Problem w doborze podkładu!! mam nijaką cere POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-14, 22:52   #1
Blondynka :]
Raczkowanie

Unhappy

Problem w doborze podkładu!! mam nijaką cere POMOCY

Hej Normalnie żal mnie w dupie ściska jak oglądam na fotce.pl czasem laski które maja ładnie dobrany fluid do swojego kolorytu skóry. Sa opalone, nie wiem czy solarium czy nie ale poprostu buzie mają opaloną. A ja?? nie moge na siebie w dzień patrzeć. I za cholere nie moge sobie dobrac fluidu. Zawsze widać tą róznice pomiedzy szyja a dolną szczęką. A cere mam no nie blada ale niby opalona niby zaczerwieniona. NA czole mam piegi, cienie pod oczami. Nie wiem, może poprostu kolektora zacząc używac?? Pomógł by? Ja poprostu chciałabym mieć ładna jednolitą cere nie musze i nie chce mieć koloru jak rumunki. A kolektor to tez trzeba kolor dobrac czy każdy by sie stopił z moim kolorem cery? Może są poprostu jakies podkłądy który wyrównuja niedoskonałosci ale i nie "zabarwiaja" i nie tworza maski. Bo ja mam wrażenie że każdy fluid co kupie to jest za ciemny a znowu jakbym kupiła jasniejszy to bede blada. JEstemm w takim dole że........płakac mi sie chce ALBO wybrac sie do kosmetyczki żeby coś poradziła?
Blondynka :] jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 11:28   #2
Blondynka :]
Raczkowanie

Dot.: Problem w doborze podkładu!! mam nijaką cere POMOCY

nikt mi nie pomożE? no szkoda
Blondynka :] jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 12:34   #3
problemik
Przyczajenie

a ja chcialabym sie dowiedziec jakiego fluidu moge uzywac zeby nie splywal po godzinie ( bo chodze jeszcze do szkoly ) nie dawal efektu maski i miakl jakis naturalny wyglad.. prosze o pomoc
problemik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 12:40   #4
paula_lw
Przyczajenie

Smile Dot.: Problem w doborze podkładu!! mam nijaką cere POMOCY

może rzeczywiście najlepiej byłoby wybrać się do kosmetyczki- zawsze to fachowa rada osobiście radzę wypróbowac rozświetlający krem koloryzujący Avonu- visual perfection nadaje się do każdego typu cery, obecnie kosztuje ok 20 złotych
paula_lw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 13:06   #5
bonec
Rozeznanie

GG do bonec

mam podobny problem. dlatego używam tylko fluidów wysokiej jakości. na kosmetyki wydaję mało, ale tani fluid od razu na mojej twarzy widać (nawet jeśli w sklepie byłam pewna, że jest dobrze dobrany) albo spływa po godzinie. tym bardziej, że trenuję sztuki walki.

polecam l'oreal ideal balance.

(kiedyś kupowałam dwa fluidy - jeden trochę za ciemny, drugi za jasny i je mieszałam w zależności od nastroju mojej skóry. to też może pomóc)

Powiększ sobie biust

Bransoletki hand-made

Do czytania - nowości z 23.09

Kosmetyki i wishlista

brak komputera przez najbliższe dni
bonec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 13:06   #6
zawszeboska
Zakorzenienie

Blondynko, myślę, że panie w drogerii na pewno doradziła by Ci jakiś podkład oraz odpowiedni jego odcień. Zawsze ocena innej osoby jest bardziej obeiktywna, więc pewnie kolor buzi nie odcinał by się od koloru szyji.

Problemiku, ja używam podkłady Maybelline Dream Mate Muss. Jak dla mnie jest b.dobry. Nie tworzy efektu maski, przyjemnie się go nakłada, ładnie wyrównuje kolor skóry. Chyba jedynymi wadami są małe ilości kolorków do wyboru (oczywiście tylko w Polsce ) oraz niezduż trwałość.

zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 14:29   #7
Estella
Zakorzenienie

A co ten podkład ma robić?Tylko ujednolicać koloryt?Może kup krem koloryzujący - łączy w sobie właściwości podkładu i kremu nawilżającego, delikatnie wyrównuje koloryt, nie robi maski.
Poza tym wybierz kilka podkładów i poproś w perfumerii, żeby zrobiono Ci próbki - powiedz, że bardzo trudno dobrać Ci kolor, panie powinny Ci coś doradzić. Możesz też użyć b. małej ilości podkładu na szyję.
A może wystarczy sam korektor i puder?

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 11:54   #8
Justy
Zakorzenienie

nie moge sobie dobrac fluidu. Zawsze widać tą róznice pomiedzy szyja a dolną szczęką.

w pytaniach odnośnie makijażu specjalizuje się forum dla wizażystek.
jeśli dobierzesz podkład w kolorze szyji, to nie będzie efektu maski.

Ja poprostu chciałabym mieć ładna jednolitą cere
użyj korektora lub mocniej kryjącego podkładu, i zainwestuj w pielęgnację skóry.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 22:38   #9
Poison27
Wtajemniczenie

GG do Poison27

Po pierwsze to nie ma czym się przejmować, bo dziewczyny wybieraą na fotkę.pl 1 ze stu zdjęć na których akurat ładnie wypadły . Ale jednak warto zastanowić się nad podkładem . Więc jeśli chodzi do szkoły, to wnioskuję, że masz naście lat. Mogę polecić Maybelline Pure Make Up (leciutki, 50% wody), a kolor... Myslę, że np. w Rossmanie sprzedawczyni powinna Ci dobrać kolor (nie nakładaj podkładu na nadgarstek tylko na żuchwę, wyjdź ze sklepu i za godzinę się przyjrzyj, bo często podkład zmienia kolor pod wplywem m. in słońca). Ale dobry korektor + puder powinien wystarczyć a i sprawa prostsza ze znalezieniem odcienia. Polecam korektor Maybelline Ever Fresh, są tylko dwa odcienie Medium i Fawn, które idealnie stapiają się ze skórą. Poradzi sobie też z cieniami pod oczami I jakiś leciuteńki puder (lepiej odrobinkę za jasny niż za ciemny). Powodzenia
Stary 2006-07-24, 23:12   #10
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Poison27
Po pierwsze to nie ma czym się przejmować, bo dziewczyny wybieraą na fotkę.pl 1 ze stu zdjęć na których akurat ładnie wypadły . Ale jednak warto zastanowić się nad podkładem . Więc jeśli chodzi do szkoły, to wnioskuję, że masz naście lat. Mogę polecić Maybelline Pure Make Up (leciutki, 50% wody), a kolor... Myslę, że np. w Rossmanie sprzedawczyni powinna Ci dobrać kolor (nie nakładaj podkładu na nadgarstek tylko na żuchwę, wyjdź ze sklepu i za godzinę się przyjrzyj, bo często podkład zmienia kolor pod wplywem m. in słońca). Ale dobry korektor + puder powinien wystarczyć a i sprawa prostsza ze znalezieniem odcienia. Polecam korektor Maybelline Ever Fresh, są tylko dwa odcienie Medium i Fawn, które idealnie stapiają się ze skórą. Poradzi sobie też z cieniami pod oczami I jakiś leciuteńki puder (lepiej odrobinkę za jasny niż za ciemny). Powodzenia
Polecam Maybelline Pure Make Up naprawdę leciutki i przyjemny

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości