jasna cera plus ciemne w這sy? co s康zicie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-07-19, 12:53   #31
kapsel
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 926
GG do kapsel
Dot.: wiecie co s造sza豉m?ciekawe czy to prawda

i ostatnie:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 38kkk.jpg (26,2 KB, 196 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg hd01_d.jpg (29,6 KB, 265 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (23,4 KB, 191 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 57.jpg (24,9 KB, 141 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 09.jpg (21,5 KB, 123 za豉dowa)
Stary 2006-07-19, 15:59   #32
Satin'n Lace
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 438

Mi natomiast bardzo odpowiada taki wygl康: ciemne w這sy[ czarne, ciemny br您, ale w ch這dnym odcieniu], jasna, alabastrowa cera i niebieskie oczy :P szczerze m闚i帷 to d捫 do tego mojego idea逝 ;]

Cytat:
Napisane przez izanna
Moim zdaniem takim niekorzystnym po陰czeniem jasnej cery i ciemnych w這s闚 jest Agnieszka Chyli雟ka, bo bardzo ciemne w這sy nadaj jej bladej twarzy chorobliwy wygl康.
Ojj nie zgadzam si z tob izanno...
Satin'n Lace jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-19, 18:08   #33
tula1980
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 233

Kristin Kreuk grajac 'Krolewne Sniezke' miala bladziutka cere i czarne wlosy wygladala super
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (3,0 KB, 2493 za豉dowa)
Stary 2006-07-19, 18:09   #34
sarenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 213

Cytat:
Napisane przez tula1980
Kristin Kreuk grajac 'Krolewne Sniezke' miala bladziutka cere i czarne wlosy wygladala super
Prawda.
Przez ca陰 bajk nie mog豉m wyj嗆 z podziwu

WESOΧCH 名I﹗!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-01, 21:41   #35
Monikita
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 464
GG do Monikita

Cytat:
Napisane przez Thalia2006 Poka wiadomo嗆
Hmm ja zdrowiej wygl康am jak mam albo jasn albo lekko opalon twarz (mam czarne w這sy) ,a jak mocno opal twarz wygl康am jako starzej i nieco gorzej.
ZNalaz豉m jakie swoje stare fotki z jasn cer, wr璚z blad..

Jak zobaczylam Twoje zdjecie to pierwsze co przysz這 mi na my郵,ze jestes strasznie podobna do Ewy Sonnet

Ja mam czarne wlosy,piwne oczy i blada cere(nie jest taka balada starsznie wrecz biala)i czasami uwazam ze lepiej mi jak jestem opalona.Tylko z tym mam maly problem nienawidze sie opalac wiec chodze bladziutka ale dobrze mi z tym
Stary 2007-01-02, 09:50   #36
asiulka123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 593

Jasna karnacja, ciemne w這sy- tak
ciemna karnacja, jasne w這sy- nie

moim zdaniem
asiulka123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-02, 13:29   #37
isa666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 548

Ja jestem zwolenniczk jasnej cery i podoba mi si gdy jest jasna buzia i do tego ciemne w這sy i dlatego sama tak w豉郾ie wygl康am - jasna cera i czarne w這sy

Je郵i chodzi o opalon twarz, to zdecydowanie ciemne w這sy, bo jasny blond i opalenizna mi si nie podoba
Co innego gdy s jasne w這sy i do tego te jasna cera
Stary 2007-01-02, 13:55   #38
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Zale篡 od typu urody.

Na przyk豉d: dziewczyny czarnow這se cz瘰to maj 郾iad karnacj i odwrotnie, ale...
Np. Jasna karnacja, z natury (!) ciemne lub czarne w這sy + ciemna oprawa oczu wygl康a super ALE jasna karnacja, a jeszcze do tego piegi, jasne rz瘰y i brwi a w這sy z natury rude lub blond a farbowane na czer i to jeszcze z granatowym po造skiem... koszmar... ja mam w這sy z natury jasny szatyn, opraw oczu do嗆 ciemn, ale nie czarn, ciemnozielone oczy i do嗆 blad cer, a w czarnym wydaje mi si wygl康a豉bym jak upi鏎.
Mam te kole瘸nk z klasy. Ma 郾iad karnacj, oczy du瞠, ciemnybr您, prawie czarne, grube ciemne brwi i czarne, g瘰te rz瘰y... a w這sy z natury z這ty blond. Z natury. I moim zdaniem wygl康a bardzo oryginalnie. Tak samo Jennifer Lopez, dla mnie najlepiej wygl康a we w這sach blond lub jasny br您. W czarnych jej nie widz, a przecie jest 郾iada i ma ciemne oczy.
Wszystko to zmienia si jak kto sztucznie np. przyciemnia cer 豉duj帷 p馧 tony pudru albo bardzo mocno zmienia kolor w這s闚 (np. Joanna Brodzik i Kasia Skrzyneczka, typowe brunetki a robi si na blondi... okropno嗆) albo w豉郾ie z blondu czy co gorsza rudego na czer. Natury trzeba si s逝cha i nie zmienia, tylko poprawia.
Pozdr.
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-02, 14:30   #39
akisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 067

Agatin-K, masz 100% racje
a Brodzik miala taaaaakie piekne czarne wloski, heh
akisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-02, 19:49   #40
Scarlet_17
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 316

Cytat:
Napisane przez isa666 Poka wiadomo嗆
Ja jestem zwolenniczk jasnej cery i podoba mi si gdy jest jasna buzia i do tego ciemne w這sy i dlatego sama tak w豉郾ie wygl康am - jasna cera i czarne w這sy

Je郵i chodzi o opalon twarz, to zdecydowanie ciemne w這sy, bo jasny blond i opalenizna mi si nie podoba
Co innego gdy s jasne w這sy i do tego te jasna cera
Podpisuj si pod tym-sama mam jasn cere i czarne w這sy i podoba mi sie takie po陰czenie

Scarlet_17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-02, 21:13   #41
Madzia007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 932

Cytat:
Napisane przez Monikita Poka wiadomo嗆
Jak zobaczylam Twoje zdjecie to pierwsze co przysz這 mi na my郵,ze jestes strasznie podobna do Ewy Sonnet
Dok豉dnie to samo pomy郵a豉m .

Moim zdaniem ta zasada raczej si nie sprawdza. Gdyby zasada kontrastu by豉 prawdziwa, to murzynki farbowa造by si na platynowy blond i jak by to wygl康a這? . Kole瘸nka z mojej klasy, niebieskooka ciemna blondynka o alabastrowej cerze przefarbowa豉 si na czarno i... wygl康a ohydnie! Powa積ie, to chyba najgorszy kolor jaki mog豉 wybra.
Wydaje mi si, 瞠 prawdziwa jest zasada, 瞠 w這sy nie powinny by ja郾iejsze ni cera, ale te nie powinien by mi璠zy nimi zbyt du篡 kontrast
Stary 2007-01-03, 09:16   #42
motylek1007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 26 651

ja mam bardzo jasna cere, wrecz porcelanowa i wlosy ciemny braz. Kiedys pofarbowalam sie na czarno ale dodawalo mi to lat i od razu cienie pod oczami rzucaly sie w oczy, ale z ciemnym brazem jest oki.

Nie podobaja mi sie za to mocno oplalone bardzo jasne blondynki (w ogole dziewczyny tak mocno spalone) Mam nadzieje ze nikogo nie urazilam
motylek1007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-03, 09:18   #43
jotemka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 412

Cytat:
Napisane przez candibar Poka wiadomo嗆
Ja nie potrafi odpowiedzie, chyba ka盥emu pasuje co innego. My郵, 瞠 przy opalonej buzi wszystko wygl康a lepiej
Te tak my郵
jotemka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-03, 09:33   #44
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Du穎 zale篡 te od oprawy oczu Mi osobi軼ie nie podobaj si dziewczyny o jasnych brwiach, rz瘰ach i jasnej cerze ufarbowane na kruczoczarny Od razu wida, 瞠 to sztuczne Tak samo w drug stron Wa積e 瞠by wygl康a naturalnie, a nie sztucznie
Stary 2007-01-05, 11:25   #45
ziolkobella
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 147

My郵, 瞠 to zale篡 od typu urody, oprawy oczu itd. Jak ja przy mojej bladej cerze po這篡豉m na w這sy szatyn i wyszed czarny to wygl康a豉m jak ta dziewczynka z "The Ringu". Ale w innych przypadkach wygl康a to prze郵icznie, np Zhang Ziyi czy Liv Tyler wygl康aj w czarnych w這sach przepi瘯nie.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wyznaniagejszy.jpg (7,4 KB, 137 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z17271.jpg (25,6 KB, 180 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg girl_liv_tyler010.jpg (30,0 KB, 201 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg liv-tyler.jpg (15,6 KB, 282 za豉dowa)
Stary 2007-01-05, 12:12   #46
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Bo Zhang Zyi jest Azjatk, i jak wi瘯szo嗆 Azjatek ma z natury w豉郾ie krucze w這sy z granatowym po造skiem i w tym im w豉郾ie do twarzy tak samo Liv, w og鏊e pi瘯na dziewczyna, chocia 豉dnie jej by這 w tych rudych, to jednak czer to jest to...

Zauwa篡豉m te, 瞠 pomimo, i mi璠zy krucz czerni z granatowym po造skiem a z br您owym, czyli, 瞠 tak powiem baaardzooo ciemnym br您em nie ma wielkiej r騜nicy, to jednak ta druga pasuje wi瘯szej ilo軼i os鏏. Nawet jak dziewczyna ma ja郾iejsze w這sy i farbnie si naturaln, br您ow czerni to wygl康a lepiej ni przy granatowej...

Pozdr.
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-05, 13:40   #47
Cochineal
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Zgadzam si, 瞠 wiele(w豉軼iwie to wszystko)zale篡 od typu urody-naturalna blondynka z jasn opraw oczu farbni皻a na czer b璠zie wygl康a豉 jak 鄉ier. Niekt鏎ym osobom jest 豉dnie przy znacz帷ym rozja郾ieniu b康 przyciemnieniu w這s闚, ale jednak zwykle natura wie co robi-naturalny kolor jest naturalnym, a sztuczne przeobra瘸nie si w kogo ca趾iem innego rzadko wychodzi na dobre.
A jasna cera+ciemne w這sy-kocham ten typ urody
Stary 2007-01-05, 18:54   #48
Angel@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 789

Moim zdaniem wszystko zale篡 od urody. Ja np. mam bardzo ciemn karnacj ale w ciemnych w這sach wygl康am jak czarownica. M鎩 naturalny kolor to ciemny blond/szatyn a przyciemnienie choca瘺y o ton powoduje koszmar. Natomiast bardzo fajnie wygl康am w blondzie (nie m闚i tu o przesadnie bia造ch w這sach tylko o naturalnym odcieniu blondu). Moja przyjaci馧ka jest naturaln blondynk i ma ja郾iutk cer - wygl康a 鈍ietnie. Bardzo lubi te dziewczyny o ciemnej karnacji i ciemnych w這sach - wi瘯szo軼i to pasuje - ale nie ka盥ej.
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-06, 15:16   #49
Madzia007
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ziolkobella Poka wiadomo嗆
Liv Tyler wygl康a w czarnych w這sach przepi瘯nie.
My郵, 瞠 to "wina" tego, 瞠 ma naturalnie ciemn opraw oczu, czerwone usta i wyraziste rysy twarzy, czyli jest prawdziw "zim 郾ie磬"
Stary 2007-01-06, 17:55   #50
ewela1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 226

a ja jestem taka....w lecie mam jasniejsze wlosy bo bledna od slonca zima natomiast ciemniejsze a cera takze sie zmienia latem lekko 郾ada a zima bledsza.....

Edytowane przez ewela1
Czas edycji: 2008-01-24 o 11:46
ewela1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-06, 19:25   #51
Madzia007
Zadomowienie

鈍ietn masz fryzurk na 1 zdj璚iu
Stary 2007-01-06, 22:16   #52
sloneckoo
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 865
GG do sloneckoo

wg mnie to zalezy od typu urody bo przeciez sa typy zimy , jesieni itd i wg mnie to ma jakis wplyw na to
Stary 2007-01-10, 14:58   #53
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

Tak sobie Was czytam i pomy郵a豉m,z e mog造by軼ie mi pom鏂
mam niebieskie oczy, raczej jasne brwi i rz瘰y ale traktuje je od bardzo dawna henna no ostatnio do嗆 jasn buzie, bo niesttey moja cera sta豉 si naczynkow wi璚 瞠gnaj s這nko
od jakiego p馧tora roku mia豉m rubinowe w這sy ale ze wzgl璠u na zbyt cz瘰te farbowanie postanowi豉m wr鏂i do br您u no i zastanawiam si jaki kolor mam wybra
przez wi瘯szo嗆 篡cia by豉m opalona no i teraz nie bardzo wiem jak mam wygl康ac przy ja郾iejszej cerze?
mozecie co doradzi? dodam, ze w這sy po farbowaniu wychodz mi raczej ciemne a w czarnym wygl康am okropnie
b璠 wdzi璚zna za pomoc bo od 2 dni szukam w necie pomys逝
Stary 2007-04-15, 11:25   #54
Minoda
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 719
GG do Minoda

Cytat:
Napisane przez aajjii Poka wiadomo嗆
a mi sie strasnzie pdooba jak ktos ma ciemna oprawe oczu ale jasne oczy , ciemne wlosy i jasna cere
wyglada to slicnzi ejak dla mnie
opalona twarz tez ladnie wyglada , wiaodmo kazdemu co innego

Ja tak mam i nie moge z tym 篡 niepodoba mi si to strasznie , chocia mam kole瘸nke kt鏎a ci庵le mi m闚i ze jej sie strasznie to podoba, 瞠 by chcia豉 tak jak ja...
Ja mam ciemn oprawe oczu, jasne niebieskie oczy, w這sy prawie czarne i cere jasn (i najbardziej lubie lato, zawsze jaki kolorek chyce inny ni r霩owy hahaha)
Minoda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-15, 11:46   #55
niv_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 443

Ja jestem fank ciemnych w這s闚 + jasnej cery Ale wiadomo,瞠 zawsze s jakie wyj徠ki,kt鏎e w takim zestawie 幢e wygl康aj

Wydaje mi si,瞠 akurat w tym wypadku du穎 zale篡 od odpowiedniego pokre郵enia takiego typu urody,bo rzeczywi軼ie w po陰czeniu z jakim nijakimi,bladymi kolorami 豉two wygl康a nie za ciekawie. Za to 篡we ,mocne barwy,豉dne roz鈍ietlenie cery,podkre郵enie oczu lub ust wydobywa wspaniale pi瘯no "kr鏊ewny 郾ie磬i "

Spotka豉m si nawet z kilkoma blondynkami,kt鏎e wygl康a造 lepiej z ciemnymi w這sami,tyle,瞠 taka fryzura wymaga豉 od nich wi璚ej zabieg闚 np. na這瞠nia henny na brwi

Czarne w這sy + ciemna cera to te nie najgorsze po陰czenie pod warunkiem,瞠 kto ma naturalnie ciemn karnacje Natomiast po陰czenie czarnych w這s闚 z opalenizn jako do mnie nie przemawia ,bo po pierwsze postarza,a po drugie wygl康a bardzo tandetnie (przepraszam jak kogo urazi豉m)

Sama mam jasn cer i ciemne w這sy i wszyscy zgodnie twierdz,瞠 nie powinnam w 瘸dnym razie w這s闚 rozja郾ia

"To, jak traktujesz koty, decyduje o Twoim miejscu w niebie "
niv_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-15, 16:22   #56
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Cytat:
Napisane przez Minoda Poka wiadomo嗆
Ja tak mam i nie moge z tym 篡 niepodoba mi si to strasznie , chocia mam kole瘸nke kt鏎a ci庵le mi m闚i ze jej sie strasznie to podoba, 瞠 by chcia豉 tak jak ja...
Ja mam ciemn oprawe oczu, jasne niebieskie oczy, w這sy prawie czarne i cere jasn (i najbardziej lubie lato, zawsze jaki kolorek chyce inny ni r霩owy hahaha)
No i s逝sznie ta kole瘸nka m闚i. Napewno slicznie wygl康asz.
Niebieskie oczy + blada cera + czarne w這sy
Stary 2007-04-16, 23:09   #57
gabi86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 418

Czarne w這sy, jasna cera, jasne oczy i jasna ich oprawa - zauwazy豉m 瞠 bardzo czesto o tym pisa造軼ie i albo ktos by bardzo za albo bardzo przeciw, czyli wszystko zale篡 od osoby, jednej z nas bedzie to bardzo pasowala a druga bedzie wyglada豉 幢e. Ja jeszcze 3, 2 lata temu tak wyglada豉m (w這sy farbowane z ciemnego blondu) i z tego co mi ludzie m闚i wtedy by這 lepiej :) No ale ja i tak po swojemu jestem teraz blond.

Dodaje zdj璚ie, ale mo瞠 ciut niewyra幡e jest no i oczy zdecydowanie ja郾iejsze mam, niebiesko - szare
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ja 100dniowka szybka.JPG (6,4 KB, 651 za豉dowa)
gabi86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-17, 18:34   #58
joplin
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 668

jasne w這sy i ciemna karnacja zdecydowanie odpada
ja mam ciemnobr您owe w這sy (naturalne, nie farbowane ) i bardzo jasn cer, a do tego okropnie czerwone, wyraziste usta i wiele os鏏 uwa瘸, 瞠 to bardzo pasuje
przez to w szkole m闚ili na mnie "郾ie磬a"
Stary 2007-04-17, 19:56   #59
dzieffcynka002
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 176

A ja wam powiem tak
Pomalowa豉m si teraz na kawowy br您 ale wyszedl mi prawie czarny i bez makijazu co sie r闚na z tym 瞠 jestem blada wygl康am chym tak jako dziwnie nie wyraznie ale jak ju dam troszk fluidu ro鈍ietlaj帷o br您uj帷ego i pudru br您uj帷ego ze zlotymi drobinkami odrazu wygl康am bardzo dobrze
a do tego mam ciemne rz瘰y ciemne brwi ciemne oczy ale bardzo jasne niebieskie oczy takie blekitne i jeszcze jak jestem br您owa na twarzy to wygl康am bardzo dobrze heh ajjj ale ja si nie chwale :P

A co do kontrast闚 to chym zalezy dla kogo np, moja kole瘸nka kt鏎a jest strasznie blada pomalowa豉 si na czarno i wygl康a豉 chym... na bardzo smutn nie wiem dla czego ale poprostu jej nie bylo do twarzy
A druga moja starsza kole瘸nka kt鏎a ma bardzo ciemn karnacje i pomalowala si na czarno wyglada豉 prze郵icznie
Co do blondynek to podobaja mi si z tak jasn karnacj [ale nie bardzo jasn崧 jako dziewczyny kt鏎e maj wlosy blond i s opalone tak sztucznie wygl康aj ...
dzieffcynka002 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-17, 21:32   #60
dula32
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 375
GG do dula32

Mam ciemno br您owe w這sy, ciemn karnacje i zielone oczy. Nie wyobrazam sobie siebie w blondzie.. xD a ciemna karnacja u blondynek zazwyczaj jest spowodowana slolarium... i jezeli sie z nim przesadzi a jest sie blondynka wyglada to bardzo nie naturalnie i poprostu brzydko ale to tylko moje zdanie kazdy moze miec inne
dula32 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.