Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Intymne myśli, chwile prywatności, spotkania...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-07-20, 09:07   #1
kitka52
BAN stały

GG do kitka52
po jakim czasie wasz ex znalazl sobie kogos?

wiecie rozstalam sie z moim 2 letnim 7 kmiesiecznym i 7 dniowym TZ tydzien temu i jego przyjaciel mi powiedzial ze on szuka sobie laski "dobrej suki".tylko wiecie jak z nim gadalam (robie to codziennie) to powiedzial ze nie chce miec teraz innej tylko kumpele bo tak mu dobrze.tylko dlaczego mam mu wierzyc skoro po takim czasie z dnia na dzien mnie zostawil?nie moge jakos.kocham go wciaz tylko nie wiem ile czasu minie ze on znajdzie sobie nowa laske?wiem ze teraz sie odezwalo mnostwo kumpeli ktore mnie nienawidzily a on je uwielbia.nie wiem co z tym zrobicnie mam jak sobie kogos znalezc bo moi przyjaciele sie odwrocili.chce o nim zapomniec a nie potrafie.

a po jakim czasie wasi byli TZ mieli inna (aha i ile z nimi bylyscie i czy mowili ze chca miec owa laske)???jak sobie z tym poradzilyscie?
kitka52 jest offline  
Stary 2006-07-20, 09:30   #2
ilonacb
Rozeznanie

GG do ilonacb
Dot.: po jakim czasie wasz ex znalazl sobie kogos?

No cóż, życie. Nie należy wierzyć we wszystko co mówią faceci. Mój ex (byłam z nim prawie rok) znalazł sobie inną po tygodniu, ale to chyba było przeznaczenie, bo są małżeństwem już kilka lat. Nic się nie martw, tego kwiatu jest pół światu i zamiast myśleć o tym co było pomyśl o tym jak może byc pięknie Z nowym panem.
ilonacb jest offline  
Stary 2006-07-20, 09:40   #3
Luba
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Czytałam w innych wątkach co piszesz o swoim facecie (teraz już byłym) i powiem ci jedno: dziękuj bogu, ze sie rozeszliście. Facet był pnizej wszelkich kryteriów, nie ma kogo żałować. Czy ty żałujesz kogos kto mówi, ze szuka sobie laski "dobrej suki"? W głowie mi się to nie mieści.
Ciesz się, ż enie jestescie już razem, bo facet niczego nie był wart.
Jeszcze znajdziesz sobie kogos miłego i dobrego. Poczekaj i poszukaj, ale lepiej niż ostatnim razem. I ciesz się, że juz nie jestescie razem. A jego następnej dziewczynie szczerze współczuję.

Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie

Luba jest offline  
Stary 2006-07-20, 09:56   #4
aga_xy
Wtajemniczenie

GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy

Cytat:
Napisane przez Luba
Czytałam w innych wątkach co piszesz o swoim facecie (teraz już byłym) i powiem ci jedno: dziękuj bogu, ze sie rozeszliście. Facet był pnizej wszelkich kryteriów, nie ma kogo żałować. Czy ty żałujesz kogos kto mówi, ze szuka sobie laski "dobrej suki"? W głowie mi się to nie mieści.
Ciesz się, ż enie jestescie już razem, bo facet niczego nie był wart.
Jeszcze znajdziesz sobie kogos miłego i dobrego. Poczekaj i poszukaj, ale lepiej niż ostatnim razem. I ciesz się, że juz nie jestescie razem. A jego następnej dziewczynie szczerze współczuję.
O tym z jakiego srodowiska się wywodził nie wspomnę. Dobrze się stało, spotkasz jeszcze niejednego faceta w życiu.

ja w innym miejscu
aga_xy jest offline  
Stary 2006-07-20, 10:08   #5
Camilla
Zakorzenienie

Ja się rozstałam z moim byłym prawie 10 miechów temu. Bylismy ze soba 2,5 roku. On po tygodniu już się z kimś spotykał, a dowiedzialam się potem że już 2 dni po zerwaniu ze mną umówił się z tą laską. Był z nią jakieś 2 miesiące, stwierdził że to nie to, że kocha jednak mnie i chcial do mnie wrócić. Ja się nie zgodziłam, spotykalam sie wtedy z moim obecnym TŻ, a byłego miałam głęboko w Doszło do burzliwej rozmowy miedzy nami, po której przez jakieś 3 miechy nie odezwał się do mnie. Po czym na gg zaczelismy gadać, mijalismy się w mieście. Gadałam z eksiem jakieś 2 tyg. temu na gg, napisał mi ze nie ma dziewczyny. Owszem spotykał/spotyka się z róznymi laskami, ale nie jest/nie było to nic na powaznie.Jeszcze nie znalazł swojego ideału
Kitka52 na początku zawsze boli, ale zobaczysz wkrótce spotkasz kogoś, kto na Ciebie zasługuje

jesteśmy razem

Camilla jest offline  
Stary 2006-07-20, 10:44   #6
pkawecka
Zadomowienie

zgadzam się z tym co pisze ilonacb - facetom nie zawsze należy wierzyć.
jak mówiła judyta z "nigdy w życiu" katarzyny grocholi "nie znam faceta, który jak mówi, że bedzie o czwrtej to jest o czwartej. jak facet mówi, że będzie o czwartej to ... mówi."
jeden z moich byłych po 4 latach związku odgrażał mi się, że on jeszcze nie złożył broni - zmieni się i udowodni mi, że na mnie zasłużył i jestem kobietą jego życia. obiecał, że będzie mi o sobie przypominał pisząc do mnie listy co najmniej raz na dwa tygodnie. dostałałam jeden taki list. a po trzech miesiącach zawiadomienie o jego ślubie
drugi w momencie rozstania oznajmił mi, że życie beze mnie nie ma sensu i idzie do klasztoru. ożenił się po pół roku.
kitka52 rozumiem, że jest ci cieżko. rozstanie zawsze boli, ale uwierz mi, że nie masz czego żałować. naprawdę.
jeżeli facet pił, ćpał i nawet przestał na jakis czas to wróci do tego. nie wytrzyma napięcia w trudniejszych chwilach swojego życia i to wystarczy, żebys zobaczyła czym jest piekło.
Stary 2006-07-20, 11:25   #7
bess
Zakorzenienie

hehe w trakcie trwania naszego zwiazku to chyba dosc szybko
bess jest offline  
Stary 2006-07-20, 11:44   #8
mav
Zakorzenienie

GG do mav Wyślij wiadomość przez MSN do mav

tak jak napisała Luba na początku rozstania bolą.
mimo że ja zerwałam z moim ex to mnie też bolało

w każdym razie mój ex od 2 lat jest sam z tego co wiem

Mężczyzna jest jak sukienka, trzeba go najpierw przymierzyc.....

mav jest offline  
Stary 2006-07-20, 11:56   #9
sylweczka
Wtajemniczenie

GG do sylweczka

dałabym sobie reke uciac,ze juz kogoś maa mi i tak to wisi...tylko współczuje tej dziewczynie
sylweczka jest offline  
Stary 2006-07-20, 12:00   #10
bess
Zakorzenienie

heh to tak jak ja tez wspolczuje dziewczynie mojego ex bo ona ma juz rogi od roku a on nie moze sie ode mnie odczepic.biedaczka haha nawet nie wie jaki z niego kawal....ekhmmm myslalam nawet zeby ja uswiadomic ale mysle sobie co sie bede wtracac?a mnie to ktos uswiadomil?
bess jest offline  
Stary 2006-07-20, 12:07   #11
Shemreolin
Zakorzenienie

GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin

Mój jedyny eks jakiego mam znalazł sobie nowa dziewczynę po 2 tygodniach, a i tak ja ze mna zdradzał. Nadal go kochałam (to on mnie rzucił) i sama mu się pchałam do łóżka żeby go przy sobie zatrzymać. Teraz jesteśmy dobrymi kumplami, a ja zastanawiam sie jak to możliwe, że kiedys byłam w nim zakochana. Przecież on wogóle nie jest w moim typie.

Shemreolin jest offline  
Stary 2006-07-20, 12:12   #12
agnieszka k
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to agnieszka k

ja malam 3 ex i zaden jeszcze nie znalazł panienki

Essence mania trwa

agnieszka k jest offline  
Stary 2006-07-20, 12:14   #13
sportsmenka86
Wtajemniczenie

Moj pierwszy eks znalazl dziewczyne po 5 dniach. To znaczy, ja z nim zerwalam, to jego kolezanka ze studiow wspierala go i pocieszala go. No i po 5 dniach zostali para. A po roku zareczyli sie! O matko, jaki on byl szybki, potem to mial problemy z ojcem narzeczonej. Co dalej, to nie wiem. W kazdym badz razie, nie przejmowalam sie tym, ze on znalazl sobie inna.

Moj drugi eks ma obecnie dziewczyne rowniesniczke, po okolo roku po naszym rozstaniu spotkal ja.

Ale powiem, ze z kim spotykaja sie moje "eksiaki", to mnie nie obchodzi

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.

Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.

sportsmenka86 jest offline  
Stary 2006-07-20, 13:56   #14
pkawecka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
zastanawiam sie jak to możliwe, że kiedys byłam w nim zakochana. Przecież on wogóle nie jest w moim typie.
ja mam ciut więcej eksów i każdy z nich mnie zastanawia
Stary 2006-07-20, 14:04   #15
Flofferek
Zakorzenienie

moj byly po 3,5 roku bycia razem znalazl sobie 'panne', dla mnie to byla dziwka, tego samego dnia gdy powiedzialam, ze sie z nim nie spotkam, bo musze sie pouczyc. pamietam to do dzis. kilka dni pozniej przyszlam do niego porozmawiac o tym, bo nie wierzylam.. otworzyla mi drzwi jego mama (on sam by mnie nie wpuscil, zrezszta silowal sie z mama), wchodze do pokoju, a tam ta cipa rozlozona na wyrku, a on bez koszuli... ojjj chcialam im skopac tylki.. wrrr... bolalo jak skurczysyn prawie rok czasu

Flofferek jest offline  
Stary 2006-07-20, 14:11   #16
Editaphx
Zadomowienie

bylismy ze sobą kilka lat, kilka dni po rozstaniu wyruszył na łowy, odnawiając kontakty z każdą ze swoich ex rzucił się też na taką laleczkę z gimnazjum, co już dla mnie było żenujące. teraz jest sam i z nikim nie był w poważnym związku od tego czasu. niemniej jednak w samotności czasu nie spędzał.. aha, ex przy rozstaniu powiedział, że nie chce miec nikogo, że chce być sam tak chciał być sam, że rzucał się na wszystko co się ruszało.

aż do teraz się denerwuje jak o tym pomyślę.

Editaphx jest offline  
Stary 2006-07-20, 14:18   #17
bess
Zakorzenienie

sam w sensie <sex>bez zobowiazan jak chlop tak mowi to od razu wiadomo
bess jest offline  
Stary 2006-07-20, 14:20   #18
Flofferek
Zakorzenienie

chyba kazdy z nich mowi ze chce byc sam po rozstaniu, tzn tylko 1 chlopak ze mna zerwal wlasnie ten o ktorym wyzej napisalam, ale kilka razy zrywal i zawsze mowil ze chce byc sam, a pozniej mial inna;/

Flofferek jest offline  
Stary 2006-07-20, 16:22   #19
laurka23
Wtajemniczenie

Mój ex znalazł sobie zastępstwo jeszcze w trakcie trwania naszego związku. Byliśmy razem 6 lat, a dowiedziałam się o tym wszystkim na 2 tygodnie przed... jego ślubem 3miesiące po rozstaniu. Zrobił jej dziecko. Na szczęście nie mam z nim żadnego kontaktu, nie chcę. On szybko dorobił się rodzinki (żonka, jej dziecko 2,5letnie i drugie w drodze). Cóż nowszy model

Olej go dziewczyno, znajdziesz chłopaka, który na ciebie zasługuje, wiem co mówię też myślałam, że świat się na nim kończy tym bardziej, że to był mój pierwszy poważny związek. Teraz jestem naprawdę szczęśliwa z kimś kto na mnie zasługuje
laurka23 jest offline  
Stary 2006-07-20, 16:50   #20
bess
Zakorzenienie

poza tym co to za facet ktory mowi do kobiety i na kobiety suka laska:/chyba jestem staroswiecka ale mnie to nie pasi.zawsze gadaja ze chca teraz byc sami .poukladac sobie rozne rzeczy , przemyslec takie pierdu pierdu z litosci jeszcze to ze nie zasluguja na taka wyjatkowa osobe jak ty i ze powinnas sobie znalesc kogos dobrego i zebys byla szczesliwa heh a tak naprawde to korzystaja z wolnosci i lapia wszystko co sie rusza
bess jest offline  
Stary 2006-07-20, 17:04   #21
Man
Raczkowanie

no coz..
jak kolesie znajduja sobie nowa dziewczyne po np:tygodniu badz 3. to raczej mozecie byc pewne ze to byla wczesniej zaplanowana akcja. i ze pewnie pojawila sie w ich zyciu kiedy jeszcze byli z wami. ale to nie dotyczy tylko mezczyzn powiedzialbym ze kobieta tak samo czesto postepuja w ten sposob.
baa nawet nie czekaja az zerwa tzw: zazebianie zwiazków ale czy jest w tym az tyle zlego ?? serce nie sluga
Man jest offline  
Stary 2006-07-20, 17:14   #22
bess
Zakorzenienie

albo co innego nie sluga :Pheh a co do kobiet to sie zgadzam tez im sie zdarza
bess jest offline  
Stary 2006-07-20, 17:17   #23
Man
Raczkowanie

zdarza sie jednym jak i drugim... live is brutal
ludzie sie szukaja w trakcie tego zmieniaja partnerow, potem sie pobieraja badz tez wpadaja i pobieraja
Man jest offline  
Stary 2006-07-20, 18:45   #24
Editaphx
Zadomowienie

widzę pewną prawidłowość... faceci to dranie

Editaphx jest offline  
Stary 2006-07-20, 19:19   #25
laurka23
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Editaphx
widzę pewną prawidłowość... faceci to dranie
Hmmmm ja bym nie generalizowała Zdarzają się na szczęście wyjątki, tylko trzeba dobrze poszukać
laurka23 jest offline  
Stary 2006-07-20, 19:22   #26
Jadeitea
Zadomowienie

Mój pierwszy eks dłuuugo czekał na następną dziewczynę, w międzyczasie zresztą chciał do mnie wrócić, bo podobno był głupi, że mnie zostawił. Duh. Potem miał chyba z sześć dziewczyn, z ostatnią jest chyba ponad dwa lata, więc to raczej to. Ogólnie jak wróci z obozu tenisowego, to idziemy z nim, może jego dziewczyną, moim aktualnym TŻ-em i paroma kumplami płci obojga na jakiś basen, więc żalu nie ma.

Mój drugi eks jest zarazem moim TŻ-em obecnym, co tu gadać. Dziewczynę sobie znalazł po kilku miesiącach, trzech-czterech bodajże, co ja poczytywałam za szczyt chamstwa, ale jak czytam wasze wypowiedzi o tych, co to po dwóch sekundach nowej szukają, to wyzbywam się kompleksów. Zresztą potem, jak znowu zaczęliśmy kręcić, to się przyznał, bestia, że z tamtą zaczął chodzić między innymi po to, żeby o mnie zapomnieć. Zawsze coś takiego człowieka na duchu podnosi. Ze mną był jedenaście miesięcy, przerwa, z nią piętnaście, przerwa około półroczna i znowu zaczął do mnie startować... On oczywiście teraz się upiera, że nigdy po prostu nie przestał mnie kochać, hahaha. Może ziarnko prawdy w tym jest. Tak na marginesie, to kiedyś byłam bardzo zazdrosna o tę jego eks, mimo że się nawet na oczy nie widywali, ale - jak napisałam w swoim wątku o jęczeniu - jęczę dużo i musiało się to na nim odbić. Nawet mnie nie obchodzi, że z nią miał dłuższą przerwę - znam się na ludziach i na nim na tyle, żeby wiedzieć, że to o niczym nie świadczy.

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline  
Stary 2006-07-20, 20:35   #27
malenstwo89
Raczkowanie

po 2 miesiącach.. a ja ciągle sama, a tak a propos skad się wziął skrót TŻ- bo ja jakas ciemna jestem :P
malenstwo89 jest offline  
Stary 2006-07-20, 21:20   #28
faustissima
Raczkowanie

w ciągu tygodnia... a mimo to że mam już kogoś innego od 3 miesięcy to boli do dziś.
faustissima jest offline  
Stary 2006-07-20, 21:47   #29
sylwónia
Zadomowienie

Pierwszy , nie znalazł sobie nikogo do tej pory, a od naszego rozstania mina niedługo 3 latka. Spotykał się z kimś jakieś 2 miesiące, ale tak "luźno" jak to ujął. Ponieważ mamy stały, dość dobry kontakt obawiam się że będę zazdrosna jesli kiedyś sobie w końcu znajdzie bo pewnie automatycznie ograniczy kontakty ze mną. Będę się zachowywać jak pies ogrodnika , czuję to
Drugi eks znalazł sobie dziewczynę po miesiącu, dla mnie to był kompletny szok, bo ja się jeszcze z niego nie otrząsnęłam ,a on widocznie ze mnie juz tak . No cóż musiałam przywyknąć. Był z nią dłużej niz ze mną, choć teraz już chyba zerwali.

Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline  
Stary 2006-07-20, 22:02   #30
Shemreolin
Zakorzenienie

GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin

Cytat:
Napisane przez malenstwo89
po 2 miesiącach.. a ja ciągle sama, a tak a propos skad się wziął skrót TŻ- bo ja jakas ciemna jestem :P
, czyli Towarzysz(ka) Życia - uniwersalne określenie na meża, chłopaka, konkubenta lub kochanka.

Shemreolin jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości