13
Zakorzenienie

Mam ochotę na kilka lakierów i zastanawiam się gdzie kupić w rozsądnej cenie
Czy ktoś może kupował u tego sprzedawcy ?
maiandjays
http://cgi.ebay.pl/OPI-Polish-Got-a-...1%7C240%3A1318
Cena znośna, a tak marzy mi się Can You Dig It ? oraz Miami Beet

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2009-04-09 o 12:15 Powód: dopisek
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-04-09, 11:51   #458
Avari
Raczkowanie

Cytat:
a cóż to za sposób piłowania?
Zdradź proszę bo mnie szlag trafia jak po dwóch dniach lakier zaczyna się ścierać
mnie też trafiał . Odkryłam przez przypadek, jak złamałam polakierowanego pazurka tuż przed ważnym spotkaniem i nie miałam czasu zrobić pełnego manicuru i musiałam ratować co było. Normalnie opiłowywałam końcówkę paznokcia tak, że brzeg był zaokrąglony patrząc na niego z boku. Jak musiałam go opiłować mając lakier na paznokciu to nie mogłam spiłować góry więc spiłowałam go prostopadle do płytki, a nawet lekko "pod spód" i zrobiła się ostra górna krawędź pazurka. Teraz nawet jak robię prace remontowe to lakier siedzi i się nie ściera.
Avari jest offline  
Stary 2009-04-18, 18:26   #459
Mariola13
Zakorzenienie

Kilka dni temu przylecialy moje 2 lakiery: Miami Beet i Can You Dig It ?

Sa przecudne
Jedna warstwa i przepiękny soczysty kolor Dzisiaj nałożyłam Miami Beet - zobaczymy jak z trwałością

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-04-18, 18:29   #460
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Kilka dni temu przylecialy moje 2 lakiery: Miami Beet i Can You Dig It ?

Sa przecudne
Jedna warstwa i przepiękny soczysty kolor Dzisiaj nałożyłam Miami Beet - zobaczymy jak z trwałością
pokaż

agabil1 jest offline  
Stary 2009-04-19, 00:07   #461
maen
Zadomowienie

Cytat:
to najtrwalszy lakier jaki mam, na dowolnym lakierze podkładowym potrafi trzymać się prawie tydzień
maen jest offline  
Stary 2009-04-19, 12:23   #462
Avari
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maen Pokaż wiadomość
to najtrwalszy lakier jaki mam, na dowolnym lakierze podkładowym potrafi trzymać się prawie tydzień
właśnie, ostatnio czytałam o lakierach podkładowych (zresztą pod wpływem wizażanki) i mam pytanie, jak sprawuje się taki lakier z OPI? 2 razy miałam pomalowane na podkładowym lakierze z Sally Hansen i to była katastrofa, lakier nie wysechł nawet po 4 godz od pomalowania.
Avari jest offline  
Stary 2009-04-19, 12:31   #463
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
właśnie, ostatnio czytałam o lakierach podkładowych (zresztą pod wpływem wizażanki) i mam pytanie, jak sprawuje się taki lakier z OPI? 2 razy miałam pomalowane na podkładowym lakierze z Sally Hansen i to była katastrofa, lakier nie wysechł nawet po 4 godz od pomalowania.
Też podłączam sie do pytania. Ja używam zwykle baz Inglota i sa one bardzo dobre, ale zawsze warto się czegoś nowego dowiedzieć.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
Aggie125 jest offline  
Stary 2009-04-19, 16:02   #464
Zahran
Raczkowanie

ja używam orly bonder i sobie chwalę, szybko schnie, lakier ładnie się trzyma
Zahran jest offline  
Stary 2009-04-19, 17:54   #465
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
pokaż
Już pokazuję, sekundeczkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (52,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (60,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (64,1 KB, 34 załadowań)

szukają nowego domu

Czas edycji: 2009-04-19 o 18:14
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-04-19, 19:14   #466
KattiePL
Zadomowienie

Mariola
gdzie kupowałaś te lakierki, ile Cię wyszło za 1?

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline  
Stary 2009-04-19, 20:32   #467
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Mariola
gdzie kupowałaś te lakierki, ile Cię wyszło za 1?
Kupowałam we wspominanym tutaj sklepie Victoria's Beauty. Obsługa szybka, info o zaksięgowaniu płatności, kolejne o wysyłce, ale coś mi się osobiście nie podoba
Otórz najpierw (przed zakupem) nappisałam maila do sklepu dlaczego przy dwóch lakierach, przesyłka jest dwukrotnie wyższa. Dostała odpowiedź, że takie są ceny. Gdybym nic nie wysyłała to bym w to uwierzyła, ale trochę w wysyłkach jestem "oblatana", więc wiem, że koszt przesyłki jest od wagi i są przedziały wagowe. 2 lakiery z pewnością mieszczą się w tym samym przedziale wagowym. Nie dyskutowałam, bo zależało mi na lakierach i przyjęłąm do wiadomości, że z przesyłki sklep też musi mieć zarobek.
Przesyłka przyszła szybko - kilka dni i nawet wiem czemu.... bo została wysłana w SZCZECINIE
Moja koncepcja jest taka, że ktoś z USA przesyła czy przywozi komuś w PL pewnie sporą ilość lakierów i de facto lakiery zamawiamy w PL, płacąc kasę na konto również w PL Czy zatem koszt wysyłki 2 lakierów wysłanych w malutkiej kopercie bąbelkowej ze Szczecina wynosi 13,50 zł lekka przesada, ale trudno.
Za same 2 lakiery zapłaciłam 49,85 zł.
Za całość 63,35 zł

W Polsce przesyłka polecona priorytetowa - np. w kartonie butelka 100 ml perfumów obłożona styropianem i innym wypełaniaczem kosztuje 5,30 zł. Wysyłka 2 lakierów to koszt 4,15 zł.

szukają nowego domu

Czas edycji: 2009-04-19 o 20:39 Powód: dopisek
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-04-19, 20:55   #468
KattiePL
Zadomowienie

to rzeczywiście ździerają na wysyłce to ju wiem, że nie opłaca się od nich kupować
oni chyba liczą za wysyłkę według amerykańskich zwyczajów, trochę to nieładne
czyli dalej najbardziej opłaca się kupować na targach

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline  
Stary 2009-04-19, 21:00   #469
Avari
Raczkowanie

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa właśnie zmyłam Blue my mind i ratuuuuuunku!!!!! jakie mam odbarwione na niebiesko pazurki. Już mnie nikt nie musi przekonywać co do lakierów podkładowych. Serio serio pierwszy raz mi się coś takiego przydarzyło. Mogę grać zombie bez żadnej stylizacji z tymi pazurkami. Buu.
Avari jest offline  
Stary 2009-04-19, 21:31   #470
KattiePL
Zadomowienie

spróbuj jeszcze zmyć zmywaczem, jak to nie da rady do zostaje Ci tylko lekko opiłować pazurki
Ja miałam podobnie po Yoga-tta, ale się tym mocno nie przejełam, po zmyciu lakieru jeszcze raz przemyłam pazurki wacikiem nasączonym zmywaczem, pomalowałam na inny kolor pazurki. Ze skórek samo mi później się doczyściło po prysznicu, a po jakimś czasie jak zmywałam ten inny lakier to nie było już śladu po Yodze

(Google)
KattiePL jest offline  
Stary 2009-04-19, 21:36   #471
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Avari, auć... wypróbuj może sok z cytryny albo paste do zebów na płytkę paznokcia. W ostateczności lekkie manewry z polerką.

Aggie125 jest offline  
Stary 2009-04-19, 22:32   #472
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
to rzeczywiście ździerają na wysyłce to ju wiem, że nie opłaca się od nich kupować
oni chyba liczą za wysyłkę według amerykańskich zwyczajów, trochę to nieładne
czyli dalej najbardziej opłaca się kupować na targach
No właśnie chodzi o to, że to trochę nie fair. Wolałabym, żeby lakier był droższy -skoro jest wart wyższej ceny, a nie naciąganie na przesyłkę

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-04-19, 22:42   #473
MadamePoirot
Przyczajenie

Red face Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Hej dziewczyny : )O Opi dowiedziałam się przypadkiem, chyba z jakiejś gazety, nie zwróciłam większej uwagi ze względu na cenę (było podane: ok 50zł)Ale po historiach z lakierami wreszcie chcę zainwestować w coś lepszego ; ) Tym bardziej że na stronach internetowych widziałam je za 26zł. Miałam lakiery cenowo od 3zł do 17zł i mam dosyć kolejnych porazek : ) No, w sumie raz z Włoch przywiozłam sobie jeden lakier on kosztował coś ponad 30zł w prf33zeliczeniu z euro i muszę powiedzieć że ten połysk, trwałość była cudowna (niestety niedostępny w PL), ale to był kolor ciemny, bordowy, a mnie interesuje hmm bliżej nieokreślony kolor... subtelny, mleczny (ale nie biały), a może... bardziej w kolorze nude, beż, ale nie taki którego nie widać, chciałabym żeby w miarę krył paznokieć, tak by wyglądał elegancko i kobieco ; ) Na razie z tego co przeglądałam w kilku sklepach to mógłby być At first sight, Tickle my france-y, Makes men blush, ale trudno wybierać z plam na monitorze.Owszem są obrazki paznokci, ale musze powiedzieć że niekiedy różnią się od siebie bardzo (te same odcienie) na różnych zdjęciach, więc bywam skołowana przy ich przeglądaniu. ; ))A! I myślę dla mamy o Kremlu - kreme de la kremlin : )tak się własnie zastanawiam... w maju w nowohuckim centrum kultury w krakowie są targi kosmetyczne, mogłabym podjechać,mozecie mi powiedzieć czy warto? i co na takich targach jest (nigdy nie byłam) - jest możliwość pomalowania płytki paznokcia lakierem - testerem? i w jakich cenach są opi?a tak w ogóle któraś się wybiera? : )
MadamePoirot jest offline  
Stary 2009-04-19, 22:48   #474
Avari
Raczkowanie

Cytat:
Avari, auć... wypróbuj może sok z cytryny albo paste do zebów na płytkę paznokcia. W ostateczności lekkie manewry z polerką.
Miauk dziewczyny prędzej mi pazurki odpadną. Na skórkach nic nie zostało, tylko sama płytka pazurków. Dość kosmicznie to wygląda. Kąpiel i moczenie pazurków w wodzie nie pomogło. Na razie zamalowałam czarnym lakierem (co dziwne to Light my sapphire nie przebarwił nic a nic a dużo ciemniejszy kolor), a jutro z podkulonym smętnie ogonem powlokę się kupić lakier podkładowy. Wściekła czerwień mi tak szponów nie załatwiła jak ten kobalt. O żebyż go zaraza. Zachciało mi się niebieskiego, a ten nareszcie wyglądał super przy moim kolorze skóry. No, ale załatwię go tak podkładem, że zobaczymy

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez MadamePoirot Pokaż wiadomość
... w maju w nowohuckim centrum kultury w krakowie są targi kosmetyczne, mogłabym podjechać,mozecie mi powiedzieć czy warto? i co na takich targach jest (nigdy nie byłam) - jest możliwość pomalowania płytki paznokcia lakierem - testerem? i w jakich cenach są opi?a tak w ogóle któraś się wybiera? : )
Po co czekać do maja? W KR można kupić te lakiery w co najmniej 2 miejscach (Rynek i Kazimierz) (sprawdź na ich stronach internetowych). W sklepie na Kazimierzu kosztują 28 PLN za sztukę, wybór ujdzie chociaż daleko mu do tego z internetu. Nie wiem jak zaopatrzenie na Rynku bo jeszcze nie dotarłam.
Avari jest offline  
Stary 2009-04-20, 09:53   #475
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Po co czekać do maja? W KR można kupić te lakiery w co najmniej 2 miejscach (Rynek i Kazimierz) (sprawdź na ich stronach internetowych). W sklepie na Kazimierzu kosztują 28 PLN za sztukę, wybór ujdzie chociaż daleko mu do tego z internetu. Nie wiem jak zaopatrzenie na Rynku bo jeszcze nie dotarłam.
Czy te sklepy sprzedają internetowo również ?

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-04-20, 12:48   #476
Avari
Raczkowanie

dystrybutorzy i nailbary OPI: www.opinails.pl (kiedyś do nich dzwoniłam z awanturą, że nie ma żadnych informacji ani o firmie, ani o produktach ani gdzie można kupić ich produkty, potem pojawiła się informacja na stronach www). Ja kupuję na Berka Joselewicza w KR www.rbskosmetik.pl, można zamawiać on-line. Ale dziewczyny mają rację, kolory na stronach mocno różnią się od rzeczywistości, lepiej popróbować na pazurkach.
Avari jest offline  
Stary 2009-04-20, 13:05   #477
karola0
Raczkowanie

to gzdzies na kazimierzu???Tak??
karola0 jest offline  
Stary 2009-04-20, 21:43   #478
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
dystrybutorzy i nailbary OPI: www.opinails.pl (kiedyś do nich dzwoniłam z awanturą, że nie ma żadnych informacji ani o firmie, ani o produktach ani gdzie można kupić ich produkty, potem pojawiła się informacja na stronach www). Ja kupuję na Berka Joselewicza w KR www.rbskosmetik.pl, można zamawiać on-line. Ale dziewczyny mają rację, kolory na stronach mocno różnią się od rzeczywistości, lepiej popróbować na pazurkach.
Dzięki za namiar

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-04-20, 22:02   #479
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Avari, i jak, nie udało się przywrócic pazurów do normalnej barwy?

Kupiłaś jakis lakier podkładowy?

Aggie125 jest offline  
Stary 2009-04-21, 10:45   #480
Avari
Raczkowanie

Cytat:
Avari, i jak, nie udało się przywrócic pazurów do normalnej barwy?

Kupiłaś jakis lakier podkładowy?
Podkładowego jeszcze nie zdążyłam. W ruch poszła polerka za Twoją radą, bo nic nie było w stanie tego przebarwienia ruszyć, a wybielaczy wolałam nie próbować bo mam dość kruche pazurki. Żeby było wesoło to ten czarny kolor (firmy CM) zabarwił mi skórki (mimo prawidłowego zmywania lakieru) więc dostał namiary na mój kosz na śmieci w trybie ekspresowym.

Jutro idę po podkładowy lakier tylko wcześniej pobuszuję po wizażu, żeby trochę się podszkolić, ale chyba stanie na OPI. SH już próbowałam i porażka.
Avari jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości