jasna cera plus ciemne w這sy? co s康zicie? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-10-26, 23:43   #211
JillValenfield
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Dot.: jasna cera plus ciemne w這sy? co s康zicie?

Kolorek 豉dny. My郵 , 瞠 nawet b璠zie lepiej ni w tym ca造m blondzie.
A jakie ci璚ie ? Dla d逝gich w這s闚
Wol nie eksperymentowa z fryzurk bo najcz窷ciej efekt by op豉kany.
JillValenfield jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-26, 13:22   #212
Vicodin_89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179

Hej dziewczyny! Wi璚 wypowiem si i ja co s康z na temat czarnych w這s闚, i jasnej karnacji. Ot騜 wszystko zale篡 od typu urody i oprawy oczu. Ja mia豉m kiedy czarne w這sy. Tylko 瞠 wygl康a豉m fatalnie, nie zdaj帷 sobie z tego sprawy... Tak bardzo chcia豉m mie czarne w這sy 瞠 nie zwraca豉m uwagi na to, jak faktycznie wygl康am... Ot騜 mam jasn karnacj, zielone oczy, w這sy naturalne to taki 鈔edni br您. A opraw oczu mam tak "nijak". Ledwo widoczn wr璚z. Mo瞠 nie tak jasn jak blondynki, ale ciemna napewno nie jest.Dodam 瞠 jestem bardzo szczup豉, wr璚z chuda. Wi璚 z tymi wszystkimi czynnikami wymienionymi powy瞠j, naprawd w czarnych w這sach musia豉m wygl康a jakbym by豉 ci篹ko chora... Teraz ju jestem troch starsza i m康rzejsza Zrozumia豉m 瞠 nie to co si komu podoba, ale co komu pasuje Do mojego typu urody stanowczo nie pasuje czer. Teraz stawiam na br您 na poziomie zbli穎nym do mojego naturalnego mo瞠 ciutk ciemniejszego, w ciep貫j tonacji Buzia odrazu wygl康a zdrowiej i pe軟iej, a cera nabiera zupe軟ie innego kolorytu Troch mi szkoda 瞠 nie mog mie czarnych w這s闚, bo tak strasznie mi si podobaj No ale c騜, nie jest to kolor dla mnie c騜 zrobi Nie warto na si喚 zmienia natury, tylko j poprawia, jak ju kto tam na pocz徠ku napisa Ja ost zafarbowa豉m odrosty joann cynamonowy br您 i kolorek jest 郵iczny. Zastanawia豉m si nad czekoladowym br您em, al si boj, 瞠 wyjdzie za ciemny, a tego si teraz wystrzegam jak mog I tak jeszcze d逝uuga droga przedemn, bo schodz z tej cholernej czerni odrostem, zdekoloryzowa nie mog bo s zbyt zniszczone... Wi璚 gdyby odrost wyszed za ciemny to znowu tyle misi璚y w b這to Pozdrawiam!
Vicodin_89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-23, 12:29   #213
Azalia91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 266

Pi瘯ne, pi瘯ne, pi瘯ne po陰czenie Ale tylko dla typowych zim. Jak dla mnie naturalna blondynka NIGDY nie b璠zie 豉dnie wygl康a w czarnych w這sach Tylko dla kobiet o typie urody zima b璠zie to 豉dnie wygl康a. Wtedy nawet jasna cera nie wygl康a chorobliwie, lecz efektownie

Azalia91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-23, 15:15   #214
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 999

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka wiadomo嗆
Pi瘯ne, pi瘯ne, pi瘯ne po陰czenie Ale tylko dla typowych zim. Jak dla mnie naturalna blondynka NIGDY nie b璠zie 豉dnie wygl康a w czarnych w這sach Tylko dla kobiet o typie urody zima b璠zie to 豉dnie wygl康a. Wtedy nawet jasna cera nie wygl康a chorobliwie, lecz efektownie
Pozwol sobie nie zgodzi si z tym. Sp鎩rz na Dit von Teese, to naturalna blondynka przefarbowana na czarno
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-23, 21:00   #215
Krasko1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 208

Mam bardzo jasn karnacj i wygl康am koszmarnie w czarnych w這sach To chyba sprawa indywidualna Zdecydowanie lepiej wygl康am w br您ach
Krasko1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-23, 23:35   #216
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Pozwol sobie nie zgodzi si z tym. Sp鎩rz na Dit von Teese, to naturalna blondynka przefarbowana na czarno
Tylko dla mnie ona wygl康a okropnie, sztucznie, jest taka przerysowana Nigdy mi si ona nie podoba豉. Moim zdaniem w jasnych w這sach, oczywi軼ie dobrze z dobranym odcieniem wygl康a豉by lepiej, korzystniej. Ale to moje zdanie

Stary 2011-09-24, 12:48   #217
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
\tez si nie zgodze z tak drastycznym stwierdzeniem ja jestem jasn blondynk, a farbuj si na czarno, mam stalowo-niebieskie oczy i wszyscy kochaja mnie tylko w czerni: brzydal: co w tym jest.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-24, 18:55   #218
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 11 999

Cytat:
Tylko dla mnie ona wygl康a okropnie, sztucznie, jest taka przerysowana Nigdy mi si ona nie podoba豉. Moim zdaniem w jasnych w這sach, oczywi軼ie dobrze z dobranym odcieniem wygl康a豉by lepiej, korzystniej. Ale to moje zdanie
Z t tapet na twarzy jest rzeczywi軼ie przerysowana i sztuczna, ale na zdj璚iach bez makija簑 (czy te z jego minimaln ilo軼i) wygl康a naprawd fajnie. Oczywi軼ie moim zdaniem
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-24, 21:48   #219
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
\tez si nie zgodze z tak drastycznym stwierdzeniem ja jestem jasn blondynk, a farbuj si na czarno, mam stalowo-niebieskie oczy i wszyscy kochaja mnie tylko w czerni: brzydal: co w tym jest.
Widzisz ja wszystkich blondynek farbowanych na czarno nie wiedzia豉m, ale te co ju zobaczy豉m nie przypad造 mi do gustu. Ale mo瞠 i wyj徠ki od regu造 mog by, mo瞠...
Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Z t tapet na twarzy jest rzeczywi軼ie przerysowana i sztuczna, ale na zdj璚iach bez makija簑 (czy te z jego minimaln ilo軼i) wygl康a naprawd fajnie. Oczywi軼ie moim zdaniem
Ka盥y ma prawo mie swoje zdanie

Stary 2011-09-25, 09:44   #220
201607040946
Konto usuni皻e

nawet si z toba zgodze, bo mam kolezank, tak 鈔edni blondynk, raczej szar, i kiedy przefarbowa豉 si na czarno (na szcz瘰cie tylko szamponetk), wygl康a豉 strasznie:brzyda l:
Stary 2011-09-26, 10:28   #221
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
nawet si z toba zgodze, bo mam kolezank, tak 鈔edni blondynk, raczej szar, i kiedy przefarbowa豉 si na czarno (na szcz瘰cie tylko szamponetk), wygl康a豉 strasznie:brzyda l:
Jednak dobrze, 瞠 to by豉 tylko szamponetka

Stary 2011-09-26, 17:25   #222
201607040946
Konto usuni皻e

o w豉snie jak jej schodzi豉 szamponetka, to mia豉 r騜ne dziwaczne odcienie, w這sy by造 nawet szare
Stary 2011-09-27, 14:09   #223
M0N1K4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 337
GG do M0N1K4

Ja mam bardzo jasn karnacj.... bialutk wr璚z.. latem ledwo co opalon, bo moja sk鏎a jako s這鎍a nie lubi :P

I te kiedy chcia豉m si przefarbowa na czarno.... na szcz窷cie mama mi nie pozwoli豉 ( m康ra kobieta). Swoje naturalne w這sy mam w kolorze ciemnego br您u.... Teraz farbuj na czerwono( spiera si do zdecydowanie ja郾iejszego rudawego br您u) i wszyscy mi m闚i, 瞠 lepiej wygl康am w ja郾iejszych w這sach....
ale to fakt,瞠 kwestia urody. S dziewczyny kt鏎e pi瘯nie wygl康aj z czarnymi w這sami i jasn karnacj,a s takie kt鏎ym to zupe軟ie nie pasuje....
M0N1K4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-27, 16:47   #224
201607040946
Konto usuni皻e

bo to chyba zalezy od og鏊nej kolorystyki, nie tylko cera i w這sy. ja mam teraz lekko opalon, no i mam piegi
same oce鎍ie

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2012-02-01 o 13:47
Stary 2011-09-27, 20:12   #225
misianka
kosmita jaki normalnie

Wiadomo軼i: 19 343

A ja tam jestem zwolenniczk eksperyment闚, cho z g這w i rozs康kiem.
Mam naturalnie jasne w這sy, bardzo jasne, popielaty blond.
Bardzo jasna sk鏎a, cho opalaj帷a si 豉two, ale delikatnie.
Oczy w kolorze Nie-Wiadomo-Jakim, czyli w dowodzie niebieskie, ale tak naprawd to bywaj i szare kilkukolorowe - zale篡 od makija簑

Marzy豉m o ciemnych w這sach, najlepiej br您owych, czekoladowych, raczej czekolada deserowa/gorzka ni mleczna.

Najpierw zacz窸am przyciemnia blond zachowuj帷 popielaty odcie i ... wygl康a豉m coraz gorzej.
A kt鏎ego razu stwierdzi豉m - a co mi tam! i tak obcinam w這sy i zafarbowa豉m na ciemny br您, ale zimny, czyli tonacje zachowa豉m. I szcz瘯a mi opad豉 - wygl康a豉m lepiej ni w swoich naturalnych. Potem ju tylko przyciemni豉m odcie, z zachowaniem zimnej tonacji i tak farbuj w這sy do dzi, od lat.
I co wa積e - "odzyska豉m twarz" 瞠 tak si wyra輳 - mam du穎 mniej rozmyte rysy. Oczywi軼ie przyciemnianie rz瘰 i brwi obowi您kowe, ale to robi豉m i wcze郾iej, jako blondi. No i mog pozwoli sobie na odwa積iejszy makija
A najlepsze jest to, 瞠 osoby, kt鏎e nie zna造 mnie jako blondi, nie wierz, 瞠 jestem naturaln blondynk.

Teraz zn闚 my郵 o rudym. Tylko nie bardzo wiem, jaki, wyrazisty rudy, pasowa豚y pani Lato, jak niew徠pliwie jestem

Kot te cz這wiek. Zazwyczaj zreszt bardziej.
misianka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-27, 20:58   #226
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
wg mnie katy perry wygl康a o wiele lepiej w ciemnych w這sach, a jest naturaln blondynk. tylko, 瞠 teraz rozja郾i豉 si na blond, a p騧niej pofarbowa豉 na r騜owo.
Stary 2011-09-27, 21:18   #227
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
wg mnie katy perry wygl康a o wiele lepiej w ciemnych w這sach, a jest naturaln blondynk. tylko, 瞠 teraz rozja郾i豉 si na blond, a p騧niej pofarbowa豉 na r騜owo.
Mi si u niej tak ciemne w這sy nie podoba造, 鈔edni, jasny br您 pewnie tak, ale nie czer Chocia tragicznie nie wygl康a豉, jednak ja nigdy si ni nie zachwyca豉m

Stary 2011-09-27, 23:39   #228
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Mi si u niej tak ciemne w這sy nie podoba造, 鈔edni, jasny br您 pewnie tak, ale nie czer Chocia tragicznie nie wygl康a豉, jednak ja nigdy si ni nie zachwyca豉m
no ja zachwyca te si nie zachwycam, ale faktycznie lepiej jej w ciemniejszych ni blond. mo瞠 czer to faktycznie hardkor, ale jak dla mnie br您 to te ciemniejsze w這sy
Stary 2011-09-28, 10:17   #229
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
no ja zachwyca te si nie zachwycam, ale faktycznie lepiej jej w ciemniejszych ni blond. mo瞠 czer to faktycznie hardkor, ale jak dla mnie br您 to te ciemniejsze w這sy
Br您 pasowa豚y jej, tak my郵, bo wielu osobom pasuje

Stary 2011-10-06, 21:28   #230
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
wed逝g mnie 郵icznie wygl康a豉 w czarnych,blond to jaka masakra
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-07, 11:47   #231
201607040946
Konto usuni皻e

bo blond to bardzo kapry郾y kolor, zw豉szcza je郵i chodzi o odcienie...
Stary 2011-11-03, 18:31   #232
Nolley
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 528
Wpisy w blogu: 1

Pobawi si w archeologa w徠k闚, a co!
Mam do Was pytanie. Jutro id na farbowanie. Obecnie mam blond, ale planuj "farbn望" si na br您ik. Mam bardzo jasn cer o ch這dnym odcieniu i zielono-niebieskie oczy... Jaki odcie br您u mam wybra?

MOJA PIEL癿NACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-16, 23:09   #233
Sniezka1994
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Edytowane przez Sniezka1994
Czas edycji: 2011-11-17 o 15:25
Sniezka1994 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-17, 15:59   #234
201611241302
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 3 243

Pewnie, 瞠 pasuje. Sama si tak nosi豉m( dop鏦i nie odkry豉m jak cudnie z jasn cer komponuje si rudy)
201611241302 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-22, 21:59   #235
wega1993
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Cytat:

Nigdy nie m闚 nigdy . Katy Perry jest naturaln blondynk, a w czerni wygl康a zjawiskowo ^^.

,,
Wi瘯szo嗆 ludzi jest silniejsza, ni sami s康z. Tylko czasami zapominaj o wierze."

wega1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-27, 12:57   #236
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wega1993 Poka wiadomo嗆
Nigdy nie m闚 nigdy . Katy Perry jest naturaln blondynk, a w czerni wygl康a zjawiskowo ^^.
Mi si w czerni ona do ko鎍a nie podoba Dla mnie to za ciemny kolor dla niej.

Stary 2012-01-31, 14:44   #237
Fallen2000
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 474

Ja kocham Katy Perry w czerni w innych nie wyglada niestety juz tak pieknie jak wyst徙i豉 w jednym odcinku HIMYM to oczu nie sz這 oderwa

Ja sama uwielbiam takie po陰czenie i nosz si podobnie ju od kilku lat. Podobnie, bo nie podobaj mi si ca趾iem czarne w這sy wol naturalniejsze odcienie ciemnego br您u
Fallen2000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-02, 15:10   #238
sSsojeczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 93
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do sSsojeczek

Fakt, w blondzie wygl康a 豉dnie, no bo jest 郵iczna wiec cie磬o zeby 幢e w czymkolwiek wygl康a豉, ale si po prostu nie wyr騜nia , a wciemnych kolorach jej oczy a hipnotyzuj.

Co do kolor闚 w這s闚 i cery, jestem chyba przyk豉dem, 瞠 najlepiej wygl康asz w tym w czym czujesz si najlepiej
Kiedys za wszelk cen chcia豉m miec oliwkowa cere, oczy mam brazowe, oprawe raczej ciemna, wlosy tez brazowe, ale sie opala豉m.
Zesz貫 lato robi豉m kwasy i unika豉m s這nca jak wampir i od tamtego czasu jestem strasznym bladziochem, co smieszne zawsze myslalam ze mam sniada karnacje , ale teraz dopiero widze ze moja twarz jest taka jak reszta cia豉 i w rzeczywistosci mam bardziej porcelanowa cere i lepiej mi zdecydowanie w jasnej cerze. wygladam mlodziej i delikatniej. I lepiej sie czuje. Tak wiec co komu pasuje, trzeba eksperymentowac

춤추라 , 아무도 바라보고 있지않은것처럼.
사랑하라, 한번도 상처받지않은 것처럼.
노래하라, 아무도 듣고 있지 않은 것처럼.
일하라, 돈이 필요하지 않은 것처럼.
살라, 오늘이 마지막 날인것처럼.
sSsojeczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-01, 23:36   #239
karka2011
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77
Jasna karnacja ,a ciemne wlosy

Czesc ,wiecie czy do typu urody lata ( ja jestem blondynka o niebieskich oczach i jasnej karnacji ) pasuja ciemne wlosy ??
karka2011 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-01, 23:59   #240
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Jasna karnacja ,a ciemne wlosy

to chyba najbardziej zale篡 od oprawy oczu... ale ja np. mam jasn i sk鏎 te bardzo jasn a wol siebie w ciemnych kolorach
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.