W這sy jak Doda- festiwal TOP... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2006-07-19, 12:42   #31
mouzi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 158
Dot.: W這sy jak Doda- festiwal TOP...

juz wiem dlaczego niekotrzy mowili spaghetti z sosem bolonskim

to wyglada jakby ktos jej zrzucil ow makaron na leb bez zadnego pojecia.

Cytat:
Napisane przez justysia274
zeszt wypowiada豉 si o nim ..
mowil mi o tym chlopak,....ze nie jest juz z michalem i sraty taty ale lepszy efekt osiagne ogladajac ja na top trendy na stronie cos ...you tube???
mouzi jest offline  
Stary 2006-07-19, 12:51   #32
aga01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 738

na plotkowym jest w徠ek , gdzie mo積a sobie gada o w這sach Dody i Mandaryny oraz ich facetach... To jest fryzjerskie i dziewczyna zada豉 konkretne pytanie...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=130579
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline  
Stary 2006-07-19, 13:03   #33
annfas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 588

Proponuje wr鏂i do tematu, a osoby ch皻ne do dyskusji na inny temat prosz o przeniesienie si na w徠ek podany przez Ag

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline  
Stary 2006-07-19, 13:21   #34
Smallwitch
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 400

najbardziej mnie rozwala to 瞠 wszystko zwala od Aguilery....wyglad i 酥iew....a popatrzcie sobie na teledysk "Szansa" i teledysk Aguilery "Dirty" wszystko takie samo...w這sy, motor, woda,prysznice, spodnie bez ty趾a, grupa ludzi skompo ubranych i wyginaj帷ych si w kazd strone, w這sy na trendach te mia豉 takie same jak Kry鄂a.......wszystko odgapione i Doda chce robi kariere.Wiecznie siedzi i ogl康a teledyski na MTV.Sama ostatnio powiedzia豉 瞠 w Polsce si nie robi takie show jak za oceanem i ze ona by tak chcia豉. Aguilera przynajmniej zrobi豉 co nowego i oryginalnego bez wzgl璠u czy to si komu podoba czy nie ale ludzi kt鏎zy nie potrafi sami co wymy郵e tylko odgapiaj od innych i probuj na tym zarobi kase nie szanuje.....
Stary 2006-07-19, 13:23   #35
Lovisa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 743

Cytat:
Napisane przez Smallwitch
najbardziej mnie rozwala to 瞠 wszystko zwala od Aguilery....wyglad i 酥iew....a popatrzcie sobie na teledysk "Szansa" i teledysk Aguilery "Dirty" wszystko takie samo...w這sy, motor, woda,prysznice, spodnie bez ty趾a, grupa ludzi skompo ubranych i wyginaj帷ych si w kazd strone, w這sy na trendach te mia豉 takie same jak Kry鄂a.......wszystko odgapione i Doda chce robi kariere.Wiecznie siedzi i ogl康a teledyski na MTV.Sama ostatnio powiedzia豉 瞠 w Polsce si nie robi takie show jak za oceanem i ze ona by tak chcia豉. Aguilera przynajmniej zrobi豉 co nowego i oryginalnego bez wzgl璠u czy to si komu podoba czy nie ale ludzi kt鏎zy nie potrafi sami co wymy郵e tylko odgapiaj od innych i probuj na tym zarobi kase nie szanuje.....
A co to ma wsp鏊nego z tematem w徠ku? Nic, bo pytanie dotyczy這 fryzury i jej wykonania, jakbys nie zauwa篡豉.
Stary 2006-07-19, 13:30   #36
Smallwitch
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 400

a co mia造 wspolnego inne posty...te nic....taka ma豉 dygresja.

A co do w這s闚 to wystarczy mie czarne pasemka i je posplata z jasnymi lub dobra sztuczne czarne w這sy.....sam efekt musi by niedba造 jakby kto si nie czesa ze dwa dni w這sy takie kluskowate tak mi si to w ka盥ym razie kojazy.
Stary 2006-07-19, 13:33   #37
annfas
Zakorzenienie

Ale prosi豉m, 瞠 jak kto chce komentowa Dode itp to, 瞠by przej嗆 do drugiego w徠ku.
Mam nadziejej, 瞠 to ju bedzie koniec tematu i zostaniemy przy tych w這sach

annfas jest offline  
Stary 2006-08-06, 17:53   #38
Dea
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Cytat:
Napisane przez carolinascotties
Mo瞠 i obrzydliwe- jedno jest pewne- nie ma na nim makija簑, kt鏎y podkre郵a to, co w jej twarzy naj豉dniejsze i nie ma na nim jeszcze poprawionych z帳k闚 i piersi.
Figur ma bardzo sportow -jak przysta這 na kogo, kto wiele lat trenowa lekk atletyk -potrafi r闚nie 鈍ietnie ukrywa to, co nie jest najpi瘯niejsze-kr鏒kie nogi i brak talii.
hmm duzo racji masz, twarz bez tapety ma taka se zwyczajna, ale jak ja dobrze wymaluja to rzeczywiscie bardzo 豉dna jest. figure ma ok, ten biust troche za wielki sobie doprawi豉. w talii moze i ma za ma貫 wciecie, ale nogi ze ma kr鏒kie??? chyba troszke przesadzi豉s, to nie sa kr鏒kie nogi! ja uwazam ze ma nogi ok! takie d逝gasne jak u bociana i do tego kruciutki tu堯w to dopiero masakra. trzeba mnie proporcje zachowane, o ona ma. fryzura ta jest okropna jak dla mnie, jakby sie tydzien nie czesa豉 wyglada.
Dea jest offline  
Stary 2006-08-06, 22:46   #39
TheCuteOne
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 339

Dody fryzura mi sie nie podoba, tak samo jak ona, buzki wg. mnie nie ma jak laleczka (spojrzcie na jej stare teledyski, chyba laleczka voodoo), figury nie ma wg. mnie boskiej, ale to dlatego ze mi sie nie zbyt podobaja umiesnione i duze kobitki, ale dla niektorych z pewnoscia to jest boskie, i nie wiedzialam ze ma krotkie nogi, macie jakies jej zdjecia ktore to pokazuja?
A w ogole co do mandaryny to poprostu bez komentarza, czy ona naprawde podeszla do lustra i pomyslala: dobrze mi z tymi sznurowkami na glowie ?!
TheCuteOne jest offline  
Stary 2006-08-06, 23:06   #40
annfas
Zakorzenienie

Ostatni raz prosze o niekomentowanie osoby Dody. Do tego jest obszerny w徠en na forum plotkowym.

annfas jest offline  
Stary 2006-10-04, 13:52   #41
rubin22
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Wystarczy miec pieniadze i isc do fryzjera tam sie toba zajma , wiem bo sama sobie przedluzylam ostatnio wloski i musze powiedziec ze ze swietnie jest spelnic swoje marzenie i w krotkim czasie miec piekne dlugie wloski. polecam ale tylko sprawdzone fryzjerki ,stylistki
rubin22 jest offline  
Stary 2006-10-04, 20:10   #42
HolyBoy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371
GG do HolyBoy

stary fryz dody (ten z kilku lat wczesniej) byl super... bialy blondzik... a teraz taki smutny ma ten blond... i ma cos na wzor grzywki... fujjjjj
HolyBoy jest offline  
Stary 2006-10-04, 20:35   #43
Lovisa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HolyBoy Poka wiadomo嗆
stary fryz dody (ten z kilku lat wczesniej) byl super... bialy blondzik... a teraz taki smutny ma ten blond... i ma cos na wzor grzywki... fujjjjj
To jest odpowied na pytanie autorki w徠ku, tak?
Stary 2006-10-04, 21:36   #44
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Co watek zbacza z tematu na plotki
Stary 2006-10-10, 20:58   #45
rubin22
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez olcia17666 Poka wiadomo嗆
Gdy zobaczy豉m Dode na TOP TRENDY myslalam ze to Christina Aguilera
jedno trzeba jej przyznac jest poprostu oryginalan i wiecznie nas zaskakuje pomyslami jezeli jescze nie wiecie to wam powiem z mila checia ze mozna juz kupic sobie bielizne z kolekcjo dody ;BELLISIMA;;oto stronka zapraszam co prawda narazie http://www.dodaline.pl/potwierdz.php? id=af8d7f8f087b2d44187051 7357283ad1
uboga ale cos nowego .milego lookania serdecznie pozdrawiam dziewczyny z forum
rubin22 jest offline  
Stary 2006-10-10, 21:07   #46
rubin22
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez infante Poka wiadomo嗆
Nio jej ubi鏎 nie przypad mi do gusty, lepiej by by這 bez tych niby nogawek..mia豉by takie kr鏒kie spodenki W這sy fajne, w ogole ona ca豉 mi si podoba <lol, jak to brzmi:P> a ten r霩owy mikrofonek to mi sie skojarzy z wibratorkiem:PP
teraz doda juz calkiem zmienila swoj image naprawde ja juz za nia nie nadazam chcecie zobaczyc nowe zdjecia do programu ktory rozpoczyna sie od 7go pazdziernika shibuya to prosze tutaj mozemy zobaczyc dode w mundurze
http://gwiazdy.wp.pl/wiadomosc.html?...8&ticaid=127a5
pozdrawiam goraca wszystkich mam nadzieje ze sie wam spodoba
niestety obok niej zasiadl jako juror wisniewski i doniu.apropo co myslicie o nowej idei programu?????karaooke
rubin22 jest offline  
Stary 2006-10-10, 21:14   #47
rubin22
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez rubin22 Poka wiadomo嗆
teraz doda juz calkiem zmienila swoj image naprawde ja juz za nia nie nadazam chcecie zobaczyc nowe zdjecia do programu ktory rozpoczyna sie od 7go pazdziernika shibuya to prosze tutaj mozemy zobaczyc dode w mundurze
pozdrawiam goraca wszystkich mam nadzieje ze sie wam spodoba
niestety obok niej zasiadl jako juror wisniewski i doniu.apropo co myslicie o nowej idei programu?????karaooke
zapomnialam dodac ze doda znowu atakuje a moze raczej szaleje w jednym z nagran do programu zlapal za piers prowadzaca program Kasie Kepke ciekawe co chciala sprawdzic moze czy sa sztuczne hehehehe to rowniez mozecie zobaczyc na( 6 zdjecie w galerii)
rubin22 jest offline  
Stary 2006-10-10, 21:14   #48
Lovisa
Zakorzenienie

Proponuj przenie嗆 w徠ek na plotkowe, gdy mimo upomnie moderatora, dyskusja zupe軟ie zboczy豉 z tematu. Autorka watku pyta豉 o fryzur, nie chcia豉 wiedzie w co ubiera si teraz Doda, co s康zimy o jakims nowym programie i jak nosi bielizne
Stary 2006-10-10, 22:10   #49
annfas
Zakorzenienie

na plotkowym jest ju megd逝gi w徠ek o Dodzie wiec proponuje osobam zainteresowanym Dod przenie嗆 sie tam a ten w徠ek zamykam

annfas jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.