jasna cera plus ciemne w這sy? co s康zicie? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-12-18, 00:43   #151
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891
Dot.: jasna cera plus ciemne w這sy? co s康zicie?

Cytat:
Napisane przez LadyAnne Poka wiadomo嗆
Lola20 - slicznotka z Ciebie!

Chcialam sie skusic na kolor czarny z poblaskiem niebieskim (farba Palette) ale jednak wybralam ciemny braz (tez palette).Z natury mam sredni braz.Ciemne wlosy po prostu kocham.Maz mi mowil ze w czarnych z tym niebieskim blaskiem slicznie bym wygladala bo mam niebieskie oczy ktore dodatkowo podkreslam granatowa kredka i czasem cieniami niebieskimi.No ale, wybralam swoj ukochany ciemny braz

W ogole baaaardzo mi sie podoba jasna cera plus ciemne wlosy.To jest niesamowicie seksowne! Oczywiscie cos takiego jak prezentuje Dita von Teese to dla mnie przesada, ale np. Tarja Turunen wyglada wspaniale.
zgadzam si co do zdj耩 i zdania twojego m篹a ja jak bym mia niebieskie oczy tez bym farbowa si na granatowa czer 豉dnie by ze sob komponowa這 i do tego lekki makija w odcieniu granatu a mo瞠 by by這 za duzo heha 瞠 mam zielone oczy to raczej wybieram tradycyjna
patrz kidman niebieskie oczy granatowa cze

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2009-07-31 o 23:53
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-18, 13:51   #152
karolina1219
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do karolina1219

Moim zdaniem 豉dnie wygl康a je郵i z natury masz jasn karnacj i ciemne w這sy. Moja kole瘸nka ma w豉郾ie bardzo blad cer i czarne w這sy. Wygl康a 郵icznie . Natomiast inna znajoma, po ufarbowaniu jasnych w這s闚, na ciemno, nie wygl康a zbyt korzystnie przy jasnej cerze. To te zale篡 od tego... W sumie natura chyba wie co robi
karolina1219 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-19, 00:56   #153
solenizantka100
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Wszystko zale篡 od og鏊nej urody danej osoby, do jednych pasuje to, do drugich co innego. Ja chocia jestem naturaln blondynk o jasnej karnacji, teraz na przyk豉d jestem kasztanowa. Wi璚 nie ma zasady, we wszystkim b璠ziesz dobrze wygl康a, jak b璠ziesz si w tym dobrze czu豉. Pozdrawiam
solenizantka100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-22, 17:40   #154
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798

Cytat:
Lola20 - slicznotka z Ciebie!
Dzi瘯uj pi瘯nie

Cytat:
W ogole baaaardzo mi sie podoba jasna cera plus ciemne wlosy.To jest niesamowicie seksowne! Oczywiscie cos takiego jak prezentuje Dita von Teese to dla mnie przesada, ale np. Tarja Turunen wyglada wspaniale.
Ja lubi Dit :P Jest bardzo oryginalna Na niekt鏎ych zdj璚iach wygl康a wr璚z zjawiskowo Wiadomo, cz瘰to w du瞠j mierze to zas逝ga obr鏏ki graficznej, ale efekt i tak super
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ditafree-061.jpg (29,6 KB, 83 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 39310.jpg (36,8 KB, 59 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z6073001X.jpg (50,8 KB, 56 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DitaVonTeeseL_800x521.jpg (36,2 KB, 72 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg dita.jpg (15,9 KB, 60 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Dita-Von-Teese.jpg (33,5 KB, 159 za豉dowa)
Stary 2008-12-22, 22:38   #155
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

A to jedno z moich ulubionych zdjec, jasna skora i ciemne wlosy.. wiadomo ze M.Fox jest normalnie bardziej opalona i wymalowana, ale ta fotka do mnie bardzo przemawia. Sliczny kolor wlosow..

A to drugie jest takie artystyczne modelka przypomina mi wampirka
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg f_megan.jpg (115,9 KB, 321 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1033_22988.jpg (12,7 KB, 327 za豉dowa)
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-22, 23:55   #156
poziomeczkaa89
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 712

Lola20
安ietny Joker
poziomeczkaa89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-23, 22:36   #157
Anarchistyczna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

a ja mam dylemat ).
w豉郾ie si zastanawiam czy nie przyciemni sobie fryzury przed sylwestrem ( o dwa tony bo tylko do tylu wygl康a to w miare naturalnie ) :P . Mam te blad cer, ale my郵 瞠 b璠zie ok gdy w wakacje ju mia豉m do czynienia z czarn `farb常 w sprayu kt鏎a schodzi po jednym myciu =) . My郵 瞠 najlpiej przetestowa w taki w豉郾ie spos鏏 nowy kolor upierzenia. A co do pytania powy瞠j " jasna cera plus ciemne w這sy? co s康zicie? " w moim przypadku np raczej taak, ale to zale篡 od rys闚 twarzy, oczu
Stary 2008-12-24, 13:32   #158
Eowina1818
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 554
Dot.: wiecie co s造sza豉m?ciekawe czy to prawda

Jestem (niestety) 篡wym przyk豉dem, 瞠 jasna karnacja nie pasuj do ciemnych w這s闚. Cho je郵i dziewczyna ma swoje naturalne ciemne lub je郵i ma przy jasnej karnacji ciemn opraw oczu i ciemne brwi - w tych przypadkach jak najbardziej pasuj.
Jednak je郵i bierzemy pod uwag po陰czenie jasnej karnacji, jasnych oczu, rz瘰 i brwi to takie ciemne w這sy przyt豉czaj urod twarzy i bardzo nie pasuj.
Marze o pi瘯nym ciemnym br您ie, niestety nie pasuj mi takie ciemne w這sy A co gorsze, nie pasuj mi ani bardzo ciemne, ani bardzo jasne, bo ka盥a opcja mnie przyt豉cza i og鏊nie pobrzydza. Gama kolorystyczna dla moich w這s闚 waha si mi璠zy ciep造m blondem, jasno rudym a jasnym br您em.

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-24, 13:55   #159
Tygrryska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 134

Polaczenie jasna cera+ciemne wlosy niektorym pasuje innym nie, zalezy to od ksztaltu twarzy, oprawy oczu (tu w razie czego pomoze henna ) ale trzeba tez pamietac ze przy ciemniejszych kolorach bardziej na wierzch wychodza rozne niedoskonalosci skory (np cienie pod oczami)
Tygrryska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-24, 14:40   #160
Kira87
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 779

Mnie si podoba takie po陰czenie.

Mo瞠 to wynika cz窷ciowo z tego, 瞠 bardzo bym chcia豉 mie alabastrow cer (i do tego d捫) a mam 鄴速aw...tak oliwkow, kt鏎ej notabene nie znosz, bo wydaje mi si "brudna".

Podobaj mi si te bardzo kobiety o jasnych, zimnych oczach, bladej sk鏎ze i p這miennie rudych w這sach.

A je瞠li chodzi o m篹czyzn, to kocham bladych, platynowych blondyn闚 taka jednolita, bia豉 i nieskazitelna tafla. No i niebieskie oczy...ach - rozp造wam si

A teraz ad rem:

Nie ma co tworzy utartych schemat闚. Wszytko nale篡 rozpatrywa indywidualnie. Podczas gdy jedna dziewczyna b璠zie w takim zestawieniu wygl康a zniewalaj帷o, inna mo瞠 uzyska wr璚z koszmarny efekt.
Poza tym trzeba umie obiektywnie siebie ocenia i nie d捫y do zbyt radykalnych zmian, bo to nie zawsze wychodzi na dobre(np. gdy pucu這wata blondynka o s這wia雟kich rysach na si喚 robi z siebie Latynosk itp.).

PS: pogodnych 安i徠 篡cz
"Wszech鈍iat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przyk豉d ryk t逝mu wy豉muj帷ego drzwi frontowe, wycie syren stra篡 po瘸rnej czy nag豉 鈍iadomo嗆, 瞠 dzi jest w豉郾ie poniedzia貫k, kt鏎y jeszcze w pi徠ek wieczorem wydawa si przyjemnie odleg造."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2008-12-24 o 14:41 Pow鏚: ort
Kira87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-24, 21:42   #161
Agula 88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Poka wiadomo嗆
Jestem (niestety) 篡wym przyk豉dem, 瞠 jasna karnacja nie pasuj do ciemnych w這s闚. Cho je郵i dziewczyna ma swoje naturalne ciemne lub je郵i ma przy jasnej karnacji ciemn opraw oczu i ciemne brwi - w tych przypadkach jak najbardziej pasuj.
Jednak je郵i bierzemy pod uwag po陰czenie jasnej karnacji, jasnych oczu, rz瘰 i brwi to takie ciemne w這sy przyt豉czaj urod twarzy i bardzo nie pasuj.
Marze o pi瘯nym ciemnym br您ie, niestety nie pasuj mi takie ciemne w這sy A co gorsze, nie pasuj mi ani bardzo ciemne, ani bardzo jasne, bo ka盥a opcja mnie przyt豉cza i og鏊nie pobrzydza. Gama kolorystyczna dla moich w這s闚 waha si mi璠zy ciep造m blondem, jasno rudym a jasnym br您em.
dok陰dnie pasuje czer na w這sach kobiecie o czarnych brwiach i rz瘰ach bo wygl康a naturalnie a co do oczy czy s zielone czy czarne czy niebieskie nie ma znaczenia aby oprawa oczu by豉 ciemna

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2008-12-24 o 21:44
Stary 2008-12-29, 22:04   #162
tranqil babe
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 081

hej
ja mam taki prolem, ze jestem typow jesienia, mam dosc ciemne brazowe wlosy ale z delikatnymi cieplymi refleksami, bardzo ciemne oczy w czarnej oprawie i baaardzo blada cere
niby nic, mi sie moja cera podoba ale niestety wydaje mi sie ze bardzo silna bladosc nie pasuje cieplym typom urody, widze to po sobie
niby wygldam ok ale jednak nie do konca....bladaosc moja nie komponuje sie tak ladnie jak blaodsc zimnych typow z ich urod

czy znacie jakies przyklady kobiet jesiennych brunetek ktore wygladaja dobrze z naprawde(!) jasna cera?? moze bym podpatrzyla co robie zle
jakos nie kojarze nikogo takiego

osobiscie bylbym sklonna miec ciemniejsza cere, ale odrzucaja to czego na pewno nie zrobie czyli solarke, samoopalacz(ble:P) i picie marchewek( probowalm swojego czasu i bylam pomaranczowozolta w doslownym sloa tego znaczeniu to nie znam innych mozliwosci
tranqil babe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-29, 22:13   #163
Naitine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112
GG do Naitine

jak dla mnie

ciemne w這sy -i jasna i opalona cera wygl康a dobrze
a do blond w這s闚 te jasna cera jak i opalona ale nie ZJARANA!

Naitine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-30, 13:55   #164
tranqil babe
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Naitine Poka wiadomo嗆
jak dla mnie

ciemne w這sy -i jasna i opalona cera wygl康a dobrze
a do blond w這s闚 te jasna cera jak i opalona ale nie ZJARANA!
ZJARANA cera nie pasuje do niczego:P
Stary 2008-12-30, 14:02   #165
Kira87
Wtajemniczenie

Dzisiaj jak przegl康a豉m moje zdj璚ia z dzieci雟twa to stwierdzi豉m, 瞠 mia豉m pi瘯n, jasn sk鏎

Wi璚 dlaczego mi tak pociemnia豉?
"Wszech鈍iat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przyk豉d ryk t逝mu wy豉muj帷ego drzwi frontowe, wycie syren stra篡 po瘸rnej czy nag豉 鈍iadomo嗆, 瞠 dzi jest w豉郾ie poniedzia貫k, kt鏎y jeszcze w pi徠ek wieczorem wydawa si przyjemnie odleg造."
Stary 2008-12-30, 17:04   #166
tranqil babe
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kira87 Poka wiadomo嗆
Dzisiaj jak przegl康a豉m moje zdj璚ia z dzieci雟twa to stwierdzi豉m, 瞠 mia豉m pi瘯n, jasn sk鏎

Wi璚 dlaczego mi tak pociemnia豉?
dzieci maj to do siebie ze zawsze maja cudna cere ehh
pewnie lata na sloneczku jako dziecko
Stary 2008-12-30, 17:53   #167
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Poka wiadomo嗆
dzieci maj to do siebie ze zawsze maja cudna cere ehh
pewnie lata na sloneczku jako dziecko
Zawsze unika豉m opalania a rodzice smarowali mnie kremami z wysokim blokiem (tak a propos - moi rodzice maj bardzo ciemno-oliwkow sk鏎).

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2009-04-27 o 19:35
Stary 2009-03-14, 20:45   #168
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 847

A co tutaj tak cicho?
Dzi瘯i Wam na razie przesz豉 mi ochota na zrobienie sobie kolejny raz blondu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100_1459.jpg (151,6 KB, 445 za豉dowa)
Stary 2009-04-27, 18:55   #169
lizkaa92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60

a jak my郵icie ? w jakim kolorku mi lepiej ? ja uwa瘸m, 瞠 jednak ciemy jednak teraz zrobi豉m straaaaszny b陰d i mam blond pasemka. No c騜. Poczekam z dwa miesi帷e i zn闚 wr鏂e do ciemnych. Jednak szkoda mi tych moich zniszczonych w這sk闚.
Czekam na odpowiedzi. ;]
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC02607.jpg (101,0 KB, 234 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00632.jpg (117,3 KB, 192 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg S6000218.jpg (147,4 KB, 236 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC01884.jpg (70,7 KB, 133 za豉dowa)
lizkaa92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-28, 21:01   #170
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wiadomo軼i: 3 770
Wpisy w blogu: 3

A ja mam taka teorie pozwolcie ze sie posluze przykladem angeliny albo wlasnie megan fox, zauwazylyscie moze, ze obie te pnie rewelacjnie, drapieznie i seksownie wygladaja w czarnych wlosach (nadaja im charakteru) ALE !! maja one duze usta i kocie oczy. Osoby o niezbyt ostrych rysach twarzy kiepsko (wg mnie) wygladalyby w takiej czerni. Np ja sama, kiedys chcialam poszalec, zafarbowalam wlosy na czern - z natury piaskowa blondynka, blada jak trup, niebieskie okragle oczy, normalne usta, typowo niewyrozniajaca sie uroda i wygladalam tragicznie.
A teraz pytanie, myslalam ostatnio nad rudymi wlosami ale takimi ostro rudymi wlosami plus opaleniznie... ale czemu wydaje mi sie ze calosc zrobi ze mnie chodzaca marrchewke?

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-28, 21:13   #171
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Poka wiadomo嗆
A ja mam taka teorie pozwolcie ze sie posluze przykladem angeliny albo wlasnie megan fox, zauwazylyscie moze, ze obie te pnie rewelacjnie, drapieznie i seksownie wygladaja w czarnych wlosach (nadaja im charakteru) ALE !! maja one duze usta i kocie oczy. Osoby o niezbyt ostrych rysach twarzy kiepsko (wg mnie) wygladalyby w takiej czerni.
Du穎 w tym racji, acz i w tym przypadku znajd si jakie wyj徠ki, kt鏎e potwierdz t regu喚, a mianowicie...Azjatki i kobiety o azjatyckich rysach
Niby twarze p豉skie, rysy delikatne, a np. Japonki w czarnych w這sach i mleczno-bia造ch twarzach wygl康aj ol郾iewaj帷o.

Cytat:
A teraz pytanie, myslalam ostatnio nad rudymi wlosami ale takimi ostro rudymi wlosami plus opaleniznie... ale czemu wydaje mi sie ze calosc zrobi ze mnie chodzaca marrchewke?
Rudo嗆 z opalenizn? No nie wiem...to zale篡 na jaki kolor si opalasz (ale og鏊nie rzecz bior帷 rudy, do jasnej cery i niebieskich oczu moim zdaniem bardzo pasuje ).

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2009-04-28 o 21:16
Stary 2009-04-28, 22:47   #172
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wiadomo軼i: 3 770
Wpisy w blogu: 3

No i tu pojawia sie dylemat, bo marzy mi sie byc rudzielcem z 'pazurem' ale marzy mi sie takze zlapac kolorku na wakacje, opalam sie na braz, tylko problem z buzia, bo nie moge jej opalac (przebarwienia ktore juz powoli zwalczylam - nie chce ich poglebic) a wszelki samoopalacze powoduja u mnie opalenizne a'la pomarancz.

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-28, 23:00   #173
madziamaria
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 322

Cytat:
No i tu pojawia sie dylemat, bo marzy mi sie byc rudzielcem z 'pazurem' ale marzy mi sie takze zlapac kolorku na wakacje, opalam sie na braz, tylko problem z buzia, bo nie moge jej opalac (przebarwienia ktore juz powoli zwalczylam - nie chce ich poglebic) a wszelki samoopalacze powoduja u mnie opalenizne a'la pomarancz.
a mo瞠 koniakowy kolor? 豉dnie zrobiony ma rudaw po鈍iat, no chyba 瞠 chcesz rzeczywi軼ie by jak marchewka , swoj drog widzia豉m kilka takich marchewek mu郾i皻ych s這鎍em i ca趾iem ca趾iem to wygl康a
madziamaria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-29, 18:27   #174
cybercat11
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 579

Ja mam wr璚z blad cer, jasne szaro-zielone oczy ciemn opraw oczu. Mam jasne w這sy ale w nich ca豉 jestem jakby rozmyta ale z 2 strony boj si 瞠 ciemne w這sy jeszcze bardziej wydob璠 moj jasn sk鏎 i b璠 wygl康a豉 ju ca趾iem jak 鄉ier. Co my郵icie??
cybercat11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-29, 18:31   #175
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Poka wiadomo嗆
Co my郵icie??
Mo瞠 szybka przer鏏ka zdj璚ia w photoshopie?
Akurat przyciemni w這sy nie jest trudno
Stary 2009-04-29, 19:06   #176
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 969

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Poka wiadomo嗆
Ja mam wr璚z blad cer, jasne szaro-zielone oczy ciemn opraw oczu. Mam jasne w這sy ale w nich ca豉 jestem jakby rozmyta ale z 2 strony boj si 瞠 ciemne w這sy jeszcze bardziej wydob璠 moj jasn sk鏎 i b璠 wygl康a豉 ju ca趾iem jak 鄉ier. Co my郵icie??
Zalezy jak bardzo przyciemnisz, ja bym sie wybra豉 jednak do fryzjera to on odpowiednio dobierze kolor
Kira, zrobie OT ale musze si spyta : Tw鎩 podpis to cytat z jakiej ksi捫ki?
Stary 2009-04-29, 19:17   #177
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka wiadomo嗆
Kira, zrobie OT ale musze si spyta : Tw鎩 podpis to cytat z jakiej ksi捫ki?
"Ruchome obrazki" - Terry Pratchett
Stary 2009-04-30, 11:58   #178
April007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 790
GG do April007

Uwa瘸m, 瞠 w ka盥ych w這sach i z ka盥 karnacj mo積a wygl康a dobrze, kwestia pracy nad wygl康em. By豉m czarna, blond, ruda. Naturalnie jestem jasn blondynk - typ wiosenny i przy takim zosta豉m teraz. Jestem za leniwa na codzienny makija - a b璠帷 w swoim naturalnym typie kolorystycznym mam t wygod, 瞠 mog na這篡 absolutne minimum czyli podk豉d i tusz do rz瘰 i wio Za陰czam jakie stare fotki co by pokaza 瞠 jak komu zale篡 na zmianie koloru to si da. Ale sporo roboty z tym potem bywa
Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Magda2.jpg (25,0 KB, 238 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Magda3.jpg (26,8 KB, 189 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Magda4.jpg (14,1 KB, 217 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Magda5.jpg (29,6 KB, 184 za豉dowa)
April007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-30, 12:37   #179
Agula 88
Zakorzenienie

Cytat:
A ja mam taka teorie pozwolcie ze sie posluze przykladem angeliny albo wlasnie megan fox, zauwazylyscie moze, ze obie te pnie rewelacjnie, drapieznie i seksownie wygladaja w czarnych wlosach (nadaja im charakteru) ALE !! maja one duze usta i kocie oczy. Osoby o niezbyt ostrych rysach twarzy kiepsko (wg mnie) wygladalyby w takiej czerni. Np ja sama, kiedys chcialam poszalec, zafarbowalam wlosy na czern - z natury piaskowa blondynka, blada jak trup, niebieskie okragle oczy, normalne usta, typowo niewyrozniajaca sie uroda i wygladalam tragicznie.
z這ta opalenizna i rude naprawd rude w這sy s ok ale za mocna opalenizna przy takie rudo軼i nie wygl康a 豉dnie co do pierwszych zda to si z tob nie zgadzam
Stary 2009-05-10, 21:17   #180
lizkaa92
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 60
Talking Dot.: jasna cera plus ciemne w這sy? co s康zicie?

Cytat:
Napisane przez kara1414 Poka wiadomo嗆
Mam do was pro軸 jaki kolor w這s闚 bardziej by mi pasowa mam zielone oczy i jasna cer, a wiec blond czy br您 ??? prosz pom騜cie ;] tu podam link mojej fotki jak co ;]..http://i41.tinypic.com/2qiaely.jpg
zdj璚ie jest nie do嗆 wyra幡e. Ale wydaje mi si, 瞠 jednak blond ;] masz b喚kitne oczka i do嗆 jasn cer tak瞠 br捫 nie wsp馧gra豚y z Twoim typem urody
lizkaa92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.