Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-17, 11:42   #571
KattiePL
Zadomowienie

Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Tak sobie śledziłam Wasze przeżycia z tym sklepem i wiem na bank, że nic nigdy tam nie kupię

No ale ładne kolorki wybrałaś Aga.

Zahran ja bym się bardzo chętnie przyłączyła do Ciebie, ale niestety też nie mam karty kredytowej

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline  
Stary 2009-05-17, 12:26   #572
Zahran
Raczkowanie

Super Kattie, im nas więcej tym lepiej! a czy kojarzysz kogoś kto mógłby pomóc...?
Zahran jest offline  
Stary 2009-05-17, 16:15   #573
KattiePL
Zadomowienie

Niestety ale nie bardzo

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline  
Stary 2009-05-17, 17:14   #574
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Ja też nie mam karty. Zastanawiam się, czy może L_V nie chcialaby się do nas dołączyć. Może ona ma kartę?

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2009-05-17, 17:38   #575
Zahran
Raczkowanie

No właśnie, może zajrzy tu do nas?
widzę, że odzywają się dawne chętne na zakupy doprowadźmy to tym razem do skutku hihihi
Zahran jest offline  
Stary 2009-05-17, 20:33   #576
nebraska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Nebrasko, ja swojego Essie kupowalam w zeszłym roku jakoś na wiosnę, na targach w hotelu Victoria (byłam tam z KattiePL i kupiłam testowo m.in. 2 lakiery China Glaze, Essie i Orly mini, no i OPI). Jeśli pasowałby Ci mocny róz Essie (Fancy Delancey), to moge go na cos wymienic, bo mi Essie nie przypadlo do gustu Co innego China Glaze, ktory blyszczy się jak wariat nawet bez top-coata.
Dzięki Aggie, mocny róż nie dla mnie, poszukuę brudnego że tez we Wrocunie ma zadnych targów...

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Nebrasko, ja kilk razy zamawiałam ChG w www.eurofashion.com.pl -> dział sklep jakby co, bo w gąszczu tych przycisków na górze ja na początku nie mogłam znaleźć - sklepowi nie mam nic do zarzucenia, zawsze przysyłali mi lakiery w wypełnionych prażynkami pudełkach, niezależnie czy zamawiałam 1 czy więcej, oczekiwałam zwykle około tygodnia
Niestety nie uzupełniają od jakiegoś czasu oferty, ale z nimi jest dobry kontakt mejlowy
Dziękuję Zahran, zajrzę tam na pewno

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2009-05-17, 21:01   #577
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Nebrasko, ja kilk razy zamawiałam ChG w www.eurofashion.com.pl -> dział sklep jakby co, bo w gąszczu tych przycisków na górze ja na początku nie mogłam znaleźć - sklepowi nie mam nic do zarzucenia, zawsze przysyłali mi lakiery w wypełnionych prażynkami pudełkach, niezależnie czy zamawiałam 1 czy więcej, oczekiwałam zwykle około tygodnia
Niestety nie uzupełniają od jakiegoś czasu oferty, ale z nimi jest dobry kontakt mejlowy

edit:
dziewczyny, chciałam zrobić małe zakupy na 8ty8beauty (ok.3 lakiery) czy któraś z was byłaby chętna na wspólne zakupy żeby rozłożyć koszty przesyłki? A jeśli nie, to generalnie potrzebuję czyjejś pomocy, ponieważ nie mam ani visy ani mastercard ani americanexpress, a paypala niestety nie akceptują. Czy któraś z was mogłaby mi pomóc ?

Moglabym pomoc ale poki co czekam na nowa karte wiec jezeli chcesz zrobic zakupy na juz to nie bardzo sie przydam
W kazdym razie z checia przylaczylabym sie do zakupow bo mam ochote na nowe kolory z Essie(mam jeden i jestem z niego bardzo bardzo zadowolona) i coraz bardziej kusi mnie Orly(wzielam na poczatek dwa i zawojowaly mnie calkowicie-nawet bardziej niz OPI)

Rozumiem ze to ta strona?
http://www.8ty8beauty.com/nail_polishes/orly-1.htm
Stary 2009-05-17, 21:14   #578
Zahran
Raczkowanie

Tak Hexxano, ta strona Ja z kolei chciałam zamówić od essie, opi i chinaglaze.
Tych lakierów "na już" nie muszę mieć - chodzą za mną od jakiegoś czasu, ale nie jest to sprawa życia i śmierci dla mnie choć fajnie by było je mieć do wakacji Ale nawet jeśli trzeba poczekać dłużej, to poczekam!
Byłoby super, gdyby się udało zrealizować to zamówienie
Zahran jest offline  
Stary 2009-05-17, 21:17   #579
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Tak Hexxano, ta strona Ja z kolei chciałam zamówić od essie, opi i chinaglaze.
Tych lakierów "na już" nie muszę mieć - chodzą za mną od jakiegoś czasu, ale nie jest to sprawa życia i śmierci dla mnie choć fajnie by było je mieć do wakacji Ale nawet jeśli trzeba poczekać dłużej, to poczekam!
Byłoby super, gdyby się udało zrealizować to zamówienie
Zahran-karte musza mi przyslac do konca czerwca ale licze,ze odbedzie sie to szybciej tylko ze czesciowo sama odpowiadam za opoznienia-zgubilam karte i konczyl sie okres waznosci,a wszystkie formalnosci dot.karty troche trwaly
W kazdym razie nie ma problemu
Stary 2009-05-17, 23:09   #580
Rayne
Wtajemniczenie

Hexx, czy mogłabym się przyłączyć?
Aha, i czy można prosić o podanie linka bezpośredniego do kolekcji Essie dostępnych na tej stronie? Wszystko inne widzę, a tego nie
Stary 2009-05-18, 15:07   #581
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Hexx, czy mogłabym się przyłączyć?
Aha, i czy można prosić o podanie linka bezpośredniego do kolekcji Essie dostępnych na tej stronie? Wszystko inne widzę, a tego nie

Rayne nie ma problemu Jezeli znajdzie sie jeszcze ktos jeden chetny to prosze bo wiecej niz max.4-5 osob nie ogarne tymbardziej,ze przede mna urlop,zmiana pracy i rozne inne zawirowania

Zahran,robilas juz u nich zakupy?jaki koszt przesylki-jest rejestrowana?,trzeba sie tez liczyc z ewentualnym spotkaniem z UC,jaki czas realizacji?

Jak bedziemy sie juz okreslac co do zamowienia to poprosze Was o dokladne nazwy i linki aby nic sie nie pomieszalo i zdecydowanie prosze pisac na maila-jest dostepny przez Wizaz,nie PW

Co do Essie to ja tez mam problem
Stary 2009-05-18, 15:13   #582
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Hexxano, ja nie wiem, czy myśmy rok temu nie sprawdzały na tej stronie jakie sa koszta przesyłki, jaka paczka, itp. Szczerze mówiąc to paczka rejestrowana na pewno będzie sporo droższa od nierejestrowanej, ale balabym się brac cokolwiek przesyłką zwykłą...

Znalazłam post dziewczyny, której odpisali mailowo:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=187

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2009-05-18 o 15:15
Aggie125 jest offline  
Stary 2009-05-18, 15:20   #583
lavenderfay
Rozeznanie

Hexxano a jak u Ciebie z kryciem i trwałością Essie, bo niestety u mnie OPI bardzo trudno się rozprowadza, do pokrycia potrzeba 3 warstwy a i tak widzę prześwity a na trzeci dzień odpryskuje bardzo na końcach (i z bazą i bez)
lavenderfay jest offline  
Stary 2009-05-18, 15:31   #584
Zahran
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Zahran,robilas juz u nich zakupy?jaki koszt przesylki-jest rejestrowana?,trzeba sie tez liczyc z ewentualnym spotkaniem z UC,jaki czas realizacji?
Nie, nie robiłam, tylko kilka razy się przymierzałam ))
Aggie załączyła linka z odniesiem do cen. Mam nadzieję, że teraz nie podrożała ta przesyłka jeszcze bardziej... Bo koszty wysyłki, gdy zamawia 6 osób (chyba tyle się deklaruje, choć może jszcze ktoś dojdzie), są do przeżycia, a dla pojedynczego zamówienia to cena jest raczej zaporowa... Co do UC - myślę, że z tym ryzykiem trzeba się liczyć zawsze...

Edytowane przez Zahran
Czas edycji: 2009-05-18 o 15:33
Zahran jest offline  
Stary 2009-05-18, 15:36   #585
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Z tego co pamiętam, od początku tego roku UC mają obowiązek kontrolowac wszystkie paczki i je clić (jak się uda dostac paczkę bez cła, to faktycznie łut szczęścia). Wcześniej to była istna ruletka, ale teraz trzeba sie raczej nastawiać na to, że cło będzie...

Aggie125 jest offline  
Stary 2009-05-18, 16:41   #586
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Z tego co pamiętam, od początku tego roku UC mają obowiązek kontrolowac wszystkie paczki i je clić (jak się uda dostac paczkę bez cła, to faktycznie łut szczęścia). Wcześniej to była istna ruletka, ale teraz trzeba sie raczej nastawiać na to, że cło będzie...
eee, nie zawsze . Zamawiałam od stycznia tego roku mnóstwo w sklepach zagranicznych i nigdy moje przesyłki nie zostały ocłone czy ovatowane. I to nie tylko ja mam takie szczęście
Pomogłabym Wam ale kredytówki nie mam, płaciłam zawsze przez PayPal (łatwo tam założyć konto).
Nie wiem czy wiecie ale przesyłka zagraniczna nierejestrowana też może być reklamowana przekraczając nasze granice zostaje wciągnięta w rejestr. Reklamowałam kilka przesyłek i sklep zagraniczny zawsze był w stanie sprawdzić w firmie wysyłającej (zwykle to USPS) czy przesyłka (nierejestrowana) wyszła ze Stanów, czy przekroczyła już granice Polski itp.
Wart przeczytania post Gabs o przesyłkach nierejestrowanych http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1731

agabil1 jest offline  
Stary 2009-05-18, 16:46   #587
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Hexxano, ja nie wiem, czy myśmy rok temu nie sprawdzały na tej stronie jakie sa koszta przesyłki, jaka paczka, itp. Szczerze mówiąc to paczka rejestrowana na pewno będzie sporo droższa od nierejestrowanej, ale balabym się brac cokolwiek przesyłką zwykłą...

Znalazłam post dziewczyny, której odpisali mailowo:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=187
Aggie dziekuje
Mimo wszystko wolalabym paczke rejestrowana-przy wiekszej kwocie to zawsze pewniejsze

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
Hexxano a jak u Ciebie z kryciem i trwałością Essie, bo niestety u mnie OPI bardzo trudno się rozprowadza, do pokrycia potrzeba 3 warstwy a i tak widzę prześwity a na trzeci dzień odpryskuje bardzo na końcach (i z bazą i bez)
Poki co mam tylko jeden lakier Essie bo nie moglam zdecydowac sie na kolor i jestem bardzo zadowolona-na pazurach potrafi wytrzymac do 10 dni choc pod koniec sciera sie na koncowkach ale ogolna trwalosc,krycie i schniecie jest bardzo dobre.

Z Opi mam mam dwa odcienie i....sama nie wiem czy chce wiecej,srednio jestem zadowolona o wiele bardziej wole Orly od Opi ale to moje widzimisie

Cytat:
Nie, nie robiłam, tylko kilka razy się przymierzałam ))
Aggie załączyła linka z odniesiem do cen. Mam nadzieję, że teraz nie podrożała ta przesyłka jeszcze bardziej... Bo koszty wysyłki, gdy zamawia 6 osób (chyba tyle się deklaruje, choć może jszcze ktoś dojdzie), są do przeżycia, a dla pojedynczego zamówienia to cena jest raczej zaporowa... Co do UC - myślę, że z tym ryzykiem trzeba się liczyć zawsze...
Jezeli w gre wchodzi 6 osob to mysle,ze zdecydowanie mozemy wziac przesylke rejestrowana.
Z UC licze sie bo wiem,ze taka paczka nie przejdzie niezauwazona poza tym na pewno chcialabym dla siebie samej ok.10 sztuk wiec wydaje mi sie,ze przy takiej ilosci osob dobijemy do 50szt spokojnie

Moge prosic Cie o pomoc w rozeznaniu sie co i jak?ewentualne zebranie zamowienia?
To dopiero wstepne przymiarki ale nie chce zostawiac wszystkiego na ostatnia chwile tymbardziej,ze bywam przelotem na Wizazu ostatnio

Cytat:
Nie licze na lut szczescia choc akurat moje ostatnie przesylki obyly sie bez platonosci i tylko obecne zamowienie z Tru lezy u nich czekajac na procedure.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
eee, nie zawsze . Zamawiałam od stycznia tego roku mnóstwo w sklepach zagranicznych i nigdy moje przesyłki nie zostały ocłone czy ovatowane. I to nie tylko ja mam takie szczęście
Pomogłabym Wam ale kredytówki nie mam, płaciłam zawsze przez PayPal (łatwo tam założyć konto).
Nie wiem czy wiecie ale przesyłka zagraniczna nierejestrowana też może być reklamowana przekraczając nasze granice zostaje wciągnięta w rejestr. Reklamowałam kilka przesyłek i sklep zagraniczny zawsze był w stanie sprawdzić w firmie wysyłającej (zwykle to USPS) czy przesyłka (nierejestrowana) wyszła ze Stanów, czy przekroczyła już granice Polski itp.
Wart przeczytania post Gabs o przesyłkach nierejestrowanych http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1731

Aga a gdzie mialas te numery w przypadlu przesylki nierejestrowanej?bo ja sie dopatrzec nie moge
Pytam tak na wszelki wypadek

Z PP niby latwiej ale wole placic KK i z PP korzystam tylko wtedy kiedy nie ma innej opcji.
Stary 2009-05-18, 16:47   #588
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Hexxx, nr nadania zwykle masz od sklepu gdzie robisz zakupy-albo w mailu o zmianie statusu na shipped albo prosząc sklep o takowy

agabil1 jest offline  
Stary 2009-05-18, 16:52   #589
asik123456789
Zakorzenienie

Dziewczyny mozecie polecic jakis ladny odcien czerwieni albo fuksji na paznokcie u stop?
asik123456789 jest offline  
Stary 2009-05-18, 16:53   #590
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
Hexxx, nr nadania zwykle masz od sklepu gdzie robisz zakupy-albo w mailu o zmianie statusu na shipped albo prosząc sklep o takowy
Dzieki warto wiedziec czego szukac
Stary 2009-05-18, 16:54   #591
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Dzieki warto wiedziec czego szukac
nie ma za co to tzw. tracking number

agabil1 jest offline  
Stary 2009-05-18, 17:03   #592
KattiePL
Zadomowienie

Przypomniało mi się, że Kate kiedyś kupowała w tym 8ty8, trochę ją maglowałam o to, i z tego co pisała to może się okazać, że będą pakować po 4 szt. lakierów czy jakoś tak, bo ona kuiła coś koło 8 i miała w 2 paczkach
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2763

a może sprawdzić ten sklepik:
http://transdesign.com/

(Google)
KattiePL jest offline  
Stary 2009-05-18, 17:09   #593
KattiePL
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mozecie polecic jakis ladny odcien czerwieni albo fuksji na paznokcie u stop?
z OPI? polecam Miami Beet - taka malinka - cuuudo! 2 warstewki wystarczą
wklejam fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miami beet2.jpg (58,1 KB, 104 załadowań)

(Google)
KattiePL jest offline  
Stary 2009-05-18, 17:12   #594
Hexxana
Zakorzenienie

Cytat:
nie ma za co to tzw. tracking number
Jest jest za co

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się, że Kate kiedyś kupowała w tym 8ty8, trochę ją maglowałam o to, i z tego co pisała to może się okazać, że będą pakować po 4 szt. lakierów czy jakoś tak, bo ona kuiła coś koło 8 i miała w 2 paczkach
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2763

a może sprawdzić ten sklepik:
http://transdesign.com/

Moze warto dopytac sie czy wysla to w jednej paczce bo w sumie nie bardzo rozumiem rozbijanie tego na dwie paczki

Wrzucam foty ze swoimi kolorami wiernie oddane odcienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020450.jpg (142,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lakiery 1.jpg (155,4 KB, 57 załadowań)
Stary 2009-05-18, 17:23   #595
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
z OPI? polecam Miami Beet - taka malinka - cuuudo! 2 warstewki wystarczą
wklejam fotkę
piękna malina

Cytat:
Jest jest za co

Moze warto dopytac sie czy wysla to w jednej paczce bo w sumie nie bardzo rozumiem rozbijanie tego na dwie paczki

Wrzucam foty ze swoimi kolorami wiernie oddane odcienie
świetny zbiór, zwłaszcza wpadł mi w oko ten fioletowy O.P.I

Zdjęcia St.Petersburgundy w świetle sztucznym i dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg st.petersburgundy.jpg (33,4 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg st.petersburgundy1.jpg (26,9 KB, 99 załadowań)

agabil1 jest offline  
Stary 2009-05-18, 19:02   #596
asik123456789
Zakorzenienie

Dzieki dziewczyny Oby dwa odcienie cudne. Czerwien podobna juz mam ale malinke kupie napewno Piekna

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

A robilyscie sobie moze pedicure w nail barze OPI? Kusi mnie ostatnio
asik123456789 jest offline  
Stary 2009-05-18, 19:20   #597
lavenderfay
Rozeznanie

Cytat:
Poki co mam tylko jeden lakier Essie bo nie moglam zdecydowac sie na kolor i jestem bardzo zadowolona-na pazurach potrafi wytrzymac do 10 dni choc pod koniec sciera sie na koncowkach ale ogolna trwalosc,krycie i schniecie jest bardzo dobre.

Z Opi mam mam dwa odcienie i....sama nie wiem czy chce wiecej,srednio jestem zadowolona o wiele bardziej wole Orly od Opi ale to moje widzimisie
Dziękuję
lavenderfay jest offline  
Stary 2009-05-18, 20:16   #598
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Dziewczyny, a może wstępnie każa z nas zdeklarowałaby się na jakąś ilość lakierów? W ten sposób mniej więcej będzie mozna okreslić ile bysmi ich brały i mozna by napisać maila do 8ty8 z pytaniem o koszta, rodzaj przesyłki i ile lakierow wysylaja w jednej przesyłce?

Ja z gory moge się zdeklarowac na około 5 lakierów.

Aggie125 jest offline  
Stary 2009-05-18, 20:32   #599
Zahran
Raczkowanie

Cytat:
Jezeli w gre wchodzi 6 osob to mysle,ze zdecydowanie mozemy wziac przesylke rejestrowana.
Z UC licze sie bo wiem,ze taka paczka nie przejdzie niezauwazona poza tym na pewno chcialabym dla siebie samej ok.10 sztuk wiec wydaje mi sie,ze przy takiej ilosci osob dobijemy do 50szt spokojnie

Moge prosic Cie o pomoc w rozeznaniu sie co i jak?ewentualne zebranie zamowienia?
To dopiero wstepne przymiarki ale nie chce zostawiac wszystkiego na ostatnia chwile tymbardziej,ze bywam przelotem na Wizazu ostatnio
Jasne!
Co do osób, to dotychczas chęć wyraziły: Aggie, Kattie, Rayne, Ty Hexanno no i ja więc póki co to 5 osób, jeszcze nie 6. Można zapytać jeszcze L_V czy jest chętna, bo pamiętam, że kiedyś była )
Listy zamówień bardzo prosiłabym w takim razie na moje PW, jeśli ktoś już podejmie decyzje
Ja deklaruję: 5-6 lakierów

Edytowane przez Zahran
Czas edycji: 2009-05-18 o 20:34 Powód: dopisek
Zahran jest offline  
Stary 2009-05-18, 20:57   #600
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Jasne!
Co do osób, to dotychczas chęć wyraziły: Aggie, Kattie, Rayne, Ty Hexanno no i ja więc póki co to 5 osób, jeszcze nie 6. Można zapytać jeszcze L_V czy jest chętna, bo pamiętam, że kiedyś była )
Listy zamówień bardzo prosiłabym w takim razie na moje PW, jeśli ktoś już podejmie decyzje
Ja deklaruję: 5-6 lakierów
Zahran, czyli rozumiem, że Ty będziesz pilotować listę?
Proponowałabym jeszcze jedną rzecz: zdarzyc sie może, że w momencie skladania zamówienia nagle się okaże, że jednego czy dwóch lakierow nie będzie akurat na składzie. Aby nie wstrzymywać na gwałt zamówienia może niech każa z nas się określi, czy w razie, gdyby np. na 5 lakierow mialo zabraknąc jednego czy dwóch, czy decydujemy sie na te ktore sa dostepne? Albo może oprócz tych lakierow na ktore się decydujemy wpisać też w razie zabraknięcia jakiegoś lakieru inny lakier na tzw. liście rezerwowej. Wtedy jeśli na 5 lakierow dostepne będą 4, zamawiająca weźmie 1 lakier z listy rezerwowej.

Zahran, a może założymy oddzielny Klub na nasze zakupy lakierowe?

I na kiedy mniej więcej szykowalybysmy się z zamówieniem? Czekamy na kartę Hexxany?

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2009-05-18 o 20:58
Aggie125 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości