jasna cera plus ciemne w這sy? co s康zicie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-01-23, 18:26   #91
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233
Dot.: jasna cera plus ciemne w這sy? co s康zicie?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
wyglada slicznie ale u pani Zimy, u ciemnego Lata czasem tez, ale u Wiosny i Jesieni
To jaki kolor wlosow polecilabys dla jesieni?
Mam bardzo jasna skore o cieplym, zoltawym podtonie. Czarne, chlodne brwi. I naturalny kolor wlosow w kolorze sredni braz. Bylam przez chwile ciemna blondynka - wlasciwie kolor wygladal jak jasniutki, zlotawy braz. Wygladalo to nijak, nie dosc ze rozmylo mi rysy to jeszcze w zestawieniu z czarnymi brwiami.... poza tym nie chcialabym rozjasniac wlosow.
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-23, 19:22   #92
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka wiadomo嗆
To jaki kolor wlosow polecilabys dla jesieni?
Mam bardzo jasna skore o cieplym, zoltawym podtonie. Czarne, chlodne brwi. I naturalny kolor wlosow w kolorze sredni braz. Bylam przez chwile ciemna blondynka - wlasciwie kolor wygladal jak jasniutki, zlotawy braz. Wygladalo to nijak, nie dosc ze rozmylo mi rysy to jeszcze w zestawieniu z czarnymi brwiami.... poza tym nie chcialabym rozjasniac wlosow.
wiesz co jeszcze do niedawna bym sie bawila w analize kolorystyczna przez internet, ale w poniedzialek przezylam ciezki szok. cale zycie myslalam, ze jestem typowym Latem, ubieralam sie w chlodne kolory, malowalam, wlosy meczylam malowaniem na popielaty odcien, ktory trzymac sie nie chcial. a w poniedzialek dowiedzialam sie, ze jestem przeciez Wiosna

moja kolezanka z grupy jest dyplomowana wizazystka, na analizie kolorystycznej sie zna. tego dnia zalozylam lososiowa koszulke i chlodnoblekitna koszule na to, kazala mi sie przyrownac oba odcienie do skory. rzeczywiscie, przy chlodnym blekicie skora wygladala na chora, a cieply lososiowy kolor rozpromienial j i swietnie komponowal sie. ona mowila mi, ze przykladanie kolorow do skory to jedyna pewna metoda, bo oczy i kolor wlosow czasem bywaja mylace, a u niektorych osob analiza kolorystyczna trwa nawet z 2h zawsze myslalam, ze Wiosny maja jaskrawo zolty lub miodowy blond, a bezowy to kolor typowo chlodny. pod sloncem mam faktycznie zlote refleksy. a wiec na te wiosne czeka mnie wymiana garderoby i kolorowki

przegladalam swoje stare fotki i rzeczywiscie korzystniej wygladam w jasnych, zywych kolorach, niz smetnych, ciemnych i chlodnych.

dlatego nie chce Cie wprowadzac w bl康 w dodatku nie widzac Cie na zywo zajrzalam do mojej ksiazki ze studiow, dla jesieni najodpowiedniejsze sa rudawe blondy, typowe miedziane kolory, kasztanowe. z tego co opowiadala moja kolezanka, istnieja podgrupy: np.jasne Jesienie i ciemne. moze lepiej wygladalabys w jakims kasztanku lub typowym cieplym brazie? skoro masz ciemna oprawe oczu? moze brwi wygladaja tylko na czarne a sa ciemnobrazowe? trzeba sprawdzac w ostrym sloncu z tego co wiem nie ma typu cieplo-zimnego analiza kolorystyczna jak juz wspominalam u niektorych nie jest prosta sprawa i latwo mozna sie pomylic
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-23, 20:10   #93
tulipanna.
Zakorzenienie

Truskawkowawiosno - dzieki Ci wielkie za obszerna odpowiedz Zalezalo mi wlasnie na takiej "ksiazkowej" sugestii

Szczerze mowiac ja jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o analize kolorystyczna. Tzn. bylam dopoki sama nie przeszlam jej - tu, na wizazu. Mialam duze watpliwosci - dlaczego, zaraz wyjasnie - wiec naczytalam sie mnostwo roznych artykulow i porad. Po tym wszystkim - tak na wyczucie potrafie rozpoznac typ kolorystyczny, ale nie ufam sobie pod tym wzgledem z racji, ze to wiedza nabyta na wlasna reke. Szczerze mowiac wygladalas mi na fotkach na typowa wiosne - myslalam, ze uzywasz tych srebrnych plukanek dlatego, bo rozjasniasz wlosy i wychodza zoltawe Jak masz naturalny, piekny cieply odcien blondu to...dobrze, ze te Twoje plukanki przestali juz produkowac 70 czy wiecej procent Polek jest latem, wiec nalezace do mniejszosci cieple typy powinny sie cieszyc poki moga

Chyba tak to jest, ze najtrudniej nam ocenic samych siebie. Moja siostra jest wiosna, ktorej musialam udowodnic, ze NIE JEST latem, za ktore sie uwazala. A ja...Coz, jestem "nietypowa jesienia", a bylam przekonana ze jestem krolewna sniezka - zima Farbowalam wlosy na chlodne brazy i na czern, ubieralam sie na czarno, bialo...Stosowalam chlodna kolorowke...Cos mi nie gralo, bo wszyscy od zawsze zachwycali sie tym, jak swietnie wygladam w brazach. Slyszalam mnostwo pochlebnych opinii, ze to kolor postarzajacy, a ja w nim rozkwitam itd itp. Postanowilam poprosic Tapcie o analize. Wyslalam jej fotki bez makijazu w roznych kolorach...I potwierdzilo sie jej wczesniejsze zdanie, ze jestem jesienia. Dowiedzialam sie, ze patrzy sie na skore dekoltu i szyi, bo twarz latwo reaguje na rozne czynniki zewnetrzne i np. zarozawia sie. Coz, na szyi jestem wyraznie zlocista. Dowiedzialam sie tez, ze brwi nie sa przy analizie kolorystycznej istotne. Zdarzaja sie takie smieszne przypadki jak ja, ktore bedac cieplym typem maja chlodny kolor brwi. Ja oczywiscie nie moge byc pewna, ze to czern. W kazdym razie wyglada na czern, a jesli nie jest to czern to z pewnoscia bardzo ciemny chlodny braz. Aha - zawsze wszyscy okreslajac w jakis sposob moje oczy mowili, ze sa czarne. Czarne... Po obiektywnym przyjrzeniu sie im zauwazylam, ze teczowka jest w kolorze brazowego, ciemnego bursztynu Kreski i rzesy - mocno wymalowane, faktycznie czarne. Jak widac dla mezczyzny kolor oka to nie kolor teczowki, tylko dominujacy kolor calosci

Powodzenia w wymianie kolorowki i garderoby. ja na poczatku bylam zalamana, ale po kupieniu odpowiedniego podkladu dalej jakos poszlo I o dziwo okazalo sie, ze mam bardzo duzo ubran w cieplych kolorach, ktore kupowali mi np rodzice - widzacy obiektywnie, w czym mi jest lepiej...Gdybys zobaczyla zdjecie z czasow, kiedy uwazalam sie za zime Wlosy przefarbowane na czern, twarz przefarbowana na rozowo = dominujace podtony: szarosc i zielen. Zrozumialam dlaczego zle sie czulam w swojej skorze - tak, 'niezdrowo'.

A tak na marginesie. Szukalam czegos mniej pracochlonnego na szybszy porost wlosow. bo jestem leniem i mam juz dosc poswiecania swoim wlosom 50% doby, ktora wole jakos w inny sposob spozytkowac...I patrz co znalazlam http://www.guam.istore.pl/sklep,385,...,308116,0.html Slyszalas moze o tym?
Stary 2008-01-23, 20:14   #94
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 881

ja mam jasn cer...A nawet bardzo jasn i ciemne w這sy. Moz czarnych nie mam-mam br您owe (taki 鈔edni br您) ale s造sz cz瘰to 瞠 jest mi w im do twarzy .

Sweet_Jelly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-23, 20:22   #95
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:

A tak na marginesie. Szukalam czegos mniej pracochlonnego na szybszy porost wlosow. bo jestem leniem i mam juz dosc poswiecania swoim wlosom 50% doby, ktora wole jakos w inny sposob spozytkowac...I patrz co znalazlam http://www.guam.istore.pl/sklep,385,...,308116,0.html Slyszalas moze o tym?
odpisze Ci w watku o przyspieszaniu wlosow
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2008-01-23, 20:25   #96
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
odpisze Ci w watku o przyspieszaniu wlosow
Stary 2008-01-24, 15:28   #97
dagirll
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 720

No ja jestem ciekawa czy taki szampon mozna stosowac podczas odpuszczania swoich wlosow

dagirll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-24, 17:36   #98
Mloda999
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Cytat:
Napisane przez Mloda999 Poka wiadomo嗆
a ja mam pytanie co to za kolor wlosow ma ta dziewczyna na teledysku http://www.youtube.com/watch?v=eDqsLfrfv0w .

I czy jak mam teraz jasniejsze wlosy i przeemaluje na np. ciemny blond to nie bede wygladac bladziej i starzej jesli teraz mam dosc blada cere?

podbijam...
Mloda999 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-25, 16:45   #99
Margaret90
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772
Dot.: wiecie co s造sza豉m?ciekawe czy to prawda

Bardzo podoba mi si zestaw czarne w這sy + blada cera. Sama jestem jasna i mam czarne w這sy chocia jestem ch這dnym latem. Ale je郵i widze np. gothki kt鏎e maj tone bia貫go pudru na buzi to ju niezbyt mi si podoba, ale naturalna blada cera owszem

Margaret90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-25, 22:12   #100
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka wiadomo嗆
No ja jestem ciekawa czy taki szampon mozna stosowac podczas odpuszczania swoich wlosow
Przepraszam, a co to jest odpuszczanie? nie mam pojecia, a moze znam odpowiedz na pytanie, bo juz go zamowilam
Stary 2008-01-26, 14:50   #101
dezire
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 542

a propo przej軼ia z jednego typu kolorystycznego w drugi
Rihanna przy swojej pierwszej p造cie by豉 ciep造m typem: br您owe w這ski, koloru ubra wiosny i jesieni

Obecnie wiadomo: czarne wlosy, jasniejsza cera, inna paleta kolorow i efekt zimy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rihanna_04.jpg (49,7 KB, 88 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rihanna green.jpg (40,0 KB, 91 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rihanna black.jpg (40,9 KB, 81 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rihanna.jpg (31,5 KB, 56 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rihanna blue.jpg (111,5 KB, 204 za豉dowa)

2004 - Boisz si, 瞠 ludzie z internetu odnajd ci w prawdziwym 篡ciu.

2014 - Boisz si, 瞠 ludzie z prawdziwego 篡cia odnajd ci w internecie.

dezire jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-26, 18:05   #102
Aniolek_18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 435

Moim zdaniem nie ma okre郵onej regu造
Zale篡 to tylko i wy陰cznie od naszych upodoba i oczywi軼ie tego co nam pasuje...
Ka盥y wygl康a inaczej i jedna osoba z porcelanow twarz
i ciemnymi w這sami mo瞠 wygl康a zjawiskowo inna nie
Ja osobi軼ie jestem i za jednym i za drugim
Sama mam ciemne (czarne ) w這sy i raz u篡wam bardzo jasnego podkladu
(mam jasn karnacj) a raz staram si by 豉dnie opalon
Czytaj: balsam br您uj帷y + ciemniejszy podk豉d

http://www.premiermodelmanagement.co...x?refnum=37364

http://www.rnbjunk.com/immagini2/nicole3008.jpg
Stary 2008-02-01, 19:04   #103
Krejzola
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Uwielbiam takie po陰czenia!
Sama jestem bardzo blada i czarnow這sa farbowana. Takie po陰czenie moze wygl康a zjawiskowo,oczywi軼ie po ma造ch poprawkach:P Ale zale篡 to te od ocz闚 i ..ust! Np uwa瘸m ze 豉dnie bladolicej kt鏎a ma takie bardziej wyraziste usta i oczy
To moja ulubiona bladolica pani:
Krejzola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-01, 19:47   #104
MalaCzarnaXS
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 412
GG do MalaCzarnaXS

Ja te zaliczam si do bladych z naturalnie czarnymi w這sami i niebieskimi oczami. Korci這 mnie jeszcze niedawno, 瞠by si przefarbowa, mo瞠 zacz望 opala, ale dzi瘯i w徠kowi dla Bladolicych na wiza簑 zmieni豉m zdanie Polubi豉m siebie i zacz窸am docenia to, co mam
I by豉m JEDYN dziewczyn w szkole, kt鏎a przed studni闚k nie posz豉 na solar (sic!)
Podobno taki wygl康 mi pasuje i z ja郾iejszymi w這sami jest mi niedobrze.

A co do po陰czenia ciemna cera+jasne w這sy si nie wypowiadam, bo mi szkoda s堯w. No chyba, 瞠 cera jest naturalna a nie pieczona na solarium
MalaCzarnaXS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-04, 15:56   #105
Finlora
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 959

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Poka wiadomo嗆
Bardzo podoba mi si zestaw czarne w這sy + blada cera. Sama jestem jasna i mam czarne w這sy chocia jestem ch這dnym latem. Ale je郵i widze np. gothki kt鏎e maj tone bia貫go pudru na buzi to ju niezbyt mi si podoba, ale naturalna blada cera owszem
Ja si ubieram na czarno i s逝cham gotyckiej muzyki. W這ski mam naturalny kolor ciemny blond ale farbuj na ciemny br您 - wygl康aj jak czarne O wiele lepiej czuj si w ciemnych ni w swoich naturalnych. Mam blad cer i nie musz 豉dowac na twarz tony jasnego pudru, bo i bez tego wygl康am troch jak trupik Szczeg鏊nie kiedy zrobi sobie jeszcze ciemny makija oczu Tylko efekt by豚y lepszy gdybym mia豉 duzo d逝窺ze w這sy ni mam teraz, ale pracuj nad tym

Finlora jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-05, 05:21   #106
Sabbath
Wied幟a

Wiadomo軼i: 12 028

Cytat:
Napisane przez Hortensja Poka wiadomo嗆
Ciemne w這sy to czarne czy br您owe? Bo to zale篡.Czarne nie komponuj sie pozytywnie z jasn cer, a 豉godnie br您owe - owszem
Twoim zdaniem.

Jestem brunetk o bardzo jasnej sk鏎ze i moim zdaniem "komponuj" si ca趾iem nie幢e.
Sabbath jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-05, 11:50   #107
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Sabbath Poka wiadomo嗆
Twoim zdaniem.

Jestem brunetk o bardzo jasnej sk鏎ze i moim zdaniem "komponuj" si ca趾iem nie幢e.
jezeli dziewczyna ma jasn cer i do tego naturalnie ciemne w這sy, to takie po豉czenie zawsze pasuje(np. typ Kr鏊ewny 好ie磬i)

co innego, jezeli blada dziewczyna o blond-jasnobr您owych wlosach zafarbuje sie na ciemno, wtedy moze byc roznie, czasem nawet kiepsko. rzadko kiedy taka zmiana wychodzi jej na lepsze
mikroREKLAMA

Stary 2008-02-05, 18:14   #108
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
jezeli dziewczyna ma jasn cer i do tego naturalnie ciemne w這sy, to takie po豉czenie zawsze pasuje(np. typ Kr鏊ewny 好ie磬i)

co innego, jezeli blada dziewczyna o blond-jasnobr您owych wlosach zafarbuje sie na ciemno, wtedy moze byc roznie, czasem nawet kiepsko. rzadko kiedy taka zmiana wychodzi jej na lepsze
Ja mam mniej wi璚ej tak jak piszesz, blada cera i naturalne w這sy blond, farbowane na ciemno - owszem, jest leciutko trupi wygl康 ale w takich czuj si du穎 lepiej. I jedyn osob, kt鏎a mi m闚i, 瞠 w tych ciemnych jest mi nie豉dnie jest moja mama.

Stary 2008-02-06, 13:32   #109
nerikka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 235

Cytat:
Napisane przez Finlora Poka wiadomo嗆
Ja mam mniej wi璚ej tak jak piszesz, blada cera i naturalne w這sy blond, farbowane na ciemno - owszem, jest leciutko trupi wygl康 ale w takich czuj si du穎 lepiej. I jedyn osob, kt鏎a mi m闚i, 瞠 w tych ciemnych jest mi nie豉dnie jest moja mama.
U mnie to tata narzeka, 瞠m bledzioch, ale ja kocham jasn sk鏎, w po陰czeniu z ciemnymi w這sami to ju w og鏊e, i tak te wygl康am, 鈍ietnie si z tym czuj i z tego co wiem, to podobam si taka innym. Ale mojemu ojcu dogodzi nie spos鏏, na moj blado嗆 narzeka, a z opalenizny dziewczyny mojego brata, kt鏎a te ma ciemne w這sy, kpi. Dogodzi tu takiemu cz這wiekowi .
nerikka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-07, 12:48   #110
Finlora
Zakorzenienie

Mnie si wydaje, 瞠 w ciemnych mi lepiej ni w blond, chocia to m鎩 naturalny kolor, bo mimo bladej cery mam dosy ciemn opraw oczu

Stary 2008-02-07, 19:24   #111
Sabbath
Wied幟a

Cytat:

Rzeczywi軼ie mam naturalnie ciemne.
Niestety, b璠 chyba musia豉 zacz望 farbowa, bo pojawi造 si pierwsze siew i panicznie si tego farbowania boj. mam rozpaczliwie suche w這sy.

Cytat:
Napisane przez Finlora Poka wiadomo嗆
Finfloro - ja z naturalnie ciemnymi te mam wygl康 do嗆 trupi...
A mamie nie dogodzisz - dla mam zawsze wygl康amy na niewystarczaj帷o od篡wione.
Stary 2008-02-07, 19:25   #112
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Sabbath Poka wiadomo嗆
Rzeczywi軼ie mam naturalnie ciemne.
Niestety, b璠 chyba musia豉 zacz望 farbowa, bo pojawi造 si pierwsze siew i panicznie si tego farbowania boj. mam rozpaczliwie suche w這sy.
nie myslalas o hennie nigdy? moze to bylaby jakas alternatywa
mikroREKLAMA

Stary 2008-02-07, 19:34   #113
Sabbath
Wied幟a

Cytat:
nie myslalas o hennie nigdy? moze to bylaby jakas alternatywa
My郵a豉m. Bardzo my郵a豉m (i nadal my郵). Ale czy henna pokryje z 15, mo瞠 20 siwych w這s闚?
Stary 2008-02-14, 23:22   #114
si鏚me niebo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Ja mam jasn cer, zielone oczy, ciemn opraw oczu i br您owe w這sy. Jasne w這sy mi Bardzo nie pasuj, za to ciemniejsze ni mam- owszem,ale musi by dobrze dobrany odcie do koloru sk鏎y
M鎩 typ urody to Jesie.
si鏚me niebo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-15, 12:44   #115
cal
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352

mam jasn sk鏎 ,zielone oczy i naturalny ciemny/z這ty blond.od jakis 6 lat farbuje sie na r騜ne odcienie br您u .
wygl康a這 to zawsze bardzo naturalnie ,moja kole瘸nka posz豉 w prawie czarny (przy jasnej sk鏎ze) i te wygl康a豉 鈍ietnie .
zdaj sobie sprawe ,瞠 nie wszystkim zmiana tego typu wyjdzie na dobre ale czasem sie zdarza
cal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-15, 15:49   #116
mundziolek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 219
GG do mundziolek

A wiec mi sie przytrafilo ze z natury mam ciemne wloski, ciemne oczka i jasna karnacje.... tragicznie to nie wyglada ale uwazam ze lepiej mimo wszystko wyglada sie gdy twarz jest opalona...pokaze to na moim przykladzie- najpierw foto z blada cera, nastepne juz z opalon.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz_0148.jpg (48,0 KB, 190 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz_0142.jpg (39,6 KB, 286 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz_0156.jpg (32,8 KB, 210 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz_0163.jpg (51,2 KB, 300 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz_0164.jpg (53,8 KB, 95 za豉dowa)
Stary 2008-02-16, 12:52   #117
littleblack
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

jestem naturaln blondynk a cere mam tak jasn ze wr璚z nie mog si w og鏊e opala wi璚 wyobra嬈ie sobie jak musze wygl康ac w naturalnych wlosach to dopiero jest trup wszystko zlewa sie w jasnosc i jedn ca這嗆 a jestem typem osoby ktora raczej woli byc widoczna na ulicy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 050.jpg (108,1 KB, 481 za豉dowa)
littleblack jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-16, 13:10   #118
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mundziolek Poka wiadomo嗆
A wiec mi sie przytrafilo ze z natury mam ciemne wloski, ciemne oczka i jasna karnacje.... tragicznie to nie wyglada ale uwazam ze lepiej mimo wszystko wyglada sie gdy twarz jest opalona...pokaze to na moim przykladzie- najpierw foto z blada cera, nastepne juz z opalon.
Bez urazy, ale moim zdaniem opalenizna nie wyglada na Tobie dobrze
Stary 2008-02-16, 14:02   #119
mundziolek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 219
GG do mundziolek

Cytat:
Bez urazy, ale moim zdaniem opalenizna nie wyglada na Tobie dobrze
ja zdecydowanie wole siebie z opalenizna
Stary 2008-02-16, 17:38   #120
serafinaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

Cytat:
Napisane przez littleblack Poka wiadomo嗆
jestem naturaln blondynk a cere mam tak jasn ze wr璚z nie mog si w og鏊e opala wi璚 wyobra嬈ie sobie jak musze wygl康ac w naturalnych wlosach to dopiero jest trup wszystko zlewa sie w jasnosc i jedn ca這嗆 a jestem typem osoby ktora raczej woli byc widoczna na ulicy
wygl康asz naprawd 郵icznie
serafinaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.