dobra w łóżku - Forum Wizaz.pl
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-19, 20:22   #1
brzoskwinka
Raczkowanie

Smile dobra w łóżku

Witam Kochane!
Tak jak w tytule: jak sądzicie, co to znaczy być dobrą w łóżku?? Może jakieś porady, wskazówkiale przede wszystkim Wasza opinia na zadane przeze mnie (choć bardzo ogólne) pytanie.
Wypowiadajcie się-pozdrawiam
brzoskwinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 20:43   #2
sylweczka
Wtajemniczenie

GG do sylweczka
Dot.: dobra w łóżku

Mi "dobra w lózku" wydaje sie bardzo durne ale skoro mam juz sprecyzowac znaczenie to wydaje mi sie,ze np kazda z nas zachowuje sie inaczej podczas seksu i jednemu mezszczyxnie jej zachowanie lub sposób w jaki to robi sie spodoba drugiemu zas nie wiec w sumie to takie wzglednedobra to moze tez doświadczona
sylweczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 21:13   #3
m.a.r.t.a
Zakorzenienie

Wink Dot.: dobra w łóżku

Krótko mówiąc "dobra w łóżku" to taka osoba, która potrafi w pełni zadowolic swojego partnera/partnerke, spełnic wszelkie jej oczekiwania itp....tez nie lubie tego okreslenia
Stary 2006-07-19, 21:59   #4
Chibusa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

heh..mi to określenie kojarzy się z kobietą ktora spala z wieloma facetami ...nie wiem czemu..
Chibusa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 22:12   #5
xyoko
Zakorzenienie

Mi też się to określenie (dobra w łóżku) jakoś źle kojarzy Ale w pozytywnym znaczeniu to moim zdaniem przede wszystki aktywna, znająca swoje potrzeby i potrzeby partnera, ale przy tym też zaskakująca i z pomysłem
xyoko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 10:11   #6
pkawecka
Zadomowienie

a ja nie mam złych skojarzeń. mnie sie wydaje, że czy kobieta czy mężczyzna to "dobry w łóżku" oznacza to samo - jesteś swobodny, nie skupiasz się na własnym zadowoleniu tylko myślisz o partnerze i jesteś otwarty na jego potrzeby.
kiedys rozmawiałam na ten temat z kolegami i wszyscy zgodnie twierdzą, że nienawidzą kiedy dziewczyna jest bierna, leży i czeka aż będzie fajnie. według ich oceny im atrakcyjniesza dziewczyna tym gorsza w łóżku. zapytałam o przypuszczalne powody i po głebszym zastanowieniu doszli do wniosku, że: atrakcyjne dziewczyny są najczęściej bardzo skupione na swoim wyglądzie. mają o sobie wysokie mniemanie i jakby daja do zrozumienia, że facet powinien się cieszyć, że ona w ogóle z nim do tego łóżka poszła. a poza tym są bardzo skupione na tym, żeby nie zdewastować sobie fryzury czy makijażu, nie wygladać głupio albo nie robić min, wiec siła rzeczy są spięte. te z kompleksami też są męczące, bo facet che się przyssać do udka a ona się zakrywa, bo celulit, on za biuścik, a ona nie bo za małe, wiszące itd.
najlepsze są dziewczyny przeciętnej urody, które zachowuja się najbardziej naturalnie i starają się, bo niejako czują potrzebę wykazania się, żeby zrekompensować braki urody - często wyimaginowane.
Stary 2006-07-20, 10:18   #7
k_rubia
Rozeznanie

a ja może trochę z innej strony ugryzę temat ale zawsze to stwierdzenie wywołuje u mnie uśmiech na twarzy no więc nie raz już słyszałam, że -przypuśćmy DZIEWCZYNA- która dobrze tańczy ( mam tu na myśli rytmiczne ruchy, zmysłowe kołysanie bioder etc ) to musi być "dobra w łóżku".... I co Wy na to ?????
Stary 2006-07-20, 10:39   #8
Anya_86
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do Anya_86

Cytat:
Napisane przez k_rubia
a ja może trochę z innej strony ugryzę temat ale zawsze to stwierdzenie wywołuje u mnie uśmiech na twarzy no więc nie raz już słyszałam, że -przypuśćmy DZIEWCZYNA- która dobrze tańczy ( mam tu na myśli rytmiczne ruchy, zmysłowe kołysanie bioder etc ) to musi być "dobra w łóżku".... I co Wy na to ?????
Tego to ja nie słyszałam a podobnoć ładnie się ruszam na parkiecie,co nie raz usłyszałam, ale zeby przez to usłyszeć że muszę byc "dobra w łóżku"??nie zdarzyło mi się
Anya_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 10:40   #9
sylweczka
Wtajemniczenie

GG do sylweczka

no nic tylko kusic bioderkami hahahaha
sylweczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 10:42   #10
bess
Zakorzenienie

mnie to sie kojarzy z jednym slowem-AKTYWNA
bess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 10:44   #11
mychaaa
Raczkowanie

GG do mychaaa

ja słyszałam ze jak ma sie taka "sciezke" od pepką pionowo w dol biegnaca to to znaczy ze sie bedzie dobrym w łozku bo ja mam talka i tak mi kolezanka powiedziala ale jak dla mnie to "być dobrym w lozku" bo byc poprostu dobrym/ą kochanką
mychaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 10:48   #12
k_rubia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Anya_86
Tego to ja nie słyszałam a podobnoć ładnie się ruszam na parkiecie,co nie raz usłyszałam, ale zeby przez to usłyszeć że muszę byc "dobra w łóżku"??nie zdarzyło mi się
Twój taniec nie ma prowokować do takich stwierdzeń ale co najwyżej ma "sygnalizować" Twoją umiejętność...hmmmm.....b ycia elastyczną i zmysłową. No bo nawet jeśli stwierdzenie "dobra w łózku" nam się nie podoba to chyba tzw. "kłoda" nie jest w stanie wiele z siebie wykrzesać....
Stary 2006-07-20, 11:46   #13
Anya_86
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do Anya_86

Cytat:
Napisane przez k_rubia
Twój taniec nie ma prowokować do takich stwierdzeń ale co najwyżej ma "sygnalizować" Twoją umiejętność...hmmmm.....b ycia elastyczną i zmysłową. No bo nawet jeśli stwierdzenie "dobra w łózku" nam się nie podoba to chyba tzw. "kłoda" nie jest w stanie wiele z siebie wykrzesać....
Wiecie co chyba większość z znas wolałaby usłyszeć od faceta że jest dobra w łóżku jak to ze jestesmy jak kłoda Bynajmniej ja bym wolała to stwierdzenieCo do sygnalizacji n aprarkiecie, to to całkiem możliwe
Anya_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 11:52   #14
k_rubia
Rozeznanie

jasne, ze wolałabym stwierdzenie "dobra w łóżku" niż jakaśtam kłoda.... a o tym tańcu wspomniałam mimochodem, bo faktycznie takie stwierdzenie słysze juz któryś raz z kolei... No to Dzwiewuszki !!! Do tańca !!!!
Stary 2006-07-20, 12:05   #15
bess
Zakorzenienie

to niekoniecznie prawda gdyz ja w ogole i nie tancze a nie chce sie chwalic...... cicha woda brzegi rwie..oj rwie
Stary 2006-07-20, 12:09   #16
k_rubia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez bess
to niekoniecznie prawda gdyz ja w ogole i nie tancze a nie chce sie chwalic...... cicha woda brzegi rwie..oj rwie
To znaczy nie tańczysz czy nie umiesz tańczyć ???? Dla mnie Twoje stwierdzenie nie jest dokładne Wiesz, ja z kolei mam wrażenie , że nie umiem tańczyć w tzw. "parach" i jak kroi mi się jakaś zabawowa impreza z takimi tańcami to aż mnie w dołku ściska. Ale za to solo........ !!!!!!!!!!!!! oj dzieje sie, dzieje....
Stary 2006-07-20, 12:10   #17
Man
Raczkowanie

Moim skromnym zdaniem to taka kobieta ktora jest przede wszystkim aktywna.otwarta na nowe propozycje (np:pozycje, nikt nie lubi sie kochac tylko w 1-2 pozycjach) umiejaca wyczuc czego facet pragnie i co go kreci, czasami delikatna romantyczna a czasami agresywna i dynamiczna(wyczucie klimatu)spontaniczna i zwariowana z lozkowym poczuciem humoru (seks rowniez moze byc zabawa nie musi byc smiertelnie powazny)
Man jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 12:11   #18
k_rubia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Man
Moim skromnym zdaniem to taka kobieta ktora jest przede wszystkim aktywna.otwarta na nowe propozycje (np:pozycje, nikt nie lubi sie kochac tylko w 1-2 pozycjach) umiejaca wyczuc czego facet pragnie i co go kreci, czasami delikatna romantyczna a czasami agresywna i dynamiczna(wyczucie klimatu)spontaniczna i zwariowana z lozkowym poczuciem humoru (seks rowniez moze byc zabawa nie musi byc smiertelnie powazny)

No !!!!!!! Wreszcie jakies meskie spojrzenie na temat !!!!!!!!!!!!!
Stary 2006-07-20, 12:24   #19
sportsmenka86
Wtajemniczenie

Uwazam, ze kobieta dobra w lozku jest wtedy, kiedy to ona nie on, przejmuje inicjatywe nad prowadzeniem tej "gierki" seksualnej. A co najwazniejsze, nie moze byc znudzona, lezec biernie i czekac, az jej partner osiagnie orgazm. Aktywna kobieta to tak, ktora chce sprawic nie tylko jemu, ale i sobie przyjemnosc. Ma ochote na wiecej pozycji niz 1-2. Musi byc to kobieta "kocica" - raz delikatna, mila, wdzieczna, a raz agresywna, ostra namietna.

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.

Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.

sportsmenka86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 12:38   #20
Kachulec
Zakorzenienie

Moi koledzy pieją z zachwytu gdy słyszą,że dziewczyna jest mocno rozciągnięta, wygimnastykowana Od razu pobudza im się wyobraźnia

A z tym tańcem to też słyszałam to stwierdzenie I pewno to się wiążę z tym że jak dziewczyna tańczy bez zażenowania (yyy nie mówię o jakimś sprośnym tańcu) to poprostu faceci odbierają to jako,że taka dziewczyna jest aktywna i nie będzie ta "kłodą"

Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa

Kachulec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 12:55   #21
Man
Raczkowanie

mysle ze tu chodzi o to wygiecie w tali ktore sprawia ze mezczyzna wariuje.jak dla mnie jest to chyba jedna z najbardziej seksownych rzeczy.
Stary 2006-07-20, 13:04   #22
k_rubia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Man
mysle ze tu chodzi o to wygiecie w tali ktore sprawia ze mezczyzna wariuje.jak dla mnie jest to chyba jedna z najbardziej seksownych rzeczy.
hmmmm....czyli jednym słowem elastyczna talia ????
Stary 2006-07-20, 13:09   #23
Man
Raczkowanie

dokladnie tak.jezeli sie zaglebic w temat to to ma spory wplyw na sam stosunek.w opisie wielu pozycji jest napisane ze kobiety np:przez prace bioder reguluja niektore rzeczy.. mysle ze najwieksze wrazenie robi to podczas pozycji tylnich. gdy potraficie stworzyc takie cudowne zaglebienie miedzy biodrami a plecami.(mam nadzieje ze wiecie o co chodzi)nie latwo to wyjasnic
Stary 2006-07-20, 13:11   #24
k_rubia
Rozeznanie

to sie zgadzam !!!! ale jakoś tego wgłębienia nie umiem sobie wyobrazić........
Stary 2006-07-20, 13:14   #25
Man
Raczkowanie

hmmm nie wiem jak to wytlumaczyc.ale sprobuje
jak masz pozycje tylna to biodra masz wypiete talie masz w dol i tworzy sie wtedy takie fajne wygiecie.bardzo seksowana sprawa
Stary 2006-07-20, 13:15   #26
bess
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez k_rubia
To znaczy nie tańczysz czy nie umiesz tańczyć ???? Dla mnie Twoje stwierdzenie nie jest dokładne Wiesz, ja z kolei mam wrażenie , że nie umiem tańczyć w tzw. "parach" i jak kroi mi się jakaś zabawowa impreza z takimi tańcami to aż mnie w dołku ściska. Ale za to solo........ !!!!!!!!!!!!! oj dzieje sie, dzieje....
nie tancze i z czasem ta zdolnosc mi zanikla heh jedno wiem na pewno, nie lubie
Stary 2006-07-20, 13:16   #27
bess
Zakorzenienie

a jak kobieta jest dajmyna to baaardzo szczupla to tez sie tworzy?nie wiem czy tak mam bo nie mam jak sie ogladac z tamtej strony
Stary 2006-07-20, 13:17   #28
Shemreolin
Zakorzenienie

GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin

Chodzi o taki dołeczek w okolicach krzyża, gdy kobieta jest na czworaczkach i wypina pupę. Mój TŻ też bardzo lubi to miejsce i czasami sie w nie wpatruje i głaszcze

Shemreolin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 13:20   #29
bess
Zakorzenienie

takie dolki nad pupa to ma kazdy nawet jak stoi prostono to juz wiem
Stary 2006-07-20, 13:22   #30
Man
Raczkowanie

nie chodzi o dwa doleczki nad pupa hehe. chpodzi o ksztalt ciala ktory mozna przybrac. jezeli ktos ma wyobraznie to mozna to porownac do litery M badz U
pupa wypieta do gory brzuszek w dol
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości