dziewczyny jak mogę sobie przyciemnić włosy, nie niszcząc ich, lub zrobić na czarno?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-15, 13:57   #1
pysiaczka
Raczkowanie

Cool

dziewczyny jak mogę sobie przyciemnić włosy, nie niszcząc ich, lub zrobić na czarno??

jestem szatynką, chcę sobie zrobić włosy na ciemny brąz, na hebanowy kolor, ale nie tymi strasznymi napakowanymi chemią farbami. Głównie chodzi mi o to czy możecie polecić mi jakieś ziołowe farby-odżywki o bardzo ciemnych kolorkach. Wielki dzięki: ehem::e hem::eh em:
pysiaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 14:11   #2
smerfeta01
Zakorzenienie

Dot.: dziewczyny jak mogę sobie przyciemnić włosy, nie niszcząc ich, lub zrobić na czarno??

może wypróbuj szamponetkę lub szampon koloryzujący albo zastosuj jakieś płukanki ziołowe wzmacniające kolor włosów - tylko one radykalnie koloru raczej Ci nie zmienią. Swego czasu używałam takiej ziołowej farby w proszku - tylko nie pamiętam jakiej firmy ale fajna była, dawała mocny żywy kolor i nie niszczyła włosów.
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 14:42   #3
pysiaczka
Raczkowanie

Dot.: dziewczyny jak mogę sobie przyciemnić włosy, nie niszcząc ich, lub zrobić na cz

pewnie chodzi ci o hennę, owszem myślę o niej, ale słyszałam , że henna czarna nie jest naturalna ale ma domieszkę jakiejś tam chemii, zastanawiam się czy to mocno niszczy włosy, jak to jest z henną czarną do włosów?
pysiaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 17:47   #4
kiniaczeq
Zakorzenienie

Dot.: dziewczyny jak mogę sobie przyciemnić włosy, nie niszcząc ich, lub zrobić na cz

chcesz przyciemnić włosy ? zupełnie jak ja.
Nie chcesz żeby ci wyszedł czarny ? zupełnie jak ja chciałam.
Ale wiesz co ? nie kupuj farb słuszna decyzja (ja kupiłam 2 brązowe i mam teraz czarne włosy już chyba z rok i trzyma mi sie to ... a nie chciałam czarnych a teraz oddała bym wszystko za czarne naturalne ZDROWE włosy)
niestety musze cie zmartwić.. wszystko niszczy włosy nawet henna ;p po za tym henna chyba krócej sie trzyma. I słyszałam też że podobno farba do włosów jest bardziej zdrowa niż szamponetki koloryzujące.. nie radze używać farby, sama jestem jej posiadaczką na głowie i strrrasznie niszczy włosy.

le diable
kiniaczeq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 21:23   #5
201606210931
Konto usunięte

Hmm ... ja z kolei jak sobie farbowałam na brąziki to to mi po jakims czasie blakły i zrobił sie rudawy odcień... Obecnie mam niby granatową czerń. Niby - bo sprała mi sie po 3 myciach :[ grrr ... A włoski mam ślicznie lśniące ) ze sie tak pochwale ... myślę, ze to zasługa odrzywek i dbania o włoski ...

Ehh a tak na temat to może lepiej powinnaś wybrać sie do fryzjara, przynajmniej zrobi to profesjonalnie ... I stosuj odżywki, maski do włosów. Jeśli bedziesz o nie dbała napewno Ci sie odwdzięczą

I przemysl dokładnie decyzje z kolorkiem, zeby później nie żałowac
Pozdrawiam.
201606210931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 23:23   #6
Yasmin
Raczkowanie

GG do Yasmin

Hej, jakis czas temu mialam rozjasnione wlosy, potem nalozylam u fryzjera ciemna farbe, ktora niestety bardzo szybko sie wyplukala na paskudny rudy kolor. Mialam dosc zniszczonych włosów, i kupiłam szampon koloryzujacy loreal casting, nr chyba 24. Trzymałam krócej niż w instrukcji, ale kolor wyszedł bardzo ciemny, po jakimś czasie ładnie się wypłukał do ciemnego brązu. Minął rok, a kolorem ładnie się wypłukał, nie widać odrostów, a i włosy wcale nie są jakoś mocno zniszczone.
A henne odradzam, mojej koleżance i mamie strasznie po niej wypadały włosy, i robią się paskudne odrosty
Yasmin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 20:43   #7
beata.paprocka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

GG do beata.paprocka

Cytat:
Napisane przez pysiaczka
jestem szatynką, chcę sobie zrobić włosy na ciemny brąz, na hebanowy kolor, ale nie tymi strasznymi napakowanymi chemią farbami.
każde farbowanie włosów wysusza je... może wysmaruj sie cebulą? jajka wielkanocne sie kiedyś w cebuli gotowało, zeby zbrązowiały
beata.paprocka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 09:54   #8
nerikka
Raczkowanie

Dot.: dziewczyny jak mogę sobie przyciemnić włosy, nie niszcząc ich, lub zrobić na czarno??

Ja osobiście przyciemniam włosy zwyklą farbą i mam odpukać zdrowe, lśniące i nawet się nie rozdwajające włosy . Używam Garniera - czarnego, a ostatnio troszkę rozjaśniałam średnim brązem Palette. Zdrowe wlosy to kwestia dbania o nie albo po prostu genów (jakaś naturalna wytrzymałość włosów, czy cos ). Czesto widze dziewczyny o naturalnym kolorze a maja wlosy zniszczone jak nie wiem co . Ale jedno dodam, że robię tylko odrosty, farbę wystarcza mi położyć na kudełki najczęsciej raz na pół roku (a robię to nawet rzadziej), bo po prostu tak się moich włosów trzyma, że ani nie blednie ani nic - mam nadal czarne z lekko brązowym połyskiem w słońcu. Nie wyobrażam sobie siebie w żadnym innym kolorze niż ciemny (a mam ten kolor od 6 lat ). I chociaż miałam kilkudniowe fazy, kiedy to marzyłam, żeby sobie zrobić blond , ale szybko mijały.
nerikka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości