jasna cera plus ciemne w這sy? co s康zicie? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-02-28, 11:22   #121
JasmI222
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
GG do JasmI222
Dot.: jasna cera plus ciemne w這sy? co s康zicie?

ja mam naturalnie jasne w這sy (ale nie blond tylko bardzo jasny zgaszkony br您) i mam blad cer bo ci篹ko mi jest si opali powiem wi璚ej farbuj systematycznie w這sy na czekolad i uwa瘸m 瞠 wygl康am znacznie korzystniej ni z jasnymi w這sami. (cho i tak zamierzam w najbli窺zym czasie je utleni)
JasmI222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-02, 21:13   #122
Illyasviel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118

ja te mam blad cer i niedawno przefarbowa豉m jasne ( no mo瞠 nie akie jasne; ciemny blond) w這sy na czarny i znajomi m闚i, 瞠 wygl康am 郵icznie, o wiele lepiej ni wcze郾iej

a je郵i nie jeste pewna jak b璠ziesz wygl康a w b. ciemnych w這sach, mo瞠 zacznij od jaki 鈔ednich br您闚 i stopniowo przyciemniaj? W razie czego b璠zie Ci 豉twiej co wykombinowa, gdyby si sobie nei podoba豉
Stary 2008-03-03, 16:48   #123
skarbek23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75
GG do skarbek23

Ja w豉郾ie mam bardzo ciemne w這sy i jasn cere.Osobi軼ie nieprzeszkadza mi taki kontrast tylko mam problem bo jestem blada z natury i nigdy niemoge sie opaliAle moi znajomi niewyobra瘸ja sobie mnie w jasnych wlosach i twierdz 瞠 tak wygladam bardzo 豉dnie
Chocia niekt鏎zy mi dogaduj czasem 瞠 jestem blada jak trup;/
No ale nic nieporadze 瞠 zadne samoopalacze ani inne mazid豉 na mnie niedzia豉j. To zale篡 co sie komu podoba
skarbek23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-03, 21:50   #124
tygrysek16
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 221
Dot.: wiecie co s造sza豉m?ciekawe czy to prawda

miom zdaniem lepiej czarne wlosy wygladaja przy lekko lub opalonej buzi

Ciuszki:
NOWY
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=14162483

Stary nieaktualny lecz niekt鏎e rzeczy jeszcze s wiec pyta
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10722448

Kosmetyki:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=285156
tygrysek16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-04, 20:12   #125
nANcY:*
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 604
Dot.: wiecie co s造sza豉m?ciekawe czy to prawda

Z natury mam ciemne w這sy i sk鏎e, kt鏎a do嗆 szybko si opala, na z這ty br您, przy czym opalenizna baaardzo dlugo sie trzyma. Jednak od 2 lat nie opalam si, filtruje si itd... wi璚 do嗆 zblad豉m. Wszystko bardzo fajnie, jednak bardzo wida si鎍e pod oczami To pow鏚 dla kt鏎ego tego lata zamierzam si troche opali heh.
Zazdroszcze tym z jasn cer bez cieni hehe

Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-09, 23:03   #126
kasiu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

te jestem blada, kolor w這s闚 jaki niezidentyfikowany mam naturalny... taki bardzo nieciekawy, ni to br您, ni to szatyn... dlatego fgarbuje w這sy na ciemniejsze, teraz mam "aksamitny ciemny br您" i bardzo mi si podoba ten kolorek. swoj blado軼 te lubie, chocia w po陰czeniu z niewyspaniem i przemeczeniem wyglada to czasem strasznie ;] ale podoba mi si po豉czenie ciemnych w這s闚 i jasnej cery
kasiu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-05, 22:33   #127
ma_linka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 007

Ja mam czekoladowo-br您owe w這sy i jestem blada, chyba nie wygl康am przera瘸j帷o
Podobaj mi si kontrasty blado嗆-rude w這sy i blado嗆-br您owe w這sy. Ale wszystko w granicach normy
ma_linka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-06, 14:46   #128
independent99
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 367

Hmm, w sumie to zale篡 od osoby... Jednym pasuje tak, innym inaczej... Nie ma regu造...
Z br您ami my郵, 瞠 warto eksperymentowa, bo one pasuj w sumie ka盥emu, je瞠li odpowiednio dobierzemy odcie ;-)
Ale ju w czarnym, wiele dziewczyn o jasnej cerze, wygl康a bardzo niekorzystnie, bo ten kolor jeszcze bardziej podkre郵a ich blado嗆.
Kontrasty nie zawsze s dobre. Na przyk豉d dziewczyn o ciemnej karnacji, ciemnych oczach, raczej nie pasuj blondy...
independent99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-06, 20:09   #129
ssccaarrlleett
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Ja mam jasn cer, w這sy naturalnie bardzo ciemny br您 - obecnie przefarbowane na granatow czer Podoba mi si taki kontrast, i podobno do mnie pasuje. Oczy mam szaro-zielone, brwi i rz瘰y czarne.
Blond w這sy, opalona karnacja? Nie. Jako 'plastikowo' mi si to kojarzy...
ssccaarrlleett jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-06, 22:28   #130
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna

Tak jak wi瘯szo軼i, podoba mi si kontrast ciemnych w這s闚 i jasnej cery, ale tylko, kiedy nie wygl康a to chorobliwie.
W kwestii jasnej oprawy oczu i ciemnych w這s闚 hm, sama tak mam, naturalnie.
Ciemnobr您owe w這sy z rudym po造skiem, jasna/鈔ednia, ciep豉 (brzoskwiniowa?) cera, a do tego niebieskie oczy i do嗆 jasna ich oprawa.. Sama nie wiem, czy kwalifikuje si pod jakikolwiek typ kolorystyczny.
Eyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-17, 21:18   #131
DarkLilly
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 319

Do陰czam si do was Mam bardzo jasn cer z natury, niebiesko-szare oczy , niemal czarne brwi i rz瘰y,a w這sy taki 鈔edni br您. Od 3 lat farbuj si na czarno i wszyscy my郵,瞠 to m鎩 naturalny M闚i,瞠 wygl康am 鈍ietnie. Mam tak sk鏎 i cer,kt鏎a wog鏊e si nie opala Mog niewiadomo jak d逝go przebywa na s這鎍u,a i tak b璠 blada Ale mi to odpowiada,nie widz siebie z opalona buzi

KOCHA I BY KOCHANYM!

DarkLilly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-17, 22:06   #132
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Coraz bardziej podoba mi si taki typ urody mia豉m kole瘸nke o typie urody 郾ie磬a wygl康a豉 pi瘯nie czarne w這sy bardzo ciemne oczy i jasna cera

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2013-07-28 o 14:29
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-18, 01:38   #133
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798

Taki kontrast mo瞠 wygl康a ciekawie, ale nie zawsze si sprawdza Wszystko zale篡 od typu urody, jak ju zauwa篡造軼ie wcze郾iej Regu陰 jest chyba tylko to, 瞠 twarz w odcieniu du穎 ciemniejszym od w這s闚 (np bardzo mocno opalona w solarium platynowa blondynka) nie prezentuje si szczeg鏊nie dobrze Ja mam bardzo jasn cer, opala si niestety nie mog. Kiedy pr鏏owa豉m r騜nych balsam闚 br您uj帷ych, ale na d逝窺z met to do嗆 m璚z帷e, wi璚 w koncu zaakceptowa豉m sw鎩 "kolor" Farbuj teraz w這sy na czarno, wi璚 jestem przyk豉dem takiego kontrastu o jakim mowa Wygl康a to tak jak na zdj璚iach poni瞠j. Blondy ju "przerabia豉m" i nie wygl康am w nich zbyt korzystnie Nie wykluczam zmiany koloru w przysz這軼i, ale p鏦i co czuj si dobrze w czerni Natomiast my郵, 瞠 lekko opalona buzia zawsze b璠zie wygl康a 鈍ie穎 i 豉dnie - przy ka盥ym kolorze w這sk闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 6.1.jpg (28,1 KB, 508 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7.1.jpg (31,4 KB, 281 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (92,3 KB, 545 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (100,6 KB, 400 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (26,1 KB, 465 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (22,6 KB, 378 za豉dowa)
Stary 2008-09-18, 21:49   #134
TynusZ
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 433
Wpisy w blogu: 2
Red face

ja mam podobny problem.. ostatnio pomalowalam wlosy na blond pasemka odolnie mam naturalny kolor wlosow br您. strasznie podoba mi sie kolor czarny chcialabym pomalowac wlosy na ten odcien ale boje sie rezultatu..

ale zapomnia豉m doda 瞠 posiadam piegi

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-09-21 o 11:29 Pow鏚: post pod postem- prosz korzysta z edycji
TynusZ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-19, 12:23   #135
Lola20
Rozeznanie

TynusZ - wydaje mi si, 瞠 czarne w這ski nie bardzo pasuj do cery z piegami Pewnie troch zale篡 od tego, w jakim odcieniu s Twoje piegi - w z這cistym czy szarobr您owym Je郵i w z這cistym, to jeste raczej ciep造m typem urody i my郵, 瞠 w Twoim wypadku lepiej sprawdzi by si jaki odcie br您u, jesli ju marzysz o ciemnych w這sach. Czer mo瞠 nienajlepiej wsp馧gra z Twoj urod. Ewentualnie mo瞠sz wybra jaki rodzaj "ciep貫j" czerni z po造skiem czerwonawym czy wi郾iowym, a nie tej srebrzystej czy granatowej Oczywi軼ie to tylko domys造, du穎 豉twiej by這by co stwierdzi jakby pokaza豉 zdj璚ie swojej buzi W tym wypadku przecie decyduje tak瞠 odcie cery i wiele innych czynnik闚 Ale najwa積iejsze, 瞠by dobrze si czu豉 i podoba豉 sobie w wybranym kolorze
Stary 2008-09-21, 00:16   #136
Charming Paige
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 102

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
Coraz bardziej podoba mi si taki typ urody mia豉m kole瘸nke o typie urody 郾ie磬a wygl康a豉 pi瘯nie czarne w這sy bardzo ciemne oczy i jasna cera
Jakie boskie zdj璚ia Kto to jest Agu?
Charming Paige jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-12, 13:31   #137
DarkLilly
Raczkowanie

.

KOCHA I BY KOCHANYM!

Edytowane przez DarkLilly
Czas edycji: 2009-07-04 o 08:23
Stary 2008-10-12, 13:36   #138
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka wiadomo嗆
Taki kontrast mo瞠 wygl康a ciekawie, ale nie zawsze si sprawdza Wszystko zale篡 od typu urody, jak ju zauwa篡造軼ie wcze郾iej Regu陰 jest chyba tylko to, 瞠 twarz w odcieniu du穎 ciemniejszym od w這s闚 (np bardzo mocno opalona w solarium platynowa blondynka) nie prezentuje si szczeg鏊nie dobrze Ja mam bardzo jasn cer, opala si niestety nie mog. Kiedy pr鏏owa豉m r騜nych balsam闚 br您uj帷ych, ale na d逝窺z met to do嗆 m璚z帷e, wi璚 w koncu zaakceptowa豉m sw鎩 "kolor" Farbuj teraz w這sy na czarno, wi璚 jestem przyk豉dem takiego kontrastu o jakim mowa Wygl康a to tak jak na zdj璚iach poni瞠j. Blondy ju "przerabia豉m" i nie wygl康am w nich zbyt korzystnie Nie wykluczam zmiany koloru w przysz這軼i, ale p鏦i co czuj si dobrze w czerni Natomiast my郵, 瞠 lekko opalona buzia zawsze b璠zie wygl康a 鈍ie穎 i 豉dnie - przy ka盥ym kolorze w這sk闚
jestes przesliczna

Cytat:
Napisane przez DarkLilly Poka wiadomo嗆
Jak ju si wypowiada豉m,uwielbiam to po陰czenie
Za陰czam swoje zdj璚ie
hmm

jak mam byc szczera, nie pasuj Ci takie wlosy przytlaczaja troche Twoja delikatna urode, widzialabym Cie w chlodnym, naturalnym br您ie

masz 豉dne oczy, a ta czern odciaga uwage od nich
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-12, 20:27   #139
DarkLilly
Raczkowanie

Ja tam je lubie moje naturalne s chyba ze 2 tony ja郾iejsze od tych. Wi瘯szo軼 ludzi m闚i,瞠 lepiej wygl康am w tej czerni,sprawa gustu Pozdrawiam

KOCHA I BY KOCHANYM!

Stary 2008-10-12, 20:39   #140
Anekss
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 100

Lola20 prze郵iczna z Ciebie dziewczyna i pi瘯nie wygl康asz w czerni.
Anekss jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-21, 14:57   #141
kuseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 730
GG do kuseczka

Lola20 faktycznie cudnie wygl康asz, ale jak dla mnie zbyt "mrocznie"- je郵i ju mam to jako uj望
Sama posiadam ciemne w這sy(br您), mam niebiesko-szare oczy, bardzo jasn cer z paroma piegami. Farbowa豉m si ca造 czas na blond ale ostatnio za spraw pewnej pani...Megan Fox chc wr鏂i do mojego naturalnego koloru.
Aktorka ta niekorzystnie wygl康a豉 w jasnych odcieniach natomiast ciemne w這ski sprawi造, 瞠 wygl康a (jak dla mnie) po prostu bosko
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Megan w blond.jpg (96,5 KB, 267 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg megan.jpg (26,7 KB, 332 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pi瘯na.jpg (34,4 KB, 180 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg blueeyes_dark eyebrows.jpg (14,1 KB, 120 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg look.jpg (24,3 KB, 83 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg angelina.jpg (27,0 KB, 118 za豉dowa)
Stary 2008-10-22, 17:34   #142
cherryPrincess69
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 326

mysle, ze ciemne wlosy jak najbardziej pasuja do jasnej karnacji
Ja mam naturalny kolor sredni/ciemny blond i gdy przefarbowalam sie na braz duzo osob mi powtarzalo, ze w tych wlosach lepiej no i oczywiscie mam jasna cere
Stary 2008-10-22, 17:59   #143
Lola20
Rozeznanie

Dzi瘯uj bardzo za mi貫 s這wa dziewczyny!

Kuseczko, masz racje - i moim zdaniem Megan Fox ma urod stworzon do ciemnych w這s闚

DarkLilly-rzeczywi軼ie 郵iczne oczy. Je郵i dobrze czujesz si w czerni i nie odpowiada Ci propozycja kolorystyczna Truskawkowejwiosny, zawsze mo積a spr鏏owa je odpowiednio wyeksponowa-my郵, 瞠 豉dny efekt da這 by u篡cie czarnej kontur闚ki w celu mocniejszego podkre郵enia dolnej powieki i stworzenia wi瘯szego kontrastu mi璠zy cer i opraw oka a t璚z闚k. Pomocne by這by te u篡cie tuszu np. pogrubiaj帷ego i zag瘰zczaj帷ego rz瘰y. Taki akcent kolorystyczny powinien bardziej zwr鏂i uwag na oczy i podkresli ich pi瘯ny kolor Oczywi軼ie to tylko takie drobne sugestie, najwa積iejsze, 瞠by Ty by豉 zadowolona, wi璚 maluj si tak jak Ci najbardziej odpowiada Moim zdaniem jeste bardzo 豉dn dziewczyn i w ka盥ym ciemnym, utrzymanym w ch這dnej tonacji kolorze w這s闚 b璠ziesz wygl康a 豉dnie

Ja nadal farbuj na czarno. Dobrze si czuj w czerni z lekko niebieskaw po鈍iat, ale trudno znale潭 mi farb, kt鏎a dawa豉by taki efekt. Granatowe czernie z regu造 albo wychodz na w這sach jako zwyk豉 czarna czer albo te granatowy po造sk zmywa si przy pierwszych myciach Za陰czam kilka fotek w w這sach ufarbowanych granatow czerni Garnier Color Naturals (na poprzednich fotkach jest granatowa czer Casting L'Oreala) na wypadek, gdyby kt鏎a z Was zastanawia豉 si nad u篡ciem tej farbki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg main_photo1.jpg (8,6 KB, 363 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg red1.1.jpg (84,1 KB, 240 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg red5.jpg (24,8 KB, 382 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg red6.jpg (33,4 KB, 265 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg red9.jpg (83,0 KB, 260 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg red3.jpg (38,4 KB, 325 za豉dowa)

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2008-10-22 o 18:22
Lola20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-22, 18:18   #144
kuseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 730
GG do kuseczka

OMG Lola20 naprawd pi瘯na z Ciebie dziewczyna, jeste modelk( w szerszym znaczeniu tego s這wa)?
Stary 2008-10-26, 14:08   #145
Lola20
Rozeznanie

Dzi瘯uj 郵icznie kuseczko Nie jestem modelk
Napisz potem koniecznie jak Twoje pr鏏y powrotu do naturalnego koloru w這sk闚. Z tego co piszesz, masz podobny typ urody jak Megan Fox, wi璚 je郵i uda si osi庵n望 zamierzony efekt, pewnie b璠ziesz wygl康a pi瘯nie
Stary 2008-10-26, 15:20   #146
pani-jesie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 429

Lola20, jeste tak pi瘯na, 瞠 powinna mie do篡wotni zakaz wrzucania na forum swoich zdj耩, coby ludzi w kompleksy nie wp璠za
Stary 2008-10-26, 21:36   #147
independent99
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 367

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka wiadomo嗆

Super Ci takie w這ski pasuje No i w og鏊e 郵iczna jeste
independent99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-27, 22:39   #148
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

:

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2013-07-28 o 14:27
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-29, 13:10   #149
LadyAnne
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 391

Lola20 - slicznotka z Ciebie!

Chcialam sie skusic na kolor czarny z poblaskiem niebieskim (farba Palette) ale jednak wybralam ciemny braz (tez palette).Z natury mam sredni braz.Ciemne wlosy po prostu kocham.Maz mi mowil ze w czarnych z tym niebieskim blaskiem slicznie bym wygladala bo mam niebieskie oczy ktore dodatkowo podkreslam granatowa kredka i czasem cieniami niebieskimi.No ale, wybralam swoj ukochany ciemny braz

W ogole baaaardzo mi sie podoba jasna cera plus ciemne wlosy.To jest niesamowicie seksowne! Oczywiscie cos takiego jak prezentuje Dita von Teese to dla mnie przesada, ale np. Tarja Turunen wyglada wspaniale.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dita-von-teese-picture-2.jpg (40,1 KB, 145 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tarja_turunen_2.jpg (38,1 KB, 156 za豉dowa)
LadyAnne jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-18, 00:33   #150
madziamaria
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 322

a to ja te si wypowiem. z natury ciemna blondynka,kiedy piegi, zielone oczy,bardzo ciemna oprawa brwi i rz瘰 - dziwna mieszanka
przez wiele lat rozja郾ia豉m w這sy i przyciemnia豉m cer. od 5 lat kolor- gorzka czekolada czyli zdecydowanie ciemniejszy, od prawie 2 lat zero opalania,jasna cera. efekt- teraz wygl康am du穎 bardziej "鈍ie穎" i promiennie. kilka dni temu by豉m na weselu i jakie z貫 licho mnie podkusi這 wysmarowa si samoopalaczem, chocia kolor wyszed 豉dny ja od razu zmieni豉m si w matron a T nakrzycza na mnie -co ja z sob zrobi豉m??? wygl康a豉m na kilka lat starsz i co tu owija tandetnie. po kilku dniach jak samoopalacz zszed z ulg powita豉m w lustrze blad bu嶔e.
...a na weselu i blondynki i brunetki powala造 opalenizn i ja w鈔鏚 nich

i tak sobie rozmy郵a豉m potem o typach urody, kolorkach i dosz豉m do wniosku 瞠 - opalona buzia jak i bardzo blada pasuje po prostu typowo pi瘯nym kobietom niezale積ie od tego jaki maj kolor w這s闚 i oczu , reszta musi uwa瘸 i nie popada w skrajno軼i
madziamaria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.