Miedziany...rudy...taka letnia zmiana?:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-14, 12:15   #1
ZoOoOoZi
Raczkowanie

Miedziany...rudy...taka letnia zmiana?:D

hey dziewczyny=) mamy lato czas radości i zmian wiec i ja chcialabym cos zrobic dla siebie ...dlatego potrzebuje waszych rad naszło mnie na miedziane ,rude włoski ogolnie od zawsze jestem szatynka a jesli farbowalam to tylko na ciemniejszy braz rzadko kiedy spotykam dziewczyny o takich wlosach wiec jesli macie jakies fotki i wlasne doswiadzcenia to bylabym wam wdzieczna... myslalam tez o miedzianych refleksach...aha i jest jszcze taki problem czy pasuja do niebiesko zielonych oczów i ciemnej karnacji? z niecierpliwoscia czekam na odpowiedzi ....
ZoOoOoZi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 16:09   #2
smerfeta01
Zakorzenienie

Dot.: Miedziany...rudy...taka letnia zmiana?:D

jeśli masz na włosach farbę w odcieniu ciemnego brązu to używając farby w rudym kolorze możesz na włosach uzyskać tylko delikatną poświatę. Ja niedawno farbowałam się na złoty szatym garniera i wyszedł mi kolor taki miedziano-czerwono-brązowy. Fajny jest też orzechowy brąz Joanny.
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 16:40   #3
ZoOoOoZi
Raczkowanie

no tak jesli chodzi o ta zmiane to raczej wybralalbym sie chyba do fryzjera... ale musze wiedziec co chce...a niestety jak narazie nie mam pojecia;/...boje sie calej glowy na rudo zafarbowac...chyba za duza zmiana by byla...myslalam o pasemkach albo balejazu punktowym
Stary 2006-07-15, 02:01   #4
Mariti
Wtajemniczenie

Nawet jesli masz ciemniejszy wosy uzyj którejś z farb Poly Brilince , uzyskasz conajmniej poświatę miedzianą , a może nawet refleksy. To dobre farby z super odcieniami pamiętaj , ze takie kolory szybko się zmywają.
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 09:47   #5
ZoOoOoZi
Raczkowanie

i własnie tego sie boje niechce potem wygladac jak wyplowiały szczur widzialm bardzo ładny kolor z loreal no ale hmm poswiata na wlosach to tez chyba bedzie fajnie wygladac
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości