Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-21, 13:38   #481
kasiaj85
Moderator

Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Witam
Dołączam do fanek OPI! Niestety poznańskie Sephory chyba sobie kpią - 4-5 kolorków to maks... Poza tym, w jednej skasowali za lakier 49 zł a w drugiej dwa dni PÓŹNIEJ 42...
mniejsza z tym. Mam Privacy Please i The Thrill of Brasil od kilku dni co prawda i teraz do tego jeszcze chora jestem, więc nie mam za bardzo ochoty na czerwień. Za to Privacy Please jest świetny - prawie niewidoczny ale piękny połysk nadaje. delikatnie rozjaśnia na mleczno po trzech warstwach, ale one są cienkie i szybko schną

Czy była któraś Poznanianka w tym Nail Barze w Pestce? Po ile tam są lakiery OPI? i czy w ogóle możnaje tam KUPIĆ? bo na stronce nie ma o tym info.
Chciałabym móc kupić sobie jeszcze kilka kolorków, ale cholipa nie za 50zł... gdzie jeszcze w Poznaniu (oprócz oczywiście Sephory) mozna kupić te lakiery, zwłaszcza nowe kolekcje?
Edit: Zwracam honor - na rachunku dzisiaj zobaczyłam oba lakiery były po 42zł, pani powiedziała mi że kosztuje 49zł a lakier na rachunku był po 42. Pani musiała się pomylić.

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-04-21 o 17:29 Powód: sprostowanie
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-04-21, 21:53   #482
Avari
Raczkowanie

w RBS Kosmetik (KR) są po 28 pln, w Sephorze mają mały wybór i dopiero w przyszłym roku, wg informacji podanych przez dystrybutora OPI z Łodzi, będą posszerzali oferte. Zerknij na strony OPI to znajdziesz listę sklepów w swoim mieście.
Avari jest offline  
Stary 2009-04-21, 23:26   #483
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Avari Pokaż wiadomość
w RBS Kosmetik (KR) są po 28 pln, w Sephorze mają mały wybór i dopiero w przyszłym roku, wg informacji podanych przez dystrybutora OPI z Łodzi, będą posszerzali oferte. Zerknij na strony OPI to znajdziesz listę sklepów w swoim mieście.
hmmm... patrzyłam na tę listę sklepów tylko nie bardzo rozumiałam ideę Nail Baru. Ale po przemiłej wymianie maili z panią Moniką już wiem, że w tych Nail Barach też jak najbardziej można lakiery zakupić, nawet bez zabiegu przepraszam za zamieszanie, przebrnęłam przez cały wątek zanim napisałam swój poprzedni post z ręką na sercu
Dziękuję za odpowiedź. Chodziło mi też może o opinię czy któraś z Wizażanek była w Nail Barze w Pestce /Poznań ?

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-04-22, 11:37   #484
Avari
Raczkowanie

Dziś wypróbuję bazę z OPI akurat pod nowy kolor Lincoln Park After Dark będzie jak znalazł Zdam potem relację jak toto się sprawuje.

Ok, nie będzie to w 100% obiektywna ocena, bo przed położeniem bazy miałam spolerowane pazurki, czego zazwyczaj nie robię. Baza bardzo fajnie się nakłada, błyskawicznie schnie, (tu mam problem z ocenieniem czy wyrównuje płytkę), pozwala na ładne i równomierne rozłożenie lakieru, żadnych smug czy zabawy w korekcję cienko-grubo, można nałożyć dużo cieńsze warstwy lakieru, lakier szybko wysechł. Teraz pozostaje ocenić czy faktycznie przedłuży trwałość lakieru. Samo malowanie jest jednak dużo fajniejsze z bazą. Lakier ładnie się przyczepia.

Edytowane przez Avari
Czas edycji: 2009-04-22 o 21:11 Powód: dopisanie opinii
Avari jest offline  
Stary 2009-04-25, 18:55   #485
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Avari, to daj za jakiś czas znać jak oceniasz trwałość lakieru na bazie OPI, czy faktycznie baza OPI przedłuża trwałość lakieru

I jak się czują pazury po polerowaniu?

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2009-04-25, 21:26   #486
Avari
Raczkowanie

pazurki czują się niebywale gładko

Co do bazy to faktycznie dość zadowolona jestem, pazurki przetrwały gruntowne porządki. W końcu zmyłam, bo przestały mi pasować do stroju i położyłam dziś Nocnego Lincolna (bo ostatnio położyłam Ruby-b-peru). Pewnie znowu zmyję bo mi się prędzej znudzi niż zedrze.
Avari jest offline  
Stary 2009-04-25, 21:35   #487
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
pazurki czują się niebywale gładko

Co do bazy to faktycznie dość zadowolona jestem, pazurki przetrwały gruntowne porządki. W końcu zmyłam, bo przestały mi pasować do stroju i położyłam dziś Nocnego Lincolna (bo ostatnio położyłam Ruby-b-peru). Pewnie znowu zmyję bo mi się prędzej znudzi niż zedrze.
No to super. Wiem już, jaka będzie moja następna baza pod podkład (w tej chwili mam 4, z czego 3 na mniejszym lub wiekszym "wykończeniu")

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
Aggie125 jest offline  
Stary 2009-04-26, 02:10   #488
kasiaj85
Moderator

Dziewczyny a o której bazie konkretnie mówicie?

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-04-26, 08:15   #489
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a o której bazie konkretnie mówicie?
Też jestem ciekawa jaka to baza

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-04-26, 13:04   #490
see
Zadomowienie

Ja też muszę sobie kupić jakąś bazę, bo ostatnio trochę mi się zniszczyły paznokcie, a miałam już takie ładne. A teraz szukam jakiegoś wesołego, mocnego kolorku, tak mi się wymarzył taki okropny kiczowaty róż lub zieleń z OPI.
Wy stosujecie baza+lakier+wysuszacz?

Edytowane przez see
Czas edycji: 2009-04-26 o 13:06
see jest offline  
Stary 2009-04-26, 20:44   #491
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

See, ja nie używam wysuszaczy, stosuje bazę pod lakier, 2 warstwy lakieru i top-coat.

Aggie125 jest offline  
Stary 2009-04-26, 22:43   #492
KattiePL
Zadomowienie

ja różnie, ale najczęściej : baza + lakier (tyle warstw ile trzeba)+ top coat + kropelki wysuszające

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline  
Stary 2009-04-27, 11:08   #493
Avari
Raczkowanie

Mam bazę OPI Natural Nail Base Coat. Maluję: baza, 2 warstwy lakieru (chyba, że jest bardzo transparentny wtedy więcej) i na razie nie daję żadnych wysuszaczy ani nawierzchniowych lakierów. Może skuszę się na Top Coat z OPI.

Baza ma jeszcze jedną zaletę - zauważyłam, że dużo łatwiej zmyć lakeir z pazurków, nawet bardzo mocno nasycony pigmentami. No i zero przebarwień
Avari jest offline  
Stary 2009-04-27, 11:54   #494
kasiaj85
Moderator

Avari : wielkie dzięki za info poszukam jej w takim razie bo bardzo lubię malować pazurki ciemnymi lakierami a z bazą to jednak bezpieczniej...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-04-27, 12:21   #495
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Aż pożałowałam, że mam jeszcze prawie cała baze wybielającą z Inglota. Mam ogólnie 4 rodzaje baz, z tym, żę 2 Inglotowskie juz praktycznie nie daja się nabrac na pędzelek (słynny krótki pędzelek Inglota) i w zasadzie powinnam zrobić czystkiw szafie z kosmetykami

Aggie125 jest offline  
Stary 2009-04-27, 21:11   #496
Avari
Raczkowanie

jestem po porządkach i bezlitośnie pozbyłam się wszystkich lakierów (i innych ubrań i kosmetyków), których nie używam. Wolę mieć kilka lakierów, które używam, niż kilkanaście, które tylko stoją i schną, bo na samą myśl o męczeniu się z ich nakładaniem robi mi się słabo.

Jakoś przyjemniej wybierać "na co mam dziś ochotę" niż "na co starczy mi zacięcia"

A wracając do OPI - jak na razie mam im do zarzucenia to, że śmierdzą . No i nadal nie znalazłam chłodnego mlecznego porcelanowego różu.
Avari jest offline  
Stary 2009-04-27, 22:10   #497
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
jestem po porządkach i bezlitośnie pozbyłam się wszystkich lakierów (i innych ubrań i kosmetyków), których nie używam. Wolę mieć kilka lakierów, które używam, niż kilkanaście, które tylko stoją i schną, bo na samą myśl o męczeniu się z ich nakładaniem robi mi się słabo.

Jakoś przyjemniej wybierać "na co mam dziś ochotę" niż "na co starczy mi zacięcia"

A wracając do OPI - jak na razie mam im do zarzucenia to, że śmierdzą . No i nadal nie znalazłam chłodnego mlecznego porcelanowego różu.
Mała czystka?

Chłodny, mleczny, porcelanowy róz... hmm. Rozumiem, że nie chodzi Ci o taki lekki róż do frencha, ale taki jakby nieco rozbielony dośc jasny róż, w chłodnym odcieniu?

Aggie125 jest offline  
Stary 2009-04-27, 22:37   #498
Avari
Raczkowanie

właśnie do frencha, problem w tym że mam dość jasną skórę i większość kolorów mi wychodzi albo za różowa albo za beżowa. Albo są kryjące, a ja chcę mleczne, tak aby można dozować ich intensywność przez ilość warstw. Albo robią się straszne smugi. Kiedyś miałam taki z SH, ale wycofali. Efekt chcę taki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01915.jpg (41,7 KB, 76 załadowań)

Edytowane przez Avari
Czas edycji: 2009-04-27 o 22:47
Avari jest offline  
Stary 2009-04-28, 18:47   #499
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
ja różnie, ale najczęściej : baza + lakier (tyle warstw ile trzeba)+ top coat + kropelki wysuszające
A ja zawsze mam wrażenie, iż jak nałożę tyle warstw to będzie schło kilka godzin i odpadnie mi w trymiga

Avari, a z OPI nic nie znalazłaś? Ja od ich kolorów dostaję oczopląsu ale wiadomo, że lakier inaczej wygląda na stronie a inaczej na paznokciach
Mi ten kolor, który wkleiłaś przypomina lakier do frencha Oriflame Soft Pink.
MoniaK jest offline  
Stary 2009-04-28, 18:55   #500
Avari
Raczkowanie

mnie też zdziwiło, bo myślałam, że przy tak bogatej ofercie błyskawicznie znajdę odpowiedni odcień. Nie znalazłam niczego odpowiedniego ani z oferty Douglasa, ani w Sephorze, ani w Rossmanie ani w sklepach dla kosmetyczek. Ale w RBS Kosmetik nie mają pełnej oferty, może w tym salonie na Rynku będzie coś odpowiedniego.Normalnie jak wreszcie znajdę to kupię kilkanaście buteleczek, bo ja takiego koloru na potęgę używam.
Avari jest offline  
Stary 2009-04-28, 19:57   #501
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
mnie też zdziwiło, bo myślałam, że przy tak bogatej ofercie błyskawicznie znajdę odpowiedni odcień. Nie znalazłam niczego odpowiedniego ani z oferty Douglasa, ani w Sephorze, ani w Rossmanie ani w sklepach dla kosmetyczek. Ale w RBS Kosmetik nie mają pełnej oferty, może w tym salonie na Rynku będzie coś odpowiedniego.Normalnie jak wreszcie znajdę to kupię kilkanaście buteleczek, bo ja takiego koloru na potęgę używam.
W wolnej chwili spróbuję zrobić zdjęcie temu lakierowi Soft Pink i może akurat przypadnie Ci do gustu
MoniaK jest offline  
Stary 2009-04-28, 19:57   #502
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
W wolnej chwili spróbuję zrobić zdjęcie temu lakierowi Soft Pink i może akurat przypadnie Ci do gustu
MoniaK jest offline  
Stary 2009-05-04, 23:37   #503
fraise26
Rozeznanie

dziewczyny czy któraś z Was ma może jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na ebay'u albo gdzieś, gdzie można kupić taniej OPI? Bo 42 zł to troche dużo dla mnie...
fraise26 jest offline  
Stary 2009-05-05, 09:38   #504
DariannaKrak.
Raczkowanie

GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.

wpisz w Google hasło :lakier OPI i znajdziesz na pewno.
Stary 2009-05-05, 20:06   #505
Avari
Raczkowanie

na stronach OPI masz podaną listę dystrybutorów, niektórzy prowadzą sprzedaż wysyłkową. Tylko jak kolory dobierzesz?
Avari jest offline  
Stary 2009-05-06, 20:17   #506
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

przejrzałam cały wątek, skopiowałam linki i zdjęcia. Zamierzam zamówić kilka lakierów. Na razie nie mam typów, obejrzę dokładnie wszystko i pewnie jutro będę Was prosić o pomoc w doradzeniu

agabil1 jest offline  
Stary 2009-05-06, 20:45   #507
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
przejrzałam cały wątek, skopiowałam linki i zdjęcia. Zamierzam zamówić kilka lakierów. Na razie nie mam typów, obejrzę dokładnie wszystko i pewnie jutro będę Was prosić o pomoc w doradzeniu
Powiem nieskromnie, że moje są śliczne, polecam Tylko ten fioletowy koniecznie trzeba nałozyć dwuwarstwowo, bo jedna warstwa nie kryje równo. Miami Beet za to jedna warstwa jest idealna

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2009-05-06 o 20:46
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-05-06, 22:49   #508
see
Zadomowienie

Ja sobie zamówiłam dwa kolejne, tym razem Dating a Royal i Pink-ing of You. Do ostatniej chwili zastanawiałam się, jakie wziąć. Gdyby jakieś kolory mi się nie podobały, ale w sumie wszystkie są ładne.
Muszę jeszcze mieć jakieś fiolet i zielony.
A może ma któraś z Was kolor Strawberry Fields? Bo na każdym zdjęciu, które widziałam w Internecie wygląda inaczej, raz mi się podoba, a raz nie.
Stary 2009-05-07, 16:18   #509
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Powiem nieskromnie, że moje są śliczne, polecam Tylko ten fioletowy koniecznie trzeba nałozyć dwuwarstwowo, bo jedna warstwa nie kryje równo. Miami Beet za to jedna warstwa jest idealna
hehe no właśnie Twój fiolet mi wpadł w oko
Myślałam o jakimś intensywnym fiolecie, ciemnym granacie, eleganckim ciemnej czerwieni oraz takim naturalnym jasnym beżu lekko może złamanym różem (ale nie za bardzo).
No i żadne perły, drobinki czy brokaty
Tak na pierwszy rzut oka te mi wpadły w oko
Black Cherry Chutney
Get Me to the Taj on Time
Keys to My Karma
Yoga-ta Get this Blue!
Sand In My Suit
We'll Always Have Paris
Malaga Wine
St.Petersburgundy
At First Sight
Louvre Me, Louvre Me Not
Malaysian Mist
Samoan Sand
Russian Navy
Datting A Royal

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-05-07 o 16:37
agabil1 jest offline  
Stary 2009-05-08, 00:39   #510
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hehe no właśnie Twój fiolet mi wpadł w oko
Myślałam o jakimś intensywnym fiolecie, ciemnym granacie, eleganckim ciemnej czerwieni oraz takim naturalnym jasnym beżu lekko może złamanym różem (ale nie za bardzo).
No i żadne perły, drobinki czy brokaty
Tak na pierwszy rzut oka te mi wpadły w oko
Black Cherry Chutney
Get Me to the Taj on Time
Keys to My Karma
Yoga-ta Get this Blue!
Sand In My Suit
We'll Always Have Paris
Malaga Wine
St.Petersburgundy
At First Sight
Louvre Me, Louvre Me Not
Malaysian Mist
Samoan Sand
Russian Navy
Datting A Royal
Z Twojej listy sama od dawna mam ochotę na Black Cherry Chutney Piękny jest! No i St.Petersburgundy też Kiedyś w końcu je kupię
Get Me to the Taj on Time - wg mnie jest to blady zimny róż. Teraz jak mam trochę opalone dłonie przy jednej warstwie wygląda fajnie, ale wcześniej trupio. Przy dwóch to już w ogóle miałam dłonie topielicy Idealnego beżo-różu nadal szukam. Mam jeszcze Hopelessly in Love i z kolei ten jest bardziej beżowy, choć też z kroplą różu, mleczny, ale ciut za żółty
A z granatów mam Russian Navy. On jest ciemniejszy niż Yoga-ta Get this Blue!, który właśnie jest bardziej blue niż navy. Yoga-tę chyba ma rzyrafka.
Z fioletów polecam Catherine the Grape i oba mroczne Lincolny, w zależności od tego, jaki odcień wolisz. Sama mam Lincoln Park at Midnight, ale i ten After Dark mnie kusi
MagJa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości